Doľany

/Doľany
Nahrávam Udalosti
Udalosť sa už uskutočnila.

V roku 2019 sme pre vás pripravili seriál piatich pretekov v individuálnych mushingových disciplínach Canicross, Bikejoring a Scooter so psom. V rámci jednotlivých kôl budú účastníci zbierať body v každej kategórii zvlášť a na finálovom kole budú vyhlásení víťazi celoročného Fitmin Cupu 2019. Každé kolo preteku bude taktiež vyhodnotené vecnými cenami zvlášť. Vyhlásenie víťazov jednotlivých kategórií celého FITMIN CUPu je okrem získania dostatočného počtu bodov na víťazstvo podmienené aj účasťou na finálovom kole cupu- (Ak pretekár nebude prítomný na finálovom preteku, cena sa posunie ďalšiemu podľa súčtu bodov z jednotlivých kôl)

Bodové hodnotenie FITMIN CUPu:
V rámci Cupu sa súťaží v troch rôznych kategóriách – Canicross, Bikejoring, Scooter

Účastníci jednotlivých kôl budú hodnotení podľa umiestnenia počtom bodov:
1. miesto – 20 bodov
2. miesto – 18 bodov
3. miesto – 16 bodov
4. miesto – 15 bodov
5. miesto – 14 bodov
6. miesto – 13 bodov
7. miesto – 11 bodov
8. miesto – 9 bodov
9. miesto – 7 bodov
10. miesto – 5 bodov
11. miesto a ďalšie – 1 bod
Počty bodov zbiera dvojica v jednotlivých kategóriách zvlášť a body z rôznych kategórii sa nedajú sčítavať. (Príklad: ak pretekár pôjde v jednom kole kategóriu BKJ a v druhom CC, body má v každej kategórii za jeden štart.)

Termíny kôl FITMIN CUPu 2019:
1. Kolo 13.4. Kuchyňa
2. Kolo 4.5. Rajec
3. Kolo 7.9. Doľany
4. Kolo 28.9. Haniska
5. Kolo 29.9. Košice – finále

Usporiadateľ pretekov:
Speed 4 dogs

Miesto: JM Vinárstvo Doľany

Trať pretekov: cca 2km vinohrad

Prezentácia pretekárov a vet. prehliadka od 08:00 do 09:00
ŠTART prvého pretekára 10:00
Štarty individuálne.
Vyhlásenie výsledkov hodinu po dobehnutí posledného pretekára. V cene štartovného obdrží pretekár občerstvenie. (Iba prvý štart)
Zmena programu vyhradená.

Súťažné kategórie:
CC 1 pes do 14,9kg muži
CC 1 pes do 14,9kg ženy
CC 1 pes nad 15kg muži
CC 1 pes nad 15kg ženy
CC 1 pes nad 15kg čistokrvní FCI
Bkj 1 pes muži
Bkj 1 pes ženy
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
SC 1 pes muži/ ženy spolu (možnosť štartu aj s dvomi psami, bez možnosti umiestnenia)
SC 1 pes čistokrvní FCI (možnosť štartu aj s dvomi psami, bez možnosti umiestnenia)
Detská kategória- cca 500m (štartovné 5 eur, registrácia a platba na mieste)

UPOZORNENIE !!!
Prilba okrem CC povinná.

Vyhodnotenie kategórie:
Vyhlásenie víťazov minimálne pri účasti štyroch pretekárov v kategórii.
Oddelené hodnotenie žien minimálne pri účasti štyroch pretekárok v kategórii.
Prihlášky: online na www.mushing.sk Na jednotlivých kolách môžu štartovať len pretekári, ktorí sa riadne prihlásili a zaregistrovali na jednotlivé kolo do termínu uzávierky prihlášok.

Uzávierka prihlášok: streda 4.9. 2019 o 22:00
Štartovné: 10 € registrovaný pretekár v SZPZ (Slovenský zväz psích záprahov) / 15 € neregistrovaný pretekár do uzávierky na účet (bude uvedený pri jednotlivých kolách), 20 € registrovaný / 25 € neregistrovaný pretekár na mieste pretekov v hotovosti. V prípade štartu v ďalšej kategórii sa platí polovičné štartovné.

