Nahrávam Udalosti
Udalosť sa už uskutočnila.

Preteky propozície: Majstrovstvá SR, Husky CUP 2019/2020 – 1.kolo Husky CUP 2019/20, Memoriál Daniela Lukáča
Usporiadateľ pretekov: Musher Klub Lučenec
Termín: 19.-20.10.2019
Druh pretekov: Vozíky – šprint
Usporiadateľ pretekov: Musher Klub Lučenec
Miesto pretekov: Športovo rekreačné zariadenie Drienok Mošovce
Riaditeľ pretekov: Juraj Fabian
Trať pretekov: 5 km, mierne zvlnená vedená lesnými cestami
POZOR!!!!!  Pri vyhlasovaní výsledkov budú losované tri štartovné čísla. Pre vylosované čísla finančná odmena 50,00 eur, 30,00 eur a 20,00 eur.
Súťažné kategórie: CC 1 pes, Bkj 1 pes, SC1 pes a SC2 psy, malý záprah 3- 4 psy, veľký záprah 5 a viac psov.

Tie isté kategórie aj pre severské plemená s PP.

Detská kategória v nedeľu cca 200 metrov

!!! MSR vyhodnotené vo všetkých kategóriách okrem CC !!!

Vyhodnotenie kategórie: Vyhlásenie víťazov pri účasti minimálne troch pretekárov v kategórii. Oddelené hodnotenie žien pri účasti minimálne troch pretekárok v kategórii CC a Bkj.
Časový harmonogram: piatok 18.10.2019
18:00-22:00 registrácia – odovzdávanie štartovných čísiel + veterinárna kontrola
sobota 19.10.2019
9:30 brífing
10:00 štart 1.kola
nedeľa 20.10.2019
9:00 štart 2.kola
13:00 vyhodnotenie
Posunutie času štartu kvôli klimatickým podmienkam možné!
Uzávierka prihlášok: streda 16.10.2019
Štartovné: 20,00 do uzávierky, 25,00 po uzávierke (prihlásený po 16.10.2019) – pre členov SZPZ a 25,00 do uzávieky, 30,00 po uzávierke (prihlásený po 16.10.2019) – pre nečlenov SZPZ (platí pre slovenských pretekárov). V prípade štartu v ďalšej kategórii sa platí polovičné štartovné.
Zahraniční pretekári môžu platiť na mieste preteku.
Spôsob platby: Číslo účtu 0340845480 / 0900 do poznámky uviesť meno pretekára za ktorého je platené štartovné.
IBAN SK76 0900 0000 0003 4084 5480
Pri prezentácii je potrebné predložiť doklad o zaplatení.
Veterinárne podmienky: Podľa rozhodnutia KVS, povinné očkovania, platí výnimka SZPZ na očkovanie kotercového kašla toto očkovanie nie je povinné
Ubytovanie a stravovanie: Stravovanie: Musher + pomocník (pri záprahoch) občerstvenie v sobotu obed
Ubytovanie: p. Sklenár 0905 442 831
Prihlášky na preteky: www.mushing.sk

V prípade špeciálnej požiadavky ako napr. spoločná kára s iným pretekárom, mailom na info@mklucenec.sk !

Protesty: Po zložení poplatku 30 €
UPOZORNENIE !!! Prilba okrem CC povinná.
Delegát SZPZ: Patrik Lučanský

Prihlasovanie bolo uzavreté.

