Košice

/Košice
Nahrávam Udalosti
Udalosť sa už uskutočnila.

Pozývame Vás na finálové kolo Fitmin cupu.
S radosťou vás pozývame na finálové kolo Fitmin cupu do už známej a obľúbenej lokality , do Košíc , presnejšie do Furčianskeho lesoparku. Už po siesty rok si môžete užiť beh, kolobežku a bike so svojim psíkom v krásnom prostredí lesa a po preteku si dopriať domáce nami upečené koláčiky.

Krátky popis podujatia s dôležitými info:

V roku 2019 sme pre vás pripravili seriál piatich pretekov v individuálnych mushingových disciplínach Canicross, Bikejoring a Scooter so psom. Každé kolo bude samostatný pretek pre kategórie SC a BJK. V kategórii CC budeme súťažiť o Majstra Slovenska ktorý bude vyhodnotený na záverečnom 5-tom kole podľa súčtu bodov z posledných dvoch kôl. (Haniska a Košice)

Bodové hodnotenie FITMIN CUPu:

V rámci Cupu sa súťaží v troch rôznych kategóriách – Canicross, Bikejoring, Scooter

Účastníci jednotlivých kôl budú hodnotení podľa umiestnenia počtom bodov:

  1. miesto – 20 bodov
  2. miesto – 18 bodov
  3. miesto – 16 bodov
  4. miesto – 15 bodov
  5. miesto – 14 bodov
  6. miesto – 13 bodov
  7. miesto – 11 bodov
  8. miesto – 9 bodov
  9. miesto – 7 bodov
  10. miesto – 5 bodov
  11. miesto a ďalšie – 1 bod

Počty bodov zbiera dvojica v jednotlivých kategóriách zvlášť a body z rôznych kategórii sa nedajú sčítavať. (Príklad: ak pretekár pôjde v jednom kole kategóriu BKJ a v druhom CC, body má v každej kategórii za jeden štart.)

Termíny kôl FITMIN CUPu 2019:

  1. Kolo 13.4. Kuchyňa
  2. Kolo 4.5. Rajec
  3. Kolo 7.9. Doľany
  4. Kolo 28.9. Haniska pri Prešove
  5. Kolo 29.9. Košice – finále

Usporiadateľ pretekov: SHT Haniska

Termín: 29.9.2019

Miesto pretekov: Furčiansky lesopark

Riaditeľ pretekov: Tomáš Hockicko

Delegát SZPZ: Andrej Drábik

Trať pretekov: cca 3,5 km (pri teplom počasí kratšia)

Prezentácia pretekárov a vet. prehliadka od 8.30 do 09:00
ŠTART prvého pretekára 10:00
Štarty individuálne.
Vyhlásenie výsledkov hodinu po dobehnutí posledného pretekára.V cene štartovného obdrží pretekár občerstvenie. (Iba prvý štart)
Zmena programu vyhradená.

Trať: lesná cesta

Súťažné kategórie:

  • CC 1 pes do 14,9kg muži
  • CC 1 pes do 14,9kg ženy
  • CC 1 pes nad 15kg muži
  • CC 1 pes nad 15kg ženy
  • CC 1 pes nad 15kg čistokrvní FCI
  • Bkj 1 pes muži
  • Bkj 1 pes  ženy
  • Bkj 1 pes čistokrvní FCI
  • SC 1 pes  muži/ ženy spolu (možnosť štartu aj s dvomi psami, bez možnosti umiestnenia)
  • SC 1 pes čistokrvní FCI (možnosť štartu aj s dvomi psami, bez možnosti umiestnenia)

UPOZORNENIE !!!
Prilba okrem CC povinná.

Vyhodnotenie kategórie:

Vyhlásenie víťazov minimálne pri účasti troch pretekárov v kategórii.
Oddelené hodnotenie žien minimálne pri účasti troch pretekárok v kategórii.

Prihlášky: online na www.mushing.sk  Na jednotlivých kolách môžu štartovať len pretekári, ktorí sa riadne prihlásili a zaregistrovali na jednotlivé kolo do termínu uzávierky prihlášok.

