Rajec

/Rajec
Nahrávam Udalosti
Udalosť sa už uskutočnila.

Ani tento rok našu „trádíciu“ neporušíme a môžete sa tešiť na v poradí už 4. ročník Rajeckého canicrossu.

V roku 2019 sme pre vás pripravili seriál piatich pretekov v individuálnych mushingových disciplínach Canicross, Bikejoring a Scooter so psom. V rámci jednotlivých kôl budú účastníci zbierať body v každej kategórii zvlášť a na finálovom kole budú vyhlásení víťazi celoročného Fitmin Cupu 2019. Každé kolo preteku bude taktiež vyhodnotené vecnými cenami zvlášť. Vyhlásenie víťazov jednotlivých kategórií celého FITMIN CUPu je okrem získania dostatočného počtu bodov na víťazstvo podmienené aj účasťou na finálovom kole cupu- (Ak pretekár nebude prítomný na finálovom preteku, cena sa posunie ďalšiemu podľa súčtu bodov z jednotlivých kôl)

Bodové hodnotenie FITMIN CUPu:
V rámci Cupu sa súťaží v troch rôznych kategóriách – Canicross, Bikejoring, Scooter

Účastníci jednotlivých kôl budú hodnotení podľa umiestnenia počtom bodov:
1. miesto – 20 bodov
2. miesto – 18 bodov
3. miesto – 16 bodov
4. miesto – 15 bodov
5. miesto – 14 bodov
6. miesto – 13 bodov
7. miesto – 11 bodov
8. miesto – 9 bodov
9. miesto – 7 bodov
10. miesto – 5 bodov
11. miesto a ďalšie – 1 bod

Počty bodov zbiera dvojica v jednotlivých kategóriách zvlášť a body z rôznych kategórii sa nedajú sčítavať. (Príklad: ak pretekár pôjde v jednom kole kategóriu BKJ a v druhom CC, body má v každej kategórii za jeden štart.)

Termíny kôl FITMIN CUPu 2019:
1. Kolo 13.4. Kuchyňa
2. Kolo 4.5. Rajec
3. Kolo 7.9. Doľany
4. Kolo 28.9. Haniska
5. Kolo 29.9. Košice – finále

Usporiadateľ pretekov:
Kynologický klub Rajec, SHT Haniska, CaniBond – výcvikové centrum pre psov

Miesto: Rajec – rybník Košiare

Trať pretekov: cca 4,0km (pri teplom počasí kratšia)
Prezentácia pretekárov a vet. prehliadka od 08:00 do 09:00
ŠTART prvého pretekára 10:00
Štarty individuálne.
Vyhlásenie výsledkov hodinu po dobehnutí posledného pretekára. V cene štartovného obdrží pretekár občerstvenie. (Iba prvý štart)
Zmena programu vyhradená.

Trať: spevnená cesta popri rybníku, lúka

Súťažné kategórie:
CC 1 pes do 14,9kg muži
CC 1 pes do 14,9kg ženy
CC 1 pes nad 15kg muži
CC 1 pes nad 15kg ženy
CC 1 pes nad 15kg čistokrvní FCI
Bkj 1 pes muži
Bkj 1 pes ženy
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
SC 1 pes muži/ ženy spolu (možnosť štartu aj s dvomi psami, bez možnosti umiestnenia)
SC 1 pes čistokrvní FCI (možnosť štartu aj s dvomi psami, bez možnosti umiestnenia)

UPOZORNENIE !!!
Prilba okrem CC povinná.

Vyhodnotenie kategórie:
Vyhlásenie víťazov minimálne pri účasti troch pretekárov v kategórii.
Oddelené hodnotenie žien minimálne pri účasti troch pretekárok v kategórii.
Prihlášky: online na www.mushing.sk Na jednotlivých kolách môžu štartovať len pretekári, ktorí sa riadne prihlásili a zaregistrovali na jednotlivé kolo do termínu uzávierky prihlášok.

