Majstrovstvá Slovenska Zuberec 2019

/Majstrovstvá Slovenska Zuberec 2019
Loading Udalosti
Udalosť sa už uskutočnila.

Majstrovstvá Slovenska 2019 – Preteky psích záprahov šprint

Organizátor: Obec Zuberec, ANVIK sleddog club

Miesto: Zuberec – Brestová /Múzeum Oravskej dediny/

Dátum: 19-20. Január 2019

Predpokladaný štart: 19.1.2019 o 10.00, 20.1.2019 o 10.00

Pravidlá: WSA Race Rule 2.14.1

Riaditeľ pretekov: Ľuboš Ocet

Trať pretekov: šprint 6,8,12,18 km

Kategórie:
Skijoring 1 pes – 12km / Skijoring 1 dog – 12km
Skijoring 2 psy – 12km / Skijoring 2 dogs – 12km
D (2 psy) – 6km / D (2 dogs) – 6km
C (3-4 psy) – 8km / C (3-4 dogs) – 8km
B (5-6 psov) – 12km / B (5-6 dogs) – 12km
A (7 a viac psov) – 18km / A (7 and more dogs) – 18km
FCI Skijoring 1 pes – 12km / FCI Skijoring 1 dog 12km
FCI Skijoring 2 psy – 12km / FCI Skijoring 2 dogs 12km
FCI D (2 psy) – 6km / FCI D (2 dogs) – 6km
FCI C (3-4 psy) – 8km / FCI C (3-4 dogs) – 8km
FCI B (5-6 psov) – 12km / FCI B (5-6 dogs) – 12km
FCI A (7 a viac psov) – 18km / FCI A (7 and more dogs) – 18km
* Ak bude v danej kategórii prihlásených min. 3 pretekári, otvorí sa kategória podľa pravidiel, ak nie, organizátor si vyhradzuje právo zmeny rozdelenia kategórii.
** V kategóriách Skijoringu je samostatné vyhlásenie kategórií žien pri minimálnom počte 3 pretekárok. V FCI kategóriách sú vyhlasované samostatne kategórie 2 pre Malamuty, Grónske psy a Samojedy pri minimálnom počte 3 pretekárov.

Štartovné:

  1. pri štarte v prvej kategórii – 40,- €
    – sobota: raňajky, obed
    – sobota: musher party (musher + pomocník)
    – nedeľa: raňajky, obedŠtartové je potrebné uhradiť na číslo účtu:
    Číslo účtu: 4006630001/5600
    Názov účtu: Obec Zuberec
    IBAN: SK43 5600 0000 0040 0663 0001
    BIC kód banky: KOMASK2X
    Do poznámky pre prijímateľa uveďte meno a priezvisko pretekára!
  2. V prípade štartu v 2 a viacerých kategóriách je štartovné za každú ďalšiu kategóriu nasledovné:
    10,- € za druhú a každú ďalšiu kategóriu bez nároku na stravu

Výška štartovného 40,- € platí pri úhrade štartovného vopred, a to bezhotovostne na vyššie
uvedený účet. V prípade hotovostnej platby štartovného pri registrácii je štartovné 45,- €.

Prihlášky: online na www.mushing.sk/pretek/zuberec-01-2019/
Štartovať na tomto podujatí môžu len pretekári, ktorí sa riadne prihlásili a zaregistrovali na
uvedené preteky do termínu uzávierky prihlášok, ktorá je 16.1.2019 do 20.00 hod!!! Prezentácia pretekárov bude 18.1.2019 od 17:00 do 21:00 hod. v sále OÚ Zuberec, pričom sa musí odprezentovať každý pretekár osobne. Dodatočné prihlásenie na preteky nie je možné.

Veterinárne podmienky:
Každý pes musí byť začipovaný a mať okrem očkovacieho preukazu / pasu aj rodokmeň (Čistokrvný), očkovanie proti parvoviróze, psinke, laptospiróze, inf. hepatitíde, kotc. kašľu, odčervenie, min 21 dní pred akciou a nie staršie ako 1rok.