Uzávierka prihlášok: streda 25.9.2019 (22.00)

Štartovné: 10 € registrovaný pretekár v SZPZ/ 15eur neregistrovaný pretekár do uzávierky na účet (bude uvedený pri jednotlivých kolách)  , 20 €  registrovaný/ 25 eur neregistrovaný pretekár na mieste pretekov v hotovosti. V prípade štartu v ďalšej kategórii sa platí polovičné štartovné. Pri platbe vopred za všetky kolá (registrovaný 50eur , neregistrovaný 75 eur) je v cene štartovného amotrizačná vôdzka NON-STOP DOGWEAR (2m alebo 2,7 m podľa vlastného výberu). Bude odovzdaná na prvom kole cupu.

Číslo účtu: IBAN: SK8902000000001312857358
Do poznámky treba uviesť meno pretekára a dátum pretekov. Bez týchto údajov nebude platba akceptovaná! Priniesť k registrácii potvrdenie o zaplatení.
V prípade platby na účet sa platí štartovné výlučne prevodom. V prípade vkladu v hotovosti na účet v banke + 1eur.

Pravidlá a upozornenia:
Pri prezentácií je potrebné predložiť očkovací preukaz psa s platnými očkovaním. Počas celého trvania pretekov musí byť pes vedený na vôdzke pripnutej o postroj psa.

Porušenie týchto pravidiel sa trestá diskvalifikáciou!

Účastníci do  18 rokov môžu štartovať len s písomným súhlasom rodiča. Účastníci registráciou potvrdzujú, že štartujú na vlastnú zodpovednosť.
Všetci účastníci podujatia sú s prihliadnutím na povahu podujatia povinní počínať si tak, aby nedošlo ku škodám na zdraví a majetku.
Organizátor podujatia nezodpovedá za škody na zdraví a majetku spôsobené účastníkovi podujatia, či už samotným účastníkom podujatia alebo ich psom, iným účastníkom podujatia, alebo treťou osobou, alebo inak.

Pravidlá pretekov: Pes musí byť starší ako 12 mesiacov pre kategóriu CC a 18 mesiacov pre SC a BKJ.
Pes musí byť počas celej doby preteku pripnutý na vôdzku, toto porušenie sa trestá diskvalifikáciou dvojice.
Pes musí štartovať na postroji. Štartovať na obojku nie je dovolené!

Seriál pretekov sa koná pod záštitou SZPZ, na pretek sa vzťahujú pravidlá SZPZ. Usporiadateľ si vyhradzuje právo na skrátenie trate v prípade nevyhovujúcich klimatických podmienok.

V rámci pretekov bude možnosť zapožičať si bežecké vybavenie (postroj atď. ) v stánku Non-stop dogwear. Treba si ho však dopredu rezervovať mailom na jana@non-stopdogwear.sk najneskôr do dátumu uzávierky prihlášok.

Prihlasovanie bolo uzavreté.

