Mošovce

/Mošovce
Loading Udalosti
Udalosť sa už uskutočnila.

Preteky propozície: MSR 2018 offsnow – Husky CUP 2018/2019 – 1.kolo – Memoriál Daniela Lukáča – Mošovce
Usporiadateľ pretekov: Musher Klub Lučenec
Termín: 20.-21.10.2018
Druh pretekov: Vozíky – šprint
Usporiadateľ pretekov: Musher Klub Lučenec
Miesto pretekov: Športovo rekreačné zariadenie Drienok Mošovce
Riaditeľ pretekov: Juraj Fabian
Trať pretekov: 5 km, mierne zvlnená vedená lesnými cestami
POZOR!!!!!  Pri vyhlasovaní výsledkov budú losované tri štartovné čísla. Pre vylosované čísla finančná odmena 50,00 eur, 30,00 eur a 20,00 eur.
Súťažné kategórie: CC 1 pes, Bkj 1 pes, SC 1-2 psy  – v otvorenej kategorii SAMOSTATNE SC1 a SC2, záprah do 4 psov, záprah nad 4 psov.

Tie isté kategórie aj pre severské plemená s PP.

Detská kategória v nedeľu cca 200 metrov

Vyhodnotenie kategórie: Vyhlásenie víťazov pri účasti minimálne troch pretekárov v kategórii. Oddelené hodnotenie žien pri účasti minimálne troch pretekárok v kategórii CC a Bkj.
Časový harmonogram: piatok 19.10.2018
18:00-22:00 registrácia – odovzdávanie štartovných čísiel + veterinárna kontrola
sobota 20.10.2018
9:30 brífing
10:00 štart 1.kola
nedeľa 21.10.2018
9:00 štart 2.kola
14:00 vyhodnotenie
Posunutie času štartu kvôli klimatickým podmienkam možné!
Uzávierka prihlášok: streda 17.10.2018
Štartovné: 15 € do uzávierky, 20 € po uzávierke. V prípade štartu v ďalšej kategórii sa platí polovičné štartovné.
Zahraniční pretekári môžu platiť na mieste preteku. Pretekári bez registrácie v SZPZ platia o 5€ vyššie štartovné.
Spôsob platby: Číslo účtu 0340845480 / 0900 do poznámky uviesť meno pretekára za ktorého je platené štartovné.
IBAN  SK76 0900 0000 0003 4084 5480
Pri prezentácii je potrebné predložiť doklad o zaplatení.
Veterinárne podmienky: Podľa rozhodnutia KVS, povinné očkovania, potvrdenie príslušného veterinára
Ubytovanie a stravovanie: Stravovanie: Musher + pomocník (pri záprahoch)   občerstvenie v sobotu  večer
Ubytovanie: p. Sklenár 0905 442 831
Prihlášky na preteky: www.mushing.sk

V prípade špeciálnej požiadavky ako napr. spoločná kára s iným pretekárom, mailom na info@mklucenec.sk !

Protesty: Po zložení poplatku 30 €
UPOZORNENIE !!! Prilba okrem CC povinná.
Delegát SZPZ: Patrik Lučanský

Prihlasovanie bolo uzavreté.

