Nahrávam Udalosti
Udalosť sa už uskutočnila.

V magickom roku 2020 sme sa rozhodli, že Vás prevedieme krásnymi časťami Slovenska. Poďte aj Vy s nami objaviť nádherné kúty našej krajiny a rozbehať svojho Bodreek-a.

*Rozbehaj svojho Bodreek-a tour 2020* pozostáva zo série štyroch pretekov – Radobica, Rajec, Haniska a Košice, v disciplínach ako Canicross, Bikejoring a Scooter so psom. Účastníci tour budú zbierať body zvlášť v každej kategórii, na poslednom podujatí budú vyhlásení absolútni víťazi všetkých kategórii Rozbehaj svojho Bodreek-a tour 2020. Absolútne víťazstvo v našej tour je podmienené účasťou na poslednom, finálovom kole – v prípade neúčasti posledného preteku, sa cena presúva na ďalšieho pretekára v poradí podľa súčtu bodov.
Každý jeden pretek sa bude vyhodnocovať aj samostatne, víťazov oceníme vecnými cenami.

*Miesto preteku:* Košice – Furčiansky lesopark

*Trať:* 3,3 km, detský beh kratší

*Program podujatia:*
8:00 – 9:00 Prezentácia pretekára a veterinárna prehliadka psa
9:30 – briefing pretekov
10:00 štart prvého pretekára, individuálne štarty
Vyhlásenie víťazov a zverejnenie výsledkov hodinu po dobehnutí posledného pretekára.
Akákoľvek mena programu je zo strany usporiadateľa vyhradená!

*Prihlásenie na pretek:*
Je možné len online cez www.mushing.sk
Štart na preteku je možný len v prípade riadneho prihlásenia online a uhradenia štartovného. Prihlásenie na mieste nebude možné.

*Uzávierka prihlásenia:*

*Štartovné:*
Štartovné: 10 € registrovaný pretekár v SZPZ (Slovenský zväz psích záprahov) / 15 € neregistrovaný pretekár do uzávierky na účet (účet bude uvedený pri jednotlivých kolách).
Platba na mieste bude možná len po dohode s usporiadateľmi – platí pre zahraničných pretekárov.
V prípade štartu v ďalšej kategórii sa platí polovičné štartovné.
Do poznámky treba uviesť meno pretekára a dátum pretekov. Bez týchto údajov nebude platba akceptovaná! Priniesť k registrácii potvrdenie o zaplatení.
V prípade platby na účet sa platí štartovné výlučne prevodom. V prípade vkladu v hotovosti na účet v banke + 1eur.

V cene štartovného je zahrnuté aj občerstvenie pre pretekára – pri viacerých štartoch, je nárok len na jedno občerstvenie. V prípade neúčasti je štartovné nenávratné.

*Číslo účtu na úhradu:*
SK 8902000000001312857358

*Pravidlá pretekov:*
*Pre prezentácii pretekára je potrebné predložiť platný očkovací preukaz psa spolu s platným očkovaním.
*Počas celej doby preteku musí byť pes vedený a pripnutý na vôdzke.
*Pes musí byť starší ako 12 mesiacov pri kategórii CC, pre kategórie SC a BKJ starší ako 18 mesiacov.
*Pes musí byť počas preteku na postroji, štart na obojku nie je možný!
*Tour sa koná pod záštitou SZPZ s výnimkou štartu na všetkých kolách aj pre neregistrovaných pretekárov.
*Pretekári mladší ako 18 rokov môžu štartovať len s písomným súhlasom rodiča.
*agresívne psy musia mať náhubok/košík
*Prilba okrem kategórie canicross je povinná!

Usporiadateľ sa vyhradzuje možnosť zmeny trate v prípade nepriaznivého počasia. Všetci účastníci podujatia sú s prihliadnutím na povahu podujatia povinní počínať si tak, aby nedošlo ku škodám na zdraví a majetku. Usporiadateľ nezodpovedá za škody na majetku a zdraví spôsobené účastníkom podujatia, či už samotným účastníkom alebo jeho psom, iným účastníkom podujatia alebo treťou osobu, alebo inak.

