Kuchyňa

/Kuchyňa
Nahrávam Udalosti
Udalosť sa už uskutočnila.

V roku 2019 sme pre vás pripravili seriál piatich pretekov v individuálnych mushingových disciplínach Canicross, Bikejoring a Scooter so psom. V rámci jednotlivých kôl budú účastníci zbierať body v každej kategórii zvlášť a na finálovom kole budú vyhlásení víťazi celoročného Fitmin Cupu 2019. Každé kolo preteku bude taktiež vyhodnotené vecnými cenami zvlášť. Vyhlásenie víťazov jednotlivých kategórií celého FITMIN CUPu je okrem získania dostatočného počtu bodov na víťazstvo podmienené aj účasťou na finálovom kole cupu  (Ak pretekár nebude prítomný na finálovom preteku, cena sa posunie ďalšiemu súčtu bodov z jednotlivých kôl)

Bodové hodnotenie FITMIN CUPu:

V rámci Cupu sa súťaží v troch rôznych kategóriách – Canicross, Bikejoring, Scooter

Účastníci jednotlivých kôl budú hodnotení podľa umiestnenia počtom bodov:

  1. miesto – 20 bodov
  2. miesto – 18 bodov
  3. miesto – 16 bodov
  4. miesto – 15 bodov
  5. miesto – 14 bodov
  6. miesto – 13 bodov
  7. miesto – 11 bodov
  8. miesto – 9 bodov
  9. miesto – 7 bodov
  10. miesto – 5 bodov
  11. miesto a ďalšie – 1 bod

Počty bodov zbiera dvojica v jednotlivých kategóriách zvlášť a body z rôznych kategórii sa nedajú sčítavať. (Príklad: ak pretekár pôjde v jednom kole kategóriu BKJ a v druhom CC, body má v každej kategórii za jeden štart.)

Termíny kôl FITMIN CUPu 2019:

  1. Kolo 4. Kuchyňa
  2. Kolo 5.  Rajec
  3. Kolo 9. Doľany
  4. Kolo 9. Haniska
  5. Kolo 9. Košice – finále

Usporiadateľ pretekov: Speed4dogs, SHT Haniska

Trať pretekov: cca 4,0 km (pri teplom počasí kratšia)

Prezentácia pretekárov a vet. prehliadka od 08:00 do 09:00
ŠTART prvého pretekára 10:00
Štarty individuálne.
Vyhlásenie výsledkov hodinu po dobehnutí posledného pretekára. V cene štartovného obdrží pretekár občerstvenie. (Iba prvý štart)
Zmena programu vyhradená.

Trať: lesný terén , tráva, vinohrad (líši sa u jednotlivých kôl)

Súťažné kategórie:

  • CC 1 pes do 14,9kg muži
  • CC 1 pes do 14,9kg ženy
  • CC 1 pes nad 15kg muži
  • CC 1 pes nad 15kg ženy
  • CC 1 pes nad 15kg čistokrvní FCI
  • Bkj 1 pes muži
  • Bkj 1 pes  ženy
  • Bkj 1 pes čistokrvní FCI
  • SC 1 pes  muži/ ženy spolu (možnosť štartu aj s dvomi psami, bez možnosti umiestnenia)
  • SC 1 pes čistokrvní FCI (možnosť štartu aj s dvomi psami, bez možnosti umiestnenia)

UPOZORNENIE !!!
Prilba okrem CC povinná.

Vyhodnotenie kategórie:

Vyhlásenie víťazov minimálne pri účasti troch pretekárov v kategórii.
Oddelené hodnotenie žien minimálne pri účasti troch pretekárok v kategórii.

Prihlášky: online na www.mushing.sk  Na jednotlivých kolách môžu štartovať len pretekári, ktorí sa riadne prihlásili a zaregistrovali na jednotlivé kolo do termínu uzávierky prihlášok.

Uzávierka prihlášok: vždy streda do 22:00 pred daným pretekom

Štartovné: 10 € registrovaný pretekár v SZPZ/ 15eur neregistrovaný pretekár do uzávierky na účet (bude uvedený pri jednotlivých kolách)  , 20 €  registrovaný/ 25 eur neregistrovaný pretekár na mieste pretekov v hotovosti. V prípade štartu v ďalšej kategórii sa platí polovičné štartovné. Pri platbe vopred za všetky kolá (registrovaný 50eur , neregistrovaný 75 eur) je v cene štartovného amotrizačná vôdzka NON-STOP DOGWEAR (2m alebo 2,7 m podľa vlastného výberu). Bude odovzdaná na prvom kole cupu.

