Propozície súťaže Memoriál Daniela Lukáča - 2012

Propozície súťaže Memoriál Daniela Lukáča - 2012

Výsledky súťaže 2012-10-20 - Memoriál Daniela Lukáča

PoradieMenoKlubKategóriaPsy / RasaČas 1. koloČas 2. koloCelkový časStrata na 1. miestoPriemerná rýchlosť v km/h
1.NÉGER JánBKPCCMAPBT00:12:5500:12:4500:25:4000:00:0017,99
2.WLOSIK RadoslavBKPCCMESP00:13:2300:13:2800:26:5100:01:1117,20
3.Martin BendaTelovýchovná jednota FatraCCMESP00:13:5700:14:0000:27:5700:02:1716,52
4.SLATKOVSKÝ MichalBKPCCMBOC00:14:3300:14:0800:28:4100:03:0116,10
5.POLÁK MartinBKPCCMFox00:17:4300:20:1200:37:5500:12:1512,18
1.Michal IvančoŠportový klub ARCHINGCCM 1SH00:12:1000:11:5200:24:0200:00:0019,21
2.Patrik BeckSibírsky husky team HaniskaCCM 2SH00:15:0700:15:1400:30:2100:06:1915,21
3.Dušan MataninŠportový klub ARCHINGCCM 3SH00:16:4400:16:0600:32:5000:08:4814,07
4.Róbert PocosMusher Klub LučenecCCM 4AM00:17:3400:16:5700:34:3100:10:2913,37
5.ADAMAŤ PeterBKPCCM 5SH00:18:3500:18:5000:37:2500:13:2312,34
6.Samuel KeruľŠportový klub SeveranCCM 6GP00:20:2500:20:1100:40:3600:16:3411,37
BIELKA IgorOščadnica CCM 7AM 00:17:0900:DNS
1.POLÁČKOVÁ PatríciaCCWESP00:14:5000:14:5300:29:4300:00:0015,54
2.Hana BendováTelovýchovná jednota FatraCCWESP00:15:2900:15:5800:31:2700:01:4414,69
3.HORŇÁKOVÁ PetraBKPCCWKr.kolia00:19:5900:19:5700:39:5600:10:1311,56
4.HAVLÍKOVÁ ZuzanaBKPCCWAA00:26:4300:25:5400:52:3700:22:548,78
Mária DornerováMusher Klub LučenecCCWAH 00:26:2500:DNF
1.VIZNEROVÁ JanaBKPCCW 1Samojed00:19:3500:20:1000:39:4500:00:0011,62
2.FODOROVÁ AlžbetaCCW 1AM00:21:3700:21:2600:43:0300:03:1810,73
1.Liana HanzelyKPZ PopradSC 1-22 SH00:10:5900:10:0700:21:0600:00:0021,90
2.PAVLÍK PetrBKPSC 1-22 SH00:16:0700:12:4100:28:4800:07:4216,03
1.KALAT JolantaBKPSCWESP00:09:3300:09:4200:19:1500:00:0023,98
2.Natália VrankováMusher Klub LučenecSCWmix00:13:5400:11:1700:25:1100:05:5618,33
3.Anna MatuškováTelovýchovná jednota FatraSCWESP00:13:2900:12:2100:25:5000:06:3517,87
1.REGULI JakubBKPSC22 ESP00:09:5100:09:1000:19:0100:00:0024,27
2.Jaroslav JakubašekBardejovský Klub MašerovSC22 ESP00:10:2200:09:4200:20:0400:01:0323,00
3.WLOSÍK MichalBKPSC22 ESP00:10:5900:09:4600:20:4500:01:4422,27
4.VAVRUŠ JurajBKPSC22 AH00:09:5300:13:1600:23:0900:04:0819,94
5.Kvetoslava SlanáMusher Klub LučenecSC22 mix00:13:0500:12:2200:25:2700:06:2618,15
1.Jozef MatuškaTelovýchovná jednota FatraBkjMESP00:08:0400:07:4900:15:5300:00:0029,06
2.Ján HošekTelovýchovná jednota FatraBkjMESP00:08:2900:08:0400:16:3300:00:4027,89
3.Ján HošekTelovýchovná jednota FatraBkjMESP00:08:2500:08:1000:16:3500:00:4227,86
4.Ing. Marcel DučákKPZ PopradBkjMESP00:08:3900:08:3800:17:1700:01:2426,71
5.COPKO ErikBKPBkjMNO00:15:2800:15:0700:30:3500:14:4215,10
1.Patrik LučanskýDONLY Športový klubBkjM 1SH00:09:0300:09:0500:18:0800:00:0025,45