Meno
Klub
Kategória
Psy
Simona Richnavská
ŠK Severan Jaklovce
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1,SH
Florian Haushammer
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
SB
Igor Štefan
KPZ Humenné
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1sh
Michal danko
KPZ Humenné
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1sh
Vladimir Drabik
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1sh
Matúš Hájek
SHT Haniska
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1/SH
Lukáš Packo
KPZ Humenné
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1,SH
Roman Reistetter
KPZ Humenné
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1 SH
Ľubomír Kočik
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes muži
1/ESP
Rába Tamás
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
ESD
Filip Rybár
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1/ESP
Vlastimil Rec
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
2 ESP
Jaroslav Bánoci
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1 ESP
Andrej Drabik
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1
Michal Pavlovec
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1, ESP
Marek Drabik
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes muži
1esp
Viktor Hájek
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1/ESP
Krisztián Laczkó
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
GSP
Marian Čerhit
KPZ Humenné
Bkj 1 pes muži
1 esp
Petra Rabelová
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1,ESP
Marcela Bimbova
SHT Haniska
Bkj 1 pes ženy
1 NKS
Taťána Rašková
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1 MOK (maďarský ohař krátkosrstý)
Taťána Rašková
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
MOK- maďarský ohař krátkosrstý
Jana Brossmannová
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
1/Kólia dlhosrstá
Eszter Takács
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
ESP
Alica Viedlerová
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes ženy
1/NKS
Magdalena Podobna Tulejova
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1/BOC
Lukas Kalas
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1,Border kolia
Matej Filčák
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1, kríženec
Michal Dečo
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1
Alena Paľovová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1, mix
Vlastimil Rec
--- Foreign musher ---
CC 1 pes do 14,9 kg muži
2 ESP
Stanislav Podobny
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1/BOC
Katarína Kolarovová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, border collie
Vladimíra Šebianová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, jack russell terrier
Denisa Noskovičová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1 Bedlington teriér
Nicol Urbanová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, šeltia
Monika Jakubčinová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, border kolia
Sylvia Pastuchová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1,Boston terier
Zuzana Šulková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, mix
Nikola Mihalková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, kríženec
Natália Blažová
ŠK Severan Jaklovce
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, kríženec
Alica Viedlerová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1/ xPRT
Andrea Vitková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1/mix
Igor Pribula
PRIMA Siberian Husky klub
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1SH
Monika Pašmíková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1, samojed
Florian Haushammer
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
SB
Martina Šmajdová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1, samojed
Renáta Labancová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1, aljassky malamut
Matúš Hájek
SHT Haniska
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1/SH
Peter behun
KPZ Humenné
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1sh
Michaela Trubanová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1, Samojed
Carla Reistetterova
KPZ Humenné
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1 SH
Ľubomír Kočik
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/labrador
Anton Mihál
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1,Doberman
Marcel Skyba
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
sibirsky husky
Filip Rybár
SHT Haniska
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/ESP
Matúš Kočik
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, Labradorský retríver
Maroš Trabalka
Flying Husky
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, SH
Tomáš Král
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, BC
Tomáš Lacuška
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/SH
Štefan Šterk
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/Scandinavian hound
Peter Dujava
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, madarska vyzla
Pavel Šablatura
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, AKE
Tomas Hockicko jr.
SHT Haniska
CC 1 pes nad 15 kg muži
KK
Némedi Zoltán
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
ESD
Vojtech Špišák
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, weimarský stavač
Richard Lukačko
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1 Východosibirská lajka
Martin Zelenka
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
australska kelpie
Karol Gecík
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/MKS
Zuzana Urgeova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, ESP
Sarah Bedušová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 Esp
Petra Sedláková
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1,BOC
OZ Záchranná stanica ANIMAL - Veronika Macková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, americký stafordšírsky teriér
Monika Pašmíková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, Alaskan
Koris Edina
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, GSP
Koris Krisztina
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, GSP
Viktoria Berčíková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, Alaskan
Zuzana Andrassyova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 kríženec
Ivana Vašková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1,borderkolia
Eva Marková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, beauceron
Barbora Kaňová
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 pes, Border Kolie
Jana Marekova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1/Scandinavian hound
Zuzana Lacušková
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 Austrálsky ovčiak
Veronika Dugasová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, Maďarský vyžla
Anna Súkeníková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1
Ivana Višňovská
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, škótsky ovčiak dlhosrstý
Michaela Pandulová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 kríženec
Luca Rompos
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, american pit bull terrier
Barbora Mikušová
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, BOC
Nikola Berčíková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 ESP
Adéla Čermáková
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, BOC
Lara Chrenková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, border kolia
Anežka Štihlová
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 BOC
Rozalie Štihlová
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 BOC
Andrea Vitková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1/MKS
Viera Hargašová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, AM
Igor Pribula
PRIMA Siberian Husky klub
SC 1 pes čistokrvní FCI
1SH
Florian Haushammer
--- Foreign musher ---
SC 1 pes čistokrvní FCI
AM
Ľubomír Hundák
Musher klub Lučenec
SC 1 pes čistokrvní FCI
1AM
Marcela Bimbova
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 ESP
Dušan Bobrík
Musher klub Lučenec
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 ESP
Žaneta Danižová
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
1/BOM
Žaneta Danižová
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
1/BOM
Tomas Hockicko
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
Esp
Jaroslav Bánoci
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 ESP
Zuzana Šmotková
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 Výmarský ohař
Andrej Drabik
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
1
Gabriela Milatová
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, ESP
Viktor Hájek
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
1/ESP
Eszter Takács
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 ESP
Krisztián Laczkó
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
ESP
Mario Adamko
Speed 4 Dogs
SC 1 pes muži / ženy spolu
1,