Číslo účtu pre platbu všetkých kôl spolu:
SK29 7500 0000 0040 2268 0316

Číslo účtu pre platbu za samostatný pretek:
SK29 7500 0000 0040 2268 0316

Do poznámky treba uviesť meno pretekára a dátum pretekov. Bez týchto údajov nebude platba akceptovaná! Priniesť k registrácii potvrdenie o zaplatení.
V prípade platby na účet sa platí štartovné výlučne prevodom. V prípade vkladu v hotovosti na účet v banke + 1eur.

Delegár SZPZ: Štefan Šterk

Pravidlá a upozornenia:
Pri prezentácií je potrebné predložiť očkovací preukaz psa s platnými očkovaním. Počas celého trvania pretekov musí byť pes vedený na vôdzke pripnutej o postroj psa.

Porušenie týchto pravidiel sa trestá diskvalifikáciou!

Účastníci do  18 rokov môžu štartovať len s písomným súhlasom rodiča. Účastníci registráciou potvrdzujú, že štartujú na vlastnú zodpovednosť.
Všetci účastníci podujatia sú s prihliadnutím na povahu podujatia povinní počínať si tak, aby nedošlo ku škodám na zdraví a majetku.
Organizátor podujatia nezodpovedá za škody na zdraví a majetku spôsobené účastníkovi podujatia, či už samotným účastníkom podujatia alebo ich psom, iným účastníkom podujatia, alebo treťou osobou, alebo inak.

Pravidlá pretekov: Pes musí byť starší ako 12 mesiacov pre kategóriu CC a 18 mesiacov pre SC a BKJ.
Pes musí byť počas celej doby preteku pripnutý na vôdzku, toto porušenie sa trestá diskvalifikáciou dvojice.
Pes musí štartovať na postroji. Štartovať na obojku nie je dovolené!

Seriál pretekov sa koná pod záštitou SZPZ, na pretek sa vzťahujú pravidlá SZPZ. Usporiadateľ si vyhradzuje právo na skrátenie trate v prípade nevyhovujúcich klimatických podmienok.

V rámci pretekov bude možnosť zapožičať si bežecké vybavenie (postroj atď. ) v stánku Non-stop dogwear. Treba si ho však dopredu rezervovať mailom na jana@non-stopdogwear.sk najneskôr do dátumu uzávierky prihlášok.

Prihlasovanie na preteky bolo uzavreté.

