Nahrávam Udalosti
Udalosť sa už uskutočnila.

Preteky propozície: MAJSTROVSTVÁ  SR, 3.kolo HUSKY CUP 2019/2020 Oravská Polhora, Majstrovstvá Poľska
Usporiadateľ pretekov: Musher Klub Lučenec
Termín: 01.-02. február 2020
Druh pretekov: Sane – šprint
Miesto pretekov: Chata Slaná voda, Oravská Polhora
Riaditeľ pretekov: Ján Uhrin
Trať pretekov: 6-15 km lesnými cestami a lúkami
Súťažné kategórie: A, A-FCI ,B, B-FCI ,C, C-FCI, D, D-FCI, SKJ-2psy, SKJ-2psy FCI, SKJ-1pes, SKJ-1pes FCI
Vyhodnotenie kategórie: Vyhlásenie víťazov minimálne pri účasti 3 pretekárov v kategórii. Oddelené hodnotenie žien minimálne pri účasti 3 pretekárok v kategórii.
Časový harmonogram:
piatok 31.01.2020 18:00 – 22:00 prezentácia – veterinárna prehliadka + odovzdávanie štartovných čísiel
sobota 01.02.2020 09:30 brífing – veterinárna prehliadka
10:00 štart 1. kola
nedeľa 02.02.2020 09:00 štart 2. kola
13:00 vyhodnotenie
POZOR!!!!!  Pri vyhlasovaní výsledkov budú losované tri štartovné čísla. Pre vylosované čísla finančná odmena 50,00 eur, 30,00 eur a 20,00 eur.  UPOZORNENIE – kto si v sobotu do 9.15 neprevezme štartovné číslo, nebude mu umožnené štartovať!!!!!
Uzávierka prihlášok: streda  29.01.2020 – po tomto dátume už nebude možné sa prihlásiť. Prihlásenie na mieste už nebude možné!!!!!!!!!!!!
Štartovné: 25,00 eur
V prípade štartu v ďalšej kategórii sa platí polovičné štartovné.
Zahraniční pretekári môžu platiť na mieste preteku.
Spôsob platby: Na číslo účtu  SK76 0900 0000 0003 4084 5480 do poznámky uviesť meno pretekára za ktorého je platené štartovné.
Pri prezentácii je potrebné predložiť doklad o zaplatení.
Veterinárne podmienky: Podľa rozhodnutia KVS, povinné očkovania, potvrdenie príslušného veterinára.
Ubytovanie a stravovanie: Stravovanie: pretekár  (pomocník pri záprahu) sobota obed, V prípade stravovania pre ostatné osoby potrebné nahlásiť do uzávierky preteku
Ubytovanie: chata Slana voda – https://www.slanavoda.sk (ubytovanie si zabezpečuje pretekár sám, možné bývať v karavane na stake-oute, bez el. prípojky)
Prihlášky na preteky: http://mushing.sk/preteky/

V prípade špeciálnej požiadavky ako napr. spoločné sane s iným pretekárom,  volať do uzávierky prihlášok na mail info@mklucenec.sk

Upozornenie!!! Pretekár, alebo jeho zástupca si musí prevziať štartovné číslo počas prezentácie. Po prezentácii sa už štartovné čísla nebudú vydávať!
Protesty: Po zložení poplatku 30 €

Prihlasovanie bolo uzatvorené.