Meno
Klub
Kategória
Psy
Lenka Bičkošová
Husky Racing Team
Bikejoring (1 pes FCI)
1 SH
Patrik Lučanský
Husky Racing Team
Bikejoring (1 pes FCI)
1 SH
Simona Richnavská
Športový Klub Severan Jaklovce
Bikejoring (1 pes FCI)
1 / Sibírsky husky
Eva Valentová
HaMC
Bikejoring (1 pes FCI)
1 esp
Zuzana Bachratá
Mushingmania
Bikejoring (1 pes FCI)
1/samojed
Marián Kohút
MK Trenčín
Bikejoring (1 pes FCI)
1/SH
Roman Reistetter
Humenné
Bikejoring (1 pes FCI)
1.SH
Zuzanna Pająk
Bikejoring (1 pes)
1/EH
Matej Peniak
SPEED 4 DOGS
Bikejoring (1 pes)
1
Marcel Dučák
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1
Marek Lipnický
Bikejoring (1 pes)
1, Sibírsky husky
Branislav Grenzner
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1/SH
Martin Czirok
Bikejoring (1 pes)
1, Tervueren
Ivan Halás
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1, ESP
Dana Halásová
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1, ESP
Lucie Schönová
Hanácký Mushers Club
Bikejoring (1 pes)
1 EH
Jana Tomášková
Děti severu CZ
Bikejoring (1 pes)
1
Lucia Paulovičová
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1 beauceron
Milan Belzár
Musher klub Trenčín
Bikejoring (1 pes)
1. Sibirsky Husky
Martin Sumka
Shanaya Stars
Bikejoring (1 pes)
1, Sibírsky Husky
Karolina Bytnar
Klub Sportu i Przygód Zorza
Bikejoring (1 pes)
1
Jan Blucha
MTO
Bikejoring (1 pes)
1
Kateřina Bluchová
TJ Sokol Maxičky
Bikejoring (1 pes)
Radmila Janovská
Karpatský kynologický klub
Bikejoring (1 pes)
1, australská kelpie
Vlastimil Rec
Hanácký mushers club
Bikejoring (1 pes)
1
Ivana Dudová
Mushingmania
Bikejoring (1 pes)
1/LC
Vendula Valentová
HaMC
Bikejoring (1 pes)
1,esp
Milan Daško
Musher klub Trenčín
Bikejoring (1 pes)
ESP
Sanuel Ivanecky
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
Petr Pospíšil
Děčín CZ
Bikejoring (1 pes)
1, AH
Branislav Piško
Bikejoring (1 pes)
1
Jana Tomášková
Děti severu CZ
Bikejoring (1 pes)
1 ESP
Petra Horňáková
Mushing Mania
Bikejoring (1 pes)
BOC
Jolanta Kałat
KSIP ZORZA
Bikejoring (1 pes)
ESD
Andrej Drabik
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1ESP
Martin Packo
Humenné
Bikejoring (1 pes)
SH
Mariana Kotuliaková
SHT HANISKA
Bikejoring (1 pes)
1ESP
Marcel Matanin
Prima Siberian Husky Klub
Canicross (1 pes FCI)
1 SH
Anna Kiss-Tóth
ÉSZKSK
Canicross (1 pes FCI)
siberian husky
Carla Reistetterova
Humenné
Canicross (1 pes FCI)
1.SH
Andrea Gecíková
SPEED 4 DOGS
Canicross (1 pes)
1 MOK
Monika Polťáková
Speed4Dogs
Canicross (1 pes)
1, mix
Michal Jakeš
Speed4Dogs
Canicross (1 pes)
1, PRT
Marcela Bimbová
-
Canicross (1 pes)
1, nemecký krátkosrstý stavač (NKS)
Lenka Bilikova
HMC
Canicross (1 pes)
1 ACD
Adriana Švecová
Musher club český ráj
Canicross (1 pes)
Esp
Jana Marekova
Speed4dogs
Canicross (1 pes)
1/AH
Štefan Šterk
Speed4dogs
Canicross (1 pes)
1/Hound
Žaneta Danižová
KK UVLF
Canicross (1 pes)
1, Belgický ovčiak Malinois
Filip Rybár
SHT Haniska
Canicross (1 pes)
1/ESP