Meno
Klub
Kategória
Psy
Haushammer Florian
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
3 - Malamute + Husky
Tamás Rába
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes muži
Marcel Dučák
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1,ESP
Rába Tamás
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes muži
Filip Rybár
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1/ESP
Krisztián Laczkó
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1, ESP
Jawad Malki
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1, GSP
Vlastimil Rec
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes muži
1 ESP
Michal Pavlovec
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
ESP
Michal Pavlovec
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
ESP
Michal Čuřík
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1 EH
Tomáš Petrovič
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1, mix
Marcela Bimbova
SHT Haniska
Bkj 1 pes ženy
1 NKS
Taťána Rašková
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1 MOK
Klára Němečková
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
louisiánský leopardí pes
Eva Valentová
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1 esp
Petra Rabelová
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1,ESP
Eszter Takács
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1, ESP
Zsofia Biro
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1, mix
Nicole Lipkova
SHT Haniska
Bkj 1 pes ženy
husky
Zsuzsanna Kicsi
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1 Magyar Vizsla
Eva Valentová
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1
Jana Péterová
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
1, belgický malinois cross holanský ovčiak
Miroslava Zacharová
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
Louisiansky leopardi pes
Petra Horňáková
MUSHING MANIA
Bkj 1 pes ženy
KK
Lukas Kalas
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1,Border kolia
Tomas Szabo
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1, mix
Michal Jakeš
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1
Michal Valík
--- Foreign musher ---
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1, Jack Russell Terier
Vladimíra Šebianová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, jack russell terrier
Denisa Noskovičová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1 Bedlingtonsky terier
Zuzana Šulková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, mix
Alena Balgová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, biewer yorkšír
Edyta Zielinska
--- Foreign musher ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
Siberian husky
Marianna Mikulová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1 Papillon
Lucia Matulová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, kríženec
Barbora Beránková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, kříženec
Magdalena Podobna Tulejova
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1/BOC
Alica Viedlerová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1/ PRT
Renáta Labancová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1 AM
Michaela Trubanová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1, Samojed
Haushammer Florian
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
3 - Malamute + Husky
Monika Pašmíková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1, Samojed
Martin Zelenka
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1x australska kelpia
Jaroslav ševčík
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, krizenec
Marcel Dučák
SHT Haniska
CC 1 pes nad 15 kg muži
1,ESP
Maciej Zielinski
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
Siberian husky
Jozef Šovčík
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1IRL Set.
Anton Mihál
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1,Doberman
Štefan Šterk
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/HOUND
Pavel Šablatura
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, Australská kelpie
Filip Rybár
SHT Haniska
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/ESP
Lukáš Mikulík
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
RR
Maroš Trabalka
Flying Husky
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, SH
Jawad Malki
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, GSP
Tomáš Bambušek
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, československý vlčiak
Ľubomír Kočik
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/ESP
Tomas Ganoczy
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1 , CSV
Tomas Hockicko
SHT Haniska
CC 1 pes nad 15 kg muži
1
Némedi Zoltán
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
ESD
Tomáš Lacuška
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/SH
Michal Sedlačko
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1 Československý vlčiak
Peter Kis
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, Írsky pšeničný jemnosrstý teriér
Michal Planka
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, Rhodezsky ridgeback
Tilen Strmšek
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
hungarian viszla
Milan Belzár
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg muži
1 Sibírsky Husky
Ivana Koterbová
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, Doberman
Gabriela Hockickova
SHT Haniska
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, Kolia krátkosrstá
Ivana Koterbová
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, Doberman Pincher
Klára Volfová
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 , Australský ovčák
Andrea Hadvigová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1,mix
Petra Štrbíková
SHT Haniska
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, SH
Zuzana Andrassyova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1
Jana Mareková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1/AH
Daniela Lakatošová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
Louisianský leopardí pes
Zuzana Ürgeová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, ESP
Nikola Berčíková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, weimar
Viktória Berčíková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, Alaskan
Kristýna Zvěřinová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, Louisianský leopardí pes
Petra Farkašovská
ŠK Arching
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, Holandský ovčiak
Lucia Bôtošová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, BOC
Barbora Janečková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 border collie
Barbora Mikušová
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, BOC
Petra Sedláková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 - borderkolie
Martina Kračinovská
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, československý vlčiak
Andrea Ledererová
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, kříženec
Katarina Kopecka
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1SH
Jana Rusova
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 Československý vlčiak
Lara Chrenkova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 Border Kolia
Monika Poltakova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, ovciak
Katarína Siranova
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 sibírsky husky
Denisa Peniaková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
Barbora Panáková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
Československý vlčiak - 1
TALEUX Alma
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, Belgický ovčiak Malinois
Dorina Helle
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 pes, ESD
Amálie Vojtková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, border kolie
Anežka Štihlová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 BOC
Rozalie Štihlová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 BOC
Alena Paľovová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, mix
Luca Rompos
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
american pit bull terrier
Koris Edina
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, GSP
Koris Krisztina
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, GSP
Sarah Štrbková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
Louisiansky leopardi pes
Justýna Brndiarová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, kříženec
Lara Puc
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
greyster
Adéla Čermáková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, border collie
Andrea Gecíková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1/MKS
Viera Hargašová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 aljašský malamut
Michaela Bôtošová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1/ Vyžla
Lucia Bôtošová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 boc
Eva Oslancová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 maďarská vizsla
Ľubomír Hundák
Musher klub Lučenec
SC 1 pes čistokrvní FCI
1AM
Andrea Tomašíková
--- Neregistrovaní ---
SC 1 pes čistokrvní FCI
1AM
Vlasta Lipcsei
--- Foreign musher ---
SC 1 pes čistokrvní FCI
1/AM
Haushammer Florian
--- Foreign musher ---
SC 1 pes čistokrvní FCI
3 - Malamute + Husky
Peter Lipcsei
--- Foreign musher ---
SC 1 pes čistokrvní FCI
1/AM
Richard Svec
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, Louisiansky Leopardi pes
Ladislav Vopat
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, ESP
Dušan Bobrík
Musher klub Lučenec
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 ESP
Natália Kollárová
--- Neregistrovaní ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, Border Collie
Jana Ciprysová
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, evropský saňový pes
Zdeněk Straka
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, evropský saňový pes
Nika Kosáčová
Speed 4 Dogs
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, Border collie94
Daniela Lakatošová
--- Neregistrovaní ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
Louisianský leopardí pes
Lea Mánková
--- Neregistrovaní ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
2, ESP, VOK
Marcela Bimbova
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 ESP
zuzana dzilská
--- Neregistrovaní ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, stavač mix
Nany Cylková
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, MOK
Nany Cylková
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, ESP
Krisztián Laczkó
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, ESP
Eszter Takács
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, GSP
Světlana Václavíková
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 americký pitbullteriér, Musher club Český Ráj
Světlana Václavíková
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, Evropsý saňový pes, Musher club Český ráj
Miška Rosová
--- Neregistrovaní ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, líškoveverička
Světlana Václavíková
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 , americký pitbullerier
Radmila Janovská
--- Neregistrovaní ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
AKE
Gabriela Milatová
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
ESP
Mariana Kotuliaková
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
1/ESP
Markéta Herčíková
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1,ESP
Gabriela Milatová
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
ESP
Lucie Talašová
--- Neregistrovaní ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, kříženec obra
Gabriela Milatová
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
ESP
Mária Dornerová
Musher klub Lučenec
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 EH