Uzávierka prihlášok: streda 1.5. 2019 o 22:00

Štartovné: 10 € registrovaný pretekár v SZPZ (Slovenský zväz psích záprahov) / 15 € neregistrovaný pretekár do uzávierky na účet (bude uvedený pri jednotlivých kolách), 20 € registrovaný / 25 € neregistrovaný pretekár na mieste pretekov v hotovosti. V prípade štartu v ďalšej kategórii sa platí polovičné štartovné.

Pri platbe vopred za všetky kolá (registrovaný 50 € , neregistrovaný 75 €) je v cene štartovného amotrizačná vôdzka NON-STOP DOGWEAR (2m alebo 2,7m podľa vlastného výberu). Bude odovzdaná na prvom kole cupu.

Číslo účtu pre platbu všetkých kôl spolu:
SK2975000000004022680316

Číslo účtu len pre platbu za Rajecký canicross:
SK89 0200 0000 0013 1285 7358

Do poznámky treba uviesť meno pretekára a dátum pretekov. Bez týchto údajov nebude platba akceptovaná! Priniesť k registrácii potvrdenie o zaplatení.
V prípade platby na účet sa platí štartovné výlučne prevodom. V prípade vkladu v hotovosti na účet v banke + 1eur.

Pravidlá a upozornenia:
Pri prezentácií je potrebné predložiť očkovací preukaz psa s platnými očkovaním. Počas celého trvania pretekov musí byť pes vedený na vôdzke pripnutej o postroj psa.

Porušenie týchto pravidiel sa trestá diskvalifikáciou!

Účastníci do 18 rokov môžu štartovať len s písomným súhlasom rodiča. Účastníci registráciou potvrdzujú, že štartujú na vlastnú zodpovednosť.
Všetci účastníci podujatia sú s prihliadnutím na povahu podujatia povinní počínať si tak, aby nedošlo ku škodám na zdraví a majetku.
Organizátor podujatia nezodpovedá za škody na zdraví a majetku spôsobené účastníkovi podujatia, či už samotným účastníkom podujatia alebo ich psom, iným účastníkom podujatia, alebo treťou osobou, alebo inak.

Pravidlá pretekov: Pes musí byť starší ako 12 mesiacov pre kategóriu CC a 18 mesiacov pre SC a BKJ.
Pes musí byť počas celej doby preteku pripnutý na vôdzku, toto porušenie sa trestá diskvalifikáciou dvojice.
Pes musí štartovať na postroji. Štartovať na obojku nie je dovolené!
Seriál pretekov sa koná pod záštitou SZPZ, na pretek sa vzťahujú pravidlá SZPZ. Usporiadateľ si vyhradzuje právo na skrátenie trate v prípade nevyhovujúcich klimatických podmienok.

V rámci pretekov bude možnosť zapožičať si bežecké vybavenie (postroj atď. ) v stánku Non-stop dogwear. Treba si ho však dopredu rezervovať mailom na jana@non-stopdogwear.sk najneskôr do dátumu uzávierky prihlášok.

Kontakt:
rajeckycanicros@gmail.com
0902 378 595

Prihlasovanie bolo ukončené.