Meno
Klub
Kategória
Psy
Vlastimil nath
Musher klub Lučenec
Bikejoring (1 pes FCI)
1
Patrik Lučanský
Husky Racing Team
Bikejoring (1 pes FCI)
1 SH
Ján Néger
KPZ Humenné
Bikejoring (1 pes FCI)
1/SH
Simona Richnavská
ŠK Severan Jaklovce
Bikejoring (1 pes FCI)
1 SH
Lenka Bičkošová
Husky Racing Team
Bikejoring (1 pes FCI)
1 SH
Monika Veveričíková
Slovenský klub severských a japonských plemien
Bikejoring (1 pes FCI)
1 SH
Monika Veveričíková
Slovenský klub severských a japonských plemien
Bikejoring (1 pes FCI)
1 SH
Dušan Sumrák
Slovenský klub severských a japonských plemien
Bikejoring (1 pes FCI)
1 AM
Matúš Hájek
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes FCI)
1 SH
Roman Reistetter
KPZ Humenné
Bikejoring (1 pes FCI)
1/SH
Carla Reistetterová
KPZ Humenné
Bikejoring (1 pes FCI)
1/SH
Lucia Paulovicova
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1 beauceron
Zuzana Doláková
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
1, anglický pointer
Marcela Bimbova
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
NKS
Daniela Lakatošová
--- Neregistrovaní ---
Bikejoring (1 pes)
1 , Louisianský leopardí pes
Maroš Trabalka
Flying Husky
Bikejoring (1 pes)
1, SH
Zdeněk Petráš
--- Neregistrovaní ---
Bikejoring (1 pes)
1, aljašský malamut
Martin Sumka
Shanaya Stars
Bikejoring (1 pes)
1, SH
Marián Kohút
Musher klub Trenčín
Bikejoring (1 pes)
1/ESP
Marek Lipnický
Shanaya Stars
Bikejoring (1 pes)
1, SH
Pali Brzdič
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
1 anglický teriér
Milan Daško
Musher klub Trenčín
Bikejoring (1 pes)
ESP
Tomas Petrovic
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1, Mix
Justyna Nowroth
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
....
Miroslava Zacharová
--- Neregistrovaní ---
Bikejoring (1 pes)
2, LLP + xNo
Lucie Schönová
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
1 chodský pes
Zsofia Biro
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
1, ESP
Milan Belzár
Musher klub Trenčín
Bikejoring (1 pes)
1 Sibírsky Husky
Marian Čerhit
KPZ Humenné
Bikejoring (1 pes)
1 esp
Branislav Piško
Shanaya Stars
Bikejoring (1 pes)
1
Petra Horňáková
Mushing Mania
Bikejoring (1 pes)
KK
Mariana Kotuliaková
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1ESP
Matúš Hájek
SHT Haniska
Canicross (1 pes FCI)
1 SH
Carla Reistetterová
KPZ Humenné
Canicross (1 pes FCI)
1/SH
Lukáš Mikulík
--- Neregistrovaní ---
Canicross (1 pes)
1, Rhodéský ridgeback
Petra Štrbíková
SHT Haniska
Canicross (1 pes)
1/SH
Lenka Štelclová
--- Foreign musher ---
Canicross (1 pes)
ESP
Veronika Topolska
--- Neregistrovaní ---
Canicross (1 pes)
1,alaskan
Petra Grexova
--- Foreign musher ---
Canicross (1 pes)
1 BOM
Jana Murgašová
--- Neregistrovaní ---
Canicross (1 pes)
1, MIX
Katarína Siranova
Musher klub Trenčín
Canicross (1 pes)
1 , sibírsky husky
Denisa Peniaková
--- Neregistrovaní ---
Canicross (1 pes)
1 NO
Denisa Peniaková
--- Neregistrovaní ---
Canicross (1 pes)
1 NO
Vratislav Minac
Musher klub Lučenec
Canicross (1 pes)
Zuzana Lacušková
Musher klub Trenčín
Canicross (1 pes)
1 Austrálsky ovčiak
Martyna Chotowicka
--- Foreign musher ---
Canicross (1 pes)
....
