Haniska

/Haniska
Nahrávam Udalosti
Udalosť sa už uskutočnila.

V roku 2019 sme pre vás pripravili seriál piatich pretekov v individuálnych mushingových disciplínach Canicross, Bikejoring a Scooter so psom. V rámci jednotlivých kôl budú účastníci zbierať body v každej kategórii zvlášť a na finálovom kole budú vyhlásení víťazi celoročného Fitmin Cupu 2019. Každé kolo preteku bude taktiež vyhodnotené vecnými cenami zvlášť. Vyhlásenie víťazov jednotlivých kategórií celého FITMIN CUPu je okrem získania dostatočného počtu bodov na víťazstvo podmienené aj účasťou na finálovom kole cupu  (Ak pretekár nebude prítomný na finálovom preteku, cena sa posunie ďalšiemu súčtu bodov z jednotlivých kôl)

Bodové hodnotenie FITMIN CUPu:

V rámci Cupu sa súťaží v troch rôznych kategóriách – Canicross, Bikejoring, Scooter

Účastníci jednotlivých kôl budú hodnotení podľa umiestnenia počtom bodov:

  1. miesto – 20 bodov
  2. miesto – 18 bodov
  3. miesto – 16 bodov
  4. miesto – 15 bodov
  5. miesto – 14 bodov
  6. miesto – 13 bodov
  7. miesto – 11 bodov
  8. miesto – 9 bodov
  9. miesto – 7 bodov
  10. miesto – 5 bodov
  11. miesto a ďalšie – 1 bod

Počty bodov zbiera dvojica v jednotlivých kategóriách zvlášť a body z rôznych kategórii sa nedajú sčítavať. (Príklad: ak pretekár pôjde v jednom kole kategóriu BKJ a v druhom CC, body má v každej kategórii za jeden štart.)

Termíny kôl FITMIN CUPu 2019:

  1. Kolo 4. Kuchyňa
  2. Kolo 5.  Rajec
  3. Kolo 9. Doľany
  4. Kolo 9. Haniska
  5. Kolo 9. Košice – finále

Termín: 28.9.2018

Druh pretekov: preteky na suchu (off snow)

Usporiadateľ pretekov: SHT Haniska

Miesto pretekov: parkovisko pod Furčou, Haniska pri Prešove

Riaditeľ pretekov: Jaroslav Nižnianský

Druh pretekov: preteky na suchu (off snow)

Trať pretekov: 4 km, prípadne kratšia podľa počasia, detská kategória cca 200m. Trať mierne členitá, vedená prevažne v lese

Súťažné kategórie:

  • Bikejoring muži, Bikejoring ženy
  • Canicross muži, Canicross ženy
  • Kolobežka s 1 psom, Detská kategória Canicross

Vyhodnotenie kategórie: Vyhlásenie víťazov minimálne pri účasti troch pretekárov v kategórii.
Oddelené hodnotenie žien a FCI severských plemien minimálne pri účasti troch žien v kategórii.

Časový harmonogram:

sobota 8:00 – 9:00 prezentácia
09:15 – 09:30 brífing, štartovné čísla
10:00 štart bikejoring
10:30 štart kolobežka
11:00 štart canicross
12:00 štart detskej kategórie
13:30 vyhlásenie výsledkov
18:00 musherska zábava pri živej hudbe

Uzávierka prihlášok: streda 25.9.2019 (22.00)

Štartovné: 10 € registrovaný pretekár v SZPZ/ 15eur neregistrovaný pretekár do uzávierky na účet (bude uvedený pri jednotlivých kolách) , 20 € registrovaný/ 25 eur neregistrovaný pretekár na mieste pretekov v hotovosti. V prípade štartu v ďalšej kategórii sa platí polovičné štartovné.
IBAN SK89 0200 0000 0013 1285 7358 uviesť meno do poznámky

Veterinárne podmienky: Podľa rozhodnutia KVS, povinné očkovania, potvrdenie príslušného veterinára

Vyhlásenie výsledkov: Do 1,5 hodiny po dobehnutí posledného pretekára

Ubytovanie a stravovanie:

Stravovanie: pretekár má zabezpečený obed a nápoj zdarma

Ubytovanie:
je k dispozícií areál pre stanovanie, prípadne individuálne ubytovanie v okolí.

UPOZORNENIE !!! Prilba okrem CC povinná.

Sprievodné akcie: maľovanie na tvár

Pravidlá a upozornenia:
Pri prezentácií je potrebné predložiť očkovací preukaz psa s platnými očkovaním. Počas celého trvania pretekov musí byť pes vedený na vôdzke pripnutej o postroj psa.

Porušenie týchto pravidiel sa trestá diskvalifikáciou!