Informácie:
Ľuboš Ocet
tel.: 0944 333 767
Email: sleddog2019@zuberec.sk
www.sleddog.zuberec.sk alebo www.zuberec.sk

Ubytovanie:
TIK Zuberec,
tel. : 043/5320777, 0903548080
fax: 043/5395197
Email: tik@zuberec.sk

Prihlasovanie bolo uzavreté.

Meno
Klub
Kategória
Psy
Tomasz Pająk
--- Foreign musher ---
A (7 a viac psov) / A (7 and more dogs)
7/EH
Branislav Spiššak
--- Bez klubovej príslušnosti ---
A (7 a viac psov) / A (7 and more dogs)
8- alaskan
lubos strapec
Husky Team Orava
A (7 a viac psov) / A (7 and more dogs)
8ah
Martin Vrtěl
--- Foreign musher ---
A (7 a viac psov) / A (7 and more dogs)
8 EH
Miroslav Pažur
Husky Team Orava
A (7 a viac psov) / A (7 and more dogs)
8AH
Bogusław Madejczyk
--- Foreign musher ---
B (5-6 psov) / B (5-6 dogs)
5
Jakub Reguli
Husky Team Orava
B (5-6 psov) / B (5-6 dogs)
6EH
Erik Copko
MUSHING MANIA
B (5-6 psov) / B (5-6 dogs)
6 AH
Vratislav Minac
--- Foreign musher ---
B (5-6 psov) / B (5-6 dogs)
6
Andrej Minac
--- Foreign musher ---
B (5-6 psov) / B (5-6 dogs)
6
Ľudovít Bezányi
MUSHING MANIA
B (5-6 psov) / B (5-6 dogs)
5
Jakub Reguli
Husky Team Orava
C (3-4 psy) / C (3-4 dogs)
4EH
Viktor Hájek
SHT Haniska
C (3-4 psy) / C (3-4 dogs)
4 ESP
Katarína Fábryová
SLOVENSKÝ KLUB SEVERSKÝCH A JAPONSKÝCH PLEMIEN
C (3-4 psy) / C (3-4 dogs)
4, Sibirsky HUSKY
Gabriela Milatová
--- Foreign musher ---
C (3-4 psy) / C (3-4 dogs)
4 ESP
Kvetoslava Slaná
--- Foreign musher ---
C (3-4 psy) / C (3-4 dogs)
4 mix
Andrej Drabik
SHT Haniska
C (3-4 psy) / C (3-4 dogs)
4 ESP
Dagmar Nešněrová
--- Foreign musher ---
C (3-4 psy) / C (3-4 dogs)
4 NSP
Jirka Mencak
--- Foreign musher ---
C (3-4 psy) / C (3-4 dogs)
ESP - Greyster
Michal Ženíšek
--- Foreign musher ---
C (3-4 psy) / C (3-4 dogs)
4 ESP/AH
Zuzanna Pająk
--- Foreign musher ---
D (2 psy) / D (2 dogs)
2/ESP
Igor Pribula
PRIMA Siberian Husky klub
D (2 psy) / D (2 dogs)
2SH
Przemysław Sakwiński
--- Foreign musher ---
D (2 psy) / D (2 dogs)
2 psy, mix
Marek Ivanecky
SHT Haniska
D (2 psy) / D (2 dogs)
2 ESP
Agnieszka Błach
--- Foreign musher ---
D (2 psy) / D (2 dogs)
Greyster
Anna Helwig
--- Foreign musher ---
D (2 psy) / D (2 dogs)
Gronski pes
Kateřina Bluchová
--- Foreign musher ---
D (2 psy) / D (2 dogs)
2/esp
Lloyd Clark
--- Foreign musher ---
D (2 psy) / D (2 dogs)
2 German Shorthaired Pointer
Marek Rogalski - Janc
--- Foreign musher ---
D (2 psy) / D (2 dogs)
2 Siberian husky
Tomasz kuder
--- Foreign musher ---
D (2 psy) / D (2 dogs)
2 gronsky pes, ajlaskan
Dana Halásová
SHT Haniska
D (2 psy) / D (2 dogs)
2, ESP
Juraj Vavrúš
MUSHING MANIA