Karol Paluch
--- Foreign musher ---
Canicross (1 pes)
1
Roksana Mlastek
--- Foreign musher ---
Canicross (1 pes)
Viera Hargašová
--- Neregistrovaní ---
Canicross (1 pes)
1 AM
Viera Hargašová
--- Neregistrovaní ---
Canicross (1 pes)
1 AM
Soňa Ondrášiková
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1 pes, kríženec maďarskej vyžle a labradora
Karolina Kumor
--- Foreign musher ---
Canicross (1 pes)
Alena Paľovová
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1, mix
Wiktoria Bober
--- Foreign musher ---
Canicross (1 pes)
Nero - wyzel niemiecki
Ivana Dudová
Mushing Mania
Canicross (1 pes)
1/LC
Petra Horňáková
Mushing Mania
Canicross (1 pes)
BOC
Ivana Fugediova
--- Neregistrovaní ---
Canicross (1 pes)
1/SH
Branislav Grenzner
SHT Haniska
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4/SH
Marcin Szlęk
--- Foreign musher ---
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4 SH
Yvona Galgaňáková
Slovenský klub severských a japonských plemien
Malý záprah (3-4 psy FCI)
2 GP+ 1 AM
Daniel Kupčák
--- Foreign musher ---
Malý záprah (3-4 psy FCI)
3
Köffer Lajos
--- Foreign musher ---
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4 SH
Dušan Sumrák
Slovenský klub severských a japonských plemien
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4 AM
Beata Patrzałek
--- Foreign musher ---
Malý záprah (3-4 psy)
4
Andrej Drabik
SHT Haniska
Malý záprah (3-4 psy)
4 ESP
Maciek Zielinski
--- Foreign musher ---
Malý záprah (3-4 psy)
4, SH mix
Viktor Hájek
SHT Haniska
Malý záprah (3-4 psy)
Erik Copko
Mushing Mania
Malý záprah (3-4 psy)
4 EH
Peter Krajčovič
--- Neregistrovaní ---
Scooter (1 pes FCI)
AM
Igor Reszka
--- Foreign musher ---
Scooter (1 pes FCI)
1 SH
Ľubomír Hundák
Musher klub Lučenec
Scooter (1 pes FCI)
1AM
Ľubomír Hundák
Musher klub Lučenec
Scooter (1 pes FCI)
1AM
Renáta Labancová
Musher klub Lučenec
Scooter (1 pes FCI)
1,aljassky malamut
Tomáš Miskovic
--- Neregistrovaní ---
Scooter (1 pes FCI)
1,aljassky malamut
Tomáš Miskovic
--- Neregistrovaní ---
Scooter (1 pes FCI)
1,aljassky malamut
Peter Chanas
Flying Husky
Scooter (1 pes FCI)
1SH
Peter Chanas
Flying Husky
Scooter (1 pes FCI)
1SH
Pavol Ondrík
Mushing Slovakia
Scooter (1 pes FCI)
1 Siberian Husky
Mária Dornerová
Musher klub Lučenec
Scooter (1 pes)
1ESP
Marcela Bimbova
SHT Haniska
Scooter (1 pes)
ESP
Tomas Hockicko
SHT Haniska
Scooter (1 pes)
Esp
Dušan Bobrík
Musher klub Lučenec
Scooter (1 pes)
1 ESP
Renée Valentová
ŠK Severan Jaklovce
Scooter (1 pes)
1, Kerry blue terier
Lea Mánková
--- Foreign musher ---
Scooter (1 pes)
1, ESP
Denisa Minacova
Musher klub Lučenec
Scooter (1 pes)
Nikolas Imiolczyk
--- Foreign musher ---
Scooter (1 pes)
1, ESD
Kisiel Imiolczyk
--- Foreign musher ---
Scooter (1 pes)
1, ESD
