Oravská Polhora

/Oravská Polhora
Loading Udalosti
Udalosť sa už uskutočnila.

Preteky propozície: HUSKY cup 3. kolo, Oravska Polhora
Usporiadateľ pretekov: Musher Klub Lučenec
Termín: 25.-27. januar 2019
Druh pretekov: Sane – šprint
Miesto pretekov: Chata Slaná voda, Oravská Polhora
Riaditeľ pretekov: Vlastimil Nath
Trať pretekov: 10,4 km (SKJ, B) a 6,5 km (C, D) trať  vedená lesnou cestou, mapa na mklucenec.sk
Súťažné kategórie: C,C1,C2,D,D1,D2
B,B1,B2,SKJM, SKJW, SKJM1, SKJW1,SKJM-2 psy, SKJW-2 psy, SKJM1-2 psy, SKJW1-2 psy
Vyhodnotenie kategórie: Vyhlásenie víťazov minimálne pri účasti 3 pretekárov v kategórii. Oddelené hodnotenie žien minimálne pri účasti 3 pretekárok v kategórii.
Časový harmonogram:
piatok 25.01.2019 18:00 – 22:00 prezentácia – veterinárna prehliadka + odovzdávanie štartovných čísiel
sobota 26.01.2019 09:30 brífing – veterinárna prehliadka
10:00 štart 1. kola
nedeľa 27.01.2019 09:00 štart 2. kola
13:00 vyhodnotenie
Posunutie času štartov kvôli klimatickým podmienkam možné!
Uzávierka prihlášok: streda  23.01.2019
Štartovné: 25 € do uzávierky, 30 € po uzávierke.
V prípade štartu v ďalšej kategórii sa platí polovičné štartovné.
Zahraniční pretekári môžu platiť na mieste preteku.
Spôsob platby: Na číslo účtu  SK76 0900 0000 0003 4084 5480 do poznámky uviesť meno pretekára za ktorého je platené štartovné.
Pri prezentácii je potrebné predložiť doklad o zaplatení.
Veterinárne podmienky: Podľa rozhodnutia KVS, povinné očkovania, potvrdenie príslušného veterinára.
Ubytovanie a stravovanie: Stravovanie: pretekár  (pomocník pri záprahu) sobota obed, V prípade stravovania pre ostatné osoby potrebné nahlásiť do uzávierky preteku
Ubytovanie: chata Slana voda – https://www.slanavoda.sk (ubytovanie si zabezpečuje pretekár sám, možné bývať v karavane na stake-oute, bez el. prípojky)
Prihlášky na preteky: http://mushing.sk/preteky/

V prípade špeciálnej požiadavky ako napr. spoločné sane s iným pretekárom,  volať do uzávierky prihlášok na mail info@mklucenec.sk

Upozornenie!!! Pretekár, alebo jeho zástupca si musí prevziať štartovné číslo počas prezentácie. Po prezentácii sa už štartovné čísla nebudú vydávať!
Protesty: Po zložení poplatku 30 €

Prihlasovanie bolo uzavreté.