Meno
Klub
Kategória
Psy
Jozef LAURENČÍK
SLOVENSKÝ KLUB SEVERSKÝCH A JAPONSKÝCH PLEMIEN
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1 Siberian Husky
Rafał Zagórski
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
Siberian Husky
ARTEM BREDO
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1, Siberian Husky
Lenka Bičkošová
Husky Racing Team
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1 SH
Marcel Dučák
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1,ESP
Patrik Zupanič
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1, greysther
Filip Rybar
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1/ESP
Rába Tamás
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
Marek Lipnický
Shanaya Stars
Bkj 1 pes muži
1, SH
Michal Pavlovec
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
ESP
Jaroslav Bánoci
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1
Milan Belzár
Musher klub Trenčín
Bkj 1 pes muži
1sibirsky husky
Krisztián Laczkó
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1 ESP
Michal Čuřík
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1 EH
Jawad Malki
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1/GSP
Milan Daško
Musher klub Trenčín
Bkj 1 pes muži
ESP
Milan Daško
Musher klub Trenčín
Bkj 1 pes muži
ESP
Józef Procek
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1 Syberian Husky
Robert Grzeczyński
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1 Syberian Husky
Vlastimil Rec
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes muži
2 ESP
Milan Turský
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes muži
1, Appenzel salašnícky
Marcela Bimbová
SHT Haniska
Bkj 1 pes ženy
1 NKS
Petra Rabelová
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1
Petra Horňáková
MUSHING MANIA
Bkj 1 pes ženy
1 KK
Marie Ševelová
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1 ESP
Klára Němečková
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
1
Eszter Takács
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1 ESP
Mária Skultétyová
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
1, border kolia
Paris Camille
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
Border collie mix - Laspi
Marcel Dučák
SHT Haniska
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1,ESP
Lukáš Kalas
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1,Border kolia
Ján Gundáš
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1, cavalier king charles španiel
Michal Jakeš
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1, PRT mix
Michal Valík
--- Foreign musher ---
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1, kříženec Jacka Russella
Zuzana Šulková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, mix
Denisa Noskovicova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
Vladimíra Šebianová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, jack russell terrier
Marianna Mikulova
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, papillon
Edyta Zielinska
--- Foreign musher ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
Siberian husky
Andrea Gecikova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1/turboveverica
Magdalena Podobna Tulejova
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1/BOC
Eva Berková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, kríženec
Anna Dratnalová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, kríženec
Alica Viedlrová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1/ PRT
Renáta Labancová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1 AM
Monika Pašmíková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1 Samojed
Michaela Trubanova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1, samojed
Rafał Peszek
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1 Siberian Husky
Marcel Dučák
SHT Haniska
CC 1 pes nad 15 kg muži
1,ESP
Peter Kis
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, Írsky pšeničný jemnosrstý teriér
Tomas Hockicko
SHT Haniska
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, ESP
Mirko Perko
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, greysther
Anton Mihál
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, Doberman
Filip Rybar
SHT Haniska
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/ESP
Ľubomír Kočik
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/ESP
Martin Zelenka
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, AKE
Maciej Zielinski
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
Siberian husky
Pavel Šablatura
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, Australská kelpie
Maroš Trabalka
Flying Husky
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, SH
Matúš Mačák
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1 Nemecký krátkosrstý stavač
Tomáš Král
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1. BC
Tomáš Bambušek
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, československý vlčiak
Štefan Šterk
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/Hound
Tomáš Lacuška
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/SH
Jawad Malki
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/GSP
Tilen Strmšek
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
Vizsla
Martin Sumka
Shanaya Stars
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, SH
Ján Néger
KPZ Humenné
CC 1 pes nad 15 kg muži
1
Marián Kohút
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg muži
ESP
Emil Miko
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1,kríženec