Š.č. Priezvisko Meno Klub Kategória Štart. čas Stop. čas Výsledný čas Strata na prvého Priemerná rýchlosť
1 109 Marcel Dučák SHT Haniska Bkj 10:38:00 10:43:07:03 00:05:07:03 00:00:00,00 29,20
2 104 Vlastimil Rec — Neregistrovaní — Bkj 10:33:00 10:38:07:54 00:05:07:54 00:00:00,51 29,15
3 107 Filip Rybár SHT Haniska Bkj 10:36:00 10:41:18:83 00:05:18:83 00:00:11,80 28,12
4 106 Krisztián Laczkó — Foreign musher — Bkj 10:35:00 10:40:31:50 00:05:31:50 00:00:24,47 27,04
5 102 Michal Čuřík — Foreign musher — Bkj 10:31:00 10:36:37:00 00:05:37:00 00:00:29,97 26,60
6 108 Rába Tamás — Neregistrovaní — Bkj 10:37:00 10:43:11:96 00:06:11:96 00:01:04,93 24,10
7 103 Michal Pavlovec — Foreign musher — Bkj 10:32:00 10:38:39:15 00:06:39:15 00:01:32,12 22,46
8 101 Tomáš Petrovič SHT Haniska Bkj 10:30:00 10:36:57:37 00:06:57:37 00:01:50,34 21,48
9 110 Haushammer Florian — Foreign musher — Bkj FCI 10:39:00 10:46:22:46 00:07:22:46 00:02:15,43 20,26
148 Tamás Rába — Neregistrovaní — Bkj 12:07:00 DNS
105 Jawad Malki — Foreign musher — Bkj 10:34:00 DNS
1 119 Petra Rabelová — Foreign musher — Bkj – W 10:48:00 10:53:58:16 00:05:58:16 00:00:00,00 25,03
2 116 Eva Valentová — Foreign musher — Bkj – W 10:45:00 10:51:41:64 00:06:41:64 00:00:43,48 22,32
149 Eva Valentová — Foreign musher — Bkj – W 12:08:00 12:15:22:37 00:07:22:37 00:01:24,21 20,26
3 121 Marcela Bimbova SHT Haniska Bkj – W 10:50:00 10:57:22:44 00:07:22:44 00:01:24,28 20,26
4 111 Eszter Takács — Foreign musher — Bkj – W 10:40:00 10:48:09:16 00:08:09:16 00:02:11,00 18,33
5 120 Taťána Rašková — Foreign musher — Bkj – W 10:49:00 10:57:15:80 00:08:15:80 00:02:17,64 18,08
6 117 Zsuzsanna Kicsi — Foreign musher — Bkj – W 10:46:00 10:54:21:51 00:08:21:51 00:02:23,35 17,87
7 114 Klára Němečková — Neregistrovaní — Bkj – W 10:43:00 10:51:43:23 00:08:43:23 00:02:45,07 17,13
8 118 Nicole Lipkova SHT Haniska Bkj – W 10:47:00 10:56:01:13 00:09:01:13 00:03:02,97 16,57
9 112 Petra Horňáková MUSHING MANIA Bkj – W 10:41:00 10:52:29:19 00:11:29:19 00:05:31,03 13,01
10 113 Miroslava Zacharová — Neregistrovaní — Bkj – W 10:42:00 10:46:19:93 DSQ
11 115 Jana Péterová — Neregistrovaní — Bkj – W 10:44:00 DNS
1 129 Nany Cylková — Foreign musher — SC1 11:02:00 11:07:25:64 00:05:25:64 00:00:00,00 27,53
2 133 Zdeněk Straka — Foreign musher — SC1 11:06:00 11:11:46:84 00:05:46:84 00:00:21,20 25,84
3 123 Gabriela Milatová — Foreign musher — SC1 10:56:00 11:02:16:19 00:06:16:19 00:00:50,55 23,83
4 124 Lucie Talašová — Neregistrovaní — SC1 10:57:00 11:03:19:78 00:06:19:78 00:00:54,14 23,60
5 131 Lea Mánková — Neregistrovaní — SC1 11:04:00 11:10:24:57 00:06:24:57 00:00:58,93 23,31