Meno
Klub
Kategória
Psy
Erik Copko
MUSHING MANIA
B (5 a viac psov)
6 AH
Jakub Reguli
Husky Team Orava
B (5 a viac psov)
8EH
Zbyszek Kunert
--- Foreign musher ---
B (5 a viac psov)
Siberian husky
Tomasz Pająk
--- Foreign musher ---
B (5 a viac psov)
7/EH
Andrej Minac
Musher klub Lučenec
B (5 a viac psov)
8
Branislav Grenzner
SHT Haniska
C (3-4 psy)
4
Andrej Drabik
SHT Haniska
C (3-4 psy)
4 ESP
Jozef Chromek
--- Foreign musher ---
C (3-4 psy)
4 SH
Gabriela Milatová
--- Foreign musher ---
C (3-4 psy)
4 ESP
Viktor Hájek
SHT Haniska
C (3-4 psy)
4 ESP
Jaroslav Fabian
Musher klub Lučenec
C (3-4 psy)
4 siberian husky
Zuzanna Pająk
--- Foreign musher ---
D (2 psy)
2/ESP
Marek Ivanecky
SHT Haniska
D (2 psy)
2 ESP
Jaroslav Banoci
SHT Haniska
D (2 psy)
2 ESP
Petra Horňáková
MUSHING MANIA
D (2 psy)
KK+BOC
Juraj Vavrúš
MUSHING MANIA
D (2 psy)
2 AH
Kateřina Bluchová
--- Foreign musher ---
D (2 psy)
2/esp
Ivan Halás
SHT Haniska
D (2 psy)
2, ESP
Mirosław Waśkowski
--- Foreign musher ---
FCI B (5 a viac psov)
8 GP
Hering Tamás
--- Foreign musher ---
FCI B (5 a viac psov)
8
Anna Kostrzanowska
--- Foreign musher ---
FCI B (5 a viac psov)
Siberian husky
Damian Reszka
--- Foreign musher ---
FCI B (5 a viac psov)
SH
Zdeněk ZETEK
--- Foreign musher ---
FCI B (5 a viac psov)
8 SH
Jozef LAURENČÍK
SLOVENSKÝ KLUB SEVERSKÝCH A JAPONSKÝCH PLEMIEN
FCI C (3-4 psy)
4 Siberian husky
Emmanuel Thill
SLOVENSKÝ KLUB SEVERSKÝCH A JAPONSKÝCH PLEMIEN
FCI C (3-4 psy)
4SH
Marcin Szlęk
--- Foreign musher ---
FCI C (3-4 psy)
4 SH
Natalia Lenart
--- Foreign musher ---
FCI C (3-4 psy)
Vladimír Morávek
SLOVENSKÝ KLUB SEVERSKÝCH A JAPONSKÝCH PLEMIEN
FCI C (3-4 psy)
4, Sibirsky HUSKY
Dušan Sumrák
SLOVENSKÝ KLUB SEVERSKÝCH A JAPONSKÝCH PLEMIEN
FCI C (3-4 psy)
4 AM
Daniel Czornyj
--- Foreign musher ---
FCI C (3-4 psy)
Waldemar Stawowczyk
--- Foreign musher ---
FCI C (3-4 psy)
Pies grenlandzki
Viktor Hájek
SHT Haniska
FCI C (3-4 psy)
4 SH
Monika Vevericikova
SLOVENSKÝ KLUB SEVERSKÝCH A JAPONSKÝCH PLEMIEN
FCI D (2 psy)
2 Sibírsky husky
Jaroslav Banoci
SHT Haniska
FCI D (2 psy)
2 SH
Andrzej Rutkowski
--- Foreign musher ---
FCI D (2 psy)
2 SH
Adam Baran
--- Foreign musher ---
FCI D (2 psy)
2 SH
Boglárka Jámbor
--- Foreign musher ---
FCI D (2 psy)
2 SH
Waldemar Stawowczyk
--- Foreign musher ---
FCI D (2 psy)
Pies grenlandzki
Peter Adamat
SLOVENSKÝ KLUB SEVERSKÝCH A JAPONSKÝCH PLEMIEN
FCI D (2 psy)
2 x Siberian Husky
Monika Árvaiová
--- Foreign musher ---
FCI D (2 psy)
2 SH
Matej Peniak
Speed 4 Dogs
Skijoring 1 pes
1 Krizenec
Justyna Nowroth
--- Foreign musher ---
Skijoring 1 pes
...
MIeczysław Paluch
Flying Husky
Skijoring 1 pes
1 eurodog
Jolanta Kałat
Flying Husky
Skijoring 1 pes
Esd
Milan Belzár
Musher klub Trenčín
Skijoring 1 pes
1 Sibírsky Husky
Karol Paluch
Flying Husky
Skijoring 1 pes
Nicole Lipková
SHT Haniska
Skijoring 1 pes
husky, hobby kategoria
Jolanta Kałat
--- Foreign musher ---
Skijoring 2 psy
Esd

