Doľany

/Doľany
Nahrávam Udalosti
Udalosť sa už uskutočnila.

S radosťou vás pozývame na štvrté kolo SCP do už známej a obľúbenej lokality JM Vinárstvo Doľany. Už po štvrtý rok si môžete užiť beh, kolobežku a bike so svojim psíkom v krásnom prostredí viníc a po preteku si dopriať ochutnávku tých najlepších vín zo sklepov JM Vinárstva Doľany.

Krátky popis podujatia s dôležitými info:

V roku 2018 sme pre vás pripravili seriál piatich pretekov v individuálnych mushingových disciplínach Canicross, Bikejoring a Scooter so psom. Každé kolo bude samostatný pretek pre kategórie SC a BJK. V kategórii CC budeme súťažiť o SLOVENSKÝ CANICROSSOVÝ POHÁR, ktorý bude vyhodnotený na záverečnom 5 tom kole podľa súčtu bodov z jednotlivých kôl.

Termíny kôl SCP- (slovenský canicrossový pohár)

1. Kolo  14.4. Trenčín

2. Kolo  21.4 Čadca

3. Kolo  5.5. Rajec

4. Kolo 8.9. Doľany

5. Kolo  9.12. Košice – finále

Usporiadateľ pretekov: Speed4dogs, MK Trenčín, SHT Haniska

Termín : 8.9..2018

Miesto pretekov : JM Vinárstvo Doľany

Riaditeľ pretekov : Jana Mareková, kontakt 0903319729

Delegát SZPZ : …

Trať pretekov :cca 3,0km (pri teplom počasí kratšia)

Prihlášky: mushing.sk

Prezentácia pretekárov a vet. prehliadka od 07:30 do 09:00

ŠTART prvého pretekára 10:00 (možnosť posunutia štartu na 9:00 pri teplom počasí)

Štarty individuálne.

Vyhlásenie výsledkov hodinu po dobehnutí posledného pretekára.V cene štartovného obdrží pretekár občerstvenie.(Iba prvý štart)

Zmena programu vyhradená.

Trať: vinice, betónova cesta cca 200 m s možnosťou trávy vedľa

Súťažné kategórie :

CC 1 pes do 14,9kg muži/ ženy

CC 1 pes nad 15kg muži/ ženy/čistokrvní FCI

CC 1 pes juniori do 14 rokov ( v roku konania SCP 2018 nesmie dovŕšiť 15 rokov)

CC 1 pes juniori 15-18 rokov

Bkj 1 pes muži/ ženy/čistokrvní FCI

SC 1 pes /čistokrvní FCI (moznosť štartu aj s dvomi psami, bez možnosti umiestnenia)

UPOZORNENIE !!!

Prilba okrem CC povinná.

 

Vyhodnotenie kategórie: Vyhlásenie víťazov minimálne pri účasti troch pretekárov v kategórii.

Oddelené hodnotenie žien minimálne pri účasti troch pretekárok v kategórii.

 

Uzávierka prihlášok: streda 5.9.2018

Štartovné: 8 € do uzávierky, 12 € po uzávierke na mieste. V prípade štartu v ďalšej kategórii sa platí polovičné štartovné. Zahraniční pretekári môžu platiť na mieste preteku.

 

Číslo účtu:

SK29 7500 0000 0040 2268 0316

Do poznámky treba uviesť meno pretekára a dátum pretekov. Bez týchto údajov nebude platba akceptovaná! Priniesť k registrácii potvrdenie o zaplatení.

V prípade platby na účet sa platí štartovné výlučne prevodom. V prípade vkladu v hotovosti na účet v banke + 1eur.

 

Pravidlá a upozornenia:

Pri prezentácií je potrebné predložiť očkovací preukaz psa s platnými očkovaním. Počas celého trvania pretekov musí byť pes vedený na vôdzke pripnutej o postroj psa.

Porušenie týchto pravidiel sa trestá diskvalifikáciou!

 

Účastníci do 18 rokov môžu štartovať len s písomným súhlasom rodiča. Účastníci registráciou potvrdzujú, že štartujú na vlastnú zodpovednosť.

Všetci účastníci podujatia sú s prihliadnutím na povahu podujatia povinní počínať si tak, aby nedošlo ku škodám na zdraví a majetku.

Organizátor podujatia nezodpovedá za škody na zdraví a majetku spôsobené účastníkovi podujatia, či už samotným účastníkom podujatia alebo ich psom, iným účastníkom podujatia, alebo treťou osobou, alebo inak.