Dana Petrovičová
Sibírsky husky team Haniska
Canicross (1 pes)
1/MIX
Sarah Bedušová
Speed4dogs
Canicross (1 pes)
ESP
Jana Murgašová
-
Canicross (1 pes)
1 - MIX
Lucia Panakova
Spee4dogs
Canicross (1 pes)
ieden pes, irsky terier
Mario Adamko
Speed4Dogs
Canicross (1 pes)
ESP
Ján Néger
KPZ Humenné
Canicross (1 pes)
1
Petra Farkašovská
ŠK Arching
Canicross (1 pes)
1, Holandský ovčiak
Milan Daško
Musher klub Trenčín
Canicross (1 pes)
ESP
Michal Ivančo
PRIMA SH Vranov n /T
Canicross (1 pes)
SH
Tamara Ivančová
PRIMA SH Vranov n /T
Canicross (1 pes)
SH
Tomas Hockicko
SHT Haniska
Canicross (1 pes)
1,KK
Michaela Lacina
Canicross (1 pes)
1, maďarská vyžla
Lukáš Fečko
Havkáreň
Canicross (1 pes)
1, weimarsky stavac
Petra Horňáková
Mushing Mania
Canicross (1 pes)
KK
Branislav Grenzner
SHT Haniska
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4/SH
Marcin Szlęk
Dog Adventure
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4/SH
Thill Emmanuerl
SKSJP
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4SH
Adéla Havlí
16-Hanácký CZ
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4SH
Viktor Hájek
SHT Haniska
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4 SH
Jozef LAURENCIK
SKSJP
Malý záprah (3-4 psy FCI)
3 - Sibírsky husky
Dušan Sumrák
SKSJP
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4 AM
Dušan Sumrák
SKSJP
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4 AM
Daniel Czornyj
Ksip Zorza
Malý záprah (3-4 psy FCI)
siberia husky
Dagmar Nešněrová
Malý záprah (3-4 psy)
NSP
Andrej Drabik
SHT Haniska
Malý záprah (3-4 psy)
4 ESP
Lucie Schönová
Hanácký Mushers Club
Malý záprah (3-4 psy)
4 / chodský pes + EH
Jaroslav Banoci
SHT Haniska
Malý záprah (3-4 psy)
4 ESP
Juraj Vavrúš
Mushing Mania
Malý záprah (3-4 psy)
AH
Erik Copko
Mushing Mania
Malý záprah (3-4 psy)
4 EH
Adriana Švecová
Musher club český ráj
Scooter (1 pes)
esp
Jakub Hájek
SHT Haniska
Scooter (1 pes)
1ESP
Lenka Štelclová
Musher´s klub Děčín, o.s.
Scooter (1 pes)
1 Pointer
Radek Sedlák
TJ Sokol Maxičky
Scooter (1 pes)
1, ESP
Zdenek Straka
Mkjcc
Scooter (1 pes)
Monty, cross
Monika Strašáková
MC Český ráj
Scooter (1 pes)
1x ESP
Gabriela Milatová
Mushingteam Ostrava
Scooter (1 pes)
1, ESP Sepp
Gabriela Milatová
Mushingteam Ostrava 63
Scooter (1 pes)
1 ESP, Ull
Tomas Hockicko
SHT Haniska
Scooter (1 pes)
1,esp
Markéta Pospíšilová
Děčín CZ
Scooter (1 pes)
1, ESP
Petr Pospíšil
Děčín CZ
Scooter (1 pes)
1, ESP
Jolanta Kałat
KSIP ZORZA
Scooter (1 pes)
ESD
Mariana Kotuliaková
SHT HANISKA
Scooter (1 pes)
1ESP
Igor Pribula
Prima SH Vranov
Scooter (1-2 psy FCI)
2SH
Peter Chanas
Flying Husky
Scooter (1-2 psy FCI)
2/SH
Damian Reszka
KSiP Zorza Bobrowniki
Scooter (1-2 psy FCI)
14 SH
Peter Chanas
Flying Husky
Scooter (1-2 psy FCI)
1/SH
Zuzana Sumráková
SKSJP
Scooter (1-2 psy FCI)
1 AM
igor stefan
kpz humenne
Scooter (1-2 psy FCI)
2sh
Monika Árvaiová
Scooter (1-2 psy FCI)
Sibírsky husky, 2
Zuzanna Pająk
Scooter (2 psy)
2 ESP
