Mošovce

/Mošovce
Nahrávam Udalosti
Udalosť sa už uskutočnila.

Preteky propozície: Husky CUP 2018/2019 – 4.kolo – Jarné káry Mošovce + vyhodnotenie Husky CUP 2018/19
Usporiadateľ pretekov: Musher Klub Lučenec
Termín: 09.-10.03.2019
Druh pretekov: Vozíky – šprint
Usporiadateľ pretekov: Musher Klub Lučenec
Miesto pretekov: Športovo rekreačné zariadenie Drienok Mošovce
Riaditeľ pretekov: Juraj Fabian
Trať pretekov: 5 km, mierne zvlnená vedená lesnými cestami
POZOR!!!!!  Pri vyhlasovaní výsledkov budú losované tri štartovné čísla. Pre vylosované čísla finančná odmena 50,00 eur, 30,00 eur a 20,00 eur.
Súťažné kategórie: CC 1 pes, Bkj 1 pes, SC 1-2 psy  – v otvorenej kategorii SAMOSTATNE SC1 a SC2, malý záprah 3- 4 psy, veľký záprah 5 a viac psov.

Tie isté kategórie aj pre severské plemená s PP.

Detská kategória v nedeľu cca 200 metrov

Vyhodnotenie kategórie: Vyhlásenie víťazov pri účasti minimálne troch pretekárov v kategórii. Oddelené hodnotenie žien pri účasti minimálne troch pretekárok v kategórii CC a Bkj.
Časový harmonogram: piatok 08.03.2019
18:00-22:00 registrácia – odovzdávanie štartovných čísiel + veterinárna kontrola
sobota 09.03.2019
9:30 brífing
10:00 štart 1.kola
nedeľa 10.03.2019
9:00 štart 2.kola
13:00 vyhodnotenie
Posunutie času štartu kvôli klimatickým podmienkam možné!
Uzávierka prihlášok: streda 06.03.2019
Štartovné: 20,00 do uzávierky, 25,00 po uzávierke (prihlásený po 6.3.2019) – pre členov SZPZ a 25,00 do uzávieky, 30,00 po uzávierke (prihlásený po 6.3.2019) –  pre nečlenov SZPZ (platí pre slovenských pretekárov). V prípade štartu v ďalšej kategórii sa platí polovičné štartovné.
Zahraniční pretekári môžu platiť na mieste preteku.
Spôsob platby: Číslo účtu 0340845480 / 0900 do poznámky uviesť meno pretekára za ktorého je platené štartovné.
IBAN  SK76 0900 0000 0003 4084 5480
Pri prezentácii je potrebné predložiť doklad o zaplatení.
Veterinárne podmienky: Podľa rozhodnutia KVS, povinné očkovania, platí výnimka SZPZ na očkovanie kotercového kašla toto očkovanie nie je povinné
Ubytovanie a stravovanie: Stravovanie: Musher + pomocník (pri záprahoch)   občerstvenie v sobotu  obed
Ubytovanie: p. Sklenár 0905 442 831
Prihlášky na preteky: www.mushing.sk

V prípade špeciálnej požiadavky ako napr. spoločná kára s iným pretekárom, mailom na info@mklucenec.sk !

Protesty: Po zložení poplatku 30 €
UPOZORNENIE !!! Prilba okrem CC povinná.
Delegát SZPZ: pridelí prezídium SZPZ

Prihlasovanie bolo uzavreté.