Por. Št. č. Priezvisko Meno Klub Kategória Čas
1 101 REC Vlastimil BKJM 5:56.42
2 104 DRABIK Andrej SHT Haniska BKJM 5:57.57
3 103 KOČIK Ľubomír Speed 4 Dogs BKJM 5:58.00
4 108 DRABIK Marek BKJM 6:41.62
5 107 TAMÁS Rába BKJM 6:53.67
6 106 HÁJEK Viktor SHT Haniska BKJM 7:27.22
7 111 LACZKÓ Krisztián — Foreign musher — BKJM 7:31.42
8 110 ČERHIT Marian KPZ Humenné BKJM 7:41.44
9 105 BÁNOCI Jaroslav SHT Haniska BKJM 8:16.48
10 109 PAVLOVEC Michal BKJM 8:39.06
127 REC Vlastimil BKJM – DNF –
102 RYBÁR Filip SHT Haniska BKJM – DNS –
1 114 ŠTEFAN Igor KPZ Humenné BKJM FCI 7:35.05
2 117 HÁJEK Matúš SHT Haniska BKJM FCI 7:50.52
3 150 DANKO Michal KPZ Humenné BKJM FCI 8:11.17
4 115 DRABIK Vladimir SHT Haniska BKJM FCI 9:40.98
5 118 HAUSHAMMER Florian BKJM FCI 9:52.20
6 116 PACKO Lukáš KPZ Humenné BKJM FCI 28:19.10
113 REISTETTER Roman KPZ Humenné BKJM FCI – DNS –
1 120 RABELOVÁ Petra BKJW 6:54.23
2 112 TAKÁCS Eszter BKJW 7:00.73
3 121 BIMBOVA Marcela SHT Haniska BKJW 8:20.79
4 122 RAŠKOVÁ Taťána BKJW 8:45.88
5 124 BROSSMANOVÁ Jana BKJW 22:49.32
1 123 RICHNAVSKÁ Simona ŠK Severan Jaklovce BKJW FCI 14:00.90
1 128 HOCKICKO Tomas SHT Haniska SC1 6:21.19
2 129 ADAMKO Mario Speed 4 Dogs SC1 6:40.96
3 139 TAKÁCS Eszter SC1 7:10.53
4 138 LACZKÓ Krisztián SC1 7:23.10
5 133 MILATOVÁ Gabriela — Foreign musher — SC1 7:29.48
6 136 DANIŽOVÁ Žaneta SHT Haniska SC1 7:34.67
7 131 BÁNOCI Jaroslav SHT Haniska SC1 7:40.14
8 135 BOBRÍK Dušan Musher klub Lučenec SC1 7:50.02
9 132 HÁJEK Viktor SHT Haniska SC1 8:05.99
10 134 BIMBOVA Marcela SHT Haniska SC1 8:08.00
11 137 ŠMOTKOVÁ Zuzana SHT Haniska SC1 11:51.80
130 DRABIK Andrej SHT Haniska SC1 – DNS –
1 143 PRIBULA Igor PRIMA Siberian Husky klub SC1 FCI 10:37.29
2 141 HUNDÁK Ľubomír Musher klub Lučenec SC1 FCI 11:51.07
3 142 HAUSHAMMER Florian — Foreign musher — SC1 FCI 12:25.03
1 16 MAREKOVA Jana Speed 4 Dogs CCW 10:19.28
2 15 BERČÍKOVÁ Nikola Speed 4 Dogs CCW 10:52.42
3 18 EDINA Koris — Foreign musher — CCW 11:00.88
4 19 ŠTIHLOVÁ Rozalie — Foreign musher — CCW 11:38.41
5 21 MIKUŠOVÁ Barbora CCW 12:00.89
6 17 PAŠMÍKOVÁ Monika Speed 4 Dogs CCW 12:03.77
7 35 DUGASOVÁ Veronika — Neregistrovaní — CCW 12:31.72
8 60 VITKOVÁ Andrea Speed 4 Dogs CCW 12:50.08
9 23 BEDUŠOVÁ Sarah Speed 4 Dogs CCW 12:55.07
10 22 SEDLÁKOVÁ Petra — Foreign musher — CCW 12:56.11
11 24 BERČÍKOVÁ Viktoria Speed 4 Dogs CCW 13:00.51
12 25 ŠTIHLOVÁ Anežka — Foreign musher — CCW 13:04.43
13 38 HARGAŠOVÁ Viera — Neregistrovaní — CCW 13:50.04
14 26 ROMPOS Luca — Foreign musher — CCW 13:54.16
15 70 MARKOVÁ Eva CCW 14:25.02
16 28 PAĽOVOVÁ Alena Speed 4 Dogs CCW 14:42.91
