Nahrávam Udalosti

Preteky propozície: Husky CUP 2019/2020 – 4.kolo – Jarné káry Mošovce + vyhodnotenie Husky CUP 2019/20
Usporiadateľ pretekov: Musher Klub Lučenec
Termín: 07.-08.03.2020
Druh pretekov: Vozíky – šprint
Usporiadateľ pretekov: Musher Klub Lučenec
Miesto pretekov: Športovo rekreačné zariadenie Drienok Mošovce
Riaditeľ pretekov: Juraj Fabian
Trať pretekov: 5 km, mierne zvlnená vedená lesnými cestami
POZOR!!!!!  Pri vyhlasovaní výsledkov budú losované tri štartovné čísla. Pre vylosované čísla finančná odmena 50,00 eur, 30,00 eur a 20,00 eur.
Súťažné kategórie: Canicross (1 pes),Canicross FCI (1 pes),Bikejöring (1 pes),Bikejöring FCI (1 pes),Scooter (1 pes)Scooter FCI (1pes),Scooter (2 psy), Scooter FCI (2 psy),Malý záprah (3-4 psy),Malý záprah FCI (3-4 psy), Veľký záprah (5 a viac psov),Veľký záprah FCI (5 a viac psov)
Detská kategória v nedeľu cca 200 metrov
Vyhodnotenie kategórie: Vyhlásenie víťazov pri účasti minimálne troch pretekárov v kategórii. Oddelené hodnotenie žien pri účasti minimálne troch pretekárok v kategórii CC a Bkj.
Časový harmonogram: piatok 06.03.2020
18:00-22:00 registrácia – odovzdávanie štartovných čísiel + veterinárna kontrola
sobota 07.03.2020
9:30 brífing
10:00 štart 1.kola
nedeľa 08.03.2020
9:00 štart 2.kola
13:00 vyhodnotenie
Posunutie času štartu kvôli klimatickým podmienkam možné!
Uzávierka prihlášok: streda 04.03.2020 po tomto dátume už nebude možné sa prihlásiť. Prihlásenie na mieste už nebude možné!!!!!!!!!!!!
Štartovné: 20,00 – pre členov SZPZ a 25,00 – pre nečlenov SZPZ (platí pre slovenských pretekárov). V prípade štartu v ďalšej kategórii sa platí polovičné štartovné.
Zahraniční pretekári môžu platiť na mieste preteku.
Spôsob platby: Číslo účtu 0340845480 / 0900 do poznámky uviesť meno pretekára za ktorého je platené štartovné.
IBAN  SK76 0900 0000 0003 4084 5480
Pri prezentácii je potrebné predložiť doklad o zaplatení.
Veterinárne podmienky: Podľa rozhodnutia KVS, povinné očkovania, povinnosť očkovania kotercového kašla bolo na kongrese SZPZ zrušené
Ubytovanie a stravovanie: Stravovanie: Musher + pomocník (pri záprahoch)   občerstvenie v sobotu  obed
Ubytovanie: p. Sklenár 0905 442 831
Prihlášky na preteky: www.mushing.sk

V prípade špeciálnej požiadavky ako napr. spoločná kára s iným pretekárom, mailom na info@mklucenec.sk !

Protesty: Po zložení poplatku 30 €  Tzv. anténa v kategórii BKJ a SC povinná
UPOZORNENIE !!! Prilba okrem CC povinná.
Delegát SZPZ: Patrik Lučanský

Prihlasovanie bolo uzatvorené.