Meno
Klub
Kategória
Psy
Branislav Spiššak
--- Foreign musher ---
A (7 a viac psov)
8- alaskan
Miroslav Pažur
Husky Team Orava
A (7 a viac psov)
8 EH
Andrej Mináč
Musher klub Lučenec
A (7 a viac psov)
8
Bogusłąw Madejczyk
--- Foreign musher ---
B (5-6 psov)
6
Jan Groot Kormelink
--- Foreign musher ---
B (5-6 psov)
6 husky
Tomasz Pająk
--- Foreign musher ---
B (5-6 psov)
6/EH
Tomáš Bohunický
Musher klub Lučenec
B (5-6 psov)
6ah
Branislav Spiššak
--- Foreign musher ---
B (5-6 psov)
6-alaskan
Monika Grzeczyńska
--- Foreign musher ---
B (5-6 psov)
Ander Mináč
Musher klub Lučenec
B (5-6 psov)
6
Jakub Reguli
Husky Team Orava
B (5-6 psov)
6EH
Erik Copko
Mushing Mania
B (5-6 psov)
6Ah
Gabriela Bieniek
--- Foreign musher ---
C (3-4 psy)
4
Monika Rikitatt
--- Foreign musher ---
C (3-4 psy)
4 x YAKUTIAN LAIKA
Monika Rikitatt
--- Foreign musher ---
C (3-4 psy)
4 x YAKUTIAN LAIKA
Mirek Waśkowski
--- Foreign musher ---
C (3-4 psy)
GP
Zuzanna Pająk
--- Foreign musher ---
C (3-4 psy)
4/ESP
Lucie Schönová
--- Foreign musher ---
C (3-4 psy)
2 EH + 1 chodský pes
Ján Uhrín
Musher klub Lučenec
C (3-4 psy)
4
Viktor Hájek
SHT Haniska
C (3-4 psy)
3/esp 1/sh
Gabriela Milatová
--- Foreign musher ---
C (3-4 psy)
4 ESP
angelo mariani
--- Foreign musher ---
D (2 psy)
2/2 malamute
Marcel Matanin
PRIMA Siberian Husky klub
D (2 psy)
2 SH
Vladimír Bednár
--- Neregistrovaní ---
D (2 psy)
2, Sibírsky husky
Marek Ivanecky
SHT Haniska
D (2 psy)
2 ESP
Agnieszka Błach
--- Foreign musher ---
D (2 psy)
2 esp
Tomasz kuder
--- Foreign musher ---
D (2 psy)
2 esp
Jaroslav Banoci
SHT Haniska
D (2 psy)
2Esp
Paweł Maciąg
--- Foreign musher ---
D (2 psy)
2 alaskan husky
Mária Dornerová
Musher klub Lučenec
D (2 psy)
2xESP
Milan Daško
Musher klub Trenčín
D (2 psy)
2 ESP
Jacek Karasiński
--- Foreign musher ---
FCI A (7 a viac psov)
8 psov Syberian husky
Emmanuel Thill
--- Neregistrovaní ---
FCI A (7 a viac psov)
S.H.
Krzysztof Janecki
--- Neregistrovaní ---
FCI A (7 a viac psov)
Siebren Moolenaar
--- Foreign musher ---
FCI A (7 a viac psov)
19 Siberian Husky O1
Michał Markiel
--- Foreign musher ---
FCI A (7 a viac psov)
Iris Mauderer
--- Foreign musher ---
FCI A (7 a viac psov)
8 Siberian Huskies
Laboure michel
--- Foreign musher ---
FCI A (7 a viac psov)
8 siberian husky
Damian Reszka
--- Foreign musher ---
FCI A (7 a viac psov)
12 SH
Lipcsei Peter
--- Foreign musher ---
FCI B (5-6 psov)
AM
Daniel Czornyj
--- Foreign musher ---
FCI B (5-6 psov)
14 husky
Mikolaj Wlodarczyk
--- Foreign musher ---
FCI B (5-6 psov)
13
Laboure Martine
--- Foreign musher ---
FCI B (5-6 psov)