Radka Grulíková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 Jakutská lajka
Ivana Koterbová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, Doberman Pincher
Zuzana Ürgeová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, ESP
Barbora Mikušová
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, BOC
Petra Sedláková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 - borderkolie
Katarína Siranova
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 sibírsky husky
Lucia Panakova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
Irsky terier, jeden
Tereza Weissmannová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1,AST
Sara Skok
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, greysther
Gabika Hockickova
SHT Haniska
CC 1 pes nad 15 kg ženy
KK
Klára Volfová
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 , Australský ovčák
Katarína Siranova
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg ženy
Sibírsky husky
Anežka Štihlová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 BOC
Rozalie Štihlová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 BOC
Petra Farkašovská
ŠK Arching
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, Holandský ovčiak
Zuzana Andrassyova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 kríženec
Zuzana Andrassyova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 kríženec
Lucia Bôtošovâ
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, Vyžla
Alena Paľovová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, Dalia
Luca Rompos
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, american pit bull terrier
Koris Edina
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, GSP
Koris Krisztina
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, GSP
Hana Štípalová
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1
Barbora Kaňová
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 pes, Border Kolie
Denisa Peniaková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 NO
Lucie Ráčková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 československý vlčák
Jana Marekova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1/ AH
Anička Harvánková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1,Border collia
Monika Polťáková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, mix Holanďana
Zuzana Lacušková
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 austrálsky ovčiak
Amálie Vojtková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, border kolie
Adéla Čermáková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, border collie
Sandra Štipáková
Shanaya Stars
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 sibírsky husky
Barbora Janečková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 border collie
Andrea Gecikova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1/MKS
Monika Kalnická
Shanaya Stars
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, sibírsky husky
Michaela Svobodová
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, BOC
Viera Hargašová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 aljašský malamut
Lara Puc
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
ESP
Michaela Bôtošová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1
Andrea Ledererová
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, kříženec
Viktòria Berčíková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1/ ESP
Lara Chrenková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 Border kolia
Paris Camille
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
Alaskan mix - Polks
Nora Dobešová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, Dalmatínsky pes
Nikola Berčíková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1/ESP
Jana Rusová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, československý vlčiak
KAROLÍNA BREDO
--- Foreign musher ---
SC 1 pes čistokrvní FCI
1, SIBERIAN HUSKY
Daniel Tomášik
--- Neregistrovaní ---
SC 1 pes čistokrvní FCI
1 aljašský malamut
Andrea Tomášiková
--- Neregistrovaní ---
SC 1 pes čistokrvní FCI
1 aljašský malamut
Barborka Brandýská
--- Neregistrovaní ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1
Žaneta Danižová
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, BOM
Marcela Bimbova
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 ESP
Mario Adamko
Speed 4 Dogs
SC 1 pes muži / ženy spolu
ESP
Nika Kosáčová
Speed 4 Dogs
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, Border collie
Ladislav Vopat
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1,ESP
Lucie Talašová
--- Neregistrovaní ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 kříženec
Dušan Bobrík
Musher klub Lučenec
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 ESP
Marie Ševelová
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 ESP
Zdenek Straka
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, esp
Jan Zboril
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1
Mariana Kotuliakova
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
1
Gabriela Milatová
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, ESP
Světlana Václavíková
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 americký pitbullteriér, Musher club Český Ráj
Světlana Václavíková
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 ESP, Musher club Český Ráj
Krisztián Laczkó
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 ESP
Eszter Takács
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 GSP
Radmila Janovská
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, AKE