Porušenie pravidiel je trestané diskvalifikáciu!! Všetci účastníci štartujú na vlastnú zodpovednosť!!

*Kontakt na usporiadateľa:*
Gabriela Artimovicova Hockickova (FB) +421905501796

Tomáš Hockicko (FB)

*Termíny jednotlivých pretekov Rozbehaj svojho Bodreek-a tour 2020:*

1. kolo 4.4.2020 Radobica- Preložené 24.10.2020
2. kolo 2.5.2020 Rajec- Zrušené
3. kolo 26.9.2020 Haniska
4. kolo 27.9.2020 Košice

*Kategórie tour:*

Beh so psom (CC), bike so psom (BKJ), kolobežka so psom (SC)

CC 1 pes do 14,9 kg muži
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
CC 1 pes nad 15 kg muži
CC 1 pes nad 15 kg ženy
CC 1 pes čistokrvný FCI*
BKJ 1 pes muži
BKJ 1 pes ženy
BKJ 1 pes čistokrvný FCI*
SC 1 pes muži/ženy
SC 1 pes muži/ženy čistokrvný FCI
Detský beh

*Prihlásenie do FCI kategórie je možné, iba pokiaľ registrované psy sú niektorého z plemien – Sibírsky husky, Aljašský malamut, Samojed, Grónsky pes. Pôvod psov musí byť jednoznačne preukázaný jeho originálnym rodokmeňom.
Vyhlásenie víťazov je možné len pri účasti 3 pretekárov v danej kategórii – to isté platí v prípade oddeleného vyhodnotenia muži a ženy.

*Bodové hodnotenie:*

1. pretekár v každom kole získava 1000 bodov, 2. a každý ďalší pretekár získava body podľa časovej straty na víťaza nasledovne:
– za každú začatú sekundu straty na 1. pretekára jeden bod menej, teda príklad ak som stratil 30 sekúnd na prvého tak získam 970 bodov,ak som stratil 120 sekúnd na víťaza, získavam 880 bodov, atď.

Body z rôznych kategórii sa spolu nesčítavajú, pretekár je bodovo ohodnotený v jednotlivých kategória zvlášť aj v prípade, že na jednotlivých kolách bude štartovať v rôznych kategóriách (napr. 1.kolo CC, 2. kolo BKJ a pod.).

*Usporiadateľ 3.a 4.kola tour:* SHT Haniska

Veľmi sa tešíme, že si spolu s nami prejdete tieto krásne kúty Slovenska a veríme, že si Rozbehaj svojho Bodreek-a tour 2020 maximálne užijete.

Prihlasovanie bolo uzatvorené.