D (2 psy) / D (2 dogs)
2AH
Jaroslav Banoci
SHT Haniska
D (2 psy) / D (2 dogs)
2 ESP
Petra Horňáková
MUSHING MANIA
D (2 psy) / D (2 dogs)
KK+BOC
Michał Markiel
--- Foreign musher ---
FCI A (7 a viac psov) / FCI A (7 and more dogs)
Jacek Karasiński
--- Foreign musher ---
FCI A (7 a viac psov) / FCI A (7 and more dogs)
8/ SH
Mirosław Waśkowski
--- Foreign musher ---
FCI A (7 a viac psov) / FCI A (7 and more dogs)
8 GP
Kunert Zbyszek
Flying Husky
FCI B (5-6 psov) / FCI B (5-6 dogs)
6
Anna Kostrzanowska
--- Foreign musher ---
FCI B (5-6 psov) / FCI B (5-6 dogs)
6 siberian husky
Peter Lipcsei
--- Foreign musher ---
FCI B (5-6 psov) / FCI B (5-6 dogs)
5/AM
Dušan Sumrák
SLOVENSKÝ KLUB SEVERSKÝCH A JAPONSKÝCH PLEMIEN
FCI B (5-6 psov) / FCI B (5-6 dogs)
5 AM
Branislav Grenzner
SHT Haniska
FCI C (3-4 psy) / FCI C (3-4 dogs)
4
Waldemar Stawowczyk
Flying Husky
FCI C (3-4 psy) / FCI C (3-4 dogs)
6
Jozef LAURENČÍK
SLOVENSKÝ KLUB SEVERSKÝCH A JAPONSKÝCH PLEMIEN
FCI C (3-4 psy) / FCI C (3-4 dogs)
4
Marcin Szlęk
--- Foreign musher ---
FCI C (3-4 psy) / FCI C (3-4 dogs)
4 SH
Sipiczki György
--- Foreign musher ---
FCI C (3-4 psy) / FCI C (3-4 dogs)
4, siberian husky
Daniel Czornyj
--- Foreign musher ---
FCI C (3-4 psy) / FCI C (3-4 dogs)
4dogs/SH
Katarzyna
--- Foreign musher ---
FCI C (3-4 psy) / FCI C (3-4 dogs)
4 ; syberian husky
Viktor Hájek
SHT Haniska
FCI C (3-4 psy) / FCI C (3-4 dogs)
4 SH
Mikolaj Wlodarczyk
--- Foreign musher ---
FCI C (3-4 psy) / FCI C (3-4 dogs)
12
Aleksandra Pieron
--- Foreign musher ---
FCI D (2 psy) / FCI D (2 dogs)
2 SH
Bartłomiej Sobecki
KPZ Humenné
FCI D (2 psy) / FCI D (2 dogs)
2 SH
Andrzej Rutkowski
--- Foreign musher ---
FCI D (2 psy) / FCI D (2 dogs)
2 SH
Jakub Karasiński
--- Foreign musher ---
FCI D (2 psy) / FCI D (2 dogs)
2 dogs syberian husky
Peter Chanas
Flying Husky
FCI D (2 psy) / FCI D (2 dogs)
2/SH
Waldemar Stawowczyk
Flying Husky
FCI D (2 psy) / FCI D (2 dogs)
Monika Vevericikova
SLOVENSKÝ KLUB SEVERSKÝCH A JAPONSKÝCH PLEMIEN
FCI D (2 psy) / FCI D (2 dogs)
2 Sibírsky husky
Peter Adámať
SLOVENSKÝ KLUB SEVERSKÝCH A JAPONSKÝCH PLEMIEN
FCI D (2 psy) / FCI D (2 dogs)
2 x Sibírsky husky
Gábor Rosner
--- Foreign musher ---
FCI D (2 psy) / FCI D (2 dogs)
2 greenlanddog
Boglárka Jámbor
--- Foreign musher ---
FCI D (2 psy) / FCI D (2 dogs)
2 SH
Jaroslav Banoci
SHT Haniska
FCI D (2 psy) / FCI D (2 dogs)
2 SH
Patrik Lučanský
Husky Racing Team
FCI Skijoring 1 pes / FCI Skijoring 1 dog
1 SH
Ján Néger
KPZ Humenné
FCI Skijoring 1 pes / FCI Skijoring 1 dog
1/SH
Carla Reistetterova
KPZ Humenné