6 Siberian husky
Zbyszek Kunert
--- Foreign musher ---
FCI B (5-6 psov)
Siberian Husky
Dušan Sumrák
Slovenský klub severských a japonských plemien
FCI B (5-6 psov)
5AM
Ralf Seiffert
--- Neregistrovaní ---
FCI B (5-6 psov)
000
PAWEL LENART
--- Foreign musher ---
FCI B (5-6 psov)
6
Branislav Grenzner
SHT Haniska
FCI C (3-4 psy)
4/SH
Waldemar Stawowczyk
--- Foreign musher ---
FCI C (3-4 psy)
6 GH
Marek Rogalski-Janc
--- Foreign musher ---
FCI C (3-4 psy)
Siberian Husky
Mariet Joosten
--- Foreign musher ---
FCI C (3-4 psy)
6 siberian husky
Peter Adamat
Slovenský klub severských a japonských plemien
FCI C (3-4 psy)
4 SH
Köffer Lajos
--- Foreign musher ---
FCI C (3-4 psy)
9
Vladimír Morávek
Mushing Slovakia
FCI C (3-4 psy)
4 / Sibírsky Husky
Natalia Lenart
--- Foreign musher ---
FCI C (3-4 psy)
4, siberian husky
Adam Baran
--- Foreign musher ---
FCI C (3-4 psy)
4, siberian husky
Hoffer Philippe
--- Foreign musher ---
FCI C (3-4 psy)
6 sibérien husky
Mikolaj Wlodarczyk
--- Foreign musher ---
FCI C (3-4 psy)
13
Miklós Zoltán Székely
--- Foreign musher ---
FCI C (3-4 psy)
4, husky, malamut, samoyed
Dagmar Wojcik
--- Neregistrovaní ---
FCI C (3-4 psy)
000
Richárd Teszár
--- Foreign musher ---
FCI C (3-4 psy)
4, husky
Peter Chanas
Flying Husky
FCI C (3-4 psy)
3/SH
Andrzej Rutkowski
--- Foreign musher ---
FCI D (2 psy)
2 SH
Igor Pribula
PRIMA Siberian Husky klub
FCI D (2 psy)
2SH
Waldemar Stawowczyk
--- Foreign musher ---
FCI D (2 psy)
6 GH
Monika Veveričíková
Slovenský klub severských a japonských plemien
FCI D (2 psy)
2 SH
Jakub Karasiński
--- Foreign musher ---
FCI D (2 psy)
2 psy Syberian husky
Bartek Karasiński
--- Foreign musher ---
FCI D (2 psy)
2 psy Syberian husky
Grzegorz Wydra
--- Foreign musher ---
FCI D (2 psy)
2 AM
Karolina Bytnar
--- Foreign musher ---
FCI D (2 psy)
2, Samoyed
Marek Skrzyp
--- Foreign musher ---
FCI D (2 psy)
1SH 1AM
Köffer Kitti
--- Foreign musher ---
FCI D (2 psy)
2
Jámbor Boglárka
--- Foreign musher ---
FCI D (2 psy)
2 SH
Aleksandra Pieron
--- Foreign musher ---
FCI D (2 psy)
2 SH
Pavol Ondrík
Mushing Slovakia
FCI D (2 psy)
2, siberian husky
Hoffer Loucas
--- Foreign musher ---
FCI D (2 psy)
2 sibérien husky
Matt Hodgson
--- Foreign musher ---
FCI D (2 psy)
2 Greenland Dog
Martin Packo
KPZ Humenné
FCI D (2 psy)
2 SH
Jaroslav Fabian
Musher klub Lučenec
FCI D (2 psy)
2 SH
Matúš Hájek
SHT Haniska
FCI D (2 psy)
2/sh
Patrik Lučanský
Husky Racing Team
FCI Skijoring 1 pes
1 SH
Lenka Bičkošová
Husky Racing Team
FCI Skijoring 1 pes
1 SH
Carla Reistetterová
KPZ Humenné
FCI Skijoring 1 pes
1/SH
Roman Reistetter
KPZ Humenné