Meno
Klub
Kategória
Psy
Dušan Sumrák
Slovenský klub severských a japonských plemien
Bikejoring (1 pes FCI)
1 AM
Ľubomír Kočik
Speed 4 Dogs
Bikejoring (1 pes)
1/ESP
Daniela Lakatošová
Musher klub Trenčín
Bikejoring (1 pes)
1 , LLP
Filip Rybár
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1/ESP
Martin Klár
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
1 ESP
Marcel Dučák
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1, esp
Marcel Dučák
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1, esp
Denisa Králová
--- Neregistrovaní ---
Bikejoring (1 pes)
1/SH
Tomáš Hockicko
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1/ESP
Damián Benedik
--- Neregistrovaní ---
Bikejoring (1 pes)
1 esp
Jan Zbořil
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
1ESP
Marek Lipnický
Shanaya Stars
Bikejoring (1 pes)
1 SH
Radka Pecková
--- Neregistrovaní ---
Canicross (1 pes FCI)
1 Sibiřský Husky
Adriana Árvaiová
--- Neregistrovaní ---
Canicross (1 pes FCI)
1xSiberian Husky
Zuzana Lacušková
Musher klub Trenčín
Canicross (1 pes)
1 Austrálsky ovčiak
Lenka Štelclová
--- Foreign musher ---
Canicross (1 pes)
1 ESP Zinka
Andrea Vitková
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1/MKS
Lucia Panakova
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1 pes, irsky terier
Lukáš Kalas
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1, Pointer
Ivana Fugediova
--- Neregistrovaní ---
Canicross (1 pes)
1/SH
Marián Kohút
Musher klub Trenčín
Canicross (1 pes)
1 ESP
Camille Paris
--- Foreign musher ---
Canicross (1 pes)
Hera
Camille Paris
--- Foreign musher ---
Canicross (1 pes)
Hera
Milan Belzár
Musher klub Trenčín
Canicross (1 pes)
Sibírsky Husky
Veronika Topolska
--- Neregistrovaní ---
Canicross (1 pes)
1, esp
Erik Copko
Mushing Mania
Canicross (1 pes)
1 BOC
Michal Miko
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1, slovensky kopov
Tomáš Lacuška
Musher klub Trenčín
Canicross (1 pes)
1/AS
Viktória Berčíková
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1
Nikola Berčíková
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1
Branislav Grenzner
SHT Haniska
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4/SH
Jan Uhrin
Musher klub Lučenec
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4 SH
Dušan Sumrák
Slovenský klub severských a japonských plemien
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4 AM
Michal Katzer
--- Neregistrovaní ---
Malý záprah (3-4 psy)
4 ESP
Michal Balko
Mushing Mania
Malý záprah (3-4 psy)
4 AH
Michal Tobiášek
--- Foreign musher ---
Malý záprah (3-4 psy)
4
Viktor Hájek
SHT Haniska
Malý záprah (3-4 psy)
2/SH 2/ESP
Lea Mánková
--- Foreign musher ---
Scooter (1 pes FCI)
1, ESP
Peter Krajčovič
--- Neregistrovaní ---
Scooter (1 pes FCI)
1 Alaskan malamute
Daniel Kurka
--- Foreign musher ---
Scooter (1 pes FCI)
1 SH
Martin Bělica
--- Foreign musher ---
Scooter (1 pes FCI)
1 Sibiřský Husky
Vlastimil nath
Musher klub Lučenec
Scooter (1 pes FCI)
1SH
