Snowland Race – Snowland Valčianska Dolina – 2. kolo Husky Cup

/Snowland Race – Snowland Valčianska Dolina – 2. kolo Husky Cup
Loading Udalosti
Udalosť sa už uskutočnila.

Preteky propozície: Snowland Race – Snowland Valčianska Dolina – 2. kolo Husky Cup
Usporiadateľ pretekov: Musher Klub Lučenec
Termín: 23.-25.11.2018
Druh pretekov: Vozíky – šprint
Usporiadateľ pretekov: Musher Klub Lučenec
Miesto pretekov: Areál Snowland Valčianska dolina
Riaditeľ pretekov: Tomáš Kopecký
Trať pretekov: 5 km, mierne zvlnená vedená lesnými cestami a lúkami
POZOR!!!!!  Pri vyhlasovaní výsledkov budú losované tri štartovné čísla. Pre vylosované čísla finančná odmena 50,00 eur, 30,00 eur a 20,00 eur.
Súťažné kategórie: CC 1 pes, Bkj 1 pes, SC 1-2 psy  – v otvorenej kategorii SAMOSTATNE SC1 a SC2, záprah do 4 psov, záprah nad 4 psov.

Tie isté kategórie aj pre severské plemená s PP.

Detská kategória v nedeľu cca 200 metrov

Vyhodnotenie kategórie: Vyhlásenie víťazov pri účasti minimálne troch pretekárov v kategórii. Oddelené hodnotenie žien pri účasti minimálne troch pretekárok v kategórii CC a Bkj.
Časový harmonogram: piatok 23.11.2018
18:00-22:00 registrácia – odovzdávanie štartovných čísiel + veterinárna kontrola
sobota 24.11.2018
9:30 brífing
10:00 štart 1.kola
20:00 Musher party
nedeľa 25.11.2018
9:00 štart 2.kola
13:00 vyhodnotenie
Posunutie času štartu kvôli klimatickým podmienkam možné!
Uzávierka prihlášok: streda 21.11.2018
Štartovné: 20 € do uzávierky, 25 € po uzávierke.
Pre pretekárov neregistrovaných v SZPZ je štartovné o 5€ vyššie -> 25€ do uzávierky, 30€ po uzávierkeV prípade štartu v ďalšej kategórii sa platí polovičné štartovné.
Zahraniční pretekári môžu platiť na mieste preteku.
Spôsob platby: Číslo účtu 0340845480 / 0900 do poznámky uviesť meno pretekára za ktorého je platené štartovné.
IBAN  SK76 0900 0000 0003 4084 5480
Pri prezentácii je potrebné predložiť doklad o zaplatení.
Veterinárne podmienky: Podľa rozhodnutia KVS, povinné očkovania, platí výnimka SZPZ na očkovanie kotercového kašla -> toto očkovanie nie je povinné
Ubytovanie a stravovanie: Stravovanie: Musher + pomocník (pri záprahoch):  obed v sobotu v reštaurácii v mieste konania preteku
Ubytovanie: p. Ingriš – +421 903705 866 (možnosť ubytovania priamo v mieste preteku cca 50m od štartu v troch rôznych štandardoch – viac na http://www.snowland.sk/sk/ubytovanie)
Prihlášky na preteky: http://mushing.sk/pretek/snowland-race-11-2018/#tab-c128bbe6fe52666af42

V prípade špeciálnej požiadavky ako napr. spoločná kára s iným pretekárom, mailom na info@mklucenec.sk !

Protesty: Po zložení poplatku 30 €
UPOZORNENIE !!! Prilba okrem CC povinná.
Delegát SZPZ: Patrik Lučanský

 

Prihlasovanie bolo uzavreté.