Š.č. Meno Priezvisko Klub Kategória Čas
1 124 Lenka BIČKOŠOVÁ Husky Racing Team Bkj 1 pes čistokrvní FCI 00:07:31.8
2 114 Józef PROCEK Bkj 1 pes čistokrvní FCI 00:08:21.2
3 126 Rafał ZAGÓRSKI — Foreign musher — Bkj 1 pes čistokrvní FCI 00:08:23.6
4 125 Artem BREDO — Foreign musher — Bkj 1 pes čistokrvní FCI 00:09:46.1
5 115 Robert GRZECZYŃSKI Bkj 1 pes čistokrvní FCI 00:09:58.1
6 127 Jozef LAURENČÍK SLOVENSKÝ KLUB SEVERSKÝCH A JAPONSKÝCH PLEMIEN Bkj 1 pes čistokrvní FCI 00:10:02.9
1 104 Vlastimil REC — Neregistrovaní — Bkj 1 pes muži 00:05:32.7
2 116 Patrik ZUPANIČ — Foreign musher — Bkj 1 pes muži 00:05:49.9
3 144 Milan DAŠKO Musher klub Trenčín Bkj 1 pes muži 00:05:55.5
4 103 Marcel DUČÁK SHT Haniska Bkj 1 pes muži 00:06:00.8
5 102 Milan DAŠKO Musher klub Trenčín Bkj 1 pes muži 00:06:03.6
6 105 Filip RYBAR SHT Haniska Bkj 1 pes muži 00:06:04.1
7 122 Milan BELZÁR Musher klub Trenčín Bkj 1 pes muži 00:06:35.7
8 110 Rába TAMÁS — Foreign musher — Bkj 1 pes muži 00:06:37.1
9 106 Krisztián LACZKÓ — Foreign musher — Bkj 1 pes muži 00:06:38.6
10 101 Jaroslav BÁNOCI SHT Haniska Bkj 1 pes muži 00:06:43.2
11 112 Michal PAVLOVEC — Foreign musher — Bkj 1 pes muži 00:06:47.3
12 117 Jawad MALKI — Foreign musher — Bkj 1 pes muži 00:07:33.8
13 111 Marek LIPNICKÝ Shanaya Stars Bkj 1 pes muži 00:07:46.0
14 121 Milan TURSKÝ — Neregistrovaní — Bkj 1 pes muži 00:08:37.6
113 Michal ČUŘÍK — Foreign musher — Bkj 1 pes muži
1 109 Eszter TAKÁCS — Foreign musher — Bkj 1 pes ženy 00:06:04.8
2 107 Marie ŠEVELOVÁ — Foreign musher — Bkj 1 pes ženy 00:06:10.1
3 119 Petra RABELOVÁ — Foreign musher — Bkj 1 pes ženy 00:06:36.2
4 120 Paris CAMILLE — Foreign musher — Bkj 1 pes ženy 00:06:54.4
5 118 Marcela BIMBOVÁ SHT Haniska Bkj 1 pes ženy 00:07:34.9
6 123 Mária SKULTÉTYOVÁ — Neregistrovaní — Bkj 1 pes ženy 00:08:33.1
7 108 Klára NĚMEČKOVÁ — Neregistrovaní — Bkj 1 pes ženy 00:08:59.2
1 66 Lukáš KALAS Speed 4 Dogs CC 1 pes do 14.9 kg muži 00:11:35.7
2 65 Michal VALÍK — Foreign musher — CC 1 pes do 14.9 kg muži 00:11:52.0
3 68 Michal JAKEŠ Speed 4 Dogs CC 1 pes do 14.9 kg muži 00:12:18.7
4 21 Peter KIS Speed 4 Dogs CC 1 pes do 14.9 kg muži 00:12:57.7
5 67 Ján GUNDÁŠ — Neregistrovaní — CC 1 pes do 14.9 kg muži 00:19:17.9
1 78 Andrea GECIKOVA Speed 4 Dogs CC 1 pes do 14.9 kg ženy 00:12:27.4
2 70 Zuzana ŠULKOVÁ Speed 4 Dogs CC 1 pes do 14.9 kg ženy 00:13:09.8
3 73 Eva BERKOVÁ — Neregistrovaní — CC 1 pes do 14.9 kg ženy 00:14:11.5
4 72 Anna DRATNALOVÁ — Neregistrovaní — CC 1 pes do 14.9 kg ženy 00:14:27.2
5 77 Marianna MIKULOVA — Neregistrovaní — CC 1 pes do 14.9 kg ženy 00:16:08.9
6 71 Denisa NOSKOVICOVA Speed 4 Dogs CC 1 pes do 14.9 kg ženy 00:16:09.3
7 74 Magdalena PODOBNA TULEJOVA — Neregistrovaní — CC 1 pes do 14.9 kg ženy 00:16:16.0
8 69 Alica VIEDLROVÁ Speed 4 Dogs CC 1 pes do 14.9 kg ženy 00:16:23.0
9 76 Vladimíra ŠEBIANOVÁ Speed 4 Dogs CC 1 pes do 14.9 kg ženy 00:18:14.4
75 Edyta ZIELINSKA — Foreign musher — CC 1 pes do 14.9 kg ženy
1 2 Ján NÉGER CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI 00:09:25.9
2 82 Renáta LABANCOVÁ — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI 00:13:06.2
3 81 Monika PAŠMÍKOVÁ Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI 00:13:29.4
4 80 Michaela TRUBANOVA Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI 00:15:53.6
79 Rafał PESZEK — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1 7 Filip RYBAR SHT Haniska CC 1 pes nad 15 kg muži 00:08:30.2
2 14 Marcel DUČÁK SHT Haniska CC 1 pes nad 15 kg muži 00:08:46.3
3 5 Tilen STRMŠEK — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg muži 00:09:01.8
4 6 Ľubomír  KOČIK Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg muži 00:09:06.7