Meno
Klub
Kategória
Psy
Lucie Schönová
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
1 chodský pes
Eva Staňková
Flying Husky
Bikejoring (1 pes)
1 ESP
Martin Sumka
Shanaya Stars
Bikejoring (1 pes)
1, SH
Tomáš Petrovič
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1, krizenec
Marek Lipnický
Shanaya Stars
Bikejoring (1 pes)
1, SH
Milan Belzár
Musher klub Trenčín
Bikejoring (1 pes)
1 Sibírsky Husky
Agnieszka Jarecka
--- Neregistrovaní ---
Bikejoring (1 pes)
1, greyster
Michał Świderski
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
ESP
Vlastimil Rec
Bikejoring (1 pes)
Sheldon ESP
Jana Tomášková
--- Neregistrovaní ---
Bikejoring (1 pes)
ESP
Branislav Grenzner
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1/SH
Mariana Kotuliaková
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1/ESP
Mariana Kotuliaková
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1/ESP
Eva Valentová
--- Neregistrovaní ---
Bikejoring (1 pes)
Esp
Matúš Hájek
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1ESP
Ľubomír Kočik
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1, ESP
Ľubomír Kočik
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1, labrador
Monika Poltakova
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1, mix
Michal Jakes
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1,PRT
Sarah Bedušová
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
Ondrej Harkabuz
Shanaya Stars
Canicross (1 pes)
1, SH
Filip Rybár
SHT Haniska
Canicross (1 pes)
1/ESP
Filip Rybár
SHT Haniska
Canicross (1 pes)
1/ESP
Petra Štrbíková
SHT Haniska
Canicross (1 pes)
1/SH
Jakub Štrbík
--- Foreign musher ---
Canicross (1 pes)
1, labrador
Jana Murgašová
--- Foreign musher ---
Canicross (1 pes)
1, MIX
Lenka Bilíková
--- Foreign musher ---
Canicross (1 pes)
1, ACd
Tomáš Lacuška
Musher klub Trenčín
Canicross (1 pes)
1/SH
Andrea Gecikova
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1/MKS
Veronika Simonidesová
--- Neregistrovaní ---
Canicross (1 pes)
1SH
Lukas Kalas
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1,Border kolia
Ivana Dudová
MUSHING MANIA
Canicross (1 pes)
1/LC
Petra Horňáková
MUSHING MANIA
Canicross (1 pes)
1 KK
Zuzana Lacušková
Musher klub Trenčín
Canicross (1 pes)
1 Austrálsky ovčiak
Branislav Grenzner
SHT Haniska
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4/SH
Thill Emmanuerl
Flying Husky
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4SH
Adélka Havlíčková
--- Foreign musher ---
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4. SH
Daniel Czornyj
--- Foreign musher ---
Malý záprah (3-4 psy FCI)
Dušan Sumrák
SLOVENSKÝ KLUB SEVERSKÝCH A JAPONSKÝCH PLEMIEN
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4 AM
Jozef LAURENČÍK
SLOVENSKÝ KLUB SEVERSKÝCH A JAPONSKÝCH PLEMIEN
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4 SH