FCI Skijoring 1 pes
1/SH
Hoffer jenna
--- Foreign musher ---
FCI Skijoring 2 psy
6 sibérien husky
Igor Štefan
KPZ Humenné
FCI Skijoring 2 psy
2sh
Karol Paluch
--- Foreign musher ---
Skijoring 1 pes
Justyna Nowroth
--- Foreign musher ---
Skijoring 1 pes
Euro
Ľubomír Kočik
Speed 4 Dogs
Skijoring 1 pes
1, ESP
Łukasz Jakubowski
--- Foreign musher ---
Skijoring 1 pes
1, Euro
Kacper Chrostek
--- Foreign musher ---
Skijoring 1 pes
Wyżeł niemiecki krótkowłosy
Wiktoria Bober
--- Foreign musher ---
Skijoring 1 pes
wyzel niemiecki
Mieczysław Paluch
--- Foreign musher ---
Skijoring 1 pes
Michaela Ivančova
PRIMA Siberian Husky klub
Skijoring 1 pes
1/SH
Maroš Trabalka
Flying Husky
Skijoring 1 pes
1, SH
Mario Adamko
Speed 4 Dogs
Skijoring 1 pes
ESP
Dušan Bobrík
Musher klub Lučenec
Skijoring 1 pes
1 ESP
Milan Belzár
Musher klub Trenčín
Skijoring 1 pes
1 Sibírsky Husky
Lucie Schönová
--- Foreign musher ---
Skijoring 1 pes
1 EH
Ján Néger
KPZ Humenné
Skijoring 1 pes
1/SH
Silvia Vavrusova
Mushing Mania
Skijoring 1 pes
1
Tomas Hockicko
SHT Haniska
Skijoring 1 pes
1/esp
Martyna Chotowicka
--- Foreign musher ---
Skijoring 1 pes
1
Lucia Panakova
Speed 4 Dogs
Skijoring 1 pes
1, irsky terier, KAtegoria HOBBY
Michal Ivančo
PRIMA Siberian Husky klub
Skijoring 2 psy
2/SH

Š.č. Priezvisko Meno Klub Kategória Štart. čas Stop. čas Výsledný čas
3 Miroslav Pažur Husky Team Orava A (7 a viac psov) 10:50:00 11:07:31:87 00:17:31:87
4 Branislav Spiššak — Foreign musher — A (7 a viac psov) 10:52:00 11:10:47:66 00:18:47:66
1 Vratislav Mináč Musher klub Lučenec A (7 a viac psov) 10:48:00 11:07:01:77 00:19:01:77
22 Mikolaj Wlodarczyk — Foreign musher — FCI A (7 a viac psov) 11:00:00 11:19:39:19 00:19:39:19
7 Michal Markiel — Foreign musher — FCI A (7 a viac psov) 10:56:00 11:15:46:19 00:19:46:19
5 Damian Reszka — Foreign musher — FCI A (7 a viac psov) 10:54:00 11:14:08:22 00:20:08:22
8 Krystof Janecki FCI A (7 a viac psov) 10:08:00 10:29:55:31 00:21:55:31
23 Daniel Czornyj — Foreign musher — FCI A (7 a viac psov) 10:46:00 11:10:18:75 00:24:18:75
9 Jacek Karasinski — Foreign musher — FCI A (7 a viac psov) 10:59:00 11:35:54:60 00:36:54:60
11 Jakub Reguli Husky Team Orava B (5-6 psov) 10:40:00 10:56:08:57 00:16:08:57
2 Tomáš Bohunický Musher klub Lučenec B (5-6 psov) 10:36:00 10:54:29:19 00:18:29:19
14 Tomasz Pajak — Foreign musher — B (5-6 psov) 11:02:00 11:20:51:82 00:18:51:82
10 Erik Copko Mushing Mania B (5-6 psov) 10:39:00 11:01:33:34 00:22:33:34
16 Boguslaw Madejczyk — Foreign musher — B (5-6 psov) 10:42:00 11:08:40:36 00:26:40:36