Renáta Labancová
Musher klub Lučenec
Scooter (1 pes FCI)
1AM
Jakub Hájek
SHT Haniska
Scooter (1 pes FCI)
1/SH
Zuzana Mikolkova Betinska
Slovenský klub severských a japonských plemien
Scooter (1 pes FCI)
1, AM
Peter Chanas
Flying Husky
Scooter (1 pes FCI)
1/SH
Peter Krajčovič
--- Neregistrovaní ---
Scooter (1 pes)
1 sibírsky husky
Lucie Schönová
--- Foreign musher ---
Scooter (1 pes)
1 EH
Sarah Bedušová
Speed 4 Dogs
Scooter (1 pes)
1/ EH
Jana Tomášková
--- Neregistrovaní ---
Scooter (1 pes)
1
Jawad Malki
--- Foreign musher ---
Scooter (1 pes)
1 NKO
Matúš Hájek
SHT Haniska
Scooter (1 pes)
1/ESP
Mariana Kotuliaková
SHT Haniska
Scooter (1 pes)
1ESP
Marek Lipnický
Shanaya Stars
Scooter (1 pes)
1, SH
Monika Veveričíková
Slovenský klub severských a japonských plemien
Scooter (2 psy FCI)
2 SH
Adélka Havlíčková
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy FCI)
2, SH
Dita Pechánková
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy FCI)
2 SH
Bára Adámková
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy FCI)
2 SH
Zuzana Mikolkova Betinska
Slovenský klub severských a japonských plemien
Scooter (2 psy FCI)
2, aljašský malamut
Jaroslav Sobkuliak
Shanaya Stars
Scooter (2 psy FCI)
2
Jan Wimmer
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy FCI)
2 SH
Andrea Andrášová
Mushing Slovakia
Scooter (2 psy FCI)
2 SH
Pavol Ondrík
Mushing Slovakia
Scooter (2 psy FCI)
2 SH
Monika Árvaiová
Slovenský klub severských a japonských plemien
Scooter (2 psy FCI)
1xSiberian Husky 1xGreenland dog
Peter Chanas
Flying Husky
Scooter (2 psy FCI)
2/SH
Vratislav Minac
Musher klub Lučenec
Scooter (2 psy)
3
Michal Kozel
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy)
2, alaskan
Jaroslav Banoci
SHT Haniska
Scooter (2 psy)
2
Mária Dornerová
Musher klub Lučenec
Scooter (2 psy)
2ESD
Martin Klár
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy)
2 ESP
Gabriela Milatová
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy)
2 ESP
Gabriela Milatová
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy)
2 ESP
Michal Tobiášek
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy)
2
Vladimír Bednár
--- Neregistrovaní ---
Scooter (2 psy)
2, SH
Camille Paris
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy)
2, mix
Jana Tomášková
--- Neregistrovaní ---
Scooter (2 psy)
2 ESP
Peter Lipcsei
--- Foreign musher ---
Veľký záprah (5 a viac psov FCI)
AM
Zdeněk Zetek
--- Foreign musher ---
Veľký záprah (5 a viac psov FCI)
7 SH
Tomáš Bohunický
Musher klub Lučenec
Veľký záprah (5 a viac psov)
6 EH
Juraj Vavrúš
Mushing Mania
Veľký záprah (5 a viac psov)
Miroslav Pažur
Husky Team Orava
Veľký záprah (5 a viac psov)
8
Jaroslav Sobkuliak
Shanaya Stars
Veľký záprah (5 a viac psov)
8
Martin Vrtěl
--- Foreign musher ---
Veľký záprah (5 a viac psov)
5 EH
Jakub Reguli
Husky Team Orava
Veľký záprah (5 a viac psov)
6EH
Erik Copko
Mushing Mania
Veľký záprah (5 a viac psov)
8AH

Š.č. Priezvisko Meno Klub Kategória 1. kolo 2. kolo Výsledný čas