Š.č. Meno Klub Kategória Čas 1 Čas 2 Výsledný čas Priem. rých. Strata
44 Jakub Reguli Husky Team Orava B 00:24:30:82 00:24:39:82 00:49:10:64 25,38 00:00:00,00
46 Miroslav Pazur B 00:25:21:91 00:25:35:89 00:50:57:80 24,49 00:01:47,16
43 Tomasz Pajak — Foreign musher — B 00:27:32:44 00:31:54:25 00:59:26:69 20,99 00:10:16,05
45 Erik Copko MUSHING MANIA B 00:32:34:01 00:39:08:58 01:11:42:59 17,40 00:22:31,95
47 Zbyszek Kunert — Foreign musher — B-FCI 00:27:34:46 00:27:57:62 00:55:32:08 22,47 00:00:00,00
49 Damian Reszka — Foreign musher — B-FCI 00:28:36:66 00:29:08:38 00:57:45:04 21,61 00:02:12,96
50 Hering Tamás — Foreign musher — B-FCI 00:32:15:25 00:31:31:14 01:03:46:39 19,57 00:08:14,31
52 Anna Kostrzanowska — Foreign musher — B-FCI 00:31:12:55 00:32:39:69 01:03:52:24 19,54 00:08:20,16
48 Zdenek ZETEK — Foreign musher — B-FCI 00:47:28:65 00:46:23:89 01:33:52:54 13,29 00:38:20,46
51 Miroslaw Waskowski — Foreign musher — B-FCI 00:49:45:24 00:54:48:81 01:44:34:05 11,93 00:49:01,97
31 Gabriela Milatová — Foreign musher — C 00:12:22:30 00:12:15:06 00:24:37:36 26,32 00:00:00,00
12 Jaroslav Banoci SHT Haniska C 00:13:40:13 00:15:00:76 00:28:40:89 22,59 00:04:03,53
27 Viktor Hájek SHT Haniska C 00:13:54:30 00:15:26:14 00:29:20:44 22,09 00:04:43,08
28 Jozef Chromek — Foreign musher — C 00:19:44:90 00:21:43:13 00:41:28:03 15,63 00:16:50,67
35 Daniel Czornyj — Foreign musher — C-FCI 00:15:40:59 00:16:48:18 00:32:28:77 19,95 00:00:00,00
32 Viktor Hájek SHT Haniska C-FCI 00:16:37:60 00:18:26:27 00:35:03:87 18,48 00:02:35,10
37 Vladimír Morávek SKSJP C-FCI 00:16:57:45 00:18:59:59 00:35:57:04 18,02 00:03:28,27
41 Natalia Lenart — Foreign musher — C-FCI 00:17:48:48 00:18:15:93 00:36:04:41 17,96 00:03:35,64
30 Branislav Grenzner SHT Haniska C-FCI 00:17:39:91 00:18:47:60 00:36:27:51 17,77 00:03:58,74
39 Emmanuel Thill SKSJP C-FCI 00:18:39:85 00:20:17:87 00:38:57:72 16,63 00:06:28,95
34 Waldemar Stawowczyk — Foreign musher — C-FCI 00:19:06:75 00:19:56:80 00:39:03:55 16,59 00:06:34,78
26 Jaroslav Fabian Musher klub Lučenec C-FCI 00:23:03:05 00:23:52:90 00:46:55:95 13,81 00:14:27,18
40 Jozef LAURENCIK SKSJP C-FCI 00:22:05:90 00:25:09:46 00:47:15:36 13,71 00:14:46,59
36 Dusan Sumrak SKSJP C-FCI 00:22:43:50 00:25:09:24 00:47:52:74 13,53 00:15:23,97
10 Ivan Halás SHT Haniska D 00:13:28:58 00:14:15:55 00:27:44:13 23,36 00:00:00,00
11 Juraj Vavrus MUSHING MANIA D 00:14:38:84 00:14:45:49 00:29:24:33 22,04 00:01:40,20
14 Zuzanna Pajak — Foreign musher — D 00:15:34:36 00:15:41:39 00:31:15:75 20,73 00:03:31,62
13 Marek Ivanecky SHT Haniska D 00:17:29:87 00:20:34:78 00:38:04:65 17,02 00:10:20,52
17 Petra Horňáková MUSHING MANIA D 00:22:42:30 00:24:55:42 00:47:37:72 13,61 00:19:53,59
21 Andrzej Rutkowski — Foreign musher — D-FCI 00:16:23:55 00:17:44:69 00:34:08:24 18,98 00:00:00,00
19 Waldemar Stawowczyk — Foreign musher — D-FCI 00:19:27:58 00:21:15:88 00:40:43:46 15,91 00:06:35,22
22 Jaroslav Banoci SHT Haniska D-FCI 00:21:48:37 DNF DSQ
24 Monika Vevericikova SKSJP D-FCI 00:25:30:60 00:27:03:93 00:52:34:53 12,33 00:18:26,29
18 Peter Adamat SKSJP D-FCI 00:25:55:21 00:28:19:79 00:54:15:00 11,94 00:20:06,76
20 Adam Baran — Foreign musher — D-FCI 00:26:07:72 00:30:12:49 00:56:20:21 11,50 00:22:11,97
23 Monika Árvaiová — Foreign musher — D-FCI 00:36:00:15 00:40:05:37 01:16:05:52 8,52 00:41:57,28
7 Justyna Nowroth — Foreign musher — SKJ1 00:36:11:19 00:37:50:55 01:14:01:74 16,86 00:00:00,00
2 Milan Belzár Musher klub Trenčín SKJ1 00:40:36:06 00:42:57:17 01:23:33:23 14,94 00:09:31,49
3 MIeczyslaw Paluch — Foreign musher — SKJ1-j 00:36:25:87 00:35:56:38 01:12:22:25 17,24 00:00:00,00
1 Karol Paluch — Foreign musher — SKJ1-j 00:40:49:05 00:42:35:83 01:23:24:88 14,96 00:11:02,63
9 Aleksandra Kaputa — Foreign musher — SKJ1-j 00:38:37:46 00:46:25:28 01:25:02:74 14,67 00:12:40,49