Weronika Jurek
--- Foreign musher ---
Scooter (1 pes)
ESP
Michal Miko
Speed 4 Dogs
Scooter (1 pes)
1, slovensky kopov
Mariana Kotuliaková
SHT Haniska
Scooter (1 pes)
1ESP
Igor Pribula
PRIMA Siberian Husky klub
Scooter (2 psy FCI)
SH
Peter Chanas
Flying Husky
Scooter (2 psy FCI)
2 SH
Adéla Havlíčková
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy FCI)
2 SH
Jan Wimmer
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy FCI)
2 SH
Dušan Bobrík
Musher klub Lučenec
Scooter (2 psy FCI)
2SH
Lukáš Packo
KPZ Humenné
Scooter (2 psy FCI)
2, SH
Marcel Matanin
PRIMA Siberian Husky klub
Scooter (2 psy FCI)
2 SH
Zdeněk Petráš
--- Neregistrovaní ---
Scooter (2 psy FCI)
2, aljašský malamut
Köffer Kitti
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy FCI)
2 SH
Dita Pechánková
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy FCI)
Viktor Hájek
SHT Haniska
Scooter (2 psy FCI)
2 SH
Michal Balko
MUSHING MANIA
Scooter (2 psy)
2
Ľudovít Bezányi
MUSHING MANIA
Scooter (2 psy)
2
Lucie Schönová
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy)
2 EH
Martin Sumka
Shanaya Stars
Scooter (2 psy)
2
Marek Ivanecky
SHT Haniska
Scooter (2 psy)
2 ESP
Vratislav Minac
Musher klub Lučenec
Scooter (2 psy)
Jaroslav Bánoci
SHT Haniska
Scooter (2 psy)
2
Erik Copko
Mushing Mania
Scooter (2 psy)
2 EH
Peter Lipcsei
--- Foreign musher ---
Veľký záprah (5 a viac psov FCI)
AM
Damian Reszka
--- Foreign musher ---
Veľký záprah (5 a viac psov FCI)
8 SH
Thill Emmanuel
Slovenský klub severských a japonských plemien
Veľký záprah (5 a viac psov FCI)
7 SH
Jan Uhrin
Musher klub Lučenec
Veľký záprah (5 a viac psov FCI)
6 SH
Milan Plšek
--- Foreign musher ---
Veľký záprah (5 a viac psov FCI)
6, sibiřský husky
Maros Litvaj
KPZ Humenné
Veľký záprah (5 a viac psov FCI)
8SH
Tomáš Bohunický
Musher klub Lučenec
Veľký záprah (5 a viac psov)
6 AH
Miroslav Pažur
Husky Team Orava
Veľký záprah (5 a viac psov)
AH
Andrej Minac
Musher klub Lučenec
Veľký záprah (5 a viac psov)
Jakub Reguli
Husky Team Orava
Veľký záprah (5 a viac psov)
6EH
Branislav Spiššak
--- Foreign musher ---
Veľký záprah (5 a viac psov)
8- alaskan
Jakub Slowik
--- Neregistrovaní ---
Veľký záprah (5 a viac psov)
Husky s Jablonky
Martin Vrtěl
--- Foreign musher ---
Veľký záprah (5 a viac psov)

Š.č. Priezvisko Meno Klub Kategória Štart. čas Stop. čas Výsledný čas Strata na 1. Priemerna rychlost
4 Jakub Reguli Husky Team Orava Veľký záprah () 00:09:10:99 00:08:50:17 00:18:01:16 00:00:00,00 31,97
1 Martin Vrtel — Foreign musher — Veľký záprah () 00:09:00:42 00:09:06:92 00:18:07:34 00:00:06,18 31,78
6 Miroslav Pažur Husky Team Orava Veľký záprah () 00:09:49:98 00:10:09:99 00:19:59:97 00:01:58,81 28,8
2 Jakub Slowik — Neregistrovaní — Veľký záprah () 00:10:55:58 00:10:47:26 00:21:42:84 00:03:41,68 26,53
