Nahrávam Udalosti
Udalosť sa už uskutočnila.

Preteky propozície: Snowland Race – Snowland Valčianska Dolina – 2. kolo Husky Cup
Usporiadateľ pretekov: Musher Klub Lučenec
Termín: 23.-24.11.2019
Druh pretekov: Vozíky – šprint
Usporiadateľ pretekov: Musher Klub Lučenec
Miesto pretekov: Areál Snowland Valčianska dolina
Riaditeľ pretekov: Tomáš Kopecký
Trať pretekov: 5 km, mierne zvlnená vedená lesnými cestami a lúkami
POZOR!!!!!  Pri vyhlasovaní výsledkov budú losované tri štartovné čísla. Pre vylosované čísla finančná odmena 50,00 eur, 30,00 eur a 20,00 eur.
Súťažné kategórie: Canicross (1 pes),Canicross FCI (1 pes),Bikejöring (1 pes),Bikejöring FCI (1 pes),Scooter (1 pes),Scooter (2 psy),Scooter FCI (1 pes),Scooter FCI (2 psy),Malý záprah (3-4 psy),Malý záprah FCI (3-4 psy),
Veľký záprah (5 a viac psov),Veľký záprah FCI (5 a viac psov)Detská kategória v nedeľu cca 200 metrov
Vyhodnotenie kategórie: Vyhlásenie víťazov pri účasti minimálne troch pretekárov v kategórii. Oddelené hodnotenie žien pri účasti minimálne troch pretekárok v kategórii CC a Bkj.
Časový harmonogram: piatok 22.11.2019
18:00-22:00 registrácia – odovzdávanie štartovných čísiel + veterinárna kontrola
sobota 23.11.2019
9:30 brífing
10:00 štart 1.kola
20:00 Musher party
nedeľa 24.11.2019
9:00 štart 2.kola
13:00 vyhodnotenie
Posunutie času štartu kvôli klimatickým podmienkam možné! UPOZORNENIE – kto si v sobotu do 9.15 neprevezme štartovné číslo, nebude mu umožnené štartovať!!!!!
Uzávierka prihlášok: streda 20.11.2019 – po tomto dátume už nebude možné sa prihlásiť. Prihlásenie na mieste už nebude možné!!!!!!!!!!!!
Štartovné: 20,00 – pre členov SZPZ a 25,00 – pre nečlenov SZPZ (platí pre slovenských pretekárov). V prípade štartu v ďalšej kategórii sa platí polovičné štartovné.
Zahraniční pretekári môžu platiť na mieste preteku.
Spôsob platby: Číslo účtu 0340845480 / 0900 do poznámky uviesť meno pretekára za ktorého je platené štartovné.
IBAN  SK76 0900 0000 0003 4084 5480
Pri prezentácii je potrebné predložiť doklad o zaplatení.
Veterinárne podmienky: Podľa rozhodnutia KVS, povinné očkovania, platí výnimka SZPZ na očkovanie kotercového kašla -> toto očkovanie nie je povinné
Ubytovanie a stravovanie: Stravovanie: Musher + pomocník (pri záprahoch):  obed v sobotu v reštaurácii v mieste konania preteku
Ubytovanie: p. Ingriš – +421 903705 866 (možnosť ubytovania priamo v mieste preteku cca 50m od štartu v troch rôznych štandardoch – viac na http://www.snowland.sk/sk/ubytovanie)
Prihlášky na preteky: http://mushing.sk/pretek/snowland-race-11-2019/
V prípade špeciálnej požiadavky ako napr. spoločná kára s iným pretekárom, mailom na info@mklucenec.sk !
Protesty: Po zložení poplatku 30 €
UPOZORNENIE !!! Prilba okrem CC povinná. Tzv. anténa v kategórii BKJ a SC povinná
Delegát SZPZ: Patrik Lučanský

Prihlasovanie bolo uzatvorené.

