Memoriál Daniela Lukáča - 22.-23.10.2011 - MSR OFF SNOW

Memoriál Daniela Lukáča - 22.-23.10.2011 - MSR OFF SNOW

Výsledky súťaže 2011-10-22 - Memoriál Daniela Lukáča, Majstrovstvá Slovenska OFF SNOW

PoradieMenoKlubKategóriaPsy / RasaČas 1. koloČas 2. koloCelkový časStrata na 1. miestoPriemerná rýchlosť v km/h
Meno a priezviskoKategóriaPsyCas 1 kolo Cas 2 kolo Cas 1 kolo Cas 2 kolo
1.Ing. Peter MarcinSibírsky husky team HaniskaA5 ESP00:12:3900:11:5900:24:3800:00:0030,2
2.Miroslav PažurMusher klub HumennéA8 AH00:13:1000:13:3100:26:4100:02:0327,9
3.Martin VrtělA7 ESP00:14:0000:13:3200:27:3200:02:5427,0
4.Regina RagulaA8 AH00:14:5000:14:4700:29:3700:04:5925,1
5.Peter NagyA8 AH00:16:4900:16:4900:33:3800:09:0022,1
6.Tamás BonifertA8 AH00:17:3800:17:2100:34:5900:10:2121,3
1.Hering TamásA18 SH00:14:3200:14:1800:28:5000:00:0025,8
2.Marcel StarinskýŠportový klub ARCHINGA18 SH00:18:4200:16:4000:35:2200:06:3221,0
3.Ján UhrinMusher Klub LučenecA16 SH, 2 AM00:36:3200:32:5101:09:2300:40:3310,7
Mikolaj WlodarczykA1 DNS DNS
1.Peter SuranovskýKPZ PopradB16 SH00:17:3900:17:3000:35:0900:00:0021,2
2.Mateusz BiernatB16 SH00:17:4900:16:1400:34:0301:00:0021,9
3.Karol LakiMusher Klub LučenecB16 SH00:34:4200:29:2901:04:1100:29:0211,6
1.Jolanta SołekB26 GP00:19:3000:19:5700:39:2700:00:0018,9
2.Marzena SiewiorekB23 GP, 3 AM00:22:1700:23:0800:45:2500:05:5816,4
3.Adam ĆmielB26 GP00:25:4100:26:3900:52:2000:12:5314,2
4.Ján KeruľŠportový klub SeveranB25 GP00:28:5300:25:2200:54:1500:14:4813,7
1.Jozef MatuškaTelovýchovná jednota FatraBkjM1 ESP00:13:1900:12:4700:26:0600:00:0028,5
2.Martin UrbančíkBkjM1 ESP00:13:0800:13:1400:26:2200:00:1628,2
3.Martin BendaTelovýchovná jednota FatraBkjM1 ESP00:15:5100:17:0000:32:5100:06:4522,6
Michał ŚwiderskiBkjMDNS DNS
1.Roman ReistetterDONLY Športový klubBkjM 11 SH00:14:3100:15:2800:29:5900:00:0024,8
4.Igor ŠtefanMusher klub HumennéBkjM 11 SH00:21:0000:15:2800:36:2800:06:2920,4
2.Ján RichnavskýŠportový klub SeveranBkjM 11 SH00:19:4400:18:3300:38:1700:08:1819,4
3.Ivan HalásSibírsky husky team HaniskaBkjM 11 AM00:19:5200:20:3500:40:2700:10:2818,4
5.Dušan BobríkMusher Klub LučenecBkjM 11 SH00:21:0000:20:3500:41:3500:11:3617,9
Jiří KutínBkjM 11 AM00:31:11DNF
1.Lucia PaulovičováSibírsky husky team HaniskaBkjW1 BCR00:14:3500:14:3700:29:1200:00:0025,5
2.Silvia RyšaváBkjW1 BC00:16:4800:16:0700:32:5500:03:4322,6
3.Jana ŠevčovičováBkjW1 BC00:19:2200:20:4100:40:0300:10:5118,6
1.Dana HalásováSibírsky husky team HaniskaBkjW 11 AM00:21:1600:23:3300:44:4900:00:0016,6
2.Marianna BitterBkjW 11 SH00:31:1500:30:4101:01:5600:17:0712,0
1.Dagmar NešněrováC4 ESP00:11:4200:11:2600:23:0800:00:0032,2
2.Jaroslav BánociSibírsky husky team HaniskaC4 ESP00:12:2600:12:0100:24:2700:01:1930,4
3.Attila TóthC4 ESP00:15:0400:13:5300:28:5700:05:4925,7
4.Hering TamásC4 ESP00:15:3000:15:4300:31:1300:08:0523,8
5.Lenka LackováKPZ PopradC2 AH, 2 SH00:16:2700:16:4600:33:1300:10:0522,4
Peter RychtárechHusky team - OravaC1 AH, 3 SHDNF DNF
1.Liana Svoreňová PilcerováMusher Klub LučenecC14 SH00:16:0800:16:0700:32:1500:00:0023,1
2.Lukáš PackoMusher klub HumennéC14 SH00:19:3000:16:3800:36:0800:03:5320,6
3.Ľuboš StrapecHusky team - OravaC14 SH00:18:4800:18:3500:37:2300:05:0819,9
4.Michal KuvikŠportový klub ARCHINGC14 SH00:18:3100:19:0200:37:3300:05:1819,8
5.Jana ZemčákováŠportový klub ARCHINGC14 SH00:20:0000:19:0100:39:0100:06:4619,1