Lucie Schönová
Hanácký mushers club
Scooter (2 psy)
2 EH
Viktor Hájek
SHT Haniska
Scooter (2 psy)
2 ESP
Marek Ivanecky
SHT Haniska
Scooter (2 psy)
ESP
Ľudovít Bezányi
Mushing Mania
Scooter (2 psy)
2
Michal Balko
Mushing mania
Scooter (2 psy)
2,alaskan
Jan Blucha
MTO
Scooter (2 psy)
2
Michal Kozel
Mto
Scooter (2 psy)
2, alaskan
Markéta Pospíšilová
Děčín CZ
Scooter (2 psy)
2, ESP
Erik Copko
Mushing Mania
Scooter (2 psy)
2 EH
Jolanta Kałat
KSIP ZORZA
Scooter (2 psy)
ESD
Jaroslav Banoci
SHT Haniska
Scooter (2 psy)
2 ESP
Damian Reszka
KSiP Zorza Bobrowniki
Veľký záprah (5 a viac psov FCI)
14 SH
Piotr Czerepak
Nome-Rzeszów
Veľký záprah (5 a viac psov FCI)
6 SH
Peter Lipcsei
ÉSZKSK
Veľký záprah (5 a viac psov FCI)
6/AM
Maros Litvaj
Kpz Humenne
Veľký záprah (5 a viac psov FCI)
8SH
Tomasz Pająk
Veľký záprah (5 a viac psov)
6/EH
jakub slowik
najlepsi
Veľký záprah (5 a viac psov)
AH
Miroslav Pažur
Husky Team ORAVA
Veľký záprah (5 a viac psov)
Martin Vrtěl
Askino
Veľký záprah (5 a viac psov)
6 EH
Jakub Reguli
Husky Team Orava
Veľký záprah (5 a viac psov)
8EH
Vratislav Minac
Mkl
Veľký záprah (5 a viac psov)

NAME Team Category TIME
1. lap
TIME
2. lap
TIME
total
TIME to win Average speed (km/h)
28              113 Martin Vrtel Askino VZ 00:09:52:16 00:09:33:66 00:19:25:82 0:00:00,00 29,83
29              114 Jakub Reguli Husky Team Orava VZ 00:09:46:26 00:09:48:16 00:19:34:42 0:00:08,60 29,61
30              110 Tomasz Pajak PL VZ 00:10:12:20 00:10:02:25 00:20:14:45 0:00:48,63 28,64
31              112 Miroslav Pazur Husky Team Orava VZ 00:09:43:54 00:10:57:22 00:20:40:76 0:01:14,94 28,03
32              111 Jakub Slowik PL VZ 00:13:21:63 00:12:49:18 00:26:10:81 0:06:44,99 22,14
74              124 Maros Litvaj KPZ Humenne VZ-FCI 00:11:10:53 00:11:11:18 00:22:21:71 0:00:00,00 25,92
75              121 Damian Reszka KSIP Zorza VZ-FCI 00:14:38:98 00:13:54:62 00:28:33:60 0:06:11,89 20,29
76              123 Peter Lipcsei ESZKSK VZ-FCI 00:24:59:68 00:25:32:33 00:50:32:01 0:28:10,30 11,47
13              116 Andrej Drábik SHT Haniska MZ 00:08:48:88 00:08:42:91 00:17:31:79 0:00:00,00 33,06
14              119 Juraj Vavrus Mushing Mania MZ 00:10:20:41 00:10:10:42 00:20:30:83 0:02:59,04 28,25
15              120 Erik Copko Mushing Mania MZ 00:14:11:88 00:12:56:86 00:27:08:74 0:09:36,95 21,35
16              117 Lucie Schonova Hanacky Musher club MZ 00:15:57:25 00:13:05:44 00:29:02:69 0:11:30,90 19,96
66              125 Branislav Grenzner SHT Haniska MZ-FCI 00:11:23:44 00:10:56:37 00:22:19:81 0:00:00,00 25,96
67              128 Adela Havlickova Hanacky Musher Club MZ-FCI 00:11:28:95 00:11:17:91 00:22:46:86 0:00:27,05 25,44
68              129 Viktor Hajek SHT Haniska MZ-FCI 00:11:36:16 00:11:47:02 00:23:23:18 0:01:03,37 24,78
69              126 Marcin Szlek Dog Adventure MZ-FCI 00:12:58:72 00:12:18:24 00:25:16:96 0:02:57,15 22,92
70              132 Daniel Czornyj KSIP Zorza MZ-FCI 00:16:40:43 00:14:08:19 00:30:48:62 0:08:28,81 18,81