Meno
Klub
Kategória
Psy
Monika Veveričíková
Slovenský klub severských a japonských plemien
Bikejoring (1 pes FCI)
2 SH
Monika Veveričíková
Slovenský klub severských a japonských plemien
Bikejoring (1 pes FCI)
1SH
Dušan Sumrák
Slovenský klub severských a japonských plemien
Bikejoring (1 pes FCI)
1 AM
Ľubomír Kočik
Speed 4 Dogs
Bikejoring (1 pes)
1/ESP
Filip Rybar
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1/ESP
Justyna Nowroth
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
,,
Daniela Lakatošová
--- Neregistrovaní ---
Bikejoring (1 pes)
1 , LLP
Maroš Trabalka
Flying Husky
Bikejoring (1 pes)
1, SH
Milan Daško
Musher klub Trenčín
Bikejoring (1 pes)
ESP
Milan Belzár
Musher klub Trenčín
Bikejoring (1 pes)
ESP
Michaela Belzárová
Musher klub Trenčín
Bikejoring (1 pes)
Sibírsky Husky
Marek Lipnický
Shanaya Stars
Bikejoring (1 pes)
1, SH
Marian Čerhit
KPZ Humenné
Bikejoring (1 pes)
1 esp
Branislav Piško
Shanaya Stars
Bikejoring (1 pes)
Border colia
Mieczysław Paluch
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
Ján Néger
KPZ Humenné
Canicross (1 pes FCI)
1/SH
Renáta Labancová
Musher klub Lučenec
Canicross (1 pes FCI)
1 AM
Ľubomír Hundák
Musher klub Lučenec
Canicross (1 pes FCI)
1 AM
Andrea Vitková
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1/MKS
Zuzana Urgeová
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1, ESP
Lukáš Kalas
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1,Border kolia
Filip Rybar
SHT Haniska
Canicross (1 pes)
1/ESP
Petra Štrbíková
SHT Haniska
Canicross (1 pes)
1/SH
Jana Marekova
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1/Scandinavian hound
Štefan Šterk
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1/Scandinavian hound
Lucia Panakova
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1, irsky terier
Eliška Rešetárová
--- Neregistrovaní ---
Canicross (1 pes)
1, belgický ovčák
Monika Pašmiková
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1/Alaskan
Karolina Kumor
--- Foreign musher ---
Canicross (1 pes)
Roksana Mlastek
--- Foreign musher ---
Canicross (1 pes)
1
Weronika Jurek
--- Foreign musher ---
Canicross (1 pes)
ESP
Martyna Chotowicka
--- Foreign musher ---
Canicross (1 pes)
1 ,
Emilia Wojnowska
--- Foreign musher ---
Canicross (1 pes)
1
Gabriela Mroczek
--- Foreign musher ---
Canicross (1 pes)
1 border collie
Lukáš Kalas
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1, POINTER
Karol Gecík
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1/MKS
Jana Murgašová
SHT Haniska
Canicross (1 pes)
1, MIX
Martin Škrabák
--- Neregistrovaní ---
Canicross (1 pes)
1, english pointer
Katarína Siranova
Musher klub Trenčín
Canicross (1 pes)
1 , sibírsky husky
Tomáš Lacuška
Musher klub Trenčín
Canicross (1 pes)
1/SH
Viera Hargašová
--- Neregistrovaní ---
Canicross (1 pes)
1 AM
Zuzana Lacušková
Musher klub Trenčín
Canicross (1 pes)
1 BOC
Aleksandra Górny
--- Foreign musher ---
Canicross (1 pes)
Eurodog
Ivana Fugediova
--- Neregistrovaní ---
Canicross (1 pes)
1/SH
Lara Chrenková
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1 Border kolia
Jaroslav Sobkuliak
Shanaya Stars