FCI Skijoring 1 pes / FCI Skijoring 1 dog
1
Roman Reistetter
KPZ Humenné
FCI Skijoring 1 pes / FCI Skijoring 1 dog
1/SH
Lenka Bičkošová
Husky Racing Team
FCI Skijoring 1 pes / FCI Skijoring 1 dog
1 SH
Tamara Ivančová
PRIMA Siberian Husky klub
FCI Skijoring 1 pes / FCI Skijoring 1 dog
1 SH
Iveta Truskova
SLOVENSKÝ KLUB SEVERSKÝCH A JAPONSKÝCH PLEMIEN
FCI Skijoring 1 pes / FCI Skijoring 1 dog
1SH
igor stefan
KPZ Humenné
FCI Skijoring 2 psy / FCI Skijoring 2 dogs
2
Michal Ivančo
PRIMA Siberian Husky klub
FCI Skijoring 2 psy / FCI Skijoring 2 dogs
2 SH
Justyna Nowroth
--- Foreign musher ---
Skijoring 1 pes / Skijoring 1 dog
...
Matej Peniak
Speed 4 Dogs
Skijoring 1 pes / Skijoring 1 dog
1 Krizenec
Agnieszka Jarecka
--- Foreign musher ---
Skijoring 1 pes / Skijoring 1 dog
1 greyster
Maroš Trabalka
--- Bez klubovej príslušnosti ---
Skijoring 1 pes / Skijoring 1 dog
1, SH
MIeczysław Paluch
--- Foreign musher ---
Skijoring 1 pes / Skijoring 1 dog
1 eurodog
Monika Strašáková
--- Foreign musher ---
Skijoring 1 pes / Skijoring 1 dog
1x evropský saňový pes
Kacper Chrostek
--- Foreign musher ---
Skijoring 1 pes / Skijoring 1 dog
Lucie Schönová
--- Foreign musher ---
Skijoring 1 pes / Skijoring 1 dog
1 chodský pes
Mário Adamko
Speed 4 Dogs
Skijoring 1 pes / Skijoring 1 dog
1
Krzysztof Windyś
--- Foreign musher ---
Skijoring 1 pes / Skijoring 1 dog
1,esd
Milan Belzár
Musher klub Trenčín
Skijoring 1 pes / Skijoring 1 dog
1 Sibírsky Husky
Aleksandra Górny
--- Foreign musher ---
Skijoring 1 pes / Skijoring 1 dog
Mariana Kotuliaková
SHT Haniska
Skijoring 1 pes / Skijoring 1 dog
1
Jaroslav Jakubášek
--- Foreign musher ---
Skijoring 1 pes / Skijoring 1 dog
SH 1
Ján Néger
KPZ Humenné
Skijoring 1 pes / Skijoring 1 dog
1 ESP
Aleksandra Kaputa
--- Foreign musher ---
Skijoring 1 pes / Skijoring 1 dog
Greyster
Michael Chovanec
--- Foreign musher ---
Skijoring 1 pes / Skijoring 1 dog
1 ESP
Grzegorz Klabisz
--- Foreign musher ---
Skijoring 2 psy / Skijoring 2 dogs
2 mix
Marcel Matanin
PRIMA Siberian Husky klub
Skijoring 2 psy / Skijoring 2 dogs
2 SH
Agnieszka Jarecka
--- Foreign musher ---
Skijoring 2 psy / Skijoring 2 dogs
2 greyster
Martin Klár
--- Foreign musher ---
Skijoring 2 psy / Skijoring 2 dogs
2 ESP
Marie Ševelová
--- Foreign musher ---
Skijoring 2 psy / Skijoring 2 dogs
2x ESP
Lucie Schönová
--- Foreign musher ---
Skijoring 2 psy / Skijoring 2 dogs
2 EH
Veronika Navrátilová
--- Foreign musher ---
Skijoring 2 psy / Skijoring 2 dogs
2, ESP
Václav Vančura
--- Foreign musher ---
Skijoring 2 psy / Skijoring 2 dogs
2, ESP