7 Tomáš Bohunický Musher klub Lučenec Veľký záprah () 00:10:37:71 00:11:15:65 00:21:53:36 00:03:52,20 26,31
5 Andrej Minac Musher klub Lučenec Veľký záprah () 00:12:16:29 00:11:28:99 00:23:45:28 00:05:44,12 24,25
8 Maros Litvaj KPZ Humenné Veľký záprah ( FCI) 00:09:58:73 00:09:57:84 00:19:56:57 00:00:00,00 28,88
12 Damian Reszka — Foreign musher — Veľký záprah ( FCI) 00:13:37:80 00:13:27:94 00:27:05:74 00:07:09,17 21,26
9 Milan Plšek — Foreign musher — Veľký záprah ( FCI) 00:14:39:69 00:18:04:74 00:32:44:43 00:12:47,86 17,59
150 Jan Uhrin Musher klub Lučenec Veľký záprah ( FCI) 00:28:12:66 00:17:52:81 00:46:05:47 00:26:08,90 12,5
13 Peter Lipcsei — Foreign musher — Veľký záprah ( FCI) 00:26:33:43 00:26:43:55 00:53:16:98 00:33:20,41 10,81
17 Andrej Drabik SHT Haniska Malý záprah () 00:08:43:45 00:08:31:52 00:17:14:97 00:00:00,00 33,39
18 Beata Patrzalek — Foreign musher — Malý záprah () 00:11:14:25 00:10:34:67 00:21:48:92 00:04:33,95 26,4
15 Viktor Hájek SHT Haniska Malý záprah () 00:11:04:95 00:10:56:18 00:22:01:13 00:04:46,16 26,16
14 Erik Copko Mushing Mania Malý záprah () 00:14:13:75 00:14:51:90 00:29:05:65 00:11:50,68 19,8
23 Branislav Grenzner SHT Haniska Malý záprah ( FCI) 00:11:32:48 00:12:16:57 00:23:49:05 00:00:00,00 24,18
20 Koffer Lajos — Foreign musher — Malý záprah ( FCI) 00:12:44:91 00:12:18:99 00:25:03:90 00:01:14,85 22,98
22 Marcin Szlęk — Foreign musher — Malý záprah ( FCI) 00:12:00:82 00:13:20:78 00:25:21:60 00:01:32,55 22,71
21 Daniel Kupčák — Foreign musher — Malý záprah ( FCI) 00:14:04:12 00:17:11:74 00:31:15:86 00:07:26,81 18,42
19 Dušan Sumrák SKSJP Malý záprah ( FCI) 00:16:50:18 00:18:35:03 00:35:25:21 00:11:36,16 16,26
28 Milan Daško Musher klub Trenčín BKJ (1 pes) 00:09:09:33 00:09:24:28 00:18:33:61 00:00:00,00 31,03
123 Vladimír Drábik SHT Haniska BKJ (1 pes) 00:10:33:70 00:10:31:32 00:21:05:02 00:02:31,41 27,32
37 Milan Belzár Musher klub Trenčín BKJ (1 pes) 00:10:57:45 00:10:36:06 00:21:33:51 00:02:59,90 26,72
26 Marian Čerhit KPZ Humenné BKJ (1 pes) 00:10:52:33 00:10:48:00 00:21:40:33 00:03:06,72 26,58
25 Branislav Piško Shanaya Stars BKJ (1 pes) 00:11:52:98 00:11:35:51 00:23:28:49 00:04:54,88 24,54
30 Marek Lipnický Shanaya Stars BKJ (1 pes) 00:14:16:84 00:14:03:70 00:28:20:54 00:09:46,93 20,32
32 Martin Sumka Shanaya Stars BKJ (1 pes) 00:14:31:18 00:15:25:63 00:29:56:81 00:11:23,20 19,23
34 Maroš Trabalka Flying Husky BKJ (1 pes) 00:15:28:27 00:16:39:35 00:32:07:62 00:13:34,01 17,93
29 Pali Brzdič — Foreign musher — BKJ (1 pes) 00:17:31:74 00:19:04:86 00:36:36:60 00:18:02,99 15,73
41 Daniela Lakatošová — Neregistrovaní — BKJ (1 pes) W 00:10:13:33 00:10:13:19 00:20:26:52 00:00:00,00 28,18