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4sh
Boglárka Jámbor
--- Foreign musher ---
Malý záprah (3-4 psy FCI)
SH
Marcin Szlęk
--- Foreign musher ---
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4 SH
Branislav Grenzner
SHT Haniska
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4/SH
Dušan Sumrák
Slovenský klub severských a japonských plemien
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4 AM
Viktor Hájek
SHT Haniska
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4 SH
Viktor Hájek
SHT Haniska
Malý záprah (3-4 psy)
3 esp
Andrej Drabik
SHT Haniska
Malý záprah (3-4 psy)
3 ESP
Peter Krajčovič
--- Neregistrovaní ---
Scooter (1 pes FCI)
AM
Martin Hajdu
--- Foreign musher ---
Scooter (1 pes FCI)
1 Siberian Husky
Igor Reszka
--- Foreign musher ---
Scooter (1 pes FCI)
1 SH
Vlasta Lipcsei
--- Foreign musher ---
Scooter (1 pes FCI)
AM
Mario Adamko
Speed 4 Dogs
Scooter (1 pes)
Esp
Denisa Minacova
Musher klub Lučenec
Scooter (1 pes)
Mária Dornerová
Musher klub Lučenec
Scooter (1 pes)
1ESP
Vlastimil nath
Musher klub Lučenec
Scooter (2 psy FCI)
2Sh
Igor Reszka
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy FCI)
2 SH
Ľubomír Hundák
Musher klub Lučenec
Scooter (2 psy FCI)
2AM
Zuzanna Pająk
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy)
2/ ESP
Vratislav Minac
Musher klub Lučenec
Scooter (2 psy)
Tomáš Kalnický
Shanaya Stars
Scooter (2 psy)
2, SH
Petra Horňáková
Mushing Mania
Scooter (2 psy)
KK+BOC
Peter Adamat
Slovenský klub severských a japonských plemien
Scooter (2 psy)
2 SH
Peter Lipcsei
--- Foreign musher ---
Veľký záprah (5 a viac psov FCI)
AM
Maros Litvaj
KPZ Humenné
Veľký záprah (5 a viac psov FCI)
8sh
Ján Uhrin
Musher klub Lučenec
Veľký záprah (5 a viac psov FCI)
5 SH
Damian Reszka
--- Foreign musher ---
Veľký záprah (5 a viac psov FCI)
6 SH
Tomasz Pająk
--- Foreign musher ---
Veľký záprah (5 a viac psov)
8/EH
Tomáš Bohunický
Musher klub Lučenec
Veľký záprah (5 a viac psov)
6ah
Jaroslav Sobkuliak
Shanaya Stars
Veľký záprah (5 a viac psov)
6sh
Jaroslav Sobkuliak
Shanaya Stars
Veľký záprah (5 a viac psov)
6sh
erik copko
Mushing Mania
Veľký záprah (5 a viac psov)
6Ah
Andrej Mináč
Musher klub Lučenec
Veľký záprah (5 a viac psov)
6
Branislav Spiššak
--- Foreign musher ---
Veľký záprah (5 a viac psov)
8- alaskan

Poradie Š.č. Priezvisko Meno Klub Kategória 1.kolo 2.kolo Výsledný čas Strata na 1. Priem.rychl.
1. 6 Andrej Mináč Musher klub Lučenec Veľký záprah (5 a viac psov) 00:11:16:85 00:11:07:63 00:22:24:48 00:00:00,00 24,63
2. 1 Tomáš Bohunický Musher klub Lučenec Veľký záprah (5 a viac psov) 00:11:00:81 00:11:43:05 00:22:43:86 00:00:19,38 24,28
3. 5 Branislav Spiššak — Foreign musher — Veľký záprah (5 a viac psov) 00:12:55:05 00:11:19:54 00:24:14:59 00:01:50,11 22,77
4. 2 Erik Copko Mushing Mania Veľký záprah (5 a viac psov) 00:12:49:23 00:12:30:19 00:25:19:42 00:02:54,94 21,8
1. 7 Maros Litvaj KPZ Humenné Veľký záprah (5 a viac psov FCI) 00:09:41:16 00:09:40:16 00:19:21:32 00:00:00,00 28,52
2. 150 Ján Uhrin Musher klub Lučenec Veľký záprah (5 a viac psov FCI) 00:16:58:31 00:15:51:45 00:32:49:76 00:13:28,44 16,81