Číslo účtu pre platbu :
SK2975000000004022680316

Do poznámky treba uviesť meno pretekára a dátum pretekov. Bez týchto údajov nebude platba akceptovaná! Priniesť k registrácii potvrdenie o zaplatení.
V prípade platby na účet sa platí štartovné výlučne prevodom. V prípade vkladu v hotovosti na účet v banke + 1eur.

Pravidlá a upozornenia:
Pri prezentácií je potrebné predložiť očkovací preukaz psa s platnými očkovaním. Počas celého trvania pretekov musí byť pes vedený na vôdzke pripnutej o postroj psa.

Porušenie týchto pravidiel sa trestá diskvalifikáciou!

Účastníci do 18 rokov môžu štartovať len s písomným súhlasom rodiča. Účastníci registráciou potvrdzujú, že štartujú na vlastnú zodpovednosť.
Všetci účastníci podujatia sú s prihliadnutím na povahu podujatia povinní počínať si tak, aby nedošlo ku škodám na zdraví a majetku.
Organizátor podujatia nezodpovedá za škody na zdraví a majetku spôsobené účastníkovi podujatia, či už samotným účastníkom podujatia alebo ich psom, iným účastníkom podujatia, alebo treťou osobou, alebo inak.

Pravidlá pretekov: Pes musí byť starší ako 12 mesiacov pre kategóriu CC,SC a BKJ.
Pes musí byť počas celej doby preteku pripnutý na vôdzku, toto porušenie sa trestá diskvalifikáciou dvojice.
Pes musí štartovať na postroji. Štartovať na obojku nie je dovolené!
Seriál pretekov sa koná pod záštitou SZPZ, na pretek sa vzťahujú pravidlá SZPZ s výnimkou možnosti štartovania na všetkých 5tich kolách aj pre neregistrovaných pretekárov. Usporiadateľ si vyhradzuje právo na skrátenie trate v prípade nevyhovujúcich klimatických podmienok.

V rámci pretekov bude možnosť zapožičať si bežecké vybavenie (postroj atď. ) v stánku Non-stop dogwear. Treba si ho však dopredu rezervovať mailom na jana@non-stopdogwear.sk najneskôr do dátumu uzávierky prihlášok.

Kontakt:
Jana Mareková 0903319729
jana@non-stopdogwear.sk

Prihlasovanie bolo ukončené.