5 3 Tomas HOCKICKO SHT Haniska CC 1 pes nad 15 kg muži 00:09:17.5
6 4 Štefan ŠTERK Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg muži 00:09:37.2
7 13 Matúš MAČÁK — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg muži 00:09:44.8
8 12 Tomáš KRÁL — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg muži 00:09:54.9
9 20 Mirko PERKO — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg muži 00:10:04.1
10 16 Pavel ŠABLATURA — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg muži 00:10:34.4
11 19 Anton MIHÁL — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg muži 00:10:35.5
12 11 Tomáš LACUŠKA Musher klub Trenčín CC 1 pes nad 15 kg muži 00:10:37.5
13 10 Martin SUMKA Shanaya Stars CC 1 pes nad 15 kg muži 00:11:02.2
14 18 Martin ZELENKA — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg muži 00:11:31.8
15 23 Jawad MALKI — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg muži 00:11:37.8
16 15 Maroš TRABALKA Flying Husky CC 1 pes nad 15 kg muži 00:12:13.7
17 9 Emil MIKO — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg muži 00:17:13.1
18 22 Tomáš BAMBUŠEK — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg muži 00:17:20.2
1 Marián KOHÚT Musher klub Trenčín CC 1 pes nad 15 kg muži
17 Maciej ZIELINSKI — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg muži
1 47 Nikola BERČÍKOVÁ Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:09:21.5
2 32 Koris EDINA — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:09:57.1
3 34 Jana MAREKOVA Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:09:57.8
4 36 Rozalie ŠTIHLOVÁ — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:10:12.4
5 33 Hana ŠTÍPALOVÁ — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:10:35.8
6 42 Barbora MIKUŠOVÁ — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:10:42.3
7 62 Anežka ŠTIHLOVÁ — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:10:43.1
8 30 Lara PUC — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:10:45.8
9 46 Sara SKOK — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:11:01.4
10 43 Petra SEDLÁKOVÁ — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:11:06.5
11 28 Andrea LEDEREROVÁ — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:11:12.9
12 41 Zuzana ÜRGEOVÁ Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:11:23.3
13 27 Viktòria BERČÍKOVÁ Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:11:38.9
14 52 Luca ROMPOS — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:11:53.8
15 8 Andrea GECIKOVA Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:12:03.1
16 54 Lucia BÔTOŠOVÂ Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:12:10.5
17 40 Barbora KAŇOVÁ — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:12:11.5
18 44 Katarína SIRANOVA Musher klub Trenčín CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:12:18.1
19 49 Michaela SVOBODOVÁ — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:12:27.3
20 53 Alena PAĽOVOVÁ — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:12:58.3
21 31 Lucia PANAKOVA Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:12:58.3
22 63 Gabika HOCKICKOVA SHT Haniska CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:12:59.2
23 48 Viera HARGAŠOVÁ — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:13:01.9
24 59 Amálie VOJTKOVÁ — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:13:14.9
25 39 Denisa PENIAKOVÁ — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:13:18.2
26 56 Monika POLŤÁKOVÁ Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:13:18.2
27 58 Adéla ČERMÁKOVÁ — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:13:26.2