44 Lucia Paulovicova SHT Haniska BKJ (1 pes) W 00:10:46:52 00:10:48:00 00:21:34:52 00:01:08,00 26,7
43 Zuzana Doláková — Foreign musher — BKJ (1 pes) W 00:10:54:38 00:10:45:85 00:21:40:23 00:01:13,71 26,58
35 Mariana Kotuliaková SHT Haniska BKJ (1 pes) W 00:10:42:45 00:11:05:78 00:21:48:23 00:01:21,71 26,42
38 Zsofia Biro — Foreign musher — BKJ (1 pes) W 00:11:25:19 00:11:28:43 00:22:53:62 00:02:27,10 25,16
40 Justyna Nowroth — Foreign musher — BKJ (1 pes) W 00:13:05:87 00:14:00:81 00:27:06:68 00:06:40,16 21,25
42 Marcela Bimbova SHT Haniska BKJ (1 pes) W 00:12:50:73 00:15:00:12 00:27:50:85 00:07:24,33 20,68
36 Petra Horňáková Mushing Mania BKJ (1 pes) W 00:14:25:90 00:15:23:69 00:29:49:59 00:09:23,07 19,31
124 Miroslava Zacharova BKJ (1 pes) W 00:16:09:92 00:17:17:72 00:33:27:64 00:13:01,12 17,21
39 Miroslava Zacharová — Neregistrovaní — BKJ (1 pes) W 00:22:24:75 00:22:41:55 00:45:06:30 00:24:39,78 12,77
48 Ján Néger KPZ Humenné BKJ (1 pes FCI) 00:09:57:49 00:09:55:44 00:19:52:93 00:00:00,00 28,97
49 Patrik Lučanský Husky Racing Team BKJ (1 pes FCI) 00:10:31:47 00:10:30:14 00:21:01:61 00:01:08,68 27,39
45 Roman Reistetter KPZ Humenné BKJ (1 pes FCI) 00:10:43:11 00:10:56:21 00:21:39:32 00:01:46,39 26,6
46 Matúš Hájek SHT Haniska BKJ (1 pes FCI) 00:12:10:44 00:12:56:73 00:25:07:17 00:05:14,24 22,93
33 Zdeněk Petráš — Neregistrovaní — BKJ (1 pes FCI) 00:13:32:81 00:14:34:81 00:28:07:62 00:08:14,69 20,48
47 Dušan Sumrák SKSJP BKJ (1 pes FCI) 00:13:27:85 00:14:45:20 00:28:13:05 00:08:20,12 20,41
50 Vlastimil Nath Musher klub Lučenec BKJ (1 pes FCI) 00:23:46:01 00:23:10:31 00:46:56:32 00:27:03,39 12,27
54 Lenka Bičkošová Husky Racing Team BKJ (1 pes FCI) W 00:14:32:79 00:14:14:80 00:28:47:59 00:00:00,00 20
53 Monika Veveričíková SKSJP BKJ (1 pes FCI) W 00:16:30:02 00:17:26:18 00:33:56:20 00:05:08,61 16,97
55 Simona Richnavská ŠK Severan Jaklovce BKJ (1 pes FCI) W 00:20:40:01 00:21:17:43 00:41:57:44 00:13:09,85 13,73
52 Monika Veveričíková SKSJP BKJ (1 pes FCI) W 00:20:33:72 00:23:38:55 00:44:12:27 00:15:24,68 13,03
57 Jaroslav Bánoci SHT Haniska SC (2 psy) 00:11:38:45 00:10:47:31 00:22:25:76 00:00:00,00 25,68
58 Vratislav Minac Musher klub Lučenec SC (2 psy) 00:11:11:21 00:11:28:98 00:22:40:19 00:00:14,43 25,41
61 Ľudovít Bezányi MUSHING MANIA SC (2 psy) 00:12:28:20 00:12:24:45 00:24:52:65 00:02:26,89 23,15
56 Erik Copko Mushing Mania SC (2 psy) 00:12:39:17 00:12:46:35 00:25:25:52 00:02:59,76 22,65
60 Martin Sumka Shanaya Stars SC (2 psy) 00:13:43:84 00:15:00:51 00:28:44:35 00:06:18,59 20,04
59 Marek Ivanecky SHT Haniska SC (2 psy) 00:14:12:23 00:16:32:39 00:30:44:62 00:08:18,86 18,74
62 Michal Balko MUSHING MANIA SC (2 psy) 00:17:18:25 00:20:29:92 00:37:48:17 00:15:22,41 15,24