Meno
Klub
Kategória
Psy
Florian Haushammer
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
Siberian Husky
Marcel Dučák
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1/ESP
Ľubomír Kočik
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes muži
1/ESP
Marek Lipnický
Shanaya Stars
Bkj 1 pes muži
1, SH
Vlastimil Rec
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes muži
1 ESP
Rába Tamás
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes muži
ESD
Filip Rybár
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1/ESP
Baják Juraj
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes muži
1 Belgický ovčiak Malinois
Vlastimil Rec
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes muži
2 ESP
Martin Klár
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
4
Michal Pavlovec
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
ESP
Milan Belzár
Musher klub Trenčín
Bkj 1 pes muži
1 Sibírsky Husky
Marcela Bimbova
SHT Haniska
Bkj 1 pes ženy
1 NKS
Lara Puc
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
ESP
Petra Rabelová
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1,ESP
Hana Stipalova
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
Esp
Csenge Kubik
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1 ⚫ Border Collie
Lenka Klárová
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1 ESP
Mária Škultétyová
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
1, border kolia
Barbara Hinterberger-Kabbani
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1 ESD
Michal Jakeš
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1, PRT mix
Lukáš Kalas
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1,Border kolia
Zuzana Šulková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1, mix
Anton Bednárik
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1 Fabia mix
Peter Kis
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1, Írsky pšeničný jemnosrstý teriér
Stanislav Podobny
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1/BOC
Vladimíra Šebianová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, jack russell terrier
Denisa Noskovicova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1/Bedlington terier
Blanka Konkolyova
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1,kokerspaniel
Lucia Bôtošová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, oriešok
Magdalena Podobna Tulejova
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1/BOC
Terezka Ambrozy
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, irsky terier
Alica Viedlerova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1/x PRT
Zuzana Šulková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, mix
Andrea Vitková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1/mix
Monika Pašmíková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
Samojed
Florian Haushammer
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
Siberian Husky
Renáta Labancová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1, Aljassky malamut
Michaela Trubanová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1, samojed
Stefan Šterk
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/Scandinavian hound
Ľubomír Kočik
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/labrador
Maroš Trabalka
Flying Husky
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, SH
Karol Gecík
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/MKS
Tilen Strmšek
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
Viszla
Anton Mihál
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1,Doberman
Tomáš Bambušek
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, československý vlčiak
Tomas Hockicko jr.
SHT Haniska
CC 1 pes nad 15 kg muži
KK
Pavel Šablatura
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, AKE
Filip Rybár
SHT Haniska
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/ESP
Tomáš Lacuška
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, SH
Ľubomír Oslanec
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, maďarská vyžla
Jana Marekova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1/Scandinavian hound
Sarah Bedušová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
Esp
Blažena Orošová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
Monika Pašmíková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
Alaskan
Alena Paľovová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, mix
Andrea Vitková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1/MKS
Lucia Bôtošová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 boc
Jekaterina Lučkaničová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, smooth collie
Viktoria Berčíková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, Alaskan
Lucia Panakova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, irsky terierirsky terier
Adéla Čermáková
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, BOC
Zuzana Urgeova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, ESP
Zuzana Andrassyova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 krizenec
Hana Stipalova
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
Esp
Luca Rompos
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, american pit bull terrier
Barbora Panáková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, československý vlčiak
Barbora Mikušová
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, BOC
Nikola Berčíková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1/ ESP
Koris Edina
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, GSP
Koris Krisztina
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, GSP
Anežka Štihlová
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 BOC
Rozalie Štihlová
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 BOC
Lauri Svocak
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, Nemecky vlčiak
Viera Hargašová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, AM
Barbora Kaňová
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 pes, Border Kolie
Lara Chrenková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 Border kolia
Simona Janišová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, mix
Michaela Svobodová
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, BOC
Zuzana Lacušková
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 Austrálsky ovčiak
Barbora Janečková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 border collie
Petra Sedláková
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1,BOC
Florian Haushammer
--- Foreign musher ---
SC 1 pes čistokrvní FCI
Alaskan Malamute
Peter Krajčovič
--- Neregistrovaní ---
SC 1 pes čistokrvní FCI
1/AM
Andrea Tomášiková
--- Neregistrovaní ---
SC 1 pes čistokrvní FCI
Aljašský malamut
Ľubomír Hundák
Musher klub Lučenec
SC 1 pes čistokrvní FCI
1AM
Marcela Bimbova
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 ESP
Mario Adamko
Speed 4 Dogs
SC 1 pes muži / ženy spolu
esp
Nika Kosáčová
Speed 4 Dogs
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, Border collie
Žaneta Danižová
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
1/BOM
Žaneta Danižová
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
1/BOM
Zdenek Straka
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, x
Martin Klár
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
4 ESP
Gabriela Milatová
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
ESP
Mariana Kotuliaková
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 / esp
Jan Zbořil
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1/ESP
Petra Horňáková
MUSHING MANIA
SC 1 pes muži / ženy spolu
krátkosrstá kólia
Tomas Hockiclo
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
ESP