6 126 Mariana Kotuliaková SHT Haniska SC1 10:59:00 11:05:26:98 00:06:26:98 00:01:01,34 23,16
7 140 Eszter Takács — Foreign musher — SC1 11:13:10 11:20:03:34 00:06:53:34 00:01:27,70 21,69
8 147 Marcela Bimbova SHT Haniska SC1 12:06:00 12:13:08:63 00:07:08:63 00:01:42,99 20,91
9 139 Krisztián Laczkó — Foreign musher — SC1 11:12:55 11:20:04:36 00:07:09:36 00:01:43,72 20,88
10 125 Markéta Herčíková — Foreign musher — SC1 10:58:00 11:05:14:19 00:07:14:19 00:01:48,55 20,65
11 136 Dušan Bobrík Musher klub Lučenec SC1 11:09:00 11:16:17:73 00:07:17:73 00:01:52,09 20,48
12 152 Lea Mankova — Neregistrovaní — SC1 12:11:00 12:18:40:12 00:07:40:12 00:02:14,48 19,48
13 137 Ladislav Vopat — Foreign musher — SC1 11:10:00 11:17:42:100 00:07:42:100 00:02:16,36 19,40
14 122 Mária Dornerová Musher klub Lučenec SC1 10:55:00 11:03:22:65 00:08:22:65 00:02:57,01 17,83
15 134 Jana Ciprysová — Foreign musher — SC1 11:07:00 11:15:31:18 00:08:31:18 00:03:05,54 17,54
16 138 Richard Svec — Foreign musher — SC1 11:11:00 11:20:00:93 00:09:00:93 00:03:35,29 16,57
17 130 zuzana dzilská — Neregistrovaní — SC1 11:03:00 11:12:41:19 00:09:41:19 00:04:15,55 15,42
18 132 Nika Kosáčová Speed 4 Dogs SC1 11:05:00 11:15:22:41 00:10:22:41 00:04:56,77 14,40
19 151 Miška Rosová — Neregistrovaní — SC1 12:10:00 12:21:37:91 00:11:37:91 00:06:12,27 12,84
20 127 Radmila Janovská — Neregistrovaní — SC1 11:00:00 DNS
21 128 Světlana Václavíková — Foreign musher — SC1 11:01:00 DNS
22 135 Natália Kollárová — Neregistrovaní — SC1 11:08:00 DNS
23 146 Světlana Václavíková — Foreign musher — SC1 12:05:00 DNS
1 142 Haushammer Florian — Foreign musher — SC FCI 11:15:00 11:24:47:59 00:09:47:59 00:00:00,00 15,26
2 144 Ľubomír Hundák Musher klub Lučenec SC FCI 11:17:00 11:27:03:04 00:10:03:04 00:00:15,45 14,86
3 143 Andrea Tomašíková — Neregistrovaní — SC FCI 11:16:00 11:27:38:92 00:11:38:92 00:01:51,33 12,83
4 145 Vlasta Lipcsei — Foreign musher — SC FCI 11:14:00 11:27:12:15 00:13:12:15 00:03:24,56 11,32
5 141 Peter Lipcsei — Foreign musher — SC FCI 12:04:00 12:18:22:31 00:14:22:31 00:04:34,72 10,40
1 2 Tilen Strmšek — Foreign musher — CC nad 15 kg 11:22:30 11:30:29:37 00:07:59:37 00:00:00,00 18,70
2 15 Filip Rybár SHT Haniska CC nad 15 kg 11:29:00 11:37:03:77 00:08:03:77 00:00:04,40 18,53
3 10 Ľubomír Kočik Speed 4 Dogs CC nad 15 kg 11:26:30 11:34:36:04 00:08:06:04 00:00:06,67 18,44
4 21 Marcel Dučák SHT Haniska CC nad 15 kg 11:32:00 11:40:12:16 00:08:12:16 00:00:12,79 18,21
5 17 Štefan Šterk Speed 4 Dogs CC nad 15 kg 11:30:00 11:38:52:72 00:08:52:72 00:00:53,35 16,83
6 7 Némedi Zoltán — Foreign musher — CC nad 15 kg 11:25:00 11:33:56:29 00:08:56:29 00:00:56,92 16,71
