Šamorín

/Šamorín
Nahrávam Udalosti
Udalosť sa už uskutočnila.

Usporiadateľ pretekov: Flying Husky, o.z.
Miesto konania pretekov: Šamorín – Čilistov, Slovakia
Riaditeľ pretekov: Peter Chanas
Druh pretekov: Vozíky – šprint (off-snow – sprint)
Trať pretekov: 5,2 km (rovinatá cez lesíky a lúky) – hlavné preteky
1 km (rovinatá cez lesíky a lúky) – hobby preteky

Pravidlá súťaže: podľa pretekárskeho poriadku SZPZ
Súťažné kategórie: Canicross, Bikejoring, Scooter, Káry, Detské, Hobby
Vyhodnotenie kategórie: Vyhlásenie víťazov minimálne pri účasti troch pretekárov v kategórii. Oddelené hodnotenie ženy minimálne pri účasti troch žien v kategórii.

Časový harmonogram: Piatok – prezentácia pretekárov, štartové čísla
Sobota – brífing, štart 1. kola, Hobby preteky
Nedeľa – štart 2. kola, Hobby preteky, vyhodnotenie
Uzávierka prihlášok: 22.10.2018
Štartovné: Hlavné preteky:
Člen SZPZ … 25,- EUR
Ostatní pretekári … 30,- EUR
Ďalší štart toho istého pretekára … 15,- EUR
Mládež:
Člen SZPZ … bezplatne
Ostatní pretekári … 3,- EUR
Hobby preteky:
Každá kategória a štart v jeden deň (do uzávierky) … 5,- EUR
Každá kategória a štart v jeden deň (platba/prihlásenie na mieste) … 10,- EUR POZOR – Na mieste je možné registrovať len obmedzený počet pretekárov (30 pretekárov)!

Platba štartovného: vopred na účet do uzávierky prihlášok. Platba na mieste nie je možná. Informácie o platbe na stránke pretekov.

Veterinárne podmienky: Podľa rozhodnutia KVS, povinné očkovania, potvrdenie príslušného veterinára
Vyhlásenie výsledkov: Do 1:30 hodiny po dobehnutí posledného pretekára
Ubytovanie: pretekári si zabezpečujú sami
Stravovanie: raňajky + večera v sobotu, raňajky v nedeľu v cene štartovného pre pretekára (okrem hobby pretekov)

Ostatné a bližšie informácie: www.flyinghusky.eu

Prihlasovanie bolo uzavreté.