Účastníci do  18 rokov môžu štartovať len s písomným súhlasom rodiča. Účastníci registráciou potvrdzujú, že štartujú na vlastnú zodpovednosť.
Všetci účastníci podujatia sú s prihliadnutím na povahu podujatia povinní počínať si tak, aby nedošlo ku škodám na zdraví a majetku.
Organizátor podujatia nezodpovedá za škody na zdraví a majetku spôsobené účastníkovi podujatia, či už samotným účastníkom podujatia alebo ich psom, iným účastníkom podujatia, alebo treťou osobou, alebo inak.

Pravidlá pretekov: Pes musí byť starší ako 12 mesiacov pre kategóriu CC a 18 mesiacov pre SC a BKJ.
Pes musí byť počas celej doby preteku pripnutý na vôdzku, toto porušenie sa trestá diskvalifikáciou dvojice.
Pes musí štartovať na postroji. Štartovať na obojku nie je dovolené!

Seriál pretekov sa koná pod záštitou SZPZ, na pretek sa vzťahujú pravidlá SZPZ. Usporiadateľ si vyhradzuje právo na skrátenie trate v prípade nevyhovujúcich klimatických podmienok.

V rámci pretekov bude možnosť zapožičať si bežecké vybavenie (postroj atď. ) v stánku Non-stop dogwear. Treba si ho však dopredu rezervovať mailom na jana@non-stopdogwear.sk najneskôr do dátumu uzávierky prihlášok.

Prihlasovanie bolo uzavreté.

Meno
Klub
Kategória
Psy
Simona Richnavská
ŠK Severan Jaklovce
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1, SH
Igor Štefan
KPZ Humenné
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1sh
Florian Haushammer
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
Majik
Matúš Hájek
SHT Haniska
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1,SH
Vladimir Drabik
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1sh
Lukáš Packo
KPZ Humenné
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1,SH
Roman Reistetter
KPZ Humenné
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1 SH
Ľubomír Kočik
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes muži
1/ESP
Filip Rybár
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1/ESP
Rába Tamás
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
Andrej Drabik
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1esp
Vlastimil Rec
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
2 ESP
Jaroslav Bánoci
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1 ESP
Vlastimil Rec
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
2 ESP
Michal Pavlovec
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1, ESP
Viktor Hájek
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1/ESP
Marek Drabik
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes muži
1esp
Marian Čerhit
KPZ Humenné
Bkj 1 pes muži
1 esp
Petra Rabelová
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1,ESP
Marcela Bimbova
SHT Haniska
Bkj 1 pes ženy
1 NKS
Taťána Rašková
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1 MOK( maďarský ohař krátkosrstý)
Taťána Rašková
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
MOK-Maďarský ohař krátkosrstý
Lukas Kalas
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg muži
Matej Filčák
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1, kríženec
Richard Lukačko
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1 Jack Russel terrier
Stanislav Podobny
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1/BOC
Magdalena Podobna Tulejova
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1/BOC
Vladimíra Šebianová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, jack russell terrier
Denisa Noskovičová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1 Bedlington teriér
Nikola Mihalková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, kríženec
Zuzana Šulková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, mix
Alica Viedlerová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1/x PRT
Andrea Vitková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1/mix
Monika Pašmíková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1, samojed
Florian Haushammer
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
Snow
Renáta Labancová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1, aljassky malamut
Peter behun
KPZ Humenné
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1sh
Matúš Hájek
SHT Haniska
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1,SH
Jakub Hájek
SHT Haniska
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1,SH
Michaela Trubanová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1, Samojed
Carla Reistetterova
KPZ Humenné
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1 SH
Ľubomír Kočik
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/labrador
Anton Mihál
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1,Doberman
Marcel Skyba
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
sibirsky husky
Matúš Kočik
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, Labradorský retríver
Filip Rybár
SHT Haniska
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/ESP
Maroš Trabalka
Flying Husky
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, SH
Tomáš Král
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, BC
Tomáš Lacuška
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/SH
Tomaš Prachar
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1 Husky
Pavel Šablatura
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, AKE
Tomas Hockicko jr.
SHT Haniska
CC 1 pes nad 15 kg muži
Kk
Némedi Zoltán
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
ESD
Martin Zelenka
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
australska kelpie
Karol Gecík
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/MKS
Štefan Šterk
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/Scandinavian hound
Gregorko Halás
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, dlhosrstá kolia
Zuzana Urgeova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, ESP
Sarah Bedušová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 ESP
Petra Sedláková
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1,BOC
Monika Pašmíková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, Alaskan
Koris Edina
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, GSP
Koris Krisztina
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, GSP
Viktoria Berčíková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, Alaskan
Zuzana Andrassyova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 kríženec
Barbora Kaňová
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 pes, Border Kolie
Jana Marekova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1/Scandinavian Hound
Zuzana Lacušková
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 Austrálsky ovčiak
Veronika Dugasová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, maďarská vyžla
Nina Kögl
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 HYBRID
Alena Paľovová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, mix
Nikola Berčíková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 ESP
Luca Rompos
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, american pit bull terrier
Barbora Mikušová
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, BOC
Erika Vandasova
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1
Petra Farkašovská
ŠK Arching
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, Holandský ovčiak
Adéla Čermáková
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, BOC
Daniela Šteinerová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, Beauceron
Lara Chrenková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, border kolia
Anežka Štihlová
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 BOC
Rozalie Štihlová
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 BOC
Andrea Vitková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1/MKS
Viera Hargašová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, AM
Florian Haushammer
--- Foreign musher ---
SC 1 pes čistokrvní FCI
Balto
Ľubomír Hundák
Musher klub Lučenec
SC 1 pes čistokrvní FCI
1AM
Marcela Bimbova
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 ESP
Dušan Bobrík
Musher klub Lučenec
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 ESP
Žaneta Danižová
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
1/BOM
Tomas Hockicko
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
Esp
Jaroslav Bánoci
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 ESP
Zuzana Šmotková
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 Výmarský ohař
Viktor Hájek
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
1/ESP
Gabriela Milatová
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, ESP
Andrej Drabik
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
1esp
Mario Adamko
Speed 4 Dogs
SC 1 pes muži / ženy spolu
🙂