7 8 Tomas Hockicko SHT Haniska CC nad 15 kg 11:25:30 11:34:34:73 00:09:04:73 00:01:05,36 16,46
8 18 Anton Mihál — Neregistrovaní — CC nad 15 kg 11:30:30 11:39:44:95 00:09:14:95 00:01:15,58 16,15
9 19 Jozef Šovčík — Neregistrovaní — CC nad 15 kg 11:31:00 11:40:31:85 00:09:31:85 00:01:32,48 15,68
10 16 Pavel Šablatura — Foreign musher — CC nad 15 kg 11:29:30 11:39:04:83 00:09:34:83 00:01:35,46 15,59
11 6 Tomáš Lacuška Musher klub Trenčín CC nad 15 kg 11:24:30 11:34:16:94 00:09:46:94 00:01:47,57 15,27
12 79 Martin Zelenka — Neregistrovaní — CC nad 15 kg 12:01:00 12:10:48:06 00:09:48:06 00:01:48,69 15,24
13 22 Jaroslav Ševčík — Neregistrovaní — CC nad 15 kg 11:32:30 11:42:53:14 00:10:23:14 00:02:23,77 14,39
14 9 Tomas Ganoczy — Neregistrovaní — CC nad 15 kg 11:26:00 11:36:32:72 00:10:32:72 00:02:33,35 14,17
15 1 Milan Belzár Musher klub Trenčín CC nad 15 kg 11:22:00 11:32:37:20 00:10:37:20 00:02:37,83 14,07
16 13 Maroš Trabalka Flying Husky CC nad 15 kg 11:28:00 11:39:03:46 00:11:03:46 00:03:04,09 13,51
17 3 Michal Planka — Neregistrovaní — CC nad 15 kg 11:23:00 11:36:36:13 00:13:36:13 00:05:36,76 10,98
18 11 Tomáš Bambušek — Neregistrovaní — CC nad 15 kg 11:27:00 11:42:29:24 00:15:29:24 00:07:29,87 9,65
19 5 Michal Sedlačko — Neregistrovaní — CC nad 15 kg 11:24:00 11:40:15:47 00:16:15:47 00:08:16,10 9,19
12 Jawad Malki — Foreign musher — CC nad 15 kg 11:27:30 DNS
14 Lukáš Mikulík — Neregistrovaní — CC nad 15 kg 11:28:30 DNS
20 Maciej Zielinski — Foreign musher — CC nad 15 kg 11:31:30 DNS
1 36 Koris Edina — Foreign musher — CC nad 15 kg – W 11:39:30 11:48:07:58 00:08:37:58 00:00:00,00 17,32
2 27 Jana Mareková Speed 4 Dogs CC nad 15 kg – W 11:35:00 11:43:45:78 00:08:45:78 00:00:08,20 17,05
3 63 Anežka Štihlová — Neregistrovaní — CC nad 15 kg – W 11:53:00 12:01:58:28 00:08:58:28 00:00:20,70 16,65
4 62 Rozalie Štihlová — Neregistrovaní — CC nad 15 kg – W 11:52:30 12:01:31:95 00:09:01:95 00:00:24,37 16,54
5 48 Barbora Mikušová — Foreign musher — CC nad 15 kg – W 11:45:30 11:54:46:91 00:09:16:91 00:00:39,33 16,10
6 52 Nikola Berčíková Speed 4 Dogs CC nad 15 kg – W 11:47:30 11:56:59:41 00:09:29:41 00:00:51,83 15,74
7 34 Lara Puc — Foreign musher — CC nad 15 kg – W 11:38:30 11:48:17:72 00:09:47:72 00:01:10,14 15,25
8 53 Zuzana Ürgeová Speed 4 Dogs CC nad 15 kg – W 11:48:00 11:57:51:67 00:09:51:67 00:01:14,09 15,15
9 39 Dorina Helle — Foreign musher — CC nad 15 kg – W 11:41:00 11:50:53:13 00:09:53:13 00:01:15,55 15,11
10 78 Andrea Ledererová — Foreign musher — CC nad 15 kg – W 12:00:30 12:10:24:33 00:09:54:33 00:01:16,75 15,08
