Haniska

/Haniska
Nahrávam Udalosti
Udalosť sa už uskutočnila.

Preteky propozície: Canicross Haniska
Usporiadateľ: Sibírsky Husky Team Haniska
Termín: 13.10.2018
Druh pretekov: preteky na suchu (off snow)
Usporiadateľ pretekov: SHT Haniska
Miesto pretekov: parkovisko pod Furčou, Haniska pri Prešove
Riaditeľ pretekov: Jaroslav Bánoci
Druh pretekov: preteky na suchu
Trať pretekov: 4 km, prípadne kratšia podľa počasia, detská cca 200m
trať mierne členitá, vedená prevažne v lese
Súťažné kategórie: Bikejoring muži, Bikejoring ženy
Canicross muži, Canicross ženy
Kolobežka s 1 psom, Detská kategória Canicross
Vyhodnotenie kategórie: Vyhlásenie víťazov minimálne pri účasti troch pretekárov v kategórii.
Odelené hodnotenie ženy minimálne pri účasti troch žien v kategórii.
Časový harmonogram: sobota 8:00 – 9:00 prezentácia
09:15 – 09:30 brífing, štartovné čísla
10:00 štart  bikejoring
10:30 štart kolobežka
11:00 štart canicross
12:00 štart detskej kategórie
13:30 vyhlásenie výsledkov
18:00 musherska zábava pri živej hudbe
Uzávierka prihlášok: štvrtok 11.10.2018
Štartovné: 5 € do uzávierky, 10 € na mieste, detská kategória bez štartovného
                     IBAN SK89 0200 0000 0013 1285 7358 uviesť meno do poznámky
Veterinárne podmienky: Podľa rozhodnutia KVS, povinné očkovania, potvrdenie príslušného veterinára
Vyhlásenie výsledkov: Do 1,50 hodiny po dobehnutí posledného pretekára
Ubytovanie a stravovanie: Stravovanie:
pretekár má zabezpečený obed a nápoj zdarma
Ubytovanie:
je k dispozícií areál pre stanovanie, prípadne individuálne ubytovanie v okolí
UPOZORNENIE !!! Prilba okrem CC povinná.
Sprievodné akcie: maľovanie na tvár

Prihlasovanie bolo uzavreté.

Meno
Klub
Kategória
Psy
Jozef LAURENCIK
SKSJP
Bikejoring (1 pes FCI)
Sibírsky husky
Simona Richnavská
Športový Klub Severan Jaklovce
Bikejoring (1 pes FCI)
1 / Sibírsky husky
Jakub Hájek
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes FCI)
1SH
Jaroslav Bánoci
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1
Marcela Bimbová
Bikejoring (1 pes)
1
Branislav Grenzner
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1/SH
Stanislav Štucko
Ražňany
Bikejoring (1 pes)
1, RHODESIAN RIDGEBACK
Andrej Drabik
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1 ESP
igor stefan
kpz humenne
Canicross (1 pes FCI)
punto
Matúš Hájek
SHT Haniska
Canicross (1 pes FCI)
1SH
Ľubomír Kočik
SPEED 4 DOGS
Canicross (1 pes)
1
Dominik Bedus
Canicross (1 pes)
1
Michaela Pandulova
Speed4dogs
Canicross (1 pes)
1, krizenec
Gabriela Hockickova
Haniska
Canicross (1 pes)
Kolia krátkosrstá , 1
Petra LAURENČÍKOVÁ
Canicross (1 pes)
Sibírsky husky
Silvia Balogova
Kosice
Canicross (1 pes)
1 Akita inu
Jaroslav Jakubašek
BKM Bardejov
Canicross (1 pes)
1 ESP
Ema Jakubašeková
BKM Bardejov
Canicross (1 pes)
1 ESP
Slavka Lenková
BKM Bardejov
Canicross (1 pes)
1 ESP
Marcel Skyba
Canicross (1 pes)
2 psy / sibirsky husky
Michaela Papcunová
ŠK Severan
Canicross (1 pes)
1 Cavalier
Ján Staňa
Canicross (1 pes)
1 kríženec
Michal Ivančo
PRIMA SH Vranov n /T
Canicross (1 pes)
SH
Tamara Ivančová
PRIMA SH Vranov n /T
Canicross (1 pes)
Bea - SH
Michaela Ivančová
PRIMA SH Vranov n /T
Canicross (1 pes)
SH
Petra Farkašovská
ŠK Arching
Canicross (1 pes)
1, Holandský ovčiak
Jaroslav Bánoci
SHT Haniska
Scooter (1 pes)
1
Viktor Hájek
SHT Haniska
Scooter (1 pes)
1
Petra Gromovska
ŠK - severan
Scooter (1 pes)
1, nemecky ovčiak
Andrej Drabik
SHT Haniska
Scooter (1 pes)
1 ESP
Jaroslav Jakubašek
BKM Bardejov
Scooter (1 pes)
1 ESP
Jakub Hájek
SHT Haniska
Scooter (1-2 psy FCI)
1 SH
Matúš Hájek
SHT Haniska
Scooter (1-2 psy FCI)
1 SH
Matúš Hájek
SHT Haniska
Scooter (1-2 psy FCI)
1SH
Marek Ivanecky
SHT Haniska
Scooter (2 psy)