71              131 Dusan Sumrak SKSJP MZ-FCI 00:15:52:46 00:17:11:25 00:33:03:71 0:10:43,90 17,53
72              127 Emanuel Thill SKSJP MZ-FCI 00:15:38:00 00:18:29:54 00:34:07:54 0:11:47,73 16,98
73              130 Jozef Laurencik SKSJP MZ-FCI 00:17:51:54 00:17:34:26 00:35:25:80 0:13:05,99 16,36
46              52 Lucie Schonova Hanacky Musher Club SC2 00:09:55:89 00:09:55:98 00:19:51:87 0:00:00,00 29,18
56              43 Viktor Hajek SHT Haniska SC2 00:10:09:89 00:10:30:16 00:20:40:05 0:00:48,18 28,04
47              51 Zuzanna Pajak POL SC2 00:10:22:98 00:10:30:87 00:20:53:85 0:01:01,98 27,74
48              53 Marketa Pospisilova Decin CZ SC2 00:10:47:14 00:10:30:98 00:21:18:12 0:01:26,25 27,21
57              50 Jaroslav Banoci SHT Haniska SC2 00:10:53:70 00:10:46:01 00:21:39:71 0:01:47,84 26,76
49              42 Jolanta Kalat KSIP Zorza SC2 00:11:11:92 00:10:42:74 00:21:54:66 0:02:02,79 26,45
58              48 Michal Kozel MTO SC2 00:11:45:80 00:10:31:26 00:22:17:06 0:02:25,19 26,01
59              45 Ludovit Bezanyi Mushing Mania SC2 00:11:57:42 00:11:52:19 00:23:49:61 0:03:57,74 24,33
61              46 Michal Balko Mushing Mania SC2 00:13:56:36 00:15:44:93 00:29:41:29 0:09:49,42 19,52
62              44 Marek Ivanecky SHT Haniska SC2 00:14:36:51 00:16:54:99 00:31:31:50 0:11:39,63 18,39
63              49 Erik Copko Mushing Mania SC2 00:15:53:02 00:18:55:49 00:34:48:51 0:14:56,64 16,65
64              31 Petra Hornakova Mushing Mania SC2 00:18:18:06 00:18:10:16 00:36:28:22 0:16:36,35 15,89
65              118 Jaroslav Banoci SHT Haniska SC2 00:18:35:81 00:18:53:20 00:37:29:01 0:17:37,14 15,46
33              59 Monika Strasakova MC Cesky Raj SC1 00:09:50:34 00:09:49:65 00:19:39:99 0:00:00,00 29,47
41              56 Zdenek Straka MKJcc SC1 00:09:56:58 00:09:47:84 00:19:44:42 0:00:04,43 29,36
34              62 Mariana Kotuliakova SHT Haniska SC1 00:09:50:24 00:09:59:90 00:19:50:14 0:00:10,15 29,22
40              57 Tomas Hockicko SHT Haniska SC1 00:10:04:26 00:10:11:62 00:20:15:88 0:00:35,89 28,60
42              55 Radek Sedlak TJ Sokol Maxicky SC1 00:11:08:74 00:11:16:80 00:22:25:54 0:02:45,55 25,85
35              60 Gabriela Milatova Mushung Team Ostrava 63 SC1 00:11:18:24 00:11:53:52 00:23:11:76 0:03:31,77 24,99
36              61 Marketa Pospisilova Decin CZ SC1 00:11:39:80 00:11:34:18 00:23:13:98 0:03:33,99 24,95
37              69 Jolanta Kalat KSIP Zorza SC1 00:11:33:96 00:12:03:23 00:23:37:19 0:03:57,20 24,54
38              99 Gabriela Milatova SVK SC1 00:11:41:31 00:12:44:32 00:24:25:63 0:04:45,31 23,73
44              54 Jakub Hajek SHT Haniska SC1 00:15:24:98 00:18:04:10 00:33:29:08 0:13:49,09 17,31
60              63 Igor Pribula Prima SH Vranov SC-FCI 00:13:05:93 00:12:57:80 00:26:03:73 0:00:00,00 22,24
45              65 Peter Chanas Flying Husky SC-FCI 00:17:21:47 00:19:25:51 00:36:46:98 0:10:43,25 15,76