Agnieszka Jarecka
--- Neregistrovaní ---
Malý záprah (3-4 psy)
3 greyster
Erik Copko
MUSHING MANIA
Malý záprah (3-4 psy)
4 EH
Viktor Hájek
SHT Haniska
Malý záprah (3-4 psy)
2ESP, 2SH
Lenka Štelclová
--- Foreign musher ---
Scooter (1 pes)
Pointr
ARTEM BREDO
--- Foreign musher ---
Scooter (1 pes)
1, SBERIAN HUSKY
Jana Ciprysová
--- Foreign musher ---
Scooter (1 pes)
1, evropský saňový pes
Gabriela Milatová
--- Foreign musher ---
Scooter (1 pes)
1, ESP Ull
Žaneta Danižová
SHT Haniska
Scooter (1 pes)
1, BOM
Monika Strašáková
--- Foreign musher ---
Scooter (1 pes)
1x ESP
Lea Mánková
Scooter (1 pes)
1
Katarina Kopecka
Scooter (1 pes)
1 pes - sibírsky husky
Michal Miko
Speed 4 Dogs
Scooter (1 pes)
1, kopov
Mária Dornerová
Musher klub Lučenec
Scooter (1 pes)
1 ESP
Vlasta Lipcsei
--- Foreign musher ---
Scooter (1-2 psy FCI)
1/AM
Ľubomír Hundák
Musher klub Lučenec
Scooter (1-2 psy FCI)
1AM
Martin Plšek
--- Foreign musher ---
Scooter (1-2 psy FCI)
1 SH
Marie Paciorková
Flying Husky
Scooter (1-2 psy FCI)
1 SH
Damian Reszka
--- Foreign musher ---
Scooter (1-2 psy FCI)
SH
Igor Reszka
--- Foreign musher ---
Scooter (1-2 psy FCI)
SH
Andrzej Rutkowski
--- Foreign musher ---
Scooter (1-2 psy FCI)
2 SH
Peter Chanas
Flying Husky
Scooter (1-2 psy FCI)
2 SH
ARTEM BREDO
--- Foreign musher ---
Scooter (1-2 psy FCI)
1, SIBERIAN HUSKY
Zuzana Sumráková
SLOVENSKÝ KLUB SEVERSKÝCH A JAPONSKÝCH PLEMIEN
Scooter (1-2 psy FCI)
1 AM
Monika Veveričíková
SLOVENSKÝ KLUB SEVERSKÝCH A JAPONSKÝCH PLEMIEN
Scooter (1-2 psy FCI)
2SH
Jakub Hájek
SHT Haniska
Scooter (1-2 psy FCI)
SH
Michaela Belzárová
Musher klub Trenčín
Scooter (1-2 psy FCI)
1 Sibírsky Husky
Jan Wimmer
--- Foreign musher ---
Scooter (1-2 psy FCI)
2 SH
Jaroslav Sobkuliak
Scooter (1-2 psy FCI)
2.sibirsky husky
Zuzanna Pająk
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy)
2 ESP
Tomáš Kalnický
Shanaya Stars
Scooter (2 psy)
2, SH
Lucie Schönová
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy)
2 EH
Ivan Halás
SHT Haniska
Scooter (2 psy)
2, ESP
Gabriela Milatová
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy)
2, ESP Sepp + Piff
Ľudovít Bezányi
MUSHING MANIA
Scooter (2 psy)
2
Jaroslav Banoci
SHT Haniska
Scooter (2 psy)
2
Juraj Vavrúš
MUSHING MANIA
Scooter (2 psy)
2AH
Erik Copko
MUSHING MANIA
Scooter (2 psy)
2 EH
Petra Horňáková
MUSHING MANIA
Scooter (2 psy)
KK+BOC
Peter Lipcsei
--- Foreign musher ---
Veľký záprah (5 a viac psov FCI)
5/AM
Martin Vrtěl
--- Foreign musher ---
Veľký záprah (5 a viac psov FCI)
6 EH
Damian Reszka
--- Foreign musher ---
Veľký záprah (5 a viac psov FCI)
SH
Tomasz Pająk
--- Foreign musher ---
Veľký záprah (5 a viac psov)
7 EH
Jakub Reguli
Husky Team Orava
Veľký záprah (5 a viac psov)
8EH
Miroslav Pažúr
Flying Husky
Veľký záprah (5 a viac psov)
8ESP
Jaroslav Sobkuliak
Veľký záprah (5 a viac psov)
7.sibirsky husky