Bikejoring – ženy
Por. Štč Pretekár Klub Kategoria Čas Strata
1. 3 RICHNAVSKÁ Simona Športový Klub Severan Jaklovce Bikejoring (1 pes FCI)  0:12:31,8
Bikejoring – muži
Por. Štč Pretekár Klub Kategoria Čas Strata
1. 1 DRABIK Andrej SHT Haniska Bikejoring (1 pes)  0:07:16,9
2. 2 BÁNOCI Jaroslav SHT Haniska Bikejoring (1 pes)  0:07:49,3  0:00:32,4
3. 22 HÁJEK Viktor SHT Haniska Bikejoring (1 pes)  0:08:37,8  0:01:20,9
4. 11 STEFAN Igor kpz humenne Bikejoring (1 pes)  0:08:40,0  0:01:23,1
5. 26 STEFAN Igor kpz humenné Bikejoring (1 pes FCI)  0:08:47,2  0:01:30,3
6. 27 GRENZNER Branislab Bikejoring (1 pes FCI)  0:08:55,8  0:01:38,9
7. 28 HÁJEK Matúš Bikejoring (1 pes FCI)  0:09:03,7  0:01:46,8
8. 7 GRENZNER Branislav SHT Haniska Bikejoring (1 pes)  0:10:44,6  0:03:27,7
9. 4 HÁJEK Jakub SHT Haniska Bikejoring (1 pes FCI)  0:11:00,4  0:03:43,5
10. 6 ŠTUCKO Stanislav Ražňany Bikejoring (1 pes)  0:11:45,1  0:04:28,2
11. 5 LAURENCIK Jozef SKSJP Bikejoring (1 pes FCI)  0:12:59,5  0:05:42,6
12. 13 WUNYCH Martin Bikejoring (1 pes FCI)  0:14:22,3  0:07:05,4
Canicross – muži
Por. Štč Pretekár Klub Kategoria Čas Strata
1. 53 IVANČO Michal PRIMA SH Vranov n /T Canicross (1 pes FCI)  0:12:14,5
2. 48 JAKUBAŠEK Jaroslav BKM Bardejov Canicross (1 pes)  0:12:55,2  0:00:40,7
3. 42 SKYBA Marcel Canicross (1 pes)  0:14:45,0  0:02:30,5
4. 54 KOČIK Ľubomír SPEED 4 DOGS Canicross (1 pes)  0:15:54,6  0:03:40,1
5. 59 ŠTEFANIČIN Ján Canicross (1 pes)  0:16:01,0  0:03:46,5
6. 58 HÁJEK Matúš SHT Haniska Canicross (1 pes FCI)  0:16:34,3  0:04:19,8
7. 60 ZREĽÁK Patrik Canicross (1 pes)  0:17:24,5  0:05:10,0
8. 43 STAŇA Ján Canicross (1 pes)  0:21:38,7  0:09:24,2
Canicross – ženy
Por. Štč Pretekár Klub Kategoria Čas Strata
1. 52 IVANČOVÁ Tamara PRIMA SH Vranov n /T Canicross (1 pes FCI)  0:13:18,2
2. 49 HOCKICKOVA Gabriela Haniska Canicross (1 pes)  0:15:32,1  0:02:13,9
3. 56 FARKAŠOVSKÁ Petra ŠK Arching Canicross (1 pes)  0:16:22,1  0:03:03,9
4. 50 BALOGOVA Silvia Kosice Canicross (1 pes)  0:21:01,3  0:07:43,1
5. 57 PAPCUNOVÁ Michaela ŠK Severan Canicross (1 pes)  0:22:36,2  0:09:18,0