66 Zuzana Sumrakova SKSJP SC-FCI 00:21:45:16 00:22:41:82 00:44:26:98 0:18:23,25 13,04
50              68 Monika Arvaiova SVK SC-FCI 00:22:03:06 00:23:04:92 00:45:07:98 0:19:04,25 12,84
1                 2 Marcel Ducak SHT Haniska BKJ 00:08:35:37 00:08:42:54 00:17:17:91 0:00:00,00 33,51
2                 9 Vlastimil Rec Hanacky Musher Club BKJ 00:08:56:80 00:08:48:29 00:17:45:09 0:00:27,18 32,65
3                 10 Milan Dasko Musher Klub Trencin BKJ 00:09:01:80 00:09:06:64 00:18:08:44 0:00:50,53 31,95
4                 14 Andrej Drabik SHT Haniska BKJ 00:09:26:99 00:09:23:48 00:18:50:47 0:01:32,56 30,76
5                 5 Ivan Halas SHT Haniska BKJ 00:09:39:98 00:09:27:76 00:19:07:74 0:01:49,83 30,30
6                 1 Matej Peniak Speed4Dogs BKJ 00:09:58:87 00:10:06:17 00:20:05:04 0:02:47,13 28,86
7                 6 Milan Belzar Musher Klub Trencin BKJ 00:10:34:16 00:10:50:80 00:21:24:96 0:04:07,05 27,06
8                 12 Peter Pospisil Decin CZ BKJ 00:10:58:74 00:10:31:58 00:21:30:32 0:04:12,41 26,95
9                 4 Martin Czirok HUN BKJ 00:12:11:78 00:12:59:39 00:25:11:17 0:07:53,26 23,01
10              13 Branislav Pisko SVK BKJ 00:12:58:78 00:13:05:39 00:26:04:17 0:08:46,26 22,23
11              3 Marek Lipnicky SVK BKJ 00:13:11:25 00:13:36:79 00:26:48:04 0:09:30,13 21,63
12              11 Samuel Ivanecky SHT Haniska BKJ 00:24:22:68 00:29:47:32 00:54:10:00 0:36:52,09 10,70
51              35 Marian Kohut Musher Klub Trencin BKJ-FCI 00:09:46:72 00:10:06:92 00:19:53:64 0:00:00,00 29,13
52              34 Patrik Lucansky Husky Racing Team BKJ-FCI 00:10:25:15 00:10:26:42 00:20:51:57 0:00:57,93 27,79
53              36 Roman Reistetter * KPZ Humenne BKJ-FCI 00:11:06:41 00:10:24:95 00:21:31:36 0:01:37,72 26,93
54              17 Martin Packo KPZ Humenne BKJ-FCI 00:13:04:56 00:12:51:48 00:25:56:04 0:06:02,40 22,35
55              18 Branislav Grenzner SHT Haniska BKJ-FCI 00:13:06:99 00:14:11:42 00:27:18:41 0:07:24,77 21,23
17              19 Jolanta Kalat KSIP Zorza BKJ-W 00:09:34:21 00:09:39:35 00:19:13:56 0:00:00,00 30,15
18              23 Jana Tomaskova Deti severu CZ BKJ-W 00:09:50:22 00:09:58:32 00:19:48:54 0:00:34,98 29,26
19              22 Lucie Schonova Hanacky Musher Club BKJ-W 00:09:56:53 00:09:53:90 00:19:50:43 0:00:36,87 29,21
20              21 Dana Halasova SHT Haniska BKJ-W 00:10:03:69 00:10:15:79 00:20:19:48 0:01:05,92 28,52
21              30 Jana Tomaskova Deti severu CZ BKJ-W 00:10:15:83 00:10:18:21 00:20:34:04 0:01:20,48 28,18
22              29 Vendula Valentova Hanacky Musher club BKJ-W 00:10:19:97 00:10:26:41 00:20:46:38 0:01:32,82 27,90
23              39 Eva Valentova Hanacky Musher Club BKJ-W 00:11:05:20 00:10:33:02 00:21:38:22 0:02:24,66 26,79
24              32 Mariana Kotuliakova SHT Haniska BKJ-W 00:10:31:21 00:11:32:19 00:22:03:40 0:02:49,84 26,28
25              28 Ivana Dudova Mushing Mania BKJ-W 00:11:05:84 00:10:58:85 00:22:04:69 0:02:51,13 26,25