 

Pravidlá pretekov: Pes musí byť starší ako 12 mesiacov pre kategóriu CC a 18 mesiacov pre SC a BKJ

Pes musí byť počas celej doby preteku pripnutý na vôdzku, toto porušenie sa trestá diskvalifikáciou dvojice.

Pes musí štartovať na postroji- štartovať na obojku nieje dovolené!

Seriál pretekov sa koná pod záštitou SZPZ, na pretek sa vzťahujú pravidlá SZPZ s výnimkou možnosti štartovania na všetkých 5tich kolách aj pre neregistrovaných pretekárov. Usporiadateľ si vyhradzuje právo na skrátenie trate v prípade nevyhovujúcich klimatických podmienok.

Vrámci pretekov bude možnosť zapožičať si bežecké vybavenie (postroj atď) v stánku Non-stop dogwear. Treba si ho však dopredu rezervovať mailom na jana@non-stopdogwear.sk najneskôr do dátumu uzávierky prihlášok.

Prihlasovanie bolo uzavreté.

1. Peter Chanas Flying Husky SC-FCI (1-2 psy) 1/SH/454
2. Peter Chanas Flying Husky SC-FCI (1-2 psy) 1/SH/453
3. Haushammer Florian AUT – Austria SC-FCI (1-2 psy) (1988)
4. Vlasta Sisakova SVK – Slovakia SC-FCI (1-2 psy) (0) 1/AM

1. Adéla Čermáková CZE – Czech Republic CC-FCI (1 pes) (2005) 1 BOC
2. Haushammer Florian AUT – Austria CC-FCI (1 pes) (1988)

1. Igor – skuska SVK – Slovakia BKJ-FCI (1 pes) (1977) 1
2. skuska prihlasenie SVK – Slovakia BKJ-FCI (1 pes) (1957) 000

1. Petra Horňáková Mushing Mania CC (1 pes) KK/310
2. Erik Copko Mushing Mania CC (1 pes) 1AH/313
3. Milan Daško Musher klubu Trenčín CC (1 pes) 1 ESP/406
4. Zuzana Šulková SPEED 4 DOGS CC (1 pes) 1/367
5. Mário Adamko SPEED 4 DOGS CC (1 pes) /435
6. Petra Nováková SPEED 4 DOGS CC (1 pes) 1/SH/429
7. Andrea Gecíková SPEED 4 DOGS CC (1 pes) 1/MOK/382
8. Monika Polťáková SPEED 4 DOGS CC (1 pes) 1/384
9. Filip Rybár Sibírsky husky team Haniska CC (1 pes) 1/ESP/404
10. Dana Petrovičová Sibírsky husky team Haniska CC (1 pes) 1/MIX/410
11. Michal Jakeš SPEED 4 DOGS CC (1 pes) 1/411
12. Ľubomír Kočik SPEED 4 DOGS CC (1 pes) /422
13. Adela Čermáková CZE – Czech Republic CC (1 pes) (2005) 1 / BOC
14. Andrea Ledererová CZE – Czech Republic CC (1 pes) (1994) 1/k?íženec
15. Bettina Thiel AUT – Austria CC (1 pes) (1984) 1/Malinois
16. Dominik Bedus SVK – Slovakia CC (1 pes) (2005) 1/retriever
17. Dominika Šrůteková SVK – Slovakia CC (1 pes) (1997) 1/Doberman
18. Edina Koris HUN – Hungary CC (1 pes) (1989) 1
19. Haushammer Florian AUT – Austria CC (1 pes) (1988)
20. Haushammer Florian AUT – Austria CC (1 pes) (1988)
21. Hummel Zoltán HUN – Hungary CC (1 pes) (1975) ESD
22. Jana Marekova SVK – Slovakia CC (1 pes) (1984) 1/Hound
23. Krisztina Koris HUN – Hungary CC (1 pes) (2002) 1
24. Lara Puc SVN – Slovenia CC (1 pes) (1998) greyster
25. Lukas SVK – Slovakia CC (1 pes) (2004) 1/Border Kolia
26. Marianna SVK – Slovakia CC (1 pes) (1984) 1/ameriscky stafford
27. Michaela Bôtošová SVK – Slovakia CC (1 pes) (1993) 1, Ma?arská vyžla
28. Michal Valík CZE – Czech Republic CC (1 pes) (1992) 1/Jack russell terier
29. Miroslava Vicenová SVK – Slovakia CC (1 pes) (1984) 1 / sib. husky
30. Nikola Berčíková SVK – Slovakia CC (1 pes) (1995) 1/AMPTB
31. Patrik Berec SVK – Slovakia CC (1 pes) (1988) 1 / Labrador
32. Pavel Šablatura CZE – Czech Republic CC (1 pes) (1990) 1/AKE do 15kg
33. Petra Štócová SVK – Slovakia CC (1 pes) (1985) 1
34. Sandra Hörtnagl AUT – Austria CC (1 pes) (1987)
35. Sandra Hörtnagl AUT – Austria CC (1 pes) (1987)
36. Sarah Bedusova SVK – Slovakia CC (1 pes) (2001) 1/retriever
37. Stanislav Kuľhavý SVK – Slovakia CC (1 pes) (1978) 1
38. Stefan Ulmer AUT – Austria CC (1 pes) (1969) 1/Magyar Vizsla
39. Stefan ULMER AUT – Austria CC (1 pes) (1969) 1 / Magyar Vizsla (Liza)
40. Tilen SVN – Slovenia CC (1 pes) (1992) Viszla
41. Tomas Szabo SVK – Slovakia CC (1 pes) (1987) 1/mix do 15 kg
42. Tomáš Lacuška SVK – Slovakia CC (1 pes) (1993) 1/SH
43. Veronika Hasulova SVK – Slovakia CC (1 pes) (1993) 1/Sibirsky husky
44. Viktória Berčíková SVK – Slovakia CC (1 pes) (2007) 1/AMPTB
45. Zuzana Lacušková SVK – Slovakia CC (1 pes) (1991) 1/Australsky ovciak
46. Zuzana Urgeova SVK – Slovakia CC (1 pes) (1988) 1
47. Šimon Szombay SVK – Slovakia CC (1 pes) (2001) 1
48. Štefan Šterk SVK – Slovakia CC (1 pes) (1973) 1/Hound
49. Štefan Šterk SVK – Slovakia CC (1 pes) (1973) 1/Mix do 15kg