11 37 Luca Rompos — Foreign musher — CC nad 15 kg – W 11:40:00 11:50:12:69 00:10:12:69 00:01:35,11 14,63
12 67 Viktória Berčíková Speed 4 Dogs CC nad 15 kg – W 11:55:00 12:05:27:86 00:10:27:86 00:01:50,28 14,28
13 66 Petra Sedláková — Neregistrovaní — CC nad 15 kg – W 11:54:30 12:05:07:64 00:10:37:64 00:02:00,06 14,06
14 33 Andrea Gecíková Speed 4 Dogs CC nad 15 kg – W 11:38:00 11:48:48:83 00:10:48:83 00:02:11,25 13,82
15 59 Adéla Čermáková — Neregistrovaní — CC nad 15 kg – W 11:51:00 12:02:00:53 00:11:00:53 00:02:22,95 13,57
16 55 Petra Štrbíková SHT Haniska CC nad 15 kg – W 11:49:00 12:00:08:46 00:11:08:46 00:02:30,88 13,41
17 38 Alena Paľovová — Neregistrovaní — CC nad 15 kg – W 11:40:30 11:51:43:36 00:11:13:36 00:02:35,78 13,31
18 50 Petra Farkašovská ŠK Arching CC nad 15 kg – W 11:46:30 11:57:44:90 00:11:14:90 00:02:37,32 13,28
19 46 Katarina Kopecka — Neregistrovaní — CC nad 15 kg – W 11:44:30 11:55:51:22 00:11:21:22 00:02:43,64 13,16
20 40 TALEUX Alma — Foreign musher — CC nad 15 kg – W 11:41:30 11:53:00:68 00:11:30:68 00:02:53,10 12,98
21 57 Klára Volfová — Foreign musher — CC nad 15 kg – W 11:50:00 12:01:35:38 00:11:35:38 00:02:57,80 12,89
22 65 Lara Chrenkova Speed 4 Dogs CC nad 15 kg – W 11:54:00 12:05:38:22 00:11:38:22 00:03:00,64 12,84
23 32 Viera Hargašová — Neregistrovaní — CC nad 15 kg – W 11:37:30 11:49:11:06 00:11:41:06 00:03:03,48 12,79
24 58 Gabriela Hockickova SHT Haniska CC nad 15 kg – W 11:50:30 12:02:11:23 00:11:41:23 00:03:03,65 12,78
25 41 Barbora Panáková — Neregistrovaní — CC nad 15 kg – W 11:42:00 11:53:48:60 00:11:48:60 00:03:11,02 12,65
26 42 Denisa Peniaková — Neregistrovaní — CC nad 15 kg – W 11:42:30 11:54:21:58 00:11:51:58 00:03:14,00 12,60
27 30 Lucia Bôtošová Speed 4 Dogs CC nad 15 kg – W 11:36:30 11:48:31:32 00:12:01:32 00:03:23,74 12,43
28 29 Eva Oslancová — Neregistrovaní — CC nad 15 kg – W 11:36:00 11:48:44:52 00:12:44:52 00:04:06,94 11,73
29 61 Koris Krisztina — Foreign musher — CC nad 15 kg – W 11:52:00 12:05:06:02 00:13:06:02 00:04:28,44 11,40
30 56 Andrea Hadvigová Speed 4 Dogs CC nad 15 kg – W 11:49:30 12:03:09:39 00:13:39:39 00:05:01,81 10,94
31 31 Michaela Bôtošová — Neregistrovaní — CC nad 15 kg – W 11:37:00 11:50:46:70 00:13:46:70 00:05:09,12 10,84
32 49 Barbora Janečková — Neregistrovaní — CC nad 15 kg – W 11:46:00 11:59:55:73 00:13:55:73 00:05:18,15 10,73
33 51 Kristýna Zvěřinová — Neregistrovaní — CC nad 15 kg – W 11:47:00 12:01:48:21 00:14:48:21 00:06:10,63 10,09
34 54 Zuzana Andrassyova Speed 4 Dogs CC nad 15 kg – W 11:48:30 12:03:57:94 00:15:27:94 00:06:50,36 9,66
35 35 Justýna Brndiarová — Neregistrovaní — CC nad 15 kg – W 11:39:00 11:54:44:92 00:15:44:92 00:07:07,34 9,49