3. 8 Peter Lipcsei — Foreign musher — Veľký záprah (5 a viac psov FCI) 00:24:38:33 00:23:37:79 00:48:16:12 00:28:54,80 11,44
1. 17 Andrej Drabik SHT Haniska Malý záprah (3-4 psy) 00:09:03:35 00:08:52:40 00:17:55:75 00:00:00,00 30,79
2. 18 Viktor Hájek SHT Haniska Malý záprah (3-4 psy) 00:10:33:55 00:10:19:63 00:20:53:18 00:02:57,43 26,43
1. 11 Branislav Grenzner SHT Haniska Malý záprah (3-4 psy FCI) 00:12:38:85 00:12:16:68 00:24:55:53 00:00:00,00 22,15
2. 15 Viktor Hájek SHT Haniska Malý záprah (3-4 psy FCI) 00:12:35:64 00:12:32:17 00:25:07:81 00:00:12,28 21,97
3. 16 Dušan Sumrák SKSJP Malý záprah (3-4 psy FCI) 00:17:35:42 00:16:40:53 00:34:15:95 00:09:20,42 16,11
4. 12 Jaroslav Sobkuliak Shanaya Stars Malý záprah (3-4 psy FCI) 00:18:03:70 00:18:29:02 00:36:32:72 00:11:37,19 15,1
1. 34 Vratislav Minac Musher klub Lučenec Scooter (2 psy) 00:11:47:80 00:11:18:63 00:23:06:43 00:00:00,00 23,89
2. 33 Tomáš Kalnický Shanaya Stars Scooter (2 psy) 00:15:58:84 00:14:05:84 00:30:04:68 00:06:58,25 18,35
3. 35 Petra Horňáková Mushing Mania Scooter (2 psy) 00:15:34:16 00:16:08:89 00:31:43:05 00:08:36,62 17,4
1. 39 Peter Adamat SKSJP Scooter (2 psy FCI) 00:15:52:77 00:15:05:43 00:30:58:20 00:00:00,00 17,82
2. 37 Ľubomír Hundák Musher klub Lučenec Scooter (2 psy FCI) 00:15:14:34 00:16:26:94 00:31:41:28 00:00:43,08 17,42
3. 38 Vlastimil Nath Musher klub Lučenec Scooter (2 psy FCI) 00:22:05:90 00:21:24:50 00:43:30:40 00:12:32,20 12,69
1. 40 Mario Adamko Speed 4 Dogs Scooter (1 pes) 00:09:40:87 00:09:30:17 00:19:11:04 00:00:00,00 28,77
2. 26 Marian Čerhit KPZ Humenné Scooter (1 pes) 00:13:19:20 00:12:23:42 00:25:42:62 00:06:31,58 21,47
3. 41 Mária Dornerová Musher klub Lučenec Scooter (1 pes) 00:14:32:34 00:13:12:53 00:27:44:87 00:08:33,83 19,89
4. 42 Denisa Minacova Musher klub Lučenec Scooter (1 pes) 00:18:08:18 DNS DNS
1. 46 Martin Hajdu — Foreign musher — Scooter (1 pes FCI) 00:16:07:05 00:16:10:70 00:32:17:75 00:00:00,00 17,09
2. 45 Peter Krajčovič — Neregistrovaní — Scooter (1 pes FCI) 00:23:03:45 00:25:46:19 00:48:49:64 00:16:31,89 11,31
3. 44 Vlasta Lipcsei — Foreign musher — Scooter (1 pes FCI) 00:25:00:25 00:25:02:94 00:50:03:19 00:17:45,44 11,03
1. 24 Filip Rybar SHT Haniska Bikejoring (1 pes) 00:08:53:87 00:08:43:57 00:17:37:44 00:00:00,00 31,32
2. 29 Milan Daško Musher klub Trenčín Bikejoring (1 pes) 00:09:15:90 00:09:14:71 00:18:30:61 00:00:53,17 29,82
3. 28 Milan Belzár Musher klub Trenčín Bikejoring (1 pes) 00:09:35:65 00:09:18:29 00:18:53:94 00:01:16,50 29,21
4. 22 Mieczyslaw Paluch — Foreign musher — Bikejoring (1 pes) 00:11:10:19 00:11:09:92 00:22:20:11 00:04:42,67 24,71
5. 20 Branislav Piško Shanaya Stars Bikejoring (1 pes) 00:12:04:11 00:11:48:52 00:23:52:63 00:06:15,19 23,12
6. 21 Michaela Belzárová Musher klub Trenčín Bikejoring (1 pes) 00:13:26:73 00:12:14:24 00:25:40:97 00:08:03,53 21,49
7. 27 Justyna Nowroth — Foreign musher — Bikejoring (1 pes) 00:13:15:89 00:12:44:86 00:26:00:75 00:08:23,31 21,22
8. 23 Marek Lipnický Shanaya Stars Bikejoring (1 pes) 00:14:16:80 00:13:30:87 00:27:47:67 00:10:10,23 19,86