1. Marcel Dučák Sibírsky husky team Haniska BKJ (1 pes) 1/ESP/387
2. Petra Horňáková Mushing Mania BKJ (1 pes) KK/419
3. Erik Copko Mushing Mania BKJ (1 pes) 1AH/407
4. Milan Daško Musher klubu Trenčín BKJ (1 pes) 1 ESP/327
5. Alica Viedlerová SVK – Slovakia BKJ (1 pes) (1990) 1/pointer
6. Aljosa Petrovic SVN – Slovenia BKJ (1 pes) (1991) 1 pes / Esd
7. Barbara Vojnic AUT – Austria BKJ (1 pes) (1969)
8. Bettina Thiel AUT – Austria BKJ (1 pes) (1984) 1/Terrier Brasileiro
9. Csenge Kubik HUN – Hungary BKJ (1 pes) (1998) 1 • Border Collie •
10. Csenge Kubik HUN – Hungary BKJ (1 pes) (1998) 1 • Malinois •
11. Emil Cino SVK – Slovakia BKJ (1 pes) (1990) Saintgermainsky stavac
12. Filip Rybar SVK – Slovakia BKJ (1 pes) (1994) 1/BOM
13. Fruzsina Svéda HUN – Hungary BKJ (1 pes) (1988) 1/ESD
14. Jana Péterová SVK – Slovakia BKJ (1 pes) (1978) 1/ belgický ov?iak X holandský ov?iak
15. Mária Škultétyová SVK – Slovakia BKJ (1 pes) (1981) 1 border kolia
16. Michaela Belzárová SVK – Slovakia BKJ (1 pes) (2003) 1/ Sibírsky Husky
17. Michal Čuřík CZE – Czech Republic BKJ (1 pes) (1985) 1/AH
18. Milan Belzár SVK – Slovakia BKJ (1 pes) (1967) 1
19. Peter Uhrovič SVK – Slovakia BKJ (1 pes) (1976) 1 / Border Collie
20. Rába Tamás HUN – Hungary BKJ (1 pes) (1967)
21. Tilen Strmšek SVN – Slovenia BKJ (1 pes) (1992) 1 dog