Meno
Klub
Kategória
Psy
Miroslav Gregora
Sk
B (5-6 psov)
6 sibírsky husky
Lenka Bičkošová
Husky Racing Team
Bikejoring (1 pes FCI)
1 SH
Kóffer Kitti
ÉSZKSK
Bikejoring (1 pes FCI)
1 SH
Mészárosné Berta Erika
ÉSZKSK
Bikejoring (1 pes FCI)
1SH
Richard Rehák
Hasiči Bratislava
Bikejoring (1 pes FCI)
1 pes, SH
Martin Packo
Humenne
Bikejoring (1 pes FCI)
1
Milan Belzár
Musher klub Trenčín
Bikejoring (1 pes)
1. Sibírsky Husky
Robert Pažourek
Bikejoring (1 pes)
1, Sibírsky Husky
Rába. Tamás
MCSE
Bikejoring (1 pes)
1 ESD
Zsofia Biro
-
Bikejoring (1 pes)
1, mix
Barbara Vojnic
Bikejoring (1 pes)
1 Hound
Zsolt Sülei
Bikejoring (1 pes)
1 SH
Zsolt Sülei
Bikejoring (1 pes)
1 SH
Ivan Halás
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1, ESP
Maria Skultetyova
Bikejoring (1 pes)
1, border colie
Kóffer Kitti
ÉSZKSK
C FCI (3-4 psov)
4 SH
Daniel Czornyj
KSIP Zorza
C FCI (3-4 psov)
4 SH
Bartłomiej Sobecki
ines husky team
Canicross (1 pes FCI)
Black Demon
Michaela Cabadajová
Canicross (1 pes FCI)
1
Zuzana Šulková
Speed4dogs
Canicross (1 pes)
1, malý bradáč
Renáta Kodajová
Výcvikové centrum neposlušný psík
Canicross (1 pes)
1, borderská kólia
Lucia Laskovičová
Výcvikové centrum neposlušný psík
Canicross (1 pes)
1, kríženec
Bettina Thiel
Racedogs Austria
Canicross (1 pes)
1, Malinois
Simona Mikulová
Canicross (1 pes)
1 sibírsky husky
Petra Štócová
Canicross (1 pes)
Peter Kis
Výcvikové centrum Neposlušný Psík
Canicross (1 pes)
1, Írsky pšeničný jemnosrstý teriér
Petra Nováková
Speed4dogs
Canicross (1 pes)
1/SH
Samanta Bohmová
Canicross - Mládež 10 až 13 rokov (1 pes)
1, malý bradáč
Marcel Matanin
Prima husky team
Canicross nad 40 rokov (1 pes FCI)
1SH
Helena Karabčíková
Canicross nad 40 rokov (1 pes)
1 Sibírsky husky
Alica Viedlerova
speed4dogs
Hobby kategória - Bikejoring - nedeľa
1/xPRT
Jakub Brezina
Hobby kategória - Bikejoring - sobota
Jeden Pes, Sibirsky Husky
Maroš Trabalka
Hobby kategória - Bikejoring - sobota
1, siberian husky
Michaela Belzárová
Hobby kategória - Bikejoring - sobota
1. Sibírsky Husky
Michal Pavlovec
Mushingteam Ostrava
Hobby kategória - Bikejoring - sobota
1, ESP Thor
Michal Pavlovec
Mushingteam Ostrava
Hobby kategória - Bikejoring - sobota
1, ESP Piff
Jana Vašíčková
Hobby kategória - Bikejoring - sobota
1, mix
Alica Viedlerova
speed4dogs
Hobby kategória - Bikejoring - sobota
1/xPRT
Zuzana Šulková
Speed4dogs
Hobby kategória - Canicross - nedeľa
1, mix
Jakub
Štrbík
Hobby kategória - Canicross - nedeľa
1/Labrador
Michaela Cabadajová
Hobby kategória - Canicross - sobota
1, parson russel terrier
David Gabris
Hobby kategória - Canicross - sobota
1 Sibírsky Husky
Simona Janišová
Hobby kategória - Canicross - sobota
1 fena, Austrálsky ovčiak mix
Magdalena Podobná Tulejova
Hobby kategória - Canicross - sobota
BOC
Zuzana Šulková
Speed4dogs
Hobby kategória - Canicross - sobota
1, mix
Katarina Kopecka
Hobby kategória - Canicross - sobota
1 sibirsky husky
Natália Kollárová
Hobby kategória - Scooter - nedeľa
1- Border Collie
Petra Švecová
Hobby kategória - Scooter - nedeľa
1, holandský ovčiak, prosím požičať kolobežku
David Gabris
Hobby kategória - Scooter - nedeľa
1 Sibírsky Husky - prosím o zapožičanie kolobežky
Michaela Belzárová
Hobby kategória - Scooter - nedeľa
1 Sibírsky Husky, požičiať kolobežku
Michal Miko
Hobby kategória - Scooter - nedeľa
1, slovensky kopov
Katarina Kopecka
Hobby kategória - Scooter - nedeľa
1 sibirsky husky - prosim o zapozicanie kolobezky
Edita Schubertova
Hobby kategória - Scooter - nedeľa
1 pes, krizenec NO (pozicanie kolobezky)
Zuzana Beller
Hobby kategória - Scooter - sobota
1 sibirsky husky
Karin Psotová
Hobby kategória - Scooter - sobota
1, sibírsky husky
Katarína Martonová
Scooter (1 pes)
1, SH
Mária Dornerová
MK Lučenec
Scooter (1 pes)
1 AH
Kóffer Kitti
ÉSZKSK
Scooter (2 psy)
2 SH
Gabriela Milatová
Mushingteam Ostrava 63
Scooter (2 psy)
2, ESP Sepp + Ull
Vlasta L. Sisaková
ÉSZKSK
Scooter FCI (1 pes)
1/AM
Patrik Lučanský
Husky Racing Team
Scooter FCI (1 pes)
1 SH
Leonie Engel
SSB
Scooter FCI (1 pes)
1 SH
Peter Chanas
Flying Husky
Scooter FCI (2 psy)
2/SH
Igor Pribula
Prima SH Vranov
Scooter FCI (2 psy)
2SH
Bartłomiej Sobecki
ines husky team
Scooter FCI (2 psy)
2 SH
Andrzej Rutkowski
Zorza Bobrowniki
Scooter FCI (2 psy)
2 SH
Köffer Kitti
ÉSZKSK
Scooter FCI (2 psy)
2 SH
Ulrich Engel
SSB
Scooter FCI (2 psy)
2 AM
igor stefan
kpz humenne
Scooter FCI (2 psy)
2sh