75 Viktor Hájek SHT Haniska SC (2 psy FCI) 00:12:22:15 00:12:11:85 00:24:34:00 00:00:00,00 23,45
82 Igor Pribula PRIMA Siberian Husky klub SC (2 psy FCI) 00:13:51:21 00:12:58:67 00:26:49:88 00:02:15,88 21,47
77 Marcel Matanin PRIMA Siberian Husky klub SC (2 psy FCI) 00:13:45:95 00:14:10:20 00:27:56:15 00:03:22,15 20,62
83 Peter Adamať SKSJP SC (2 psy FCI) 00:14:32:65 00:15:57:69 00:30:30:34 00:05:56,34 18,88
78 Lukáš Packo KPZ Humenné SC (2 psy FCI) 00:18:23:56 00:16:59:87 00:35:23:43 00:10:49,43 16,28
86 Adéla Havlíčková — Foreign musher — SC (2 psy FCI) W 00:10:49:55 00:11:36:86 00:22:26:41 00:00:00,00 25,67
85 Koffer Kitti — Foreign musher — SC (2 psy FCI) W 00:11:46:31 00:11:49:98 00:23:36:29 00:01:09,88 24,4
84 Dita Pechánková — Foreign musher — SC (2 psy FCI) W 00:12:47:21 00:12:36:96 00:25:24:17 00:02:57,76 22,67
64 Kisiel Imiolczyk — Foreign musher — SC (1 pes) 00:10:10:54 00:09:52:49 00:20:03:03 00:00:00,00 28,73
65 Nikolas Imiolczyk — Foreign musher — SC (1 pes) 00:10:39:40 00:10:31:81 00:21:11:21 00:01:08,18 27,19
66 Dušan Bobrík Musher klub Lučenec SC (1 pes) 00:12:06:73 00:11:57:16 00:24:03:89 00:04:00,86 23,94
63 Michal Miko Speed 4 Dogs SC (1 pes) 00:16:52:79 00:16:47:38 00:33:40:17 00:13:37,14 17,11
80 Jan Wimmer — Foreign musher — SC (1 pes FCI) 00:14:08:72 00:12:54:80 00:27:03:52 00:00:00,00 21,29
81 Peter Chanas Flying Husky SC (1 pes FCI) 00:17:01:53 00:17:59:46 00:35:00:99 00:07:57,47 16,45
88 Peter Chanas Flying Husky SC (1 pes FCI) 00:18:25:80 00:19:12:82 00:37:38:62 00:10:35,10 15,3
87 Pavol Ondrík Mushing Slovakia SC (1 pes FCI) 00:20:02:39 DNS DNS
94 Igor Reszka — Foreign musher — SC (1 pes FCI) 00:18:37:22 00:23:53:75 00:42:30:97 00:15:27,45 13,55
90 Tomáš Miskovic — Neregistrovaní — SC (1 pes FCI2) 00:16:26:62 00:17:45:19 00:34:11:81 00:00:00,00 16,84
92 Ľubomír Hundák Musher klub Lučenec SC (1 pes FCI2) 00:17:01:10 00:20:10:27 00:37:11:37 00:02:59,56 15,49
93 Ľubomír Hundák Musher klub Lučenec SC (1 pes FCI2) 00:17:49:29 00:20:42:18 00:38:31:47 00:04:19,66 14,95
96 Renáta Labancová Musher klub Lučenec SC (1 pes FCI2) 00:18:48:70 00:21:00:89 00:39:49:59 00:05:37,78 14,46
91 Tomáš Miskovic — Neregistrovaní — SC (1 pes FCI2) 00:19:09:55 00:20:40:99 00:39:50:54 00:05:38,73 14,46
95 Peter Krajčovič — Neregistrovaní — SC (1 pes FCI2) 00:21:03:46 00:22:18:06 00:43:21:52 00:09:09,71 13,28
68 Mariana Kotuliaková SHT Haniska SC (1 pes) W 00:10:47:22 00:10:41:38 00:21:28:60 00:00:00,00 26,82
71 Lea Mánková — Foreign musher — SC (1 pes) W 00:10:56:38 00:10:55:95 00:21:52:33 00:00:23,73 26,33
73 Marcela Bimbova SHT Haniska SC (1 pes) W 00:11:48:10 00:11:44:42 00:23:32:52 00:02:03,92 24,47
69 Weronika Jurek — Foreign musher — SC (1 pes) W 00:16:54:03 DNF DNF