1. Petra Horňáková Mushing Mania SC (1-2 psy) AH/388
2. Mariana Kotuliaková Sibírsky husky team Haniska SC (1-2 psy) 1/396
3. Denisa Noskovičová SPEED 4 DOGS SC (1-2 psy) 1 / Bedlington terrier/415
4. Katarína Vigodová Sibírsky husky team Haniska SC (1-2 psy) 1/ESP/285
5. Elisabeth weiblich Wimmer AUT – Austria SC (1-2 psy) (1981) 4
6. Elisabeth weiblich Wimmer AUT – Austria SC (1-2 psy) (1981) 4
7. Michal Čuřík CZE – Czech Republic SC (1-2 psy) (1985) 1/AH
8. Nany Cylkova USA – United States of America SC (1-2 psy) (1999) 1/ MOK
9. Natalia Kollárová SVK – Slovakia SC (1-2 psy) (1970) 1/Border Collie
10. Peter Lamper SVK – Slovakia SC (1-2 psy) (1978) 1/pointer
11. Sandra Hörtnagl AUT – Austria SC (1-2 psy) (1987)

 
Doľany 2018
Št.č. Meno pretekára Klub Kategória Štartový čas Cieľový čas Výsledný čas Strata na 1.miesto Priem. Rychlost
2 Milan Dasko Musher klub Trencin BKJ-M 10:01:00,00 10:05:12:70 00:04:12:70 0:00:00,00 35,62
1 Marcel Ducak SHT Haniska BKJ-M 10:00:00,00 10:04:11:89 00:04:37:89 0:00:25,19 32,39
5 Azioza Petrovic SVN BKJ-M 10:04:00,00 10:08:39:77 00:04:39:77 0:00:27,07 32,17
16 Milan Belzar SVK BKJ-M 10:15:00,00 10:19:54:60 00:04:54:60 0:00:41,90 30,55
17 Michal Curik CZE BKJ-M 10:16:00,00 10:21:01:79 00:05:01:79 0:00:49,09 29,82
8 Krisztian Laczko BKJ-M 10:07:00,00 10:12:03:67 00:05:03:67 0:00:50,97 29,64
4 Filip Rybar SVK BKJ-M 10:03:00,00 10:08:41:27 00:05:41:27 0:01:28,57 26,37
19 Raba Tamas HUN BKJ-M 10:18:00,00 DNS
18 Peter Uhrovic SVK BKJ-M 10:17:00,00 10:25:03:29 00:08:03:29 0:03:50,59 18,62
38 Csenge Kubik HUN BKJ-W 10:45:00,00 10:49:24:22 00:04:24:22 0:00:00,00 34,06
9 Eszter Takac BKJ-W 10:08:00,00 10:12:27:20 00:04:27:20 0:00:02,98 33,68
3 Csenge Kubik HUN BKJ-W 10:02:00,00 10:06:54:42 00:04:54:42 0:00:30,20 30,57
39 Eszter Takacs BKJ-W 10:46:00,00 10:51:11:43 00:05:11:43 0:00:47,21 28,90
13 Fruzsina Sveda HUN BKJ-W 10:12:00,00 DNS
12 Alica Viedlerova SVK BKJ-W 10:11:00,00 10:16:17:96 00:05:17:96 0:00:53,74 28,31
14 Jana Peterova SVK BKJ-W 10:13:00,00 10:19:16:39 00:06:16:39 0:01:52,17 23,91
15 Michaela Belzarova SVK BKJ-W 10:14:00,00 10:20:26:13 00:06:26:13 0:02:01,91 23,31
21 Maria Skultetyova SVK BKJ-W 10:20:00,00 10:26:42:86 00:06:42:86 0:02:18,64 22,34
10 Petra Hornakova Mushing Mania BKJ-W 10:09:00,00 10:15:47:61 00:06:47:61 0:02:23,39 22,08
20 Barbara Vojnic AUT BKJ-W 10:19:00,00 10:26:30:20 00:07:30:20 0:03:05,98 19,99
22 Bettina Thiel AUT BKJ-W 10:30:00,00 10:38:07:71 00:08:07:71 0:03:43,49 18,45
26 Mariana Kotuliakova SHT Haniska SC 10:33:00,00 10:38:08:39 00:05:08:39 0:00:00,00 29,18
34 Michal Curik CZE SC 10:41:00,00 10:46:23:53 00:05:23:53 0:00:15,14 27,82
28 Nany Cylkova USA SC 10:35:00,00 10:40:30:81 00:05:30:81 0:00:22,42 27,21