poradie bib meno krajina kategoria 1. kolo 2. kolo total diff rychlost
1 3 Agnieszka Jarecka POL Skijoring 1 dog 0:28:12 0:28:42 00:56:54.62 26.1
2 15 Ján Néger SVK Skijoring 1 dog 0:32:18 0:32:03 01:04:21.04 0:07:27 23.1
3 9 Mário Adamko SVK Skijoring 1 dog 0:33:42 0:33:24 01:07:05.90 0:10:11 22.1
4 2 Matej Peniak SVK Skijoring 1 dog 0:34:30 0:32:56 01:07:26.70 0:10:32 22.0
5 17 Michael Chovanec CZE Skijoring 1 dog 0:36:26 0:36:17 01:12:42.92 0:15:48 20.4
6 14 Jaroslav Jakubášek SVK Skijoring 1 dog 0:41:14 0:41:26 01:22:39.34 0:25:45 18.0
7 5 Mieczysław Paluch POL Skijoring 1 dog 0:46:09 0:41:11 01:27:20.14 0:30:26 17.0
8 13 Mariana Kotuliaková SVK Skijoring 1 dog 0:45:39 0:45:06 01:30:44.35 0:33:50 16.3
9 16 Aleksandra Kaputa POL Skijoring 1 dog 0:53:02 0:46:21 01:39:22.57 0:42:28 14.9
10 1 Justyna Nowroth POL Skijoring 1 dog 0:52:05 0:51:38 01:43:42.83 0:46:48 14.3
11 11 Milan Belzár SVK Skijoring 1 dog 1:00:06 0:50:20 01:50:25.93 0:53:31 13.4
12 7 Kacper Chrostek POL Skijoring 1 dog 1:07:52 1:07:32 02:15:23.42 1:18:29 10.9
13 4 Maroš Trabalka SVK Skijoring 1 dog 1:20:59 1:14:29 02:35:27.75 1:38:33 9.57
14 6 Monika Strašáková CZE Skijoring 1 dog 0:35:22 DNS2
15 10 Krzysztof Windyś POL Skijoring 1 dog 0:53:46 DNS2
16 12 Aleksandra Górny POL Skijoring 1 dog 1:47:23 DNS2
1 19 Ján Néger SVK FCI Skijoring 1 dog 0:32:52 0:32:11 01:05:02.90 22.8
2 18 Patrik Lučanský SVK FCI Skijoring 1 dog 0:33:36 0:34:55 01:08:30.83 0:03:28 21.7
3 21 Roman Reistetter SVK FCI Skijoring 1 dog 0:35:48 0:37:02 01:12:49.58 0:07:47 20.4
4 22 Lenka Bičkošová SVK FCI Skijoring 1 dog 0:45:07 0:46:02 01:31:08.97 0:26:06 16.3
5 20 Carla Reistetterova SVK FCI Skijoring 1 dog 0:57:36 1:04:29 02:02:04.97 0:57:02 12.1
6 24 Iveta Truskova SVK FCI Skijoring 1 dog 1:28:51 1:30:21 02:59:11.53 1:54:09 8.30
7 23 Tamara Ivančová SVK FCI Skijoring 1 dog DNS1
1 27 Agnieszka Jarecka POL Skijoring 2 dogs 0:26:24 0:26:39 00:53:02.73 28.0
2 28 Martin Klár CZE Skijoring 2 dogs 0:28:44 0:29:10 00:57:54.03 0:04:52 25.6
3 29 Marie Ševelová CZE Skijoring 2 dogs 0:29:20 0:28:56 00:58:16.05 0:05:14 25.5
4 30 Lucie Schönová CZE Skijoring 2 dogs 0:30:02 0:29:58 01:00:00.10 0:06:58 24.8
5 25 Grzegorz Klabisz POL Skijoring 2 dogs 0:45:38 0:47:37 01:33:14.78 0:40:12 15.9
1 33 Igor Stefan SVK FCI Skijoring 2 dogs 0:32:52 0:33:39 01:06:31.38 22.3