13 Krystof Janecki FCI B (5-6 psov) 11:08:00 11:33:53:74 00:25:53:74
19 Dušan Sumrák SKSJP FCI B (5-6 psov) 10:44:00 11:15:42:17 00:31:42:17
27 Zuzanna Pajak — Foreign musher — C (3-4 psy) 10:05:00 10:21:49:19 00:16:49:19
24 Viktor Hájek SHT Haniska C (3-4 psy) 10:02:00 10:20:38:60 00:18:38:60
140 Monika Rikitatt — Foreign musher — C (3-4 psy) 11:07:00 11:41:58:76 00:34:58:76
29 Monika Rikitatt — Foreign musher — C (3-4 psy) 10:06:00 10:55:30:55 00:49:30:55
35 Mikolaj Wlodarczyk — Foreign musher — FCI C (3-4 psy) 10:00:00 10:18:52:91 00:18:52:91
43 Marek Rogalski-Janc — Foreign musher — FCI C (3-4 psy) 10:22:30 10:43:33:85 00:21:03:85
40 Koffer Lajos — Foreign musher — FCI C (3-4 psy) 10:20:00 10:42:04:51 00:22:04:51
45 Branislav Grenzner SHT Haniska FCI C (3-4 psy) 10:26:00 10:48:32:19 00:22:32:19
39 Vladimír Morávek Mushing Slovakia FCI C (3-4 psy) 10:18:00 10:42:27:19 00:24:27:19
44 Waldemar Stawowczyk — Foreign musher — FCI C (3-4 psy) 10:24:00 10:50:17:20 00:26:17:20
28 Mirek Waskowski — Foreign musher — FCI C (3-4 psy) 10:12:00 10:38:58:67 00:26:58:67
150 Ján Uhrín Musher klub Lučenec FCI C (3-4 psy) 10:10:00 10:40:07:18 00:30:07:18
32 Richárd Teszár — Foreign musher — FCI C (3-4 psy) 10:14:00 10:46:14:23 00:32:14:23
34 Miklós Zoltán Székely — Foreign musher — FCI C (3-4 psy) 10:16:00 10:58:23:92 00:42:23:92
46 Milan Daško Musher klub Trenčín D (2 psy) 13:16:00 13:29:25:19 00:13:25:19
50 Tomasz Kuder — Foreign musher — D (2 psy) junior 13:24:00 13:38:12:38 00:14:12:38
49 Jaroslav Banoci SHT Haniska D (2 psy) 13:22:00 13:36:21:86 00:14:21:86
51 Agnieszka Blach — Foreign musher — D (2 psy) 13:26:00 13:41:04:98 00:15:04:98
52 Marek Ivanecky SHT Haniska D (2 psy) 13:28:00 13:44:21:04 00:16:21:04
48 Pawel Maciag — Foreign musher — D (2 psy) 13:20:00 13:36:24:17 00:16:24:17
47 Mária Dornerová Musher klub Lučenec D (2 psy) 13:18:00 13:41:25:59 00:23:25:59
53 Vladimír Bednár — Neregistrovaní — D (2 psy) 13:30:00 13:58:39:60 00:28:39:60
62 Aleksandra Pieron — Foreign musher — FCI D (2 psy) 13:50:00 14:03:19:02 00:13:19:02
26 Igor Štefan KPZ Humenné FCI D (2 psy) 14:02:00 14:15:54:23 00:13:54:23
64 Koffer Kitti — Foreign musher — FCI D (2 psy) 13:52:00 14:06:41:78 00:14:41:78
73 Andrzej Rutkowski — Foreign musher — FCI D (2 psy) 14:04:00 14:18:52:69 00:14:52:69
54 Marcel Matanin PRIMA Siberian Husky klub FCI D (2 psy) 13:38:00 13:53:34:84 00:15:34:84
72 Igor Pribula PRIMA Siberian Husky klub FCI D (2 psy) 13:32:00 13:47:38:52 00:15:38:52
71 Waldemar Stawowczyk — Foreign musher — FCI D (2 psy) 14:00:00 14:18:01:94 00:18:01:94