Š.č. Priezvisko Meno Klub Kategória Čas 1 Čas 2 Výsledný čas Strata Priem. Rychlost
4 Damian Reszka VZ FCI 00:11:14:98 00:11:05:02 00:22:20:00 00:00:00,00 24,72
6 Peter Lipcsei VZ FCI 00:25:21:03 00:26:53:65 00:52:14:68 00:29:54,68 10,57
2 Jakub Reguli Husky Team Orava VZ 00:09:18:82 00:09:26:79 00:18:45:61 00:00:00,00 29,42
1 Miroslav Pažúr VZ 00:09:22:63 00:09:29:25 00:18:51:88 00:00:06,27 29,26
5 Martin Vrtel VZ 00:09:39:85 00:09:30:33 00:19:10:18 00:00:24,57 28,8
3 Jaroslav Sobkuliak VZ 00:19:20:99 00:19:21:38 00:38:42:37 00:19:56,76 14,26
15 Branislav Grenzner MZ FCI 00:12:08:29 00:12:23:95 00:24:32:24 00:00:00,00 22,5
13 Daniel Czornyj MZ FCI 00:13:47:57 00:12:55:12 00:26:42:69 00:02:10,45 20,67
12 Dusan Sumrak SKJSJP MZ FCI 00:17:08:57 00:17:16:57 00:34:25:14 00:09:52,90 16,04
11 Jozef Laurencik SKJSJP MZ FCI 00:17:45:92 00:17:02:99 00:34:48:91 00:10:16,67 15,86
14 Thill Emmanuel MZ FCI 00:17:49:77 00:17:13:44 00:35:03:21 00:10:30,97 15,75
10 Agnieszka Jarecka MZ 00:09:56:55 00:09:19:05 00:19:15:60 00:00:00,00 28,66
7 Viktor Hájek SHT Haniska MZ 00:11:09:79 00:11:06:97 00:22:16:76 00:03:01,16 24,78
19 Jaroslav Banoci SHT Haniska MZ 00:13:07:62 00:12:16:44 00:25:24:06 00:06:08,46 21,73
8 Erik Copko Mushing Mania MZ 00:13:08:85 00:13:56:88 00:27:05:73 00:07:50,13 20,37
9 Robert Grzeczynski MZ 00:21:46:97 00:18:32:27 00:40:19:24 00:21:03,64 13,69
21 Ivan Halás SHT Haniska SC2 00:09:48:21 00:10:08:16 00:19:56:37 00:00:00,00 27,68
25 Lucie Schonova SC2 00:10:03:26 00:10:07:43 00:20:10:69 00:00:14,32 27,36
18 Juraj Vavrus MUSHING MANIA SC2 00:10:16:31 00:10:15:65 00:20:31:96 00:00:35,59 26,88
24 Gabriela Milatová SC2 00:11:03:61 00:11:10:63 00:22:14:24 00:02:17,87 24,82
17 Erik Copko MUSHING MANIA SC2 00:14:30:34 00:14:57:77 00:29:28:11 00:09:31,74 18,73
23 Petra Hornakova Mushing Mania SC2 00:15:45:60 00:16:44:15 00:32:29:75 00:12:33,38 16,99
22 Tomas Kalnicky Shanaya Stars SC2 00:17:46:26 00:16:14:61 00:34:00:87 00:14:04,50 16,23
26 Sabina Kolodziejczyk SC2 00:19:21:32 00:17:12:82 00:36:34:14 00:16:37,77 15,09
44 Lubomir Hundak MKL SC-FCI-2 00:20:23:76 00:19:00:96 00:39:24:72 00:00:00,00 14,01
47 Zuzana Sumrakova SKJSJP SC-FCI-2 00:22:00:91 00:21:21:42 00:43:22:33 00:03:57,61 12,73
50 Vlasta Lipcsei SC-FCI-2 00:27:00:24 00:34:26:54 01:01:26:78 00:22:02,06 8,98
41 Andrzej Rutkovski SC-FCI 00:11:49:05 00:12:07:89 00:23:56:94 00:00:00,00 23,05
90 Adélka Havlíckova SC-FCI 00:12:17:55 00:12:28:17 00:24:45:72 00:00:48,78 22,29
37 Jan Wimmer SC-FCI 00:13:25:62 00:14:00:11 00:27:25:73 00:03:28,79 20,12
92 Jakub Hájek SHT Haniska SC-FCI 00:14:18:94 00:14:43:20 00:29:02:14 00:05:05,20 19,01
39 Artem Bredo SC-FCI 00:16:44:32 00:18:28:89 00:35:13:21 00:11:16,27 15,67
36 Jaroslav Sobkuliak SC-FCI 00:15:38:91 00:19:56:26 00:35:35:17 00:11:38,23 15,51
40 Peter Chanas Flying Husky SC-FCI 00:18:26:34 00:19:04:68 00:37:31:02 00:13:34,08 14,71