36 Kristian Laczko Flying Husky SC 10:43:00,00 10:48:56:03 00:05:56:03 0:00:47,64 25,28
37 Katarina Vigodova SHT Haniska SC 10:44:00,00 10:50:09:79 00:06:09:79 0:01:01,40 24,34
7 Elisabeth Weiblich Wimmer AUT SC 10:06:00,00 10:12:16:39 00:06:16:39 0:01:08,00 23,91
33 Peter Lamper SVK SC 10:40:00,00 10:46:24:15 00:06:24:00 0:01:15,61 23,44
29 Elisabeth Weiblich Wimmer AUT SC 10:36:00,00 DNS
27 Petra Hornakova Mushing Mania SC 10:34:30,00 10:40:59:99 00:06:29:99 0:01:21,60 23,08
23 Veronika Hasulova AUT SC 11:17:00,00 11:27:36:28 00:10:36:28 0:05:27,89 14,14
32 Natalia Kollarova SVK SC 10:39:00,00 10:51:10:95 00:12:10:95 0:07:02,56 12,31
31 Denisa Noskovicova SPEED 4 DOGS SC 10:38:00,00 10:50:33:94 00:12:33:94 0:07:25,55 11,94
90 Filip Rybar SHT Haniska CC-M 11:25:30,00 11:31:34:54 00:06:04:54 0:00:00,00 24,69
92 Milan Dasko Musher klub Trencin CC-M 11:26:30,00 11:32:41:35 00:06:11:35 0:00:06,81 24,24
43 Mario Adamko SPEED 4 DOGS CC-M 11:01:30,00 11:07:52:82 00:06:22:82 0:00:18,28 23,51
94 Tilen Strmsek SVN CC-M 11:27:30,00 11:34:03:35 00:06:33:35 0:00:28,81 22,88
44 Stefan Sterk SVK CC-M 11:02:00,00 11:08:50:80 00:06:50:80 0:00:46,26 21,91
58 Zoltan Hummel HUN CC-M 11:09:00,00 11:16:03:55 00:07:03:55 0:00:59,01 21,25
40 Stefan Ulmer AUT CC-M 11:00:00,00 11:07:14:73 00:07:14:73 0:01:10,19 20,70
97 Stefan Ulmer AUT CC-M 11:29:00,00 11:36:25:52 00:07:25:52 0:01:20,98 20,20
78 Christian Hermann CC-M 11:19:30,00 11:27:01:38 00:07:31:38 0:01:26,84 19,94
72 Tomas Szabo SVK CC-M 11:16:00,00 11:24:06:05 00:08:06:05 0:02:01,51 18,52
49 Florian Haushammer AUT CC-M 11:04:30,00 11:12:55:21 00:08:25:21 0:02:20,67 17,81
53 Lukas Kalas CC-M 11:06:30,00 11:14:57:39 00:08:27:39 0:02:22,85 17,74
73 Tomas Lacuska SVK CC-M 11:16:30,00 11:24:58:59 00:08:28:59 0:02:24,05 17,70
64 Michal Valik CZE CC-M 11:12:00,00 11:20:31:24 00:08:31:24 0:02:26,70 17,60
67 Pavel Sablatura CZE CC-M 11:13:30,00 11:22:04:72 00:08:34:72 0:02:30,18 17,49
83 Martin Zelenka CC-M 11:22:00,00 11:30:36:85 00:08:36:85 0:02:32,31 17,41
51 Michal Jakes SPEED 4 DOGS CC-M 11:05:30,00 11:14:12:29 00:08:42:29 0:02:37,75 17,23
96 Florian Haushammer AUT CC-M 11:28:30,00 11:37:26:07 00:08:56:07 0:02:51,53 16,79
55 Dominik Bedus SVK CC-M 11:07:30,00 11:16:33:38 00:09:03:38 0:02:58,84 16,56
70 Stanislav Kulhavy SVK CC-M 11:15:00,00 11:24:03:72 00:09:03:72 0:02:59,18 16,55
66 Patrik Berec SVK CC-M 11:13:00,00 DNS
71 Erik Copko Mushing Mania CC-M 11:15:30,00 DNS
52 Lubomir Kocik SPEED 4 DOGS CC-M 11:06:00,00 11:15:21:06 00:09:21:06 0:03:16,52 16,04
91 Stefan Sterk SVK CC-M 11:26:00,00 11:35:29:80 00:09:29:80 0:03:25,26 15,80
81 Pawel Szczerba CC-M 11:21:00,00 DNS
76 Simon Szombay SVK CC-M 11:18:30,00 11:29:18:24 00:10:48:24 0:04:43,70 13,88