Meno
Klub
Kategória
Psy
Matúš Hájek
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes FCI)
1 SH
Ivan Halás
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1, ESP
Dana Halásová
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1, ESP
Petra Rabelová
Karpatský kynologický klub
Bikejoring (1 pes)
ESP
Klára Němečková
Bikejoring (1 pes)
louisiánský leopardí pes
Marek Lipnický
Bikejoring (1 pes)
1, SH
Martin Sumka
Shanaya Stars
Bikejoring (1 pes)
1, sibírsky husky
Jolanta Kałat
Zorza
Bikejoring (1 pes)
ESD
Milan Belzár
Musher Klub Trenčín
Bikejoring (1 pes)
1 Sibírsky Husky
Veronika Simonidesova
Bikejoring (1 pes)
1sh
Milan Daško
Musher klub Trenčín
Bikejoring (1 pes)
ESP
Michaela Svobodová
Canicross Beskydy
Bikejoring (1 pes)
1, BOC
Vlastimil Rec
Mushers club JCC
Bikejoring (1 pes)
1 ESP
Eva Valentová
HaMC
Bikejoring (1 pes)
esp
Eva Valentová
HaMC
Bikejoring (1 pes)
esp
Marcel Skyba
Canicross (1 pes)
2 psy / sibirsky husky
Barbora Mikušová
Canicross Beskydy
Canicross (1 pes)
1, Border collie
Tomáš Král
Canicross Beskydy
Canicross (1 pes)
1, BC
Pavel Šablatura
Canicross Beskydy
Canicross (1 pes)
1, Australská kelpie
Katarína Siraňová
musher trencin
Canicross (1 pes)
1 pes,sibirsky husky
Mária Kittelová
Canicross (1 pes)
1, zlatý retriever
Štefan Kučera
Canicross (1 pes)
Milan Daško
Musher klub Trenčín
Canicross (1 pes)
ESP
Lucia Bôtošová
Speed4dogs
Canicross (1 pes)
1, AKE
Matej Peniak
Speed4dogs
Canicross (1 pes)
1 Krizenec
Ivana Dudová
Canicross (1 pes)
1/LC
Ivana Dudová
Mushing Mania
Canicross (1 pes)
1/LC
Petra Horňáková
Mushing Mania
Canicross (1 pes)
1 KK
Jozef Šovčík
Canicross (1 pes)
1, zl.retriever
Jozef LAURENČÍK
SKSJP
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4 - SH
Branislav Grenzner
SHT Haniska
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4/SH
Dušan Sumrák
SKSJP
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4 AM
Jaroslav Banoci
SHT Haniska
Malý záprah (3-4 psy)
4 ESP
Viktor Hájek
SHT Haniska
Malý záprah (3-4 psy)
3 ESP, 1 SH
Lucie Schönová
Hanácký Mushers Club
Malý záprah (3-4 psy)
4 EH
Maros Litvaj
Kpz Humenne
Malý záprah (3-4 psy)
4SH
Barbora Mikušová
Canicross Beskydy
Scooter (1 pes)
1, Border collie
Radim Odložilík
Karpatský kynologický klub
Scooter (1 pes)
1,Pointr
Majka Dornerová
MK Lučenec
Scooter (1 pes)
1ESD
Majka Dornerová
MK Lučenec
Scooter (1 pes)
1AH
Petra Horňáková
Mushing Mania
Scooter (1 pes)
1 BOC
Michal Čuřík
Mushing Team Ostrava
Scooter (1 pes)
1 EH
Ľubomír Hundák
X
Scooter (1-2 psy FCI)
1, AlaskanMalamute
Nika Kosáčvá
Scooter (1-2 psy FCI)
1,Border collie
Vlasta L. Sisaková
ÉSZKSK
Scooter (1-2 psy FCI)
1/AM
Peter Chanas
Flying Husky
Scooter (1-2 psy FCI)
2/SH
Jakub Hájek
SHT Haniska
Scooter (1-2 psy FCI)
1 SH
Matúš Hájek
SHT Haniska
Scooter (1-2 psy FCI)
1 SH
Zuzana Sumráková
SKSJP
Scooter (1-2 psy FCI)
1 AM
Lenka Bičkošová
Husky Racing Team
Scooter (1-2 psy FCI)
1 SH
Marek Ivanecky
SHT Haniska
Scooter (2 psy)
2 ESP
Tomáš Kalnický
Shanaya Stars
Scooter (2 psy)
2, sibírsky husky
Jolanta Kałat
Zorza
Scooter (2 psy)
ESD
Jolanta Kałat
Zorza
Scooter (2 psy)
ESD
Jolanta Kałat
Zorza
Scooter (2 psy)
ESD
Jolanta Kałat
Zorza
Scooter (2 psy)
ESD
Jolanta Kałat
Zorza
Scooter (2 psy)
ESD
Bogdan Naglik
Scooter (2 psy)
SH
Betka Gromovsá
ŠK Severan
Scooter (2 psy)
2, borderská kólia
Lucie Schönová
Hanácký Mushers Club
Scooter (2 psy)
2 EH+chodský pes
Michal Čuřík
Mushing Team Ostrava
Scooter (2 psy)
2 EH
Peter Lipcsei
ÉSZKSK
Veľký záprah (5 a viac psov FCI)
6/AM
Liana Pilcerová
Musher klub Lučenec
Veľký záprah (5 a viac psov FCI)
6 SH
Kvetoslava Slaná
Veľký záprah (5 a viac psov)
6 mix
Barbora Twardková
Mushing team Ostrava
Veľký záprah (5 a viac psov)
6xSH + 1xESP
Martin Vrtěl
Askino
Veľký záprah (5 a viac psov)
6 EH
strapec Lubo
HuskyteamOrava
Veľký záprah (5 a viac psov)
8ah
Reguli Jakub
Husky Team Orava
Veľký záprah (5 a viac psov)
8EH
Erik Copko
Mushing Mania
Veľký záprah (5 a viac psov)
6 AH