Meno
Klub
Kategória
Psy
Roman Reistetter
KPZ Humenné
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1/SH
Matúš Hájek
SHT Haniska
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1/SH
Igor Štefan
KPZ Humenné
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
Ľubomír Kočik
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes muži
1/ESP
Matúš Hájek
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1/ESP
Viktor Hájek
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1/ESP
Marian Čerhit
KPZ Humenné
Bkj 1 pes muži
1
Andrej Drabik
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1esp
Vladimir Drabik
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1esp
Filip Rybar
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1/ESP
Lenka Farkašovská
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
1,X
Marcela Bimbova
SHT Haniska
Bkj 1 pes ženy
ESP
Jana Brossmannová
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
1/Kólia dlhosrstá
Gabriela Hockickova
SHT Haniska
Bkj 1 pes ženy
KK
Tamarka Birková
--- Neregistrovaní ---
Canicross deti
1 škótsky ovčiak dlhosrstý
Oliver Lorinc
--- Neregistrovaní ---
Canicross deti
Malý bradáč
Alica Lorincova
--- Neregistrovaní ---
Canicross deti
Malý bradáč
Laura Berésová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1 kríženec
Matej Filčák
KPZ Humenné
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1, kríženec
Mojmír Demeter
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1, kríženec
Richard Lukačko
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1 Jack Russel terrier
Lenka Farkašovská
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, X
Laura Berésová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1-kríženec
Monika Jakubčinová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1
Monika Jakubčinová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, borderkolia
Martina Hingiszova
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1pes,Jack russel
Zuzana Šmotková
SHT Haniska
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, Jagdterrier
Martina Šmajdová
Samojed klub Slovensko
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1
Carla Reistetterová
KPZ Humenné
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1/SH
Michaela Ivančová
PRIMA Siberian Husky klub
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1/SH
Michal Ivančo
PRIMA Siberian Husky klub
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1/SH
Tamara Ivančová
PRIMA Siberian Husky klub
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1/SH
Karol Gecík
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/MKS
Gregor Halás
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1 škótsky ovčiak dlhosrstý
Matúš Mirossay
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1
Peter Gurnik
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/APBT
Vojtech Špišák
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, weimarský stavač
Eduard Brossmann
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
Filip Rybar
SHT Haniska
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/ESP
Tomáš Lacuška
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/SH
Andrea Vitková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1/MKS
Nikola Berčíková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 ESP
Miroslava Verbova
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, kolia dlhosrstá
Erika Vandasova
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
Border kólia,1pes
Lujza Hockickova
SHT Haniska
CC 1 pes nad 15 kg ženy
Kolia dlhosrstá
Alžbeta Janíčková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
Írsky seter
Alžbeta Janíčková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
Írsky seter
Ivana Vašková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1
Zuzana Pokus Lacušková
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 austrálsky ovčiak
Veronika Takácsová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
Biely švajčiarsky ovčiak
Eva Zuckerová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 sučka, československý vlčiak
Viktoria Berčíková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, Alaskan
Anna Súkeníková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 louisianský leopard Buddha
Jaroslav Banoci
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy
1
Viktor Hájek
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy
1/ESP
Andrej Drabik
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy
1esp
Tomáš Hockicko
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy

PLACE BIB NAME TEAM Kategoria Time DIFFERENCE Time/km RYCHLOST
1 1 Ľubomír KOČIK Speed 4 Dogs BKJM 5:57.05 01:48 33,27
2 3 Andrej DRÁBIK SHT Haniska BKJM 6:22.24 +25.19 01:55 31,08
3 2 Filip RYBÁR SHT Haniska BKJM 6:35.26 +38.21 01:59 30,06
4 5 Matúš HÁJEK SHT Haniska BKJM 6:52.44 +55.39 02:04 28,8
5 4 Vladimír DRÁBIK SHT Haniska BKJM 6:53.47 +56.42 02:05 28,73
6 7 Marian ČERHIT KPZ Humenné BKJM 7:09.13 +1:12.08 02:10 27,68
7 6 Viktor HÁJEK SHT Haniska BKJM 8:03.92 +2:06.87 02:26 24,55
1 10 Roman REISTETTER KPZ Humenné BKJM FCI 6:50.62 02:04 28,93
2 9 Igor ŠTEFAN KPZ Humenné BKJM FCI 7:21.20 +30.58 02:13 26,93
3 14 Matúš HÁJEK SHT Haniska BKJM FCI 7:33.93 +43.31 02:17 26,17
1 42 Gabriela HOCKICKOVA SHT Haniska BKW 10:00.26 03:01 19,79
2 41 Marcela BIMBOVÁ SHT Haniska BKW 10:53.94 +53.68 03:18 18,17
3 44 Jana BROSSMANNOVÁ BKW 21:35.11 +11:34.85 06:32 9,17
43 Lenka FARKAŠOVSKÁ BKW – DNF –
1 11 Tomáš HOCKICKO SHT Haniska SC1 6:11.45 01:52 31,98
2 40 Andrej DRÁBIK SHT Haniska SC1 7:14.58 +1:03.13 02:11 27,34
3 13 Viktor HÁJEK SHT Haniska SC1 8:04.46 +1:53.01 02:26 24,52
4 12 Jaroslav BÁNOCI SHT Haniska SC1 8:30.07 +2:18.62 02:34 23,29
1 15 Nikola BERČÍKOVÁ Speed 4 Dogs CCW 10:28.68 03:10 18,9
2 20 Andrea VITKOVÁ Speed 4 Dogs CCW 13:11.87 +2:43.19 03:59 15
3 35 Zuzana POKUS LACUŠKOVÁ CCW 15:33.97 +5:05.29 04:43 12,72
4 21 Veronika TAKÁCSOVÁ CCW 16:29.33 +6:00.65 04:59 12,01
5 51 Alžbeta JANÍČKOVÁ CCW 16:46.94 +6:18.26 05:05 11,8
6 45 Ivana VAŠKOVÁ CCW 17:09.86 +6:41.18 05:12 11,54
7 50 Anna SÚKENÍKOVÁ CCW 19:36.88 +9:08.20 05:56 10,09
8 37 Tamara BIRKOVÁ CCW 20:04.13 +9:35.45 06:04 9,87
9 54 Eva ZUCKEROVÁ CCW 26:04.07 +15:35.39 07:53 7,6
10 56 Lujza HOCKICKOVÁ CCW 27:05.31 +16:36.63 08:12 7,31
11 33 Erika VANDASOVA CCW 36:22.11 +25:53.43 11:01 5,44
12 55 Miroslava VERBOVÁ CCW 36:55.05 +26:26.37 11:11 5,36
31 Viktoria BERČÍKOVÁ Speed 4 Dogs CCW – DNF –
1 25 Tomáš LACUŠKA Musher klub Trenčín CCM 12:33.91 03:48 15,76
2 30 Matúš MIROSSAY CCM 12:35.07 +1.16 03:48 15,73
3 29 Peter GURNÍK CCM 16:06.59 +3:32.68 04:52 12,29
4 34 Gregor HALÁS CCM 18:36.28 +6:02.37 05:38 10,64
5 52 Eduard BROSSMANN CCM 19:39.68 +7:05.77 05:57 10,07
46 Vojtech SPIŠÁK CCM – DNF –
16 Filip RYBÁR SHT Haniska CCM – DNF –
1 27 Matej FILČÁK KPZ Humenné CCM do 14.9kg 13:22.75 04:03 14,8
2 32 Mojmír DEMETER CCM do 14.9kg 18:16.62 +4:53.87 05:32 10,83
3 38 Richard LUKAČKO CCM do 14.9kg 21:45.71 +8:22.96 06:35 9,1
1 48 Roman REISTETTER CC FCI 14:00.22 04:14 14,14
2 49 Martina ŠMAJDOVÁ CC FCI 18:45.93 +4:45.71 05:41 10,55
19 Michaela IVANČOVÁ PRIMA Siberian Husky klub CC FCI – DNF –
1 47 Monika JAKUBČINOVÁ CCW do 14.9kg 15:27.52 04:41 12,81
2 23 Zuzana ŠMOTKOVÁ SHT Haniska CCW do 14.9kg 16:04.05 +36.53 04:52 12,32
3 59 Martina PRACHOVNÍKOVÁ CCW do 14.9kg 20:07.58 +4:40.06 06:05 9,84
4 57 Laura BÉRESOVÁ CCW do 14.9kg 21:18.43 +5:50.91 06:27 9,29
5 53 Martina HINGISZOVA CCW do 14.9kg 26:33.40 +11:05.88 08:02 7,46
58 Lenka FARKAŠOVSKÁ CCW do 14.9kg – DNF –