28 38 Lucie RÁČKOVÁ — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:13:27.3
29 37 Klára VOLFOVÁ — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:13:40.0
30 25 Nora DOBEŠOVÁ — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:13:53.1
31 51 Koris KRISZTINA — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:13:54.9
32 57 Sandra ŠTIPÁKOVÁ Shanaya Stars CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:14:11.5
33 26 Lara CHRENKOVÁ Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:14:17.9
34 61 Paris CAMILLE — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:14:32.9
35 55 Zuzana LACUŠKOVÁ Musher klub Trenčín CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:15:27.6
36 29 Michaela BÔTOŠOVÁ — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:15:28.3
37 24 Jana RUSOVÁ — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:16:17.1
38 50 Monika KALNICKÁ Shanaya Stars CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:16:50.4
39 35 Zuzana ANDRASSYOVA Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 00:16:55.1
45 Tereza WEISSMANNOVÁ — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg ženy
60 Petra FARKAŠOVSKÁ ŠK Arching CC 1 pes nad 15 kg ženy
64 Radka GRULÍKOVÁ — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 271 Martin BRANDYSKÝ deti 00:02:11.3
2 277 Adam KALAS deti 00:02:21.1
3 276 Lenka CHRENKOVÁ deti 00:02:21.8
4 250 Matúš KALAS deti 00:02:24.2
5 272 Samanta BOHMOVÁ deti 00:02:25.1
6 231 Lara CHRENKOVÁ deti 00:02:26.2
7 237 Kristián PAŠMIK deti 00:02:28.6
8 247 Terezka AMBROZY deti 00:02:36.9
9 240 Veronika SLOBODOVÁ deti 00:02:37.5
10 257 Samuel TURSKÝ deti 00:02:51.2
11 225 Michaela LACUŠKOVÁ deti 00:02:53.2
12 259 Ema SEHNATOVÁ deti 00:02:53.2
13 235 Tatiana TURSKÁ deti 00:02:53.8
14 280 Tadeáš VOPAT deti 00:03:09.1
15 239 Monika PAŠMIKOVÁ deti 00:03:18.2
16 274 Michaela TRUBANOVÁ deti 00:03:33.6
17 229 Matúš PAĽOV deti 00:04:00.3
18 282 Lujza HOCKICKOVÁ deti 00:04:23.7
1 142 Karolína BREDO — Foreign musher — SC 1 pes cistokrvní FCI 00:10:38.6
2 143 Daniel TOMÁŠIK — Neregistrovaní — SC 1 pes cistokrvní FCI 00:13:51.8
3 141 Andrea TOMÁŠIKOVÁ — Neregistrovaní — SC 1 pes cistokrvní FCI 00:16:27.5
1 146 Marie ŠEVELOVÁ — Foreign musher — SC 1 pes muži / ženy spolu 00:06:00.6
2 133 Zdenek STRAKA — Foreign musher — SC 1 pes muži / ženy spolu 00:06:11.8
3 130 Mario ADAMKO Speed 4 Dogs SC 1 pes muži / ženy spolu 00:06:15.5
4 131 Mariana KOTULIAKOVA SHT Haniska SC 1 pes muži / ženy spolu 00:06:41.5
5 140 Gabriela MILATOVÁ — Foreign musher — SC 1 pes muži / ženy spolu 00:07:09.2
6 137 Lucie TALAŠOVÁ — Neregistrovaní — SC 1 pes muži / ženy spolu 00:07:09.7
7 148 Krisztián LACZKÓ — Foreign musher — SC 1 pes muži / ženy spolu 00:07:13.3
8 134 Ladislav VOPAT — Foreign musher — SC 1 pes muži / ženy spolu 00:07:16.0
9 138 Žaneta DANIŽOVÁ SHT Haniska SC 1 pes muži / ženy spolu 00:07:16.2
10 132 Jan ZBORIL — Foreign musher — SC 1 pes muži / ženy spolu 00:07:43.7
11 150 Světlana VÁCLAVÍKOVÁ — Foreign musher — SC 1 pes muži / ženy spolu 00:07:43.7
12 136 Dušan BOBRÍK Musher klub Lučenec SC 1 pes muži / ženy spolu 00:08:18.4
13 145 Eszter TAKÁCS — Foreign musher — SC 1 pes muži / ženy spolu 00:08:36.1
14 129 Světlana VÁCLAVÍKOVÁ — Foreign musher — SC 1 pes muži / ženy spolu 00:08:51.8
15 128 Barborka BRANDÝSKÁ — Neregistrovaní — SC 1 pes muži / ženy spolu 00:09:09.1
16 149 Anička HARVÁNKOVÁ — Neregistrovaní — SC 1 pes muži / ženy spolu 00:10:49.4
135 Radmila JANOVSKÁ — Foreign musher — SC 1 pes muži / ženy spolu
139 Nika KOSÁČOVÁ Speed 4 Dogs SC 1 pes muži / ženy spolu
147 Marcela BIMBOVA SHT Haniska SC 1 pes muži / ženy spolu