2 Jakub Reguli Husky Team Orava VZ (5 a viac psov) 00:08:57:85 00:08:56:76 00:17:54:61
3 Martin Vrtel — Foreign musher — VZ (5 a viac psov) 00:09:17:92 00:09:31:24 00:18:49:16
5 Miroslav Pažur Husky Team Orava VZ (5 a viac psov) 00:09:47:17 00:09:39:04 00:19:26:21
7 Tomáš Bohunický Musher klub Lučenec VZ (5 a viac psov) 00:09:40:67 00:10:23:76 00:20:04:43
1 Erik Copko Mushing Mania VZ (5 a viac psov) 00:13:22:20 00:13:30:85 00:26:53:05
8 Zdeněk Zetek — Foreign musher — VZ (5 a viac psov) 00:19:10:82 00:20:24:64 00:39:35:46
9 Peter Lipcsei — Foreign musher — VZ (5 a viac psov) 00:22:46:92 00:23:31:95 00:46:18:87
11 Michal Tobiášek — Foreign musher — MZ (3-4 psy) 00:09:10:78 00:09:09:54 00:18:20:32
10 Viktor Hájek SHT Haniska MZ (3-4 psy) 00:11:09:01 00:10:58:23 00:22:07:24
12 Michal Balko Mushing Mania MZ (3-4 psy) 00:16:33:45 00:14:52:32 00:31:25:77
16 Branislav Grenzner SHT Haniska MZ (3-4 psy FCI) 00:11:53:24 00:12:15:20 00:24:08:44
14 Dušan Sumrák SKSJP MZ (3-4 psy FCI) 00:16:01:61 00:17:23:77 00:33:25:38
150 Jan Uhrin Musher klub Lučenec MZ (3-4 psy FCI) 00:23:18:17 00:21:36:33 00:44:54:50
24 Filip Rybár SHT Haniska BKJ (1 pes) 00:08:55:58 00:08:57:18 00:17:52:76
22 Marcel Dučák SHT Haniska BKJ (1 pes) 00:08:57:80 00:09:02:20 00:18:00:00
23 Martin Klár — Foreign musher — BKJ (1 pes) 00:09:15:74 00:09:05:89 00:18:21:63
26 Ľubomír Kočik Speed 4 Dogs BKJ (1 pes) 00:09:36:45 00:09:27:17 00:19:03:62
25 Daniela Lakatošová Musher klub Trenčín BKJ (1 pes) 00:11:10:95 00:10:51:67 00:22:02:62
18 Jan Zboril — Foreign musher — BKJ (1 pes) 00:11:22:27 00:11:47:98 00:23:10:25
17 Marek Lipnický Shanaya Stars BKJ (1 pes) 00:13:20:73 00:14:21:17 00:27:41:90
27 Dušan Sumrák SKSJP BKJ (1 pes) 00:15:07:45 00:15:10:86 00:30:18:31
21 Denisa Králová — Neregistrovaní — BKJ (1 pes) 00:17:34:58 00:22:00:45 00:39:35:03
28 Jana Tomášková — Neregistrovaní — SC (2 psy) 00:09:03:95 00:09:19:27 00:18:23:22
31 Michal Tobiášek — Foreign musher — SC (2 psy) 00:09:22:54 00:09:23:51 00:18:46:05
55 Lucie Schonová — Foreign musher — SC (2 psy) 00:09:36:73 00:09:35:20 00:19:11:93
32 Gabriela Milatová — Foreign musher — SC (2 psy) 00:09:44:76 00:10:01:70 00:19:46:46
33 Martin Klár — Foreign musher — SC (2 psy) 00:09:55:61 00:10:04:36 00:19:59:97
36 Michal Kozel — Foreign musher — SC (2 psy) 00:10:06:30 00:10:03:13 00:20:09:43
83 Gabriela Milatová — Foreign musher — SC (2 psy) 00:10:14:17 00:10:27:33 00:20:41:50
29 Camille Paris — Foreign musher — SC (2 psy) 00:11:25:86 00:11:02:17 00:22:28:03
35 Jaroslav Banoci SHT Haniska SC (2 psy) 00:11:34:33 00:11:25:20 00:22:59:53
34 Mária Dornerová Musher klub Lučenec SC (2 psy) 00:12:36:70 00:12:54:36 00:25:31:06
30 Vladimír Bednár — Neregistrovaní — SC (2 psy) 00:16:39:82 00:19:14:95 00:35:54:77
39 Adélka Havlíčková — Foreign musher — SC (2 psy FCI) 00:11:38:92 00:11:42:01 00:23:20:93
43 Jan Wimmer — Foreign musher — SC (2 psy FCI) 00:12:57:05 00:12:21:02 00:25:18:07