2.Roman ReistetterDONLY Športový klubBkjM 1SH00:09:3100:09:4600:19:1700:01:0923,94
3.Ján RichnavskýŠportový klub SeveranBkjM 1SH00:10:5700:10:0200:20:5900:02:5122,02
4.Ivan HalásSibírsky husky team HaniskaBkjM 1AM00:14:4000:14:4400:29:2400:11:1615,71
1.KALAT JolantaBKPBkjWESP00:08:3400:08:2800:17:0200:00:0027,12
2.Katarína VigodováSibírsky husky team HaniskaBkjWESP00:08:5600:08:4800:17:4400:00:4226,03
3.HORŇÁKOVÁ PetraBKPBkjWKrát.kólia00:11:0900:11:1500:22:2400:05:2220,61
ŠEVČOVIČOVÁ JanaBKP BkjWBO 00:14:0100:DNS
1.BIČKOŠOVÁ LenkaBKPBkjW 1SH00:10:0400:10:3600:20:4000:00:0022,34
2.KALAT JolantaBKPBkjW 1SH00:11:1300:11:5600:23:0900:02:2919,96
3.Dana HalásováSibírsky husky team HaniskaBkjW 1AM00:12:2800:14:2800:26:5600:06:1617,14
4.Simona RichnavskáŠportový klub SeveranBkjW 1SH00:14:2100:13:2100:27:4200:07:0216,67
1.Andrej DrabikSibírsky husky team HaniskaMalý záprah s PP2 SH00:09:5400:09:4300:19:3700:00:0023,55
2.Igor PribulaŠportový klub ARCHINGMalý záprah s PP2 SH00:11:0800:10:3400:21:4200:02:0521,29
3.Samuel MataninŠportový klub ARCHINGMalý záprah s PP2 SH00:13:1100:12:5100:26:0200:06:2517,75
4.SOLEK JolantaBKPMalý záprah s PP4 GP00:15:0100:15:1900:30:2000:10:4315,21
5.ENGEL UlrichBKPMalý záprah s PP2 AM00:16:1900:15:5400:32:1300:12:3614,33
6.LIPCSEI PeterBKPMalý záprah s PP4 AM00:18:5600:19:4900:38:4500:19:0811,92
7.Emmanuel ThillSibírsky husky team HaniskaMalý záprah s PP3 AM, 1 GP00:20:3500:25:4400:46:1900:26:429,97
1.Jaroslav BánociSibírsky husky team HaniskaMalý záprah4 ESP00:08:5300:09:1400:18:0700:00:0025,48
NEŠNĚROVÁ DagmarBKPMalý záprah4 NSP00:10:0600:DNS
NEŠNĚROVÁ DagmarBKPMalý záprah4 NSP00:DNS 00:07:17
1.Miroslav PažurMusher klub HumennéVeľký záprah10 AH00:08:0500:07:4900:15:5400:00:0029,03
2.TÓTH AttilaBKPVeľký záprah6 AH00:09:3000:08:4900:18:1900:02:2525,20
RAGULA ReginaBKPVeľký záprah8 AH00:DNF 00: 00:DNF 00:
1.Marcel StarinskýŠportový klub ARCHINGVeľký záprah s PP8 SH00:10:4500:09:5100:20:3600:00:0022,41
2.SOLEK JolantaBKPVeľký záprah s PP6 GP00:11:0200:10:2000:21:2200:00:4621,62
3.Peter SuranovskýKPZ PopradVeľký záprah s PP6 SH00:11:5000:11:3400:23:2400:02:4819,73
4.SVOREŇOVÁ LianaRC MKLVeľký záprah s PP5 SH00:12:2100:11:0800:23:2900:02:5319,66
5.Ľuboš StrapecHusky team - OravaVeľký záprah s PP6 SH00:14:1101:14:4101:28:5201:08:1616,00
6.Karol LakiMusher Klub LučenecVeľký záprah s PP5 SH00:27:4300:18:4500:46:2800:25:529,94
Tlač obsahu späť

PARTNERI

-

SZPZ AKTUÁLNE

-

Členské príspevky do SZPZ vo výške 10,- € za člena, ktorý vstúpi do klubu počas roka sa uhrádzajú na účet č. SK2556000000001225223031, VS: IČO klubu, ŠS: prebiehajúci rok. Do správy pre prijímateľa uviesť: "názov klubu, meno člena". Aktuálny zoznam členov klubu zaslať na marcelmatanin@gmail.com.

 

 

Funkčnosť stránky www.mushing.sk

AKTUALITY

 

 

-

-

 

 

-

-

-

-

-

-

-

-