Por. BiB Code Priezvisko Meno Štát Klub 1. etapa Por1 2. etapa Por2 Celkom Strata
1 1 B (5-6 psov) Gregora Miroslav SVK 21:41,1 1 21:05,7 1 42:46,8
1 2 C FCI (3-4 psov) Köffer Kitti HUN ÉSZKSK 13:07,1 1 13:08,1 1 26:15,2
1 4 Bikejoring (1 pes) Halás Ivan SVK SHT Haniska 09:59,9 1 09:59,1 1 19:59,0
2 5 Bikejoring (1 pes) Belzár Milan SVK Musher klub Trenčín 11:14,2 2 11:03,9 2 22:18,1 02:19,1
3 8 Bikejoring (1 pes) Pažourek Róbert SVK 13:37,8 3 14:13,7 3 27:51,5 07:52,5
4 6 Bikejoring (1 pes) Sülei Zsolt HUN 15:54,2 4 17:21,5 4 33:15,7 13:16,7
5 27 Bikejoring (1 pes) Sülei Zsolt HUN 17:50,2 5 17:08,6 5 34:58,8 14:59,8
1 11 Bikejoring (1 pes) – ženy Biro Zsofia SVK 11:54,1 1 12:16,9 1 24:11,0
2 9 Bikejoring (1 pes) – ženy Skultetyova Mária SVK 13:24,4 2 13:19,1 2 26:43,5 02:32,5
3 10 Bikejoring (1 pes) – ženy Vojnic Barbara SVK 14:28,7 3 14:46,2 3 29:14,9 05:03,9
1 13 Bikejoring (1 pes FCI) Reuter Thomas AUT 11:17,1 1 11:21,2 1 22:38,3
2 14 Bikejoring (1 pes FCI) Rehák Richard SVK Hasiči Bratislava 13:41,3 2 14:49,7 2 28:31,0 05:52,7
1 16 Bikejoring (1 pes FCI) – ženy Musil Tanja AUT 11:43,1 1 12:22,0 2 24:05,1
2 17 Bikejoring (1 pes FCI) – ženy Mészárosné Ber Erika HUN ÉSZKSK 12:18,8 2 12:03,7 1 24:22,5 00:17,4
3 15 Bikejoring (1 pes FCI) – ženy Bičkošová Lenka SVK Husky Racing Team 12:36,3 3 12:55,3 3 25:31,6 01:26,5
4 18 Bikejoring (1 pes FCI) – ženy Köffer Kitti HUN ÉSZKSK 13:36,2 4 13:07,6 4 26:43,8 02:38,7
1 24 Scooter FCI (2 psy) Sobecki Bartłomiej POL KS ALASKA 12:05,3 1 12:05,6 1 24:10,9
2 19 Scooter FCI (2 psy) Štefan Igor SVK kpz humenne 12:29,3 2 13:02,4 3 25:31,7 01:20,8
3 47 Scooter FCI (2 psy) Köffer Kitti HUN ÉSZKSK 12:56,1 3 12:59,1 2 25:55,2 01:44,3
4 21 Scooter FCI (2 psy) Korb Daniela SVK 13:51,9 5 13:50,0 4 27:41,9 03:31,0
5 26 Scooter FCI (2 psy) Musil Tanja SVK 13:45,8 4 13:56,4 5 27:42,2 03:31,3
6 25 Scooter FCI (2 psy) Chanas Peter SVK Flying Husky 17:38,5 7 16:31,2 6 34:09,7 09:58,8