26              24 Lucia Paulovicova SHT Haniska BKJ-W 00:12:24:58 00:12:24:35 00:24:48:93 0:05:35,37 23,36
27              25 Karolina Bytnar KSIP Zorza BKJ-W 00:19:34:85 00:24:44:51 00:44:19:36 0:25:05,80 13,08
77              37 Lenka Bickosova Husky Racing Team BKJ-W-FCI 00:12:26:29 00:12:57:32 00:25:23:61 0:00:00,00 22,82
78              38 Simona Richnavska Severan Jaklovce BKJ-W-FCI 00:17:06:23 00:16:40:95 00:33:47:18 0:08:23,57 17,15
79              40 Zuzana Bachrata Mushing Mania BKJ-W-FCI 00:20:22:92 00:22:02:54 00:42:25:46 0:17:01,85 13,66
80              74 Filip Rybar SHT Haniska CC 00:13:52:51 00:14:07:32 00:27:59:83 0:00:00,00 20,70
81              76 Jan Neger KPZ Humenne CC 00:14:14:57 00:14:22:63 00:28:37:20 0:00:37,37 20,25
82              77 Mlan Dasko Musher Klub Trencin CC 00:14:22:20 00:15:00:26 00:29:22:46 0:01:22,63 19,73
83              73 Stefan Sterk Speed4Dogs CC 00:15:33:45 00:15:29:13 00:31:02:58 0:03:02,75 18,67
84              78 Michal Ivanco Prima SH Vranov CC 00:16:11:51 00:15:49:51 00:32:01:02 0:04:01,19 18,10
85              75 Mario Adamko Speed4Dogs CC 00:15:52:89 00:16:08:23 00:32:01:12 0:04:01,29 18,10
86              80 Lukas Fecko Havkaren CC 00:16:15:01 00:15:59:57 00:32:14:58 0:04:14,75 17,98
87              71 Marcel Matanin Prima SH Vranov CC 00:16:35:79 00:16:52:82 00:33:28:61 0:05:28,78 17,31
88              79 Tomas Hockicko SHT Haniska CC 00:18:31:05 00:19:12:23 00:37:43:28 0:09:43,45 15,37
89              87 Jana Marekova Speed4Dogs CC-W 00:17:08:42 00:17:16:32 00:34:24:74 0:00:00,00 16,84
91              81 Andrea Gecikova Speed4Dogs CC-W 00:20:03:100 00:19:39:45 00:39:42:55 0:05:17,81 14,60
92              92 Lucia Panakova Speed4Dogs CC-W 00:20:54:14 DNS
93              90 Sarah Bedusova Speed4Dogs CC-W 00:21:20:44 00:21:03:73 00:42:24:17 0:07:59,43 13,67
94              97 Petra Hornakova Mushing Mania CC-W 00:21:19:16 00:21:30:45 00:42:49:61 0:08:24,87 13,53
95              89 Dana Petrovicova SHT Haniska CC-W 00:21:45:63 00:22:12:51 00:43:58:14 0:09:33,40 13,18
97              93 Petra Farkasovska SK Arching CC-W 00:22:12:34 00:23:09:38 00:45:21:72 0:10:56,98 12,78
98              96 Michaela Lacina SVK CC-W 00:22:25:91 DNS
100           85 Lenka Bilikova Hanacky Musher Club CC-W 00:25:06:81 DNS
101           84 Marcela Bimbova SVK CC-W 00:24:07:01 00:23:26:91 00:47:33:92 0:13:09,18 12,19
102           91 Jana Murgasova SVK CC-W 00:23:26:34 00:24:49:26 00:48:15:60 0:13:50,86 12,01
90              94 Tamara Ivancova Prima SH Vranov CC-W-FCI 00:18:51:90 00:19:52:54 00:38:44:44 0:00:00,00 14,96
96              83 Anna Kiss-Toth ESZKSK CC-W-FCI 00:21:29:51 00:23:29:51 00:44:59:02 0:06:14,58 12,88
99              95 Carla Reistetterova * KPZ Humenne CC-W-FCI 00:24:16:29 00:23:14:73 00:47:31:02 0:08:46,58 12,20

 

* Penalizácia 1 min. za nedodržanie podmienok stanovených organizátorom