59 Matt Hodgson — Foreign musher — FCI D (2 psy) 13:46:00 14:04:57:78 00:18:57:78
61 Pavol Ondrík Mushing Slovakia FCI D (2 psy) 13:48:00 14:07:02:81 00:19:02:81
58 Martin Packo KPZ Humenné FCI D (2 psy) 13:44:00 14:03:07:72 00:19:07:72
70 Monika Veveričíková SKSJP FCI D (2 psy) 13:58:00 14:17:57:96 00:19:57:96
31 Peter Chanas Flying Husky FCI D (2 psy) 13:34:00 13:54:05:53 00:20:05:53
41 Peter Adamat SKSJP FCI D (2 psy) 13:36:00 13:59:30:14 00:23:30:14
57 Jaroslav Fabian Musher klub Lučenec FCI D (2 psy) 13:49:00 14:14:22:00 00:25:22:00
69 Jakub Karasinski — Foreign musher — FCI D (2 psy) junior 13:56:00 14:12:55:09 00:16:55:09
56 Matúš Hájek SHT Haniska FCI D (2 psy) junior 13:40:00 13:57:39:45 00:17:39:45
68 Bartek Karasinski — Foreign musher — FCI D (2 psy) junior 13:54:00 14:15:51:77 00:21:51:77
82 Mario Adamko Speed 4 Dogs Skijoring 1 pes 13:04:00 13:14:50:56 00:10:50:56
89 Ľubomír Kočik Speed 4 Dogs Skijoring 1 pes 13:06:00 13:18:20:17 00:12:20:17
91 Karol Paluch Skijoring 1 pes 14:12:00 14:25:44:30 00:13:44:30
100 Štefan Šterk Speed 4 Dogs Skijoring 1 pes 13:07:00 13:21:10:88 00:14:10:88
88 Lukasz Jakubowski Skijoring 1 pes 14:13:00 14:28:05:87 00:15:05:87
80 Milan Belzár Musher klub Trenčín Skijoring 1 pes 13:02:00 13:18:29:87 00:16:29:87
81 Dušan Bobrík Musher klub Lučenec Skijoring 1 pes 13:03:00 13:21:52:88 00:18:52:88
87 Kacper Chrostek Skijoring 1 pes 14:09:00 14:28:10:92 00:19:10:92
83 Maroš Trabalka Flying Husky Skijoring 1 pes 13:05:00 13:30:19:67 00:25:19:67
96 Patrik Lučanský Husky Racing Team FCI Skijoring 1 pes 13:12:00 13:24:06:91 00:12:06:91
78 Ján Néger KPZ Humenné FCI Skijoring 1 pes 13:01:00 13:13:27:18 00:12:27:18
92 Michal Ivančo PRIMA Siberian Husky klub FCI Skijoring 1 pes 13:11:00 13:24:07:68 00:13:07:68
97 Igor Štefan KPZ Humenné FCI Skijoring 1 pes 13:13:00 13:27:25:53 00:14:25:53
79 Jana Mareková Speed 4 Dogs Skijoring 1 pes W 13:08:00 13:21:11:42 00:13:11:42
25 Andrea Vítková Speed 4 Dogs Skijoring 1 pes W 13:10:00 13:23:46:51 00:13:46:51
90 Justyna Nowroth Skijoring 1 pes W 14:11:00 14:25:46:41 00:14:46:41
86 Wiktoria Bober Skijoring 1 pes W 14:08:00 14:26:09:84 00:18:09:84
99 Jana Mareková Speed 4 Dogs Skijoring 1 pes W 14:05:00 14:23:24:41 00:18:24:41
74 Lucia Panakova Speed 4 Dogs Skijoring 1 pes W 13:00:00 13:18:35:22 00:18:35:22
75 Martyna Chotowicka Skijoring 1 pes W 14:06:00 14:28:35:54 00:22:35:54
85 Mieczyslaw Paluch Skijoring 1 pes junior 14:07:00 14:21:40:46 00:14:40:46
95 Lenka Bičkošová Husky Racing Team FCI Skijoring 1 pes W 13:14:00 13:30:40:72 00:16:40:72
6 Juraj Vavrúš nesutazne 11:04:00 11:22:10:16 00:18:10:16