57 Edina Koris HUN CC-W 11:08:30,00 11:15:17:29 00:06:47:29 0:00:00,00 22,10
42 Nikola Bercikova SVK CC-W 11:01:00,00 11:07:57:39 00:06:57:39 0:00:10,10 21,56
59 Jana Marekova SVK CC-W 11:09:30,00 11:16:32:52 00:07:02:52 0:00:15,23 21,30
87 Adela Srutkova CC-W 11:24:00,00 11:31:50:82 00:07:50:82 0:01:03,53 19,12
54 Andrea Ledererova CZE CC-W 11:07:00,00 11:14:54:17 00:07:54:17 0:01:06,88 18,98
61 Lana Puc SVN CC-W 11:10:30,00 11:18:34:80 00:08:04:80 0:01:17,51 18,56
47 Andrea Gecikova SPEED 4 DOGS CC-W 11:03:30,00 11:11:50:21 00:08:20:21 0:01:32,92 17,99
24 Sandra Hortnagl AUT CC-W 10:51:00,00 10:59:28:56 00:08:28:56 0:01:41,27 17,70
46 Petra Novakova SPEED 4 DOGS CC-W 11:03:00,00 11:11:47:13 00:08:47:13 0:01:59,84 17,07
62 Marianna SVK CC-W 11:11:00,00 DNS
48 Monika Poltakova SPEED 4 DOGS CC-W 11:04:00,00 11:13:06:40 00:09:06:40 0:02:19,11 16,47
88 Petra Hornakova Mushing Mania CC-W 11:24:30,00 11:33:37:16 00:09:07:16 0:02:19,87 16,45
68 Petra Stocova SVK CC-W 11:14:00,00 DNS
93 Viktria Bercikova SVK CC-W 11:27:00,00 11:36:09:64 00:09:09:64 0:02:22,35 16,37
45 Zuzana Sulkova SPEED 4 DOGS CC-W 11:02:30,00 11:11:46:49 00:09:16:49 0:02:29,20 16,17
79 Katarina Siranova CC-W 11:20:00,00 11:29:17:75 00:09:17:75 0:02:30,46 16,14
50 Dana Petrovicova SHT Haniska CC-W 11:05:00,00 11:14:49:98 00:09:49:98 0:03:02,69 15,25
77 Nika Kosacova CC-W 11:19:00,00 DNS
41 Adela Cermakova CZE CC-W 11:00:30,00 11:10:31:83 00:10:01:83 0:03:14,54 14,95
74 Zuzana Lecuskova SVK CC-W 11:17:30,00 11:27:36:14 00:10:06:14 0:03:18,85 14,85
80 Olga Novakova CC-W 11:20:30,00 DNS
82 Zuzana Harnicarova CC-W 11:21:30,00 DNS
95 Bettina Thiel AUT CC-W 11:28:00,00 11:38:13:02 00:10:13:02 0:03:25,73 14,68
84 Barbara Hinterberger CC-W 11:22:30,00 DNS
85 Sarah Rosenthal CC-W 11:23:00,00 DNS
60 Krisztina Koris HUN CC-W 11:10:00,00 11:20:44:34 00:10:44:34 0:03:57,05 13,97
89 Adela Cermakova Mushing Mania CC-W 11:25:00,00 DNS
69 Sarah Bedusova SVK CC-W 11:14:30,00 11:25:26:90 00:10:56:90 0:04:09,61 13,70
75 Zuzana Urgeova SVK CC-W 11:18:00,00 11:29:01:45 00:11:01:45 0:04:14,16 13,61
86 Lucia Botosova CC-W 11:23:30,00 11:34:39:39 00:11:09:39 0:04:22,10 13,45
63 Michaela Botosova SVK CC-W 11:11:30,00 11:23:16:38 00:11:46:38 0:04:59,09 12,74
56 Dominika Srutekova SVK CC-W 11:08:00,00 11:20:34:68 00:12:34:68 0:05:47,39 11,93
65 Miroslava Vicenova SVK CC-W 11:12:30,00 11:26:10:30 00:13:40:30 0:06:53,01 10,97
6 Peter Chanas Flying Husky SC-FCI 10:05:00,00 10:13:41:42 00:08:41:42 0:00:00,00 17,26
25 Florian Haushammer AUT SC-FCI 10:32:00,00 10:40:51:21 00:08:51:21 0:00:09,79 16,94
35 Peter Chanas Flying Husky SC-FCI 10:42:00,00 10:51:11:56 00:09:11:56 0:00:30,14 16,32
30 Vlasta Sisakova SVK SC-FCI 10:37:00,00 10:46:36:84 00:09:36:84 0:00:55,42 15,60