NAME Team Category TIME
1. lap
TIME
2. lap
TIME
total
TIME to win Average speed (km/h)
Vlastimil Rec MC JCC BKJ 00:09:05:00 00:08:59:39 00:18:04:39 00:00:00,00 31,87
Milan Dasko MK Trencin BKJ 00:09:14:99 00:09:06:91 00:18:21:90 00:00:17,51 31,36
Milan Dasko MK Trencin BKJ 00:09:16:33 00:09:32:57 00:18:48:90 00:00:44,51 30,61
Ivan Halas SHT Haniska BKJ 00:09:42:11 00:09:24:32 00:19:06:43 00:01:02,04 30,15
Milan Belzar MK Trencin BKJ 00:10:48:77 00:10:58:54 00:21:47:31 00:03:42,92 26,44
Matus Hajek SHT Haniska BKJ 00:12:12:23 00:12:58:98 00:25:11:21 00:07:06,82 22,87
Martin Sumka Shanaya Stars BKJ 00:12:27:69 00:14:02:12 00:26:29:81 00:08:25,42 21,74
Marek Lipnicky BKJ 00:14:14:64 DNF
Michal Curik MTO SC1 00:11:06:52 00:11:21:27 00:22:27:79 00:00:00,00 25,64
Jolanta Kalat KSIPS ZORZA SC1 00:11:18:02 00:11:11:43 00:22:29:45 00:00:01,66 25,61
Radim Odlozilik Karpatsky Kynologicky Klub SC1 00:11:47:27 00:11:46:56 00:23:33:83 00:01:06,04 24,44
Barbora Mikusova Canicross Beskydy SC1 00:12:29:83 00:13:06:65 00:25:36:48 00:03:08,69 22,49
Petra Hornakova Mushing Mania SC1 00:15:41:20 00:15:53:18 00:31:34:38 00:09:06,59 18,24
Maria Dornerova MKL SC1 00:15:18:64 DNS
Maria Dornerova MKL SC1 00:14:40:58 DNS
Jakub Reguli Husky team Orava VZ 00:09:26:37 00:09:25:00 00:18:51:37 00:00:00,00 30,55
Martin Vrtel Askino VZ 00:09:50:81 00:09:53:05 00:19:43:86 00:00:52,49 29,19
Miroslav Pazur Husky team Orava VZ 00:10:13:10 00:10:14:54 00:20:27:64 00:01:36,27 28,15
Erik Copko Mushing Mania VZ 00:12:23:59 00:14:18:44 00:26:42:03 00:07:50,66 21,57
Kvetoslava Slana VZ 00:21:45:16 00:23:52:17 00:45:37:33 00:26:45,96 12,63
Jolanta Kalat KSIPS ZORZA BKJ-W 00:09:52:26 00:09:38:36 00:19:30:62 00:00:00,00 29,52
Dana Halasova SHT Haniska BKJ-W 00:10:46:85 00:10:05:70 00:20:52:55 00:01:21,93 27,59
Petra Rabelova Karpatsky Kynologicky Klub BKJ-W 00:10:46:54 00:10:28:64 00:21:15:18 00:01:44,56 27,10
Eva Valentova HMC BKJ-W 00:10:37:85 00:10:40:15 00:21:18:00 00:01:47,38 27,04
Michaela Svobodova Canicross Beskydy BKJ-W 00:12:49:68 00:12:54:96 00:25:44:64 00:06:14,02 22,37
Veronika Simonidesova BKJ-W 00:14:41:87 00:15:29:98 00:30:11:85 00:10:41,23 19,07
Klara Nemeckova BKJ-W 00:15:48:30 00:15:18:66 00:31:06:96 00:11:36,34 18,51
Jolanta Kalat KSIPS ZORZA SC2 00:10:57:33 00:10:46:92 00:21:44:25 00:00:00,00 26,50
Michal Curik MTO SC2 00:11:18:16 00:11:03:49 00:22:21:65 00:00:37,40 25,76
Bogdan Naglik SC2 00:15:01:28 00:13:44:79 00:28:46:07 00:07:01,82 20,02
Tomas Kalnicky Shanaya Stars SC2 00:14:21:70 00:14:34:50 00:28:56:20 00:07:11,95 19,91