Š.č. Priezvisko Meno Klub Kategória Štart. čas Stop. čas Výsledný čas Rychlosť Strata
103 Martin Klár — Foreign musher — Bkj 1 pes muži 10:02:00 10:06:13:24 00:04:13:24 30,42 00:00:00,00
101 Vlastimil Rec — Neregistrovaní — Bkj 1 pes muži 10:00:00 10:04:15:18 00:04:15:18 30,19 00:00:01,94
104 Ľubomír Kočik Speed 4 Dogs Bkj 1 pes muži 10:03:00 10:07:25:38 00:04:25:38 29,03 00:00:12,14
102 Filip Rybár SHT Haniska Bkj 1 pes muži 10:01:00 10:05:26:66 00:04:26:66 28,89 00:00:13,42
133 Vlastimil Rec — Neregistrovaní — Bkj 1 pes muži 10:43:00 10:47:30:76 00:04:30:76 28,45 00:00:17,52
110 Rába Tamás — Neregistrovaní — Bkj 1 pes muži 10:09:00 10:13:59:25 00:04:59:25 25,74 00:00:46,01
114 Michal Pavlovec — Foreign musher — Bkj 1 pes muži 10:13:00 10:18:22:58 00:05:22:58 23,88 00:01:09,34
116 Baják Juraj — Neregistrovaní — Bkj 1 pes muži 10:15:00 10:20:39:52 00:05:39:52 22,69 00:01:26,28
115 Marek Lipnický Shanaya Stars Bkj 1 pes muži 10:14:00 10:20:03:70 00:06:03:70 21,18 00:01:50,46
109 Florian Haushammer — Foreign musher — Bkj 1 pes muži FCI 10:08:00 10:14:19:22 00:06:19:22 20,32 00:02:05,98
118 Milan Belzár Musher klub Trenčín Bkj 1 pes muži 10:17:00 DNS
107 Lenka Klárová — Foreign musher — Bkj 1 pes ženy 10:06:00 10:10:34:42 00:04:34:42 28,07 00:00:00,00
105 Hana Stipalova — Foreign musher — Bkj 1 pes ženy 10:46:00 10:50:43:69 00:04:43:69 27,16 00:00:09,27
113 Petra Rabelová — Foreign musher — Bkj 1 pes ženy 10:12:00 10:16:56:84 00:04:56:84 25,95 00:00:22,42
111 Barbara Hinterberger-Kabbani — Foreign musher — Bkj 1 pes ženy 10:10:00 10:15:27:77 00:05:27:77 23,5 00:00:53,35
112 Csenge Kubik — Foreign musher — Bkj 1 pes ženy 10:11:00 10:16:30:32 00:05:30:32 23,32 00:00:55,90
106 Marcela Bimbova SHT Haniska Bkj 1 pes ženy 10:05:00 10:11:09:21 00:06:09:21 20,87 00:01:34,79
117 Mária Škultétyová — Neregistrovaní — Bkj 1 pes ženy 10:16:00 10:22:47:69 00:06:47:69 18,9 00:02:13,27
108 Lara Puc — Foreign musher — Bkj 1 pes ženy 10:07:00 DNS
121 Tomas Hockiclo SHT Haniska SC 1 10:31:00 10:35:44:05 00:04:44:05 27,12 00:00:00,00
122 Mario Adamko Speed 4 Dogs SC 1 10:32:00 10:36:49:72 00:04:49:72 26,59 00:00:05,67
132 Martin Klár — Foreign musher — SC 1 10:42:00 10:46:50:17 00:04:50:17 26,55 00:00:06,12
129 Gabriela Milatová — Foreign musher — SC 1 10:39:00 10:44:14:22 00:05:14:22 24,52 00:00:30,17
123 Mariana Kotuliaková SHT Haniska SC 1 10:33:00 10:38:38:18 00:05:38:18 22,78 00:00:54,13
134 Marcela Bimbova SHT Haniska SC 1 10:44:00 10:49:38:49 00:05:38:49 22,76 00:00:54,44
124 Žaneta Danižová SHT Haniska SC 1 10:34:00 10:39:45:13 00:05:45:13 22,32 00:01:01,08
125 Jan Zbořil — Foreign musher — SC 1 10:35:00 10:40:45:18 00:05:45:18 22,32 00:01:01,13
136 Dusan Bobrik MKL SC 1 10:47:00 10:53:24:51 00:06:24:51 20,04 00:01:40,46
127 Petra Horňáková MUSHING MANIA SC 1 10:37:00 10:44:45:70 00:07:45:70 16,54 00:03:01,65
126 Nika Kosáčová Speed 4 Dogs SC 1 10:36:00 10:44:44:20 00:08:44:20 14,7 00:04:00,15
120 Zdenek Straka — Foreign musher — SC 1 11:30:00 DNF DNF
130 Ľubomír Hundák Musher klub Lučenec SC 1 FCI 10:40:00 10:48:34:15 00:08:34:15 14,98 00:00:00,00
135 Florian Haushammer — Foreign musher — SC 1 FCI 10:45:00 10:53:52:24 00:08:52:24 14,47 00:00:18,09
128 Peter Krajčovič — Neregistrovaní — SC 1 FCI 10:38:00 10:47:03:31 00:09:03:31 14,18 00:00:29,16
131 Andrea Tomášiková — Neregistrovaní — SC 1 FCI 10:41:00 10:54:58:14 00:13:58:14 9,19 00:05:23,99
1 Filip Rybár SHT Haniska CC 1 pes nad 15 kg muži 10:55:00 11:01:08:83 00:06:08:83 20,89 00:00:00,00