38 Peter Chanas Flying Husky SC (2 psy FCI) 00:15:58:70 00:15:48:67 00:31:47:37
42 Andrea Andrášová Mushing Slovakia SC (2 psy FCI) 00:17:37:64 00:20:58:92 00:38:36:56
41 Pavol Ondrík Mushing Slovakia SC (2 psy FCI) 00:19:52:42 00:21:07:95 00:41:00:37
40 Monika Arvaiová SKSJP SC (2 psy FCI) 00:20:47:88 00:20:27:79 00:41:15:67
45 Zuzana Mikolkova Betinska SKSJP SC (2 psy FCI) 00:23:05:17 00:23:50:63 00:46:55:80
51 Matúš Hájek SHT Haniska SC (1 pes) 00:11:53:92 00:12:27:33 00:24:21:25
85 Dušan Bobrík Musher klub Lučenec SC (1 pes) 00:13:53:57 00:14:05:85 00:27:59:42
52 Jawad Malki — Foreign musher — SC (1 pes) 00:13:01:76 00:15:09:17 00:28:10:93
56 Peter Krajčovič — Neregistrovaní — SC (1 pes) 00:21:36:01 00:22:35:11 00:44:11:12
53 Jana Tomášková — Neregistrovaní — SC (1 pes) W 00:10:24:70 00:10:18:20 00:20:42:90
50 Mariana Kotuliaková SHT Haniska SC (1 pes) W 00:10:40:17 00:10:48:02 00:21:28:19
54 Sarah Bedušová Speed 4 Dogs SC (1 pes) W 00:11:15:61 00:11:44:36 00:22:59:97
62 Daniel Kurka — Foreign musher — SC (1 pes FCI) 00:16:07:73 00:17:41:32 00:33:49:05
84 Peter Chanas Flying Husky SC (1 pes FCI) 00:18:23:42 00:19:48:67 00:38:12:09
61 Martin Belica — Foreign musher — SC (1 pes FCI) 00:20:16:76 00:22:40:64 00:42:57:40
60 Vlastimil Nath Musher klub Lučenec SC (1 pes FCI) 00:27:32:61 00:27:38:35 00:55:10:96
59 Renáta Labancová Musher klub Lučenec SC (1 pes FCI 2) 00:19:21:41 00:23:41:26 00:43:02:67
63 Peter Krajčovič — Neregistrovaní — SC (1 pes FCI 2) 00:21:16:32 00:23:48:82 00:45:05:14
57 Zuzana Mikolkova Betinska SKSJP SC (1 pes FCI 2) 00:31:22:13 00:29:14:02 01:00:36:15
73 Marián Kohút Musher klub Trenčín CC (1 pes) 00:15:54:89 00:16:33:60 00:32:28:49
75 Lukáš Kalas Speed 4 Dogs CC (1 pes) 00:17:57:45 00:18:15:42 00:36:12:87
86 Peter Hrča — Neregistrovaní — CC (1 pes) 00:20:45:64 00:20:47:86 00:41:33:50
67 Tomáš Lacuška Musher klub Trenčín CC (1 pes) 00:20:28:23 00:21:06:74 00:41:34:97
68 Michal Miko Speed 4 Dogs CC (1 pes) 00:22:06:23 00:22:51:20 00:44:57:43
80 Adriana Arvaiová — Neregistrovaní — CC (1 pes) 00:29:44:39 00:31:31:89 01:01:16:28
69 Erik Copko Mushing Mania CC (1 pes) 00:32:52:48 00:34:54:01 01:07:46:49
77 Andrea Vitková Speed 4 Dogs CC (1 pes) W 00:18:09:48 00:18:01:45 00:36:10:93
70 Veronika Topolska — Neregistrovaní — CC (1 pes) W 00:18:15:70 00:18:02:67 00:36:18:37
78 Lenka Štelclová — Foreign musher — CC (1 pes) W 00:18:34:36 00:19:07:48 00:37:41:84
74 Ivana Fugediova — Neregistrovaní — CC (1 pes) W 00:23:15:14 00:22:52:89 00:46:08:03
81 Radka Pecková — Neregistrovaní — CC (1 pes) W 00:22:41:70 00:23:26:49 00:46:08:19
72 Camille Paris — Foreign musher — CC (1 pes) W 00:30:00:76 00:30:02:92 01:00:03:68
71 Milan Belzár Musher klub Trenčín CC (1 pes) DSQ*
37 Vratislav Minac Musher klub Lučenec SC (2 psy) 00:12:46:77 DNS
6 Juraj Vavrúš Mushing Mania VZ (5 a viac psov) 00:11:37:45 DNS
82 Marcel Dučák SHT Haniska BKJ (1 pes) 00:09:44:14 DNS
* diskvalifikácia z dôvodu hrubého porušenia pretekárskeho poriadku