1. 30 Monika Veveričíková SKSJP Bikejoring (1 pes FCI) 00:16:24:18 00:15:53:31 00:32:17:49 00:00:00,00 17,09
2. 31 Dušan Sumrák SKSJP Bikejoring (1 pes FCI) 00:26:34:96 00:16:01:17 00:42:36:13 00:10:18,64 12,96
3. 76 Monika Veveričíková SKSJP Bikejoring (1 pes FCI) 00:21:25:97 00:22:15:86 00:43:41:83 00:11:24,34 12,63
1. 70 Jana Marekova Speed 4 Dogs Canicross (1 pes) W 00:14:51:95 00:14:41:31 00:29:33:26 00:00:00,00 18,68
2. 71 Monika Pašmiková Speed 4 Dogs Canicross (1 pes) W 00:16:40:83 00:16:42:62 00:33:23:45 00:03:50,19 16,53
3. 60 Weronika Jurek — Foreign musher — Canicross (1 pes) W 00:17:06:68 00:16:57:30 00:34:03:98 00:04:30,72 16,2
4. 63 Zuzana Urgeová Speed 4 Dogs Canicross (1 pes) W 00:17:27:20 00:17:04:46 00:34:31:66 00:04:58,40 15,99
5. 64 Andrea Vitková Speed 4 Dogs Canicross (1 pes) W 00:17:47:31 00:17:42:05 00:35:29:36 00:05:56,10 15,55
6. 69 Viera Hargašová — Neregistrovaní — Canicross (1 pes) W 00:18:35:61 00:19:33:48 00:38:09:09 00:08:35,83 14,47
7. 53 Karolina Kumor — Foreign musher — Canicross (1 pes) W 00:19:32:44 00:19:28:87 00:39:01:31 00:09:28,05 14,15
8. 73 Lucia Panakova Speed 4 Dogs Canicross (1 pes) W 00:19:59:67 00:20:04:70 00:40:04:37 00:10:31,11 13,77
9. 65 Petra Štrbíková SHT Haniska Canicross (1 pes) W 00:19:59:45 00:21:27:78 00:41:27:23 00:11:53,97 13,32
10. 58 Aleksandra Górny — Foreign musher — Canicross (1 pes) W 00:20:27:90 00:21:17:87 00:41:45:77 00:12:12,51 13,22
11. 51 Martyna Chotowicka — Foreign musher — Canicross (1 pes) W 00:20:07:77 00:22:53:35 00:43:01:12 00:13:27,86 12,83
12. 52 Lara Chrenková Speed 4 Dogs Canicross (1 pes) W 00:21:43:00 00:22:23:47 00:44:06:47 00:14:33,21 12,51
13. 72 Katarína Siranova Musher klub Trenčín Canicross (1 pes) W 00:22:10:28 00:22:25:79 00:44:36:07 00:15:02,81 12,38
14. 67 Ivana Fugediova — Neregistrovaní — Canicross (1 pes) W 00:22:40:38 00:22:12:80 00:44:53:18 00:15:19,92 12,3
15. 66 Jana Murgašová SHT Haniska Canicross (1 pes) W 00:22:50:19 00:23:21:25 00:46:11:44 00:16:38,18 11,95
16. 54 Emilia Wojnowska — Foreign musher — Canicross (1 pes) W 00:24:30:71 00:24:22:46 00:48:53:17 00:19:19,91 11,29
17. 62 Zuzana Lacušková Musher klub Trenčín Canicross (1 pes) W 00:24:47:42 00:24:06:19 00:48:53:61 00:19:20,35 11,29
1. 74 Štefan Šterk Speed 4 Dogs Canicross (1 pes) 00:15:32:58 00:15:31:94 00:31:04:52 00:00:00,00 17,76
2. 68 Martin Škrabák — Neregistrovaní — Canicross (1 pes) 00:17:31:29 00:17:46:97 00:35:18:26 00:04:13,74 15,64
3. 56 Lukáš Kalas Speed 4 Dogs Canicross (1 pes) 00:18:09:15 00:18:26:93 00:36:36:08 00:05:31,56 15,08
4. 61 Tomáš Lacuška Musher klub Trenčín Canicross (1 pes) 00:19:35:74 00:20:46:11 00:40:21:85 00:09:17,33 13,68
5. 75 Karol Gecík Speed 4 Dogs Canicross (1 pes) 00:22:18:49 00:23:18:10 00:45:36:59 00:14:32,07 12,1
1. 49 Ján Néger KPZ Humenné Canicross (1 pes FCI) 00:18:25:87 00:18:45:01 00:37:10:88 00:00:00,00 14,85
2. 47 Renáta Labancová Musher klub Lučenec Canicross (1 pes FCI) 00:23:43:77 00:24:03:29 00:47:47:06 00:10:36,18 11,55
3. 48 Ľubomír Hundák Musher klub Lučenec Canicross (1 pes FCI) 00:26:18:18 00:27:20:47 00:53:38:65 00:16:27,77 10,29

Výsledky detskej kategórie