2 Stefan Šterk Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg muži 10:55:30 11:02:27:39 00:06:57:39 18,46 00:00:48,56
19 Anton Mihál — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg muži 11:04:00 11:11:20:72 00:07:20:72 17,48 00:01:11,89
16 Pavel Šablatura — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg muži 11:02:30 11:09:54:18 00:07:24:18 17,34 00:01:15,35
21 Tomáš Lacuška Musher klub Trenčín CC 1 pes nad 15 kg muži 11:05:00 11:13:04:93 00:08:04:93 15,89 00:01:56,10
17 Maroš Trabalka Flying Husky CC 1 pes nad 15 kg muži 11:03:00 11:11:25:46 00:08:25:46 15,24 00:02:16,63
15 Ľubomír Oslanec — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg muži 11:02:00 11:10:30:90 00:08:30:90 15,08 00:02:22,07
20 Tomas Hockicko jr. SHT Haniska CC 1 pes nad 15 kg muži 11:04:30 11:13:58:03 00:09:28:03 13,56 00:03:19,20
18 Karol Gecík Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg muži 11:03:30 11:13:17:87 00:09:47:87 13,1 00:03:39,04
22 Tomáš Bambušek — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg muži 11:05:30 11:16:36:45 00:11:06:45 11,56 00:04:57,62
3 Tilen Strmšek — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg muži 10:56:00 DNS
45 Lukáš Kalas Speed 4 Dogs CC 1 pes do 14,9 kg muži 11:17:00 11:24:54:11 00:07:54:11 16,25 00:00:00,00
47 Peter Kis Speed 4 Dogs CC 1 pes do 14,9 kg muži 11:18:00 11:27:17:88 00:09:17:88 13,81 00:01:23,77
53 Michal Jakeš Speed 4 Dogs CC 1 pes do 14,9 kg muži 11:21:00 11:30:21:87 00:09:21:87 13,71 00:01:27,76
52 Stanislav Podobny — Neregistrovaní — CC 1 pes do 14,9 kg muži 11:20:30 11:30:21:00 00:09:50:100 13,06 00:01:55,89
54 Anton Bednárik — Neregistrovaní — CC 1 pes do 14,9 kg muži 11:21:30 11:35:06:76 00:13:36:76 9,43 00:05:42,65
11 Jana Marekova Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 11:00:00 11:06:40:55 00:06:40:55 19,23 00:00:00,00
4 Nikola Berčíková Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 10:56:30 11:03:15:53 00:06:45:53 19 00:00:04,98
7 Koris Edina — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg ženy 10:58:00 11:04:57:34 00:06:57:34 18,46 00:00:16,79
9 Rozalie Štihlová — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg ženy 10:59:00 11:06:15:03 00:07:15:03 17,71 00:00:34,48
5 Zuzana Urgeova Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 10:57:00 11:04:23:21 00:07:23:21 17,38 00:00:42,66
6 Monika Pašmíková Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 10:57:30 11:04:53:28 00:07:23:28 17,38 00:00:42,73
38 Barbora Mikušová — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg ženy 11:13:30 11:20:55:46 00:07:25:46 17,29 00:00:44,91
44 Hana Stipalova — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg ženy 11:16:30 11:23:57:86 00:07:27:86 17,2 00:00:47,31
43 Petra Sedláková — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg ženy 11:16:00 11:23:43:54 00:07:43:54 16,62 00:01:02,99
10 Sarah Bedušová Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 10:59:30 11:07:21:99 00:07:51:99 16,32 00:01:11,44
26 Viktoria Berčíková Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 11:07:30 11:15:28:28 00:07:58:28 16,11 00:01:17,73
8 Anežka Štihlová — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg ženy 10:58:30 11:06:32:78 00:08:02:78 15,96 00:01:22,23
30 Luca Rompos — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg ženy 11:09:30 11:17:35:26 00:08:05:26 15,88 00:01:24,71
13 Lucia Panakova Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 11:01:00 11:09:12:47 00:08:12:47 15,64 00:01:31,92