36 47 Martina Kračinovská — Neregistrovaní — CC nad 15 kg – W 11:45:00 12:01:03:59 00:16:03:59 00:07:26,01 9,30
37 45 Jana Rusova — Neregistrovaní — CC nad 15 kg – W 11:44:00 12:01:02:72 00:17:02:72 00:08:25,14 8,76
38 60 Sarah Štrbková — Neregistrovaní — CC nad 15 kg – W 11:51:30 12:08:44:15 00:17:14:15 00:08:36,57 8,67
39 28 Ivana Koterbová — Foreign musher — CC nad 15 kg – W 11:35:30 11:53:41:18 00:18:11:18 00:09:33,60 8,21
43 Katarína Siranova Musher klub Trenčín CC nad 15 kg – W 11:43:00 DNS
44 Monika Poltakova Speed 4 Dogs CC nad 15 kg – W 11:43:30 DNS
64 Amálie Vojtková — Neregistrovaní — CC nad 15 kg – W 11:53:30 DNS
150 Ivana Koterbová — Foreign musher — CC nad 15 kg – W 12:09:00 DNS
1 25 Tomas Szabo Speed 4 Dogs CC do 14,9 kg 11:34:00 11:43:30:86 00:09:30:86 00:00:00,00 15,70
2 26 Lukas Kalas Speed 4 Dogs CC do 14,9 kg 11:34:30 11:44:12:17 00:09:42:17 00:00:11,31 15,40
3 23 Michal Valík — Foreign musher — CC do 14,9 kg 11:33:00 11:43:11:14 00:10:11:14 00:00:40,28 14,67
4 24 Michal Jakeš Speed 4 Dogs CC do 14,9 kg 11:33:30 11:44:19:13 00:10:49:13 00:01:18,27 13,81
5 4 Peter Kis Speed 4 Dogs CC do 14,9 kg 11:23:30 11:34:52:04 00:11:22:04 00:01:51,18 13,14
1 73 Zuzana Šulková Speed 4 Dogs CC do 14,9 kg – W 11:58:00 12:09:51:26 00:11:51:26 00:00:00,00 12,60
2 70 Barbora Beránková — Neregistrovaní — CC do 14,9 kg – W 11:56:30 12:09:17:84 00:12:47:84 00:00:56,58 11,67
3 68 Alica Viedlerová Speed 4 Dogs CC do 14,9 kg – W 11:55:30 12:09:11:82 00:13:41:82 00:01:50,56 10,91
4 71 Marianna Mikulová — Neregistrovaní — CC do 14,9 kg – W 11:57:00 12:11:14:94 00:14:14:94 00:02:23,68 10,48
5 77 Alena Balgová Speed 4 Dogs CC do 14,9 kg – W 12:00:00 12:14:28:19 00:14:28:19 00:02:36,93 10,32
6 74 Denisa Noskovičová Speed 4 Dogs CC do 14,9 kg – W 11:58:30 12:13:16:12 00:14:46:12 00:02:54,86 10,12
7 69 Magdalena Podobna Tulejova — Neregistrovaní — CC do 14,9 kg – W 11:56:00 12:10:46:73 00:14:46:73 00:02:55,47 10,11
8 75 Vladimíra Šebianová Speed 4 Dogs CC do 14,9 kg – W 11:59:00 12:14:04:29 00:15:04:29 00:03:13,03 9,91
9 72 Edyta Zielinska — Foreign musher — CC do 14,9 kg – W 11:57:30 DNS
10 76 Lucia Matulová — Neregistrovaní — CC do 14,9 kg – W 11:59:30 DNS
1 80 Haushammer Florian — Foreign musher — CC FCI 12:01:30 12:11:07:57 00:09:37:57 00:00:00,00 15,52
2 81 Renáta Labancová — Neregistrovaní — CC FCI 12:02:00 12:13:48:97 00:11:48:97 00:02:11,40 12,64
3 82 Monika Pašmíková Speed 4 Dogs CC FCI 12:02:30 12:14:44:72 00:12:14:72 00:02:37,15 12,20
4 83 Michaela Trubanová Speed 4 Dogs CC FCI 12:03:00 12:17:31:23 00:14:31:23 00:04:53,66 10,29