Canicross FCI
Por. Štč Pretekár Klub Kategoria Čas Strata
1. 53 IVANČO Michal PRIMA SH Vranov n /T Canicross (1 pes FCI)  0:12:14,5
2. 52 IVANČOVÁ Tamara PRIMA SH Vranov n /T Canicross (1 pes FCI)  0:13:18,2  0:01:03,7
3. 58 HÁJEK Matúš SHT Haniska Canicross (1 pes FCI)  0:16:34,3  0:04:19,8
Scooter
Por. Štč Pretekár Klub Kategoria Čas Strata
1. 25 HOCKICKO Tomáš Scooter (1 pes)  0:07:46,5
2. 21 DRABIK Andrej SHT Haniska Scooter (1 pes)  0:07:59,2  0:00:12,7
3. 9 HÁJEK Viktor SHT Haniska Scooter (1 pes)  0:09:22,7  0:01:36,2
4. 41 HÁJEK Jakub SHT Haniska Scooter (1 pes)  0:10:06,7  0:02:20,2
5. 24 HÁJEK Matúš SHT Haniska Scooter (1-2 psy FCI)  0:10:39,7  0:02:53,2
6. 23 BÁNOCI Jaroslav SHT Haniska Scooter (1 pes)  0:11:27,0  0:03:40,5
7. 17 JAKUBAŠEK Jaroslav BKM Bardejov Scooter (1 pes)  0:13:07,2  0:05:20,7
8. 14 GROMOVSKA Petra ŠK – severan Scooter (1 pes)  0:14:31,3  0:06:44,8
Scooter – FCI
Por. Štč Pretekár Klub Kategoria Čas Strata
1. 24 HÁJEK Matúš SHT Haniska Scooter (1-2 psy FCI)  0:10:39,7
Bikejoring – muži
Por. Štč Pretekár Klub Kategoria Čas Strata
1. 26 STEFAN Igor kpz humenné Bikejoring (1 pes FCI)  0:08:47,2
2. 27 GRENZNER Branislab Bikejoring (1 pes FCI)  0:08:55,8  0:00:08,6
3. 28 HÁJEK Matúš Bikejoring (1 pes FCI)  0:09:03,7  0:00:16,5
4. 4 HÁJEK Jakub SHT Haniska Bikejoring (1 pes FCI)  0:11:00,4  0:02:13,2
5. 3 RICHNAVSKÁ Simona Športový Klub Severan Jaklovce Bikejoring (1 pes FCI)  0:12:31,8  0:04:44,6
6. 5 LAURENCIK Jozef SKSJP Bikejoring (1 pes FCI)  0:12:59,5  0:04:12,3
7. 13 WUNYCH Martin Bikejoring (1 pes FCI)  0:14:22,3  0:05:35,1
Deti
Por. Štč Pretekár Klub Kategoria Čas Strata
1. 59 IVANČOVÁ Michaela Deti  0:00:14,2
2. 11 WUNSCH Nino Deti  0:00:17,0  0:00:02,8
3. 51 BEDNÁR Tobiáš Deti  0:00:18,1  0:00:03,9
4. 50 BÁNOCI Igor Deti  0:00:22,6  0:00:08,4
5. 25 PAPP Matúš Deti  0:00:24,1  0:00:09,9
6. 3 BÁNOCIOVÁ Zuzana Deti  0:00:24,7  0:00:10,5
7. 16 ŠTEFAN Igor Deti  0:00:25,1  0:00:10,9
8. 60 NIŽŇANSKÝ Pavol Deti  0:00:26,7  0:00:12,5
9. 56 KUBÍK Tobias Deti  0:00:28,4  0:00:14,2
10. 14 ŠTEFAN Richard Deti  0:00:31,5  0:00:17,3