32 Viera Hargašová — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg ženy 11:10:30 11:18:45:62 00:08:15:62 15,54 00:01:35,07
12 Andrea Vitková Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 11:00:30 11:08:49:16 00:08:19:16 15,43 00:01:38,61
37 Barbora Kaňová — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg ženy 11:13:00 11:21:32:72 00:08:32:72 15,03 00:01:52,17
39 Barbora Panáková — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg ženy 11:14:00 11:22:50:66 00:08:50:66 14,52 00:02:10,11
23 Adéla Čermáková — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg ženy 11:06:00 11:15:04:73 00:09:04:73 14,14 00:02:24,18
24 Alena Paľovová Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 11:06:30 11:15:40:91 00:09:10:91 13,98 00:02:30,36
25 Barbora Janečková — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg ženy 11:07:00 11:16:14:54 00:09:14:54 13,89 00:02:33,99
28 Koris Krisztina — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg ženy 11:08:30 11:17:57:26 00:09:27:26 13,58 00:02:46,71
31 Simona Janišová — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg ženy 11:10:00 11:19:37:13 00:09:37:13 13,35 00:02:56,58
29 Lauri Svocak Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 11:09:00 11:18:37:47 00:09:37:47 13,34 00:02:56,92
27 Lara Chrenková Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 11:08:00 11:17:45:65 00:09:45:65 13,15 00:03:05,10
35 Michaela Svobodová — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg ženy 11:12:00 11:21:57:33 00:09:57:33 12,9 00:03:16,78
14 Lucia Bôtošová Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 11:01:30 11:11:59:66 00:10:29:66 12,24 00:03:49,11
42 Blažena Orošová Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 11:15:30 11:26:18:39 00:10:48:39 11,88 00:04:07,84
34 Zuzana Lacušková Musher klub Trenčín CC 1 pes nad 15 kg ženy 11:11:30 11:23:20:05 00:11:50:05 10,85 00:05:09,50
33 Zuzana Andrassyova Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 11:11:00 11:23:28:81 00:12:28:81 10,29 00:05:48,26
36 Jekaterina Lučkaničová — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg ženy 11:12:30 DNS
57 Andrea Vitková Speed 4 Dogs CC 1 pes do 14,9 kg ženy 11:23:00 11:32:08:20 00:09:08:20 14,05 00:00:00,00
46 Zuzana Šulková Speed 4 Dogs CC 1 pes do 14,9 kg ženy 11:17:30 11:26:57:17 00:09:27:17 13,58 00:00:18,97
48 Alica Viedlerova Speed 4 Dogs CC 1 pes do 14,9 kg ženy 11:18:30 11:29:29:52 00:10:59:52 11,68 00:01:51,32
50 Denisa Noskovicova Speed 4 Dogs CC 1 pes do 14,9 kg ženy 11:19:30 11:30:30:54 00:11:00:54 11,66 00:01:52,34
49 Vladimíra Šebianová Speed 4 Dogs CC 1 pes do 14,9 kg ženy 11:19:00 11:30:18:16 00:11:18:16 11,36 00:02:09,96
59 Magdalena Podobna Tulejova — Neregistrovaní — CC 1 pes do 14,9 kg ženy 11:24:00 DNS
51 Blanka Konkolyova — Neregistrovaní — CC 1 pes do 14,9 kg ženy 11:20:00 11:32:02:15 00:12:02:15 10,67 00:02:53,95
58 Lucia Bôtošová Speed 4 Dogs CC 1 pes do 14,9 kg ženy 11:23:30 11:37:12:65 00:13:42:65 9,36 00:04:34,45
55 Florian Haushammer — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI 11:22:00 11:30:12:39 00:08:12:39 15,65 00:00:00,00
56 Monika Pašmíková Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI 11:22:30 11:31:50:32 00:09:20:32 13,75 00:01:07,93
41 Renáta Labancová — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI 11:15:00 11:24:54:86 00:09:54:86 12,95 00:01:42,47
40 Michaela Trubanová Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI 11:14:30 11:25:25:16 00:10:55:16 11,76 00:02:42,77