74 Mária Dornerová Musher klub Lučenec SC (1 pes) W 00:14:44:00 00:14:04:52 00:28:48:52 00:07:19,92 19,99
70 Denisa Minacova Musher klub Lučenec SC (1 pes) W 00:14:25:70 00:14:54:05 00:29:19:75 00:07:51,15 19,64
72 Renée Valentová ŠK Severan Jaklovce SC (1 pes) W 00:24:21:37 00:23:38:20 00:47:59:57 00:26:30,97 12
97 Karol Paluch — Foreign musher — CC (1 pes) 00:15:29:100 00:15:38:75 00:31:07:85 00:00:00,00 18,5
121 Roman Reistetter KPZ Humenné CC (1 pes) 00:20:38:94 00:21:31:30 00:42:10:24 00:11:02,39 13,66
98 Vratislav Minac Musher klub Lučenec CC (1 pes) 00:21:41:17 00:22:08:75 00:43:49:92 00:12:42,07 13,14
120 Matúš Hájek SHT Haniska CC (1 pes) 00:22:24:38 00:23:47:35 00:46:11:73 00:15:03,88 12,47
122 Michal Miko Speed 4 Dogs CC (1 pes) 00:26:09:35 00:27:07:43 00:53:16:78 00:22:08,93 10,81
113 Erik Copko CC (1 pes) 00:50:40:45 00:50:30:00 01:41:10:45 01:10:02,60 5,69
117 Veronika Topolska — Neregistrovaní — CC (1 pes) W 00:18:15:40 00:18:50:27 00:37:05:67 00:00:00,00 15,53
118 Lenka Štelclová — Foreign musher — CC (1 pes) W 00:19:16:72 00:19:05:12 00:38:21:84 00:01:16,17 15,01
102 Ivana Dudová Mushing Mania CC (1 pes) W 00:19:56:95 00:19:39:31 00:39:36:26 00:02:30,59 14,54
107 Viera Hargašová — Neregistrovaní — CC (1 pes) W 00:20:43:98 00:21:02:12 00:41:46:10 00:04:40,43 13,79
119 Petra Štrbíková SHT Haniska CC (1 pes) W 00:21:33:61 00:22:04:52 00:43:38:13 00:06:32,46 13,2
101 Petra Horňáková Mushing Mania CC (1 pes) W 00:22:02:05 00:22:23:71 00:44:25:76 00:07:20,09 12,96
100 Ivana Fugediova — Neregistrovaní — CC (1 pes) W 00:22:16:20 00:22:23:95 00:44:40:15 00:07:34,48 12,89
104 Alena Paľovová Speed 4 Dogs CC (1 pes) W 00:22:12:23 00:22:29:78 00:44:42:01 00:07:36,34 12,89
106 Soňa Ondrášiková Speed 4 Dogs CC (1 pes) W 00:22:19:16 00:22:25:18 00:44:44:34 00:07:38,67 12,87
114 Katarína Siranova Musher klub Trenčín CC (1 pes) W 00:22:31:22 00:24:25:15 00:46:56:37 00:09:50,70 12,27
115 Jana Murgašová — Neregistrovaní — CC (1 pes) W 00:24:06:65 00:27:21:58 00:51:28:23 00:14:22,56 11,19
116 Petra Grexova — Foreign musher — CC (1 pes) W 00:25:10:87 00:26:39:62 00:51:50:49 00:14:44,82 11,11
111 Zuzana Lacušková Musher klub Trenčín CC (1 pes) W 00:25:06:59 00:29:04:75 00:54:11:34 00:17:05,67 10,63
103 Wiktoria Bober — Foreign musher — CC (1 pes) W 00:29:56:85 00:26:37:10 00:56:33:95 00:19:28,28 10,18
105 Karolina Kumor — Foreign musher — CC (1 pes) W j 00:19:31:35 00:20:10:46 00:39:41:81 00:00:00,00 14,51
109 Roksana Mlastek — Foreign musher — CC (1 pes) W j 00:23:23:60 00:26:08:100 00:49:31:70 00:09:49,89 11,63
110 Martyna Chotowicka — Foreign musher — CC (1 pes) W j 00:28:27:13 00:26:22:61 00:54:49:74 00:15:07,93 10,51
79 Dušan Bobrík Musher klub Lučenec SC (2 psy FCI) DNF

Výsledky detskej kategórie