Ing. Marcel DučákKPZ PopradC1DNS DNS
1.Agnieszka BłachC23 GP00:18:2300:18:4800:37:1100:00:0020,0
2.Zbigniew HeczkoC23 GP, 1 AM00:20:4900:19:0600:39:5500:02:4418,6
3.Zbigniew Heczko (2)C23 AM, 1 GP00:22:1200:21:1100:43:2300:06:1217,1
4.Adam ĆmielC22 AM, 2GH00:23:2600:27:1700:50:4300:13:3214,7
1.Martin BendaTelovýchovná jednota FatraCCM1 ESP00:21:3800:21:3100:43:0900:00:0017,2
2.Michal SlatkovskýCCM1 BC00:24:4300:24:3700:49:2000:06:1115,1
3.Martin LiptákCCM 1 NO00:26:5700:24:1900:51:1600:08:0714,5
4.Oto ČihákCCM1 PB00:29:5300:29:3200:59:2500:16:1612,5
1.Marcel MataninŠportový klub ARCHINGCCM 11 SH00:19:3800:19:5300:39:3100:00:0018,8
2.Imrich HajasCCM 11 SH00:23:5500:25:0400:48:5900:09:2815,2
3.Patrik LučanskýDONLY Športový klubCCM 11 SH00:26:0400:26:5600:53:0000:13:2914,0
4.Tobi AttilaCCM 11 AM00:29:5500:27:3300:57:2800:17:5712,9
5.Gábor RosnerCCM 11 AM00:30:2500:30:0101:00:2600:20:5512,3
1.Samuel MataninŠportový klub ARCHINGCCMJ 11 SH00:26:2100:25:4400:52:0500:00:0014,3
2.Samuel KeruľŠportový klub SeveranCCMJ 11 GP00:35:4500:35:1301:10:5800:18:5310,5
1.Vanda HošekováTelovýchovná jednota FatraCCW1 ESP00:22:2000:23:4800:46:0800:00:0016,1
2.Barbora ČerveňanováCCW1 BC00:27:2600:27:1400:54:4000:08:3213,6
3.Natália DindováCCW1 BC00:32:0900:30:0001:02:0900:16:0112,0
4.Lenka BičkošováCCW1 MIX00:38:4300:36:3901:15:2200:29:149,9
Silvia KvetakovaCCW1 Labrador00:31:27DNS
Lucia KvetakovaCCW1 Labrador00:32:24DNS
1.Patrícia PoláčkováCCW 11 SH00:31:3400:29:4601:01:2000:00:0012,1
2.Monika OparkaCCW 11 SH00:36:5400:37:1101:14:0500:12:4510,0
3.Simona AlmašiováCCW 11 GP00:44:2000:43:0401:27:2400:26:048,5
Alžbeta FodorováCCW 11 AM00:35:53DNS
1.Simona RichnavskáŠportový klub SeveranCCWJ 11 SH00:37:5400:40:1201:18:0600:00:009,5
Joanna KubiczekCCWJ 1DNS DNS
1.Andrej DrabikSibírsky husky team HaniskaD12 SH00:16:5300:15:2600:32:1900:00:0023,0
2.Igor PribulaŠportový klub ARCHINGD12 SH00:17:5700:17:2300:35:2000:03:0121,1
Katarína VigodováSibírsky husky team HaniskaD1DNS DNS
1.Jakub SłowikD22 GP00:24:2800:23:5700:48:2500:00:0015,4
2.Csaba TóthD22 AM00:36:4400:35:4301:12:2700:24:0210,3
1.Lukas PtasSCM 11 SH00:23:2300:20:2300:43:4600:00:0017,0
Petr PavlíkSCM 1-22 SH00:21:21DNS
Emmanuel ThillSibírsky husky team HaniskaSCM 1-22 AM00:27:25DNF
1.Martin UrbančíkSCM22 ESP00:13:0400:13:1100:26:1500:00:0028,3
2.Jaroslav BánociSibírsky husky team HaniskaSCM22 ESP00:15:2900:15:1700:30:4600:04:3124,2
3.Patrik BeckSibírsky husky team HaniskaSCM21 SH, 1 AH00:20:3400:23:0400:43:3800:17:2317,1
Michał ŚwiderskiSCM2DNS DNS
1.Anna MatuškováTelovýchovná jednota FatraSCW1 ESP00:24:3300:25:3100:50:0400:00:0014,9
1.Kvetoslava SlanáMusher Klub LučenecSCW22 MIX00:16:2700:16:3800:33:0500:00:0022,5
2.Natália VrankováMusher Klub LučenecSCW22 MIX00:18:0800:17:1700:35:2500:02:2021,0
3.Mária DornerováMusher Klub LučenecSCW22 AH00:21:3200:19:5700:41:2900:08:2417,9
Tlač obsahu späť

PARTNERI

-

SZPZ AKTUÁLNE

-

Členské príspevky do SZPZ vo výške 10,- € za člena, ktorý vstúpi do klubu počas roka sa uhrádzajú na účet č. SK2556000000001225223031, VS: IČO klubu, ŠS: prebiehajúci rok. Do správy pre prijímateľa uviesť: "názov klubu, meno člena". Aktuálny zoznam členov klubu zaslať na marcelmatanin@gmail.com.

 

 

Funkčnosť stránky www.mushing.sk

AKTUALITY

 

-

-

 

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-