2 34 Michal Ivančo SVK FCI Skijoring 2 dogs 0:36:50 0:35:26 01:12:15.44 0:05:44 20.5
3 26 Marcel Matanin SVK FCI Skijoring 2 dogs 0:37:01 0:39:48 01:16:48.10 0:10:17 19.3
1 40 Kateřina Bluchová CZE D (2 dogs) 0:14:31 0:13:54 00:28:25.41 26.1
2 43 Dana Halásová SVK D (2 dogs) 0:14:20 0:14:21 00:28:40.83 0:00:15 25.9
3 44 Juraj Vavrúš SVK D (2 dogs) 0:14:39 0:14:31 00:29:09.50 0:00:44 25.5
4 39 Agnieszka Błach POL D (2 dogs) 0:15:10 0:15:26 00:30:35.93 0:02:10 24.3
5 35 Zuzanna Pająk POL D (2 dogs) 0:15:28 0:15:19 00:30:46.91 0:02:21 24.1
6 45 Jaroslav Banoci SVK D (2 dogs) 0:16:06 0:16:38 00:32:43.63 0:04:18 22.7
7 38 Marek Ivanecky SVK D (2 dogs) 0:18:51 0:19:06 00:37:57.23 0:09:32 19.6
8 46 Petra Horňáková SVK D (2 dogs) 0:23:24 0:23:32 00:46:56.88 0:18:31 15.8
9 42 Tomasz Kuder POL D (2 dogs) 0:23:22 0:47:20 01:10:41.58 0:42:16 10.5
10 37 Przemysław Sakwiński POL D (2 dogs) DNS1
11 41 Lloyd Clark ENG D (2 dogs) DNS1
1 47 Aleksandra Pieron POL FCI D (2 dogs) 0:16:54 0:16:03 00:32:57.16 22.5
2 36 Igor Pribula SVK FCI D (2 dogs) 0:16:52 0:16:34 00:33:26.75 0:00:29 22.2
3 53 Marek Rogalski POL FCI D (2 dogs) 0:16:59 0:16:57 00:33:56.07 0:00:59 21.9
4 49 Andrzej Rutkowski POL FCI D (2 dogs) 0:18:26 0:18:11 00:36:36.72 0:03:39 20.3
5 48 Bartłomiej Sobecki POL FCI D (2 dogs) 0:20:19 0:21:30 00:41:49.19 0:08:52 17.7
6 50 Jakub Karasiński POL FCI D (2 dogs) 0:22:30 0:23:17 00:45:46.74 0:12:49 16.2
7 51 Anna Helwig POL FCI D (2 dogs) 0:23:55 0:23:50 00:47:44.64 0:14:47 15.5
8 58 Jaroslav Banoci SVK FCI D (2 dogs) 0:26:20 0:23:50 00:50:09.94 0:17:12 14.8
9 55 Peter Adámať SVK FCI D (2 dogs) 0:26:53 0:26:57 00:53:49.81 0:20:52 13.8
10 56 Gábor Rosner HUN FCI D (2 dogs) 0:26:53 0:27:34 00:54:27.22 0:21:30 13.6
11 57 Boglárka Jámbor HUN FCI D (2 dogs) 0:28:23 0:29:10 00:57:33.90 0:24:36 12.9
12 54 Monika Vevericikova SVK FCI D (2 dogs) 0:29:24 0:28:10 00:57:34.70 0:24:37 12.9
13 52 Peter Chanas SVK FCI D (2 dogs) 0:31:42 0:29:09 01:00:50.58 0:27:53 12.2
1 66 Jirka Mencak CZE C (3-4 dogs) 0:17:55 0:17:30 00:35:24.89 29.4
2 62 Gabriela Milatová CZE C (3-4 dogs) 0:18:00 0:18:25 00:36:25.18 0:01:01 28.6
3 65 Dagmar Nešněrová CZE C (3-4 dogs) 0:18:08 0:18:41 00:36:48.49 0:01:24 28.3
4 59 Jakub Reguli SVK C (3-4 dogs) 0:19:17 0:19:27 00:38:44.01 0:03:20 26.9
5 64 Andrej Drabik SVK C (3-4 dogs) 0:18:49 0:20:45 00:39:34.44 0:04:10 26.3
6 60 Viktor Hájek SVK C (3-4 dogs) 0:22:32 0:23:37 00:46:09.10 0:10:45 22.6