31 Monika Strasakova SC 00:10:29:68 00:10:39:60 00:21:09:28 00:00:00,00 26,09
30 Lea Mánková SC 00:11:08:22 00:11:26:15 00:22:34:37 00:01:25,09 24,45
34 Jana Ciprysova SC 00:11:51:50 00:11:28:87 00:23:20:37 00:02:11,09 23,65
91 Gabriela Milatova SC 00:11:38:57 00:12:53:51 00:24:32:08 00:03:22,80 22,5
35 Lenka Stelclova SC 00:12:11:44 00:12:42:96 00:24:54:40 00:03:45,12 22,16
29 Katarina Kopecka SC 00:16:30:33 00:16:50:28 00:33:20:61 00:12:11,33 16,55
27 Michal Miko Speed 4 Dogs SC 00:17:10:96 00:23:39:27 00:40:50:23 00:19:40,95 13,52
77 Ivana Dudova Mushing Mania CC-W 00:19:02:34 00:19:12:86 00:38:15:20 00:00:00,00 14,43
82 Petra Strbikova SHT Haniska CC-W 00:20:26:62 00:20:44:20 00:41:10:82 00:02:55,62 13,4
79 Andrea Gecikova Speed 4 Dogs CC-W 00:20:58:93 00:20:15:59 00:41:14:52 00:02:59,32 13,38
76 Petra Hornakova Mushing Mania CC-W 00:24:49:41 00:24:10:65 00:49:00:06 00:10:44,86 11,27
81 Jana Murgasova CC-W 00:23:59:25 00:25:23:61 00:49:22:86 00:11:07,66 11,18
83 Sarah Bedusova Speed 4 Dogs CC-W 00:25:13:56 00:25:46:20 00:50:59:76 00:12:44,56 10,82
80 Lenka Bilikova CC-W 00:26:01:10 00:25:44:46 00:51:45:56 00:13:30,36 10,66
75 Zuzana Lacuskova MK Trencin CC-W 00:26:48:45 00:26:03:34 00:52:51:79 00:14:36,59 10,44
78 Veronika Simonidesova CC-W 00:26:29:12 00:26:24:01 00:52:53:13 00:14:37,93 10,44
73 Lubomir Kocik Speed 4 Dogs CC 00:15:57:14 00:16:45:87 00:32:43:01 00:00:00,00 16,87
71 Ondrej Harkabuz Shanaya Stars CC 00:19:33:01 00:19:59:79 00:39:32:80 00:06:49,79 13,96
66 Lukas Kalas Speed 4 Dogs CC 00:20:01:74 00:19:36:50 00:39:38:24 00:06:55,23 13,93
67 Tomas Lacuska MK Trencin CC 00:20:06:12 00:20:03:94 00:40:10:06 00:07:27,05 13,74
63 Agnieszka Jarecka BKJ-W 00:09:15:46 00:09:33:78 00:18:49:24 00:00:00,00 29,33
62 Jana Tomaskova BKJ-W 00:10:29:75 00:10:22:55 00:20:52:30 00:02:03,06 26,45
59 Eva Valentová BKJ-W 00:11:19:21 00:10:35:74 00:21:54:95 00:03:05,71 25,19
64 Eva Stankova Flying Husky BKJ-W 00:11:06:34 00:10:54:24 00:22:00:58 00:03:11,34 25,08
65 Lucie Schonova BKJ-W 00:11:02:16 00:11:04:16 00:22:06:32 00:03:17,08 24,97
60 Mariana Kotuliakova SHT Haniska BKJ-W 00:11:28:72 00:12:11:77 00:23:40:49 00:04:51,25 23,32
53 Vlastimil Rec BKJ 00:09:20:69 00:09:45:16 00:19:05:85 00:00:00,00 28,9
54 Michal Swiderski BKJ 00:09:30:70 00:09:46:96 00:19:17:66 00:00:11,81 28,61
55 Milan Belzár MK Trencin BKJ 00:11:37:56 00:11:48:74 00:23:26:30 00:04:20,45 23,55
51 Matus Hajek SHT Haniska BKJ 00:12:18:35 00:12:06:79 00:24:25:14 00:05:19,29 22,61
56 Marek Lipnicky Shanaya Stars BKJ 00:14:17:74 00:14:09:19 00:28:26:93 00:09:21,08 19,4
57 Tomáš Petrovic SHT Haniska BKJ 00:14:33:41 00:14:59:71 00:29:33:12 00:10:27,27 18,68
58 Martin Sumka Shanaya Stars BKJ 00:14:03:06 00:15:56:96 00:30:00:02 00:10:54,17 18,4
68 Jakub Strbik BKJ 00:16:47:40 00:16:15:42 00:33:02:82 00:13:56,97 16,7