Nahrávam Udalosti

Preteky propozície: Oravský Háj 2023, 1. ročník PRIMA Cup
Usporiadateľ pretekov: PRIMA Siberian Husky klub
Termín: 14.-15. január 2023
Druh pretekov: Sane – šprint
Miesto pretekov: ORAVSKÝ HÁJ GARDEN HOTEL & RESORT
Riaditeľ pretekov: Patrik Pribula
Trať pretekov: 5 – 7,5 km bežkárske trate a lúky
Súťažné kategórie: A, A-FCI ,B, B-FCI ,C, C-FCI, D, D-FCI, SKJ-2psy, SKJ-2psy FCI, SKJ-1pes, SKJ-1pes FCI, SKJ1-J, SKJ1FCI-J,D-J, D-FCI-J.  SKJ1-J a D-J od 12 do 15 rokov. SKJ1, D a C od 15 rokov. SKJ 2 a ostatné kategórie(O.A.B) od 18 rokov. To platí aj pre kategórie FCI
Vyhodnotenie kategórie: Vyhlásenie víťazov minimálne pri účasti 3 pretekárov v kategórii. Oddelene hodnotenie v kategórii A a B(A FCI a B FCI) pri účasti minimálne 3 pretekárov v každej kategórií. Oddelené hodnotenie žien (SKJ) minimálne pri účasti 3 pretekárok v kategórii.
Časový harmonogram:
piatok 13.01.2023 19:00 – 22:00 prezentácia – veterinárna prehliadka + odovzdávanie štartovných čísiel.
sobota 14.01.2023 09:30 brífing
10:00 štart 1. kola
nedeľa 15.01.2023 09:00 štart 2. kola
14:00 vyhodnotenie
Uzávierka prihlášok: streda  12.01.2023 – po tomto dátume sa už nebude možné prihlásiť.
Štartovné: 30,00 eur jednotné pre všetkých pretekárov. Juniori 15,00 eur.
V prípade štartu v ďalšej kategórii sa platí polovičné štartovné. Zahraniční pretekári môžu platiť aj na mieste preteku.
Spôsob platby: Na číslo účtu  SK55 0200 0000 0030 1545 4156 do poznámky uviesť meno pretekára za ktorého je platené štartovné.
Pri prezentácii je potrebné predložiť doklad o zaplatení.
Veterinárne podmienky: Podľa rozhodnutia KVS, povinné očkovania (besnota,parvoviróza,psinka,hepatitída,parainfluenza,laryngotracheitída,leptospiróza) potvrdenie príslušného veterinára. Upozornenie na dodržiavanie pravidiel a pozor na agresiu psov na trati !
Ubytovanie a stravovanie: Stravovanie:

pretekár  (pomocník pri záprahu) sobota, nedeľa obed a občerstvenie, V prípade stravovania pre ostatné osoby potrebné nahlásiť do uzávierky preteku.

Ubytovanie:

ORAVSKÝ HÁJ GARDEN HOTEL & RESORT –  https://www.oravskyhaj.sk/ (promo kód na zľavu zaprahy2023)

Druhý variant ubytovania:

BREZOVICA Horský Hotel & Ski Centrum ( jednotná cena dvojposteľová izba 70 eur ubytovanie s raňajkami pre dve osoby, prístelka 25 eur)

(ubytovanie si zabezpečuje pretekár sám v prípade otázok email: patrik.pribula@icloud.com , možné bývať v karavane na stake-oute, bez el. prípojky)

Prihlášky na preteky: https://mushing.sk/preteky/

V prípade špeciálnej požiadavky ako napr. spoločné sane s iným pretekárom,  písať do uzávierky prihlášok na email: patrik.pribula@icloud.com

Upozornenie!!! Pretekár, alebo jeho zástupca si musí prevziať štartovné číslo počas prezentácie. Po prezentácii sa už štartovné čísla nebudú vydávať!  Prilba je pre všetkých pretekárov do 18 rokov povinná.
Protesty: Po zložení poplatku 30 €

  * Prihlásenie do FCI kategórie je možné, iba pokiaľ registrované psy sú niektorého z plemien - Sibírsky husky, Aljašský malamut, Samojed, Grónsky pes. Pôvod psov musí byť jednoznačne preukázaný jeho originálnym rodokmeňom.

  **Registration to the FCI categoriec is possible, only for the dogs of following breeds - Siberian Husky, Alaskan Malamute, Samoyed, Greenland dog. The origin of the dogs must be shown by their original pedigree.

  Chiplist

  Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich údajov prostredníctvom našej webovej stránky. / By using this form, you consent to the storage and processing of your data via our website.

  Meno
  Klub
  Kategória
  Psy
  Michał Świderski
  --- Foreign musher ---
  Skijoring 1 pes
  1, ORI - ESP
  Michał Świderski
  --- Foreign musher ---
  Skijoring 2 psy
  ESP, Holba a Buffy

  Až po skončení udalosti.