Por. Št. č. Priezvisko Meno Klub Kategória Čas
1 103 KOČIK Ľubomír Speed 4 Dogs BKJM 6:40.82
2 101 REC Vlastimil BKJM 6:49.21
3 127 REC Vlastimil BKJM 6:50.34
4 104 DRABIK Andrej SHT Haniska BKJM 6:50.63
5 102 RYBÁR Filip SHT Haniska BKJM 7:01.87
6 108 DRABIK Marek BKJM 7:33.97
7 109 PAVLOVEC Michal BKJM 8:07.07
8 107 TAMÁS Rába BKJM 8:09.41
9 106 HÁJEK Viktor SHT Haniska BKJM 8:26.46
10 110 ČERHIT Marian KPZ Humenné BKJM 9:25.02
11 105 BÁNOCI Jaroslav SHT Haniska BKJM 10:11.35
1 114 ŠTEFAN Igor KPZ Humenné BKJM FCI 8:31.25
2 117 HÁJEK Matúš SHT Haniska BKJM FCI 9:06.73
3 115 DRABIK Vladimir SHT Haniska BKJM FCI 9:19.01
4 118 HAUSHAMMER Florian BKJM FCI 10:46.92
5 116 PACKO Lukáš KPZ Humenné BKJM FCI 11:38.66
113 REISTETTER Roman KPZ Humenné BKJM FCI – DNS –
1 120 RABELOVÁ Petra BKJW 7:38.20
2 121 BIMBOVA Marcela SHT Haniska BKJW 10:08.82
3 122 RAŠKOVÁ Taťána BKJW 10:16.94
1 123 RICHNAVSKÁ Simona ŠK Severan Jaklovce BKJW FCI 16:21.87
1 128 HOCKICKO Tomas SHT Haniska SC1 7:16.27
2 129 ADAMKO Mario Speed 4 Dogs SC1 7:30.58
3 133 MILATOVÁ Gabriela — Foreign musher — SC1 8:13.86
4 131 BÁNOCI Jaroslav SHT Haniska SC1 8:24.26
5 136 DANIŽOVÁ Žaneta SHT Haniska SC1 8:47.97
6 132 HÁJEK Viktor SHT Haniska SC1 8:57.05
7 135 BOBRÍK Dušan Musher klub Lučenec SC1 9:05.24
8 134 BIMBOVA Marcela SHT Haniska SC1 9:17.83
9 137 ŠMOTKOVÁ Zuzana SHT Haniska SC1 14:44.56
130 DRABIK Andrej SHT Haniska SC1 – DNS –
1 141 HUNDÁK Ľubomír Musher klub Lučenec SC1 FCI 13:23.53
2 142 HAUSHAMMER Florian — Foreign musher — SC1 FCI 14:22.97
1 16 MAREKOVA Jana Speed 4 Dogs CCW 11:08.01
2 15 BERČÍKOVÁ Nikola Speed 4 Dogs CCW 11:21.09
3 18 EDINA Koris — Foreign musher — CCW 11:45.99
4 17 PAŠMÍKOVÁ Monika Speed 4 Dogs CCW 12:20.94
5 19 ŠTIHLOVÁ Rozalie — Foreign musher — CCW 12:29.40
6 21 MIKUŠOVÁ Barbora CCW 12:36.51
7 20 URGEOVA Zuzana Speed 4 Dogs CCW 12:46.03
8 60 VITKOVÁ Andrea Speed 4 Dogs CCW 13:02.80
9 25 ŠTIHLOVÁ Anežka — Foreign musher — CCW 13:32.01
10 23 BEDUŠOVÁ Sarah Speed 4 Dogs CCW 13:41.48
11 35 DUGASOVÁ Veronika — Neregistrovaní — CCW 13:43.24
12 24 BERČÍKOVÁ Viktoria Speed 4 Dogs CCW 13:49.93
13 26 ROMPOS Luca — Foreign musher — CCW 14:18.10
14 22 SEDLÁKOVÁ Petra — Foreign musher — CCW 14:29.03