Marek Ivanecky SHT Haniska SC2 00:14:54:64 00:14:53:27 00:29:47:91 00:08:03,66 19,33
Lucia Schonova HMC SC2 00:14:34:23 00:15:39:73 00:30:13:96 00:08:29,71 19,05
Betka Gromovska SK Severan SC2 00:17:48:17 00:19:19:59 00:37:07:76 00:15:23,51 15,51
Maros Litvaj KPZ Humenne VZ-FCI 00:11:30:35 00:11:10:73 00:22:41:08 00:00:00,00 25,39
Liana Pilcerova MKL VZ-FCI 00:15:45:84 00:14:25:93 00:30:11:77 00:07:30,69 19,08
Peter Lipcsei ESZKSK VZ-FCI 00:26:27:26 00:27:11:75 00:53:39:01 00:30:57,93 10,74
Viktor Hajek SHT Haniska MZ 00:12:08:25 00:10:48:67 00:22:56:92 00:00:00,00 25,10
Vratislav Minac MKL MZ 00:11:26:83 00:11:53:66 00:23:20:49 00:00:23,57 24,68
Jaroslav Banoci SHT Haniska MZ 00:12:21:37 00:12:03:92 00:24:25:29 00:01:28,37 23,59
Jaroslav Sobkuliak MZ 00:17:34:29 00:17:28:80 00:35:03:09 00:12:06,17 16,43
Branislav Grenzner SHT Haniska MZ-FCI 00:11:38:98 00:11:56:36 00:23:35:34 00:00:00,00 24,42
Jozef Laurencik SKSJP MZ-FCI 00:15:58:64 00:16:07:54 00:32:06:18 00:08:30,84 17,94
Dusan Sumrak SKSJP MZ-FCI 00:20:52:25 00:19:15:52 00:40:07:77 00:16:32,43 14,35
Matus Hajek SHT Haniska SC-FCI-SH 00:13:28:60 00:13:04:79 00:26:33:39 00:00:00,00 21,69
Jakub Hajek SHT Haniska SC-FCI-SH 00:13:28:55 00:15:11:05 00:28:39:60 00:02:06,21 20,10
Peter Chanas Flying Husky SC-FCI-SH 00:14:22:43 00:16:54:18 00:31:16:61 00:04:43,22 18,42
Lubomir Hundak MKL SC-FCI 00:16:36:77 00:16:04:51 00:32:41:28 00:00:00,00 17,62
Zuzana Sumrakova SKSJP SC-FCI 00:18:43:35 00:19:24:87 00:38:08:22 00:05:26,94 15,10
Vlasta L. Sisakova ESZKSK SC-FCI 00:22:50:43 00:22:53:85 00:45:44:28 00:13:03,00 12,59
Matej Peniak Speed4Dogs CC 00:16:13:59 00:16:31:00 00:32:44:59 00:00:00,00 17,59
Tomas Kral Canicross Beskydy CC 00:17:44:38 00:17:41:54 00:35:25:92 00:02:41,33 16,26
Pavel Sablatura Canicross Beskydy CC 00:18:01:23 00:18:49:17 00:36:50:40 00:04:05,81 15,64
Jozef Sovcik CC 00:19:53:31 00:20:21:01 00:40:14:32 00:07:29,73 14,31
Stefan Kucera – Haro CC 00:23:38:86 00:22:54:65 00:46:33:51 00:13:48,92 12,37
Michal Mejsky CC 00:24:10:17 00:24:26:12 00:48:36:29 00:15:51,70 11,85
Maximilian Mejsky CC 00:28:23:81 DNS
Ivana Dudova Mushing Mania CC-W 00:18:15:30 00:18:37:36 00:36:52:66 00:00:00,00 15,62
Barbora Mikusova Canicross Beskydy CC-W 00:19:23:96 00:19:50:49 00:39:14:45 00:02:21,79 14,68
Katarina Siranova MK Trencin CC-W 00:21:03:23 00:21:11:42 00:42:14:65 00:05:21,99 13,64
Petra Hornakova Mushing Mania CC-W 00:22:27:31 00:21:57:58 00:44:24:89 00:07:32,23 12,97
Lucia Botosova Speed4Dogs CC-W 00:25:10:78 00:20:49:61 00:46:00:39 00:09:07,73 12,52