7 22 Scooter FCI (2 psy) Engel Ulrich SVK SSB 19:53,9 8 19:52,6 7 39:46,5 15:35,6
20 Scooter FCI (2 psy) Pribula Igor SVK Prima SH Vranov 13:51,9 5 DNS DNS
1 28 Scooter (1-2 psy) Milatová Gabriela CZE Mushingteam Ostrava 09:42,4 1 09:54,1 1 19:36,5
2 30 Scooter (1-2 psy) Gromovská Betka SVK ŠK – Severan 17:46,6 2 18:46,9 2 36:33,5 16:57,0
3 31 Scooter (1-2 psy) Martonová Katarína SVK 20:40,0 3 21:11,4 3 41:51,4 22:14,9
1 32 Scooter FCI (1 pes) Lučanský Patrik SVK Husky Racing Team 13:23,4 1 14:07,0 1 27:30,4
2 33 Scooter FCI (1 pes) Engel Leonie SVK SSB 19:34,0 2 18:46,7 2 38:20,7 10:50,3
3 34 Scooter FCI (1 pes) L. Sisaková Vlasta HUN ÉSZKSK 24:13,2 3 26:25,8 3 50:39,0 23:08,6
1 42 Canicross (1 pes) Šulková Zuzana SVK Speed4dogs 22:24,6 1 22:27,6 3 44:52,2
2 36 Canicross (1 pes) Nováková Petra SVK Speed4dogs 22:44,8 2 22:11,7 1 44:56,5 00:04,3
3 35 Canicross (1 pes) Kis Peter SVK Výcvikové centrum Neposlušný Psík 23:14,1 3 22:25,1 2 45:39,2 00:47,0
4 41 Canicross (1 pes) Kodajová Renáta SVK Výcvikové centrum Neposlušný Psík 26:11,1 4 25:50,0 4 52:01,1 07:08,9
5 38 Canicross (1 pes) Mikulová Simona SVK 26:22,7 5 26:34,2 5 52:56,9 08:04,7
6 39 Canicross (1 pes) Thiel Bettina AUT Racedogs Austria 26:36,4 6 27:43,6 6 54:20,0 09:27,8
7 40 Canicross (1 pes) Laskovičová Lucia SVK Výcvikové centrum Neposlušný Psík 32:00,3 8 32:01,9 7 64:02,2 19:10,0
43 Karabčíková Helena SVK 28:26,8 7 DNS DNS
1 44 Canicross (1 pes FCI) Sobecki Bartłomiej POL KS ALASKA 20:17,0 2 21:09,3 1 41:26,3
2 45 Canicross (1 pes FCI) Cabadajová Michaela SVK 27:11,7 3 26:51,0 2 54:02,7 12:36,4
46 Canicross (1 pes FCI) Matanin Marcel SVK Prima husky team 18:03,2 1 DNS DNS

 

1 Mikula Richard Canicross – Mládež SVK 00:25,5
2 Bohmová Samanta Canicross – Mládež SVK 00:27,0 + 00:01,5
3 Chanas Philip Canicross – Mládež Flying Husky SVK 00:28,7 + 00:03,2
4 Mikulová Timea Canicross – Mládež SVK 00:31,9 + 00:06,4
5 Mataninová Simona Canicross – Mládež Prima husky team SVK 00:35,0 + 00:09,5