15 38 HARGAŠOVÁ Viera — Neregistrovaní — CCW 14:47.83
16 32 KAŇOVÁ Barbora — Foreign musher — CCW 14:54.60
17 34 KÖGL Nina — Neregistrovaní — CCW 15:50.62
18 28 PAĽOVOVÁ Alena Speed 4 Dogs CCW 16:03.83
19 27 ČERMÁKOVÁ Adéla — Foreign musher — CCW 16:32.54
20 36 FARKAŠOVSKÁ Petra ŠK Arching CCW 16:48.69
21 29 KRISZTINA Koris — Foreign musher — CCW 18:05.31
22 30 CHRENKOVÁ Lara Speed 4 Dogs CCW 18:27.08
23 31 LACUŠKOVÁ Zuzana Musher klub Trenčín CCW 19:03.72
24 37 VANDASOVA Erika — Neregistrovaní — CCW 19:39.70
25 39 ŠTEINEROVÁ Daniela — Neregistrovaní — CCW 20:55.28
26 33 ANDRASSYOVA Zuzana Speed 4 Dogs CCW 20:56.29
1 1 RYBÁR Filip SHT Haniska CCM 10:01.16
2 2 ŠTERK Štefan Speed 4 Dogs CCM 11:10.74
3 3 ZOLTÁN Némedi — Foreign musher — CCM 11:34.91
4 13 KRÁL Tomáš CCM 12:31.12
5 4 MIHÁL Anton CCM 12:31.28
6 47 SKYBA Marcel CCM 13:28.58
7 8 ZELENKA Martin CCM 13:30.26
8 7 LACUŠKA Tomáš CCM 14:02.02
9 9 TRABALKA Maroš Flying Husky CCM 15:15.60
10 11 GECÍK Karol Speed 4 Dogs CCM 15:32.02
11 48 PRACHAR Tomaš CCM 16:34.91
12 10 HOCKICKO JR. Tomas SHT Haniska CCM 17:36.91
13 58 HALÁS Gregorko CCM 18:55.67
14 77 ZAJAC Ľuboš CCM 19:40.54
15 14 KOČIK Matúš CCM 33:38.97
5 ŠABLATURA Pavel CCM – DNS –
1 6 KALAS Lukas Speed 4 Dogs CCM do 14.9kg 13:24.06
2 50 FILČÁK Matej CCM do 14.9kg 14:21.58
3 12 PODOBNY Stanislav CCM do 14.9kg 17:01.13
4 49 LUKAČKO Richard CCM do 14.9kg 21:41.21
1 46 HAUSHAMMER Florian — Foreign musher — CC FCI 14:17.19
2 44 BEHUN Peter KPZ Humenné CC FCI 14:25.12
3 45 LABANCOVÁ Renáta — Neregistrovaní — CC FCI 15:04.19
4 43 HÁJEK Matúš SHT Haniska CC FCI 15:13.93
5 42 HÁJEK Jakub SHT Haniska CC FCI 16:41.78
6 59 PAŠMÍKOVÁ Monika Speed 4 Dogs CC FCI 17:40.70
7 41 TRUBANOVÁ Michaela Speed 4 Dogs CC FCI 20:11.22
40 REISTETTEROVA Carla KPZ Humenné CC FCI – DNS –
1 51 VITKOVÁ Andrea Speed 4 Dogs CCW do 14.9kg 14:55.71
2 52 ŠULKOVÁ Zuzana Speed 4 Dogs CCW do 14.9kg 15:35.11
3 55 ŠEBIANOVÁ Vladimíra Speed 4 Dogs CCW do 14.9kg 18:05.80
4 56 MIHALKOVÁ Nikola — Neregistrovaní — CCW do 14.9kg 18:34.54
5 54 NOSKOVIČOVÁ Denisa Speed 4 Dogs CCW do 14.9kg 18:53.09
6 53 VIEDLEROVÁ Alica Speed 4 Dogs CCW do 14.9kg 19:22.12
57 PODOBNA TULEJOVA Magdalena — Neregistrovaní — CCW do 14.9kg – DNS –

 

Finálne výsledky MSR v Canicrosse 2019