Prezídium WSA oznamuje:

We are delighted to announce that the joint IFSS/WSA World Championships in Sweden that had to be cancelled in 2021 due to the Covid-19 pandemic have been rescheduled to March 2022.

As was planned for 2021, the IFSS/WSA World Championships 2022 will take place in three venues (Särna, Ramundberget and Åsarna) in central Sweden. All-breed and purebred teams will be able to compete for World Championship titles in Skidog, Sled Sprint, Mid-Distance and Long-Distance classes.

The exact details are still being worked on and further information will be released as soon as the negotiations with venues and sponsors have been finalised.

For now, we would like to wish you, your families and four-legged friends a peaceful Holiday season and a happy and healthy New Year.

Helen Lundberg – President IFSS
Arno Steichler – Chairman WSA
Anders Hörnlund – Chairman SPHK/Polardistans

—- Slovensky —-

S potešením oznamujeme, že spoločné majstrovstvá sveta IFSS / WSA vo Švédsku, ktoré museli byť zrušené v roku 2021 z dôvodu pandémie Covid-19, boli presunuté na marec 2022.

Ako bolo plánované na rok 2021, majstrovstvá sveta IFSS / WSA 2022 sa uskutočnia na troch miestach (Särna, Ramundberget a Åsarna) v strednom Švédsku. Otvorená trieda a čistokrvné tímy budú môcť bojovať o tituly majstrov sveta v triedach Skidog, Sled Sprint, Mid-Distance a Long-Distance.

Na presných podrobnostiach sa ešte stále pracuje a ďalšie informácie budú zverejnené, akonáhle budú ukončené rokovania s miestami konania a sponzormi.

Zatiaľ by sme vám, vašim rodinám a štvornohým priateľom chceli popriať pokojné sviatočné obdobie a šťastný a zdravý nový rok.

Helen Lundberg – prezidentka IFSS
Arno Steichler – predseda WSA
Anders Hörnlund – predseda SPHK / Polardistans

Arno Steichler – predseda WSA

Helen Lundberg – prezidentka IFSS
Anders Hörnlund – predseda SPHK / Polardistans