17 34 KÖGL Nina — Neregistrovaní — CCW 14:43.17
18 67 PANDULOVÁ Michaela Speed 4 Dogs CCW 14:52.89
19 32 KAŇOVÁ Barbora — Foreign musher — CCW 14:59.47
20 30 CHRENKOVÁ Lara Speed 4 Dogs CCW 15:18.72
21 27 ČERMÁKOVÁ Adéla — Foreign musher — CCW 15:55.27
22 29 KRISZTINA Koris — Foreign musher — CCW 17:38.97
23 69 SUKENNÍKOVÁ Anna CCW 17:57.87
24 68 VIŠŇOVSKÁ Ivana CCW 18:55.25
25 33 ANDRASSYOVA Zuzana Speed 4 Dogs CCW 19:02.53
26 31 LACUŠKOVÁ Zuzana Musher klub Trenčín CCW 19:03.73
27 75 MACKOVÁ Veronika CCW 21:14.49
36 FARKAŠOVSKÁ Petra ŠK Arching CCW – DNF –
39 ŠTEINEROVÁ Daniela — Neregistrovaní — CCW – DNF –
73 URBANOVÁ Nicol CCW – DNS –
20 URGEOVA Zuzana Speed 4 Dogs CCW – DNS –
1 1 RYBÁR Filip SHT Haniska CCM 9:39.90
2 2 ŠTERK Štefan Speed 4 Dogs CCM 10:44.10
3 3 ZOLTÁN Némedi — Foreign musher — CCM 10:56.53
4 13 KRÁL Tomáš CCM 11:52.86
5 4 MIHÁL Anton CCM 12:09.64
6 61 MICHAL Dečo CCM 12:27.51
7 8 ZELENKA Martin CCM 13:13.09
8 7 LACUŠKA Tomáš CCM 13:19.68
9 9 TRABALKA Maroš Flying Husky CCM 14:10.06
10 11 GECÍK Karol Speed 4 Dogs CCM 14:55.87
11 63 SPIŠÁK Vojtech CCM 15:05.84
12 10 HOCKICKO JR. Tomas SHT Haniska CCM 16:29.94
14 KOČIK Matúš CCM – DNF –
62 PETER Dujava CCM – DNF –
5 ŠABLATURA Pavel CCM – DNS –
47 SKYBA Marcel CCM – DNS –
1 6 KALAS Lukas Speed 4 Dogs CCM do 14.9kg 12:06.54
2 50 FILČÁK Matej CCM do 14.9kg 13:28.46
3 12 PODOBNY Stanislav CCM do 14.9kg 15:17.35
4 49 LUKAČKO Richard CCM do 14.9kg 20:54.64
1 46 HAUSHAMMER Florian — Foreign musher — CC FCI 13:26.28
2 44 BEHUN Peter KPZ Humenné CC FCI 13:48.70
3 65 PRIBULA Igor PRIMA Siberian Husky klub CC FCI 13:57.87
4 45 LABANCOVÁ Renáta — Neregistrovaní — CC FCI 14:20.57
5 43 HÁJEK Matúš SHT Haniska CC FCI 14:28.97
6 59 PAŠMÍKOVÁ Monika Speed 4 Dogs CC FCI 16:18.43
7 41 TRUBANOVÁ Michaela Speed 4 Dogs CC FCI 17:44.47
8 71 DANKO Michal KPZ Humenné CC FCI 20:24.07
64 ŠMAJDOVÁ Martina CC FCI – DNF –
40 REISTETTEROVA Carla KPZ Humenné CC FCI – DNS –
78 PRIBULA Igor PRIMA Siberian Husky klub CC FCI – DNS –
1 51 VITKOVÁ Andrea Speed 4 Dogs CCW do 14.9kg 14:26.93
2 72 JAKUBČINOVÁ Monika CCW do 14.9kg 15:07.55
3 52 ŠULKOVÁ Zuzana Speed 4 Dogs CCW do 14.9kg 15:10.86
4 55 ŠEBIANOVÁ Vladimíra Speed 4 Dogs CCW do 14.9kg 17:39.35
5 53 VIEDLEROVÁ Alica Speed 4 Dogs CCW do 14.9kg 18:29.02
6 56 MIHALKOVÁ Nikola — Neregistrovaní — CCW do 14.9kg 18:39.87
7 54 NOSKOVIČOVÁ Denisa Speed 4 Dogs CCW do 14.9kg 19:23.91
8 66 BLAŽOVÁ Natália ŠK Severan Jaklovce CCW do 14.9kg 21:26.75
74 KOLAROVOVÁ Katarína CCW do 14.9kg – DNS –
57 PODOBNA TULEJOVA Magdalena — Neregistrovaní — CCW do 14.9kg – DNS –

 

Finálne výsledky MSR v Canicrosse 2019