7 63 Kvetoslava Slaná SVK C (3-4 dogs) 0:40:24 0:47:37 01:28:00.86 0:52:36 11.8
1 68 Mikolaj Wlodarczyk POL FCI C (3-4 dogs) 0:21:34 0:20:43 00:42:16.62 24.7
2 74 Katarzyna Ziaja POL FCI C (3-4 dogs) 0:22:10 0:23:25 00:45:34.84 0:03:18 22.9
3 69 Branislav Grenzner SVK FCI C (3-4 dogs) 0:24:29 0:25:49 00:50:18.37 0:08:02 20.7
4 71 Marcin Szlęk POL FCI C (3-4 dogs) 0:25:26 0:25:33 00:50:59.20 0:08:43 20.4
5 75 Viktor Hájek SVK FCI C (3-4 dogs) 0:26:13 0:28:03 00:54:16.18 0:12:00 19.2
6 73 Daniel Czornyj POL FCI C (3-4 dogs) 0:31:15 0:27:44 00:58:58.96 0:16:42 17.7
7 61 Katarína Fábryová SVK FCI C (3-4 dogs) 0:29:39 0:30:55 01:00:34.54 0:18:18 17.2
8 72 Sipiczki György HUN FCI C (3-4 dogs) 0:33:31 0:34:28 01:07:59.23 0:25:43 15.3
9 70 Jozef LaurenČÍk SVK FCI C (3-4 dogs) 0:34:50 0:34:52 01:09:41.81 0:27:25 14.9
1 78 Jakub Reguli SVK B (5-6 dogs) 0:28:17 0:29:26 00:57:43.21 25.7
2 76 Tomasz Pająk POL B (5-6 dogs) 0:32:54 0:35:04 01:07:57.57 0:10:14 21.8
3 81 Vratislav. Minac SVK B (5-6 dogs) 0:35:33 0:39:01 01:14:33.44 0:16:50 19.9
4 80 Vratislav Minac SVK B (5-6 dogs) 0:36:50 0:42:13 01:19:02.93 0:21:19 18.8
5 79 Erik Copko SVK B (5-6 dogs) 0:37:41 0:41:24 01:19:05.26 0:21:22 18.8
6 82 Ľudovít Bezányi SVK B (5-6 dogs) 0:37:33 0:48:43 01:26:15.87 0:28:32 17.2
7 77 Bogusław Madejczyk POL B (5-6 dogs) 0:48:37 0:53:25 01:42:01.17 0:44:18 14.5
1 83 Kunert Zbyszek POL FCI B (5-6 dogs) 0:31:05 0:31:44 01:02:49.34 23.6
2 87 Mikolaj Wlodarczyk POL FCI B (5-6 dogs) 0:36:06 0:33:41 01:09:46.63 0:06:57 21.3
3 84 Anna Kostrzanowska POL FCI B (5-6 dogs) 0:47:03 0:38:02 01:25:05.11 0:22:16 17.4
4 86 Dušan Sumrák SVK FCI B (5-6 dogs) 1:01:48 1:03:20 02:05:08.48 1:02:19 11.8
5 85 Peter Lipcsei HUN FCI B (5-6 dogs) 1:20:57 1:17:10 02:38:06.78 1:35:17 9.41
1 92 Michał Markiel POL FCI A (7 and more dogs) 0:52:04 0:52:52 01:44:56.72 20.5
2 94 Mirosław Waśkowski POL FCI A (7 and more dogs) 1:26:02 1:29:20 02:55:21.82 1:10:25 12.3
3 93 Jacek Karasiński POL FCI A (7 and more dogs) 1:36:12 1:40:27 03:16:39.11 1:31:43 10.9
1 91 Miroslav Pažur SVK A (7 and more dogs) 0:42:48 0:46:06 01:28:53.92 24.3
2 88 Branislav Spiššak SVK A (7 and more dogs) 0:44:47 0:44:27 01:29:13.65 0:00:20 24.2
3 90 Martin Vrtěl CZE A (7 and more dogs) 0:44:00 0:47:36 01:31:36.75 0:02:43 23.5
4 89 Lubos Strapec SVK A (7 and more dogs) 1:39:06 DSQ