Nahrávam Udalosti
Udalosť sa už uskutočnila.

‼️‼️ Vážení účastníci,
Vzhľadom na stále pretrvávajúcu situáciu s vírusom Covid-19 sme nútení zmeniť termíny konania prvých dvoch kôl Fitmin cupu 2019.
Pevne veríme, že sa po lete všetko upokojí a budeme sa môcť všetci v zdraví stretnúť v septembri . Keďže si uvedomujeme, že aj organizátori iných podujatí budú dátumy presúvať, rozhodli sme sa konanie Fitmin cupu vám všetkým uľahčiť a prvé kolo spojiť s druhým do jedného víkendu.
‼️ V Kuchyni na prvom kole sa teda uvidíme 5.9.
‼️ v Doľanoch bude hneď v nedeľu 6.9.
Presunutie kôl po nariadení Vlády SR nás zastihlo vo chvíli, keď už boli prípravy podujatí v plnom prúde, vrátane investícií do materiálu a služieb. Z tohto dôvodu žiaľ tým z vás, ktorým nový termín preteku nebude vyhovovať,  niesme schopní aktuálne štartovné vrátiť. Štartovné preto presúvame na nové termíny. Ak sa nebudete môcť preteku v novom termíne zúčastniť, štartovné Vám bude vrátene v deň ich konania.
V prípade otázok prosím kontaktujte p. Marekovú na tel čísle 0903319729
Ďakujeme za pochopenie
Novy termin a aj zmena prveho a druheho kola v poradi- 1. Kolo 5.9. Kuchyna, 2.kolo 6.9. Dolany

V roku 2020 sme pre vás pripravili seriál troch pretekov s jedným dvojkolom, v individuálnych mushingových disciplínach Canicross, Bikejoring a Scooter so psom. V rámci jednotlivých kôl budú účastníci zbierať body v každej kategórii zvlášť a na finálovom kole budú vyhlásení víťazi celoročného Fitmin Cupu 2020. Každé kolo preteku bude taktiež vyhodnotené vecnými cenami zvlášť. Vyhlásenie víťazov jednotlivých kategórií celého FITMIN CUPu je okrem získania dostatočného počtu bodov na víťazstvo podmienené aj účasťou na finálovom dvojkole cupu- (Ak pretekár nebude prítomný na finálovom preteku, cena sa posunie ďalšiemu podľa súčtu bodov z jednotlivých kôl) a taktiež otvorením kategórie na každom kole podľa pravidiel SZPZ.

Bodové hodnotenie FITMIN CUPu:
V rámci Cupu sa súťaží v troch rôznych kategóriách – Canicross, Bikejoring, Scooter

Účastníci jednotlivých kôl budú hodnotení podľa umiestnenia počtom bodov:
1. miesto – 20 bodov
2. miesto – 18 bodov
3. miesto – 16 bodov
4. miesto – 15 bodov
5. miesto – 14 bodov
6. miesto – 13 bodov
7. miesto – 11 bodov
8. miesto – 9 bodov
9. miesto – 7 bodov
10. miesto – 5 bodov
11. miesto a ďalšie – 1 bod
Počty bodov zbiera dvojica v jednotlivých kategóriách zvlášť a body z rôznych kategórii sa nedajú sčítavať. (Príklad: ak pretekár pôjde v jednom kole kategóriu BKJ a v druhom CC, body má v každej kategórii za jeden štart.)

Termíny kôl FITMIN CUPu 2020:
1. Kolo 5.9. Kuchyňa
2. Kolo 6.9. Doľany
3. Kolo-Finále – 12.-13.9. Plavecký Štvrtok (toto kolo je dvojdňový pretek a vyhodnocuje sa iba v nedeľu súčtom časov z oboch dní)

Usporiadateľ pretekov:
Speed 4 dogs

Miesto: Camping park Karpaty Kuchyňa 372

Trať pretekov: cca 3km lesný terén

Prezentácia pretekárov a vet. prehliadka od 08:00 do 09:00
ŠTART prvého pretekára 10:00
Štarty individuálne.
Vyhlásenie výsledkov hodinu po dobehnutí posledného pretekára.

Bohatá tombola

V cene štartovného obdrží pretekár štartovací balíček, pitný režim, účastnícku „medajlu“ (nechajte sa prekvapiť jednotlivými kolami), jedno plnohodnotné teplé jedlo.

Zmena programu vyhradená.

Súťažné kategórie:
CC 1 pes do 14,9kg muži
CC 1 pes do 14,9kg ženy
CC 1 pes nad 15kg muži
CC 1 pes nad 15kg ženy
CC 1 pes nad 15kg čistokrvní FCI
Bkj 1 pes muži
Bkj 1 pes ženy
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
SC 1 pes muži/ ženy spolu
SC 1 pes čistokrvní FCI
Canicross Detská kategória- cca 500m-700m (štartovné 5 eur, vyhodnotenie a ceny pre všetky detičky, registrácia a platba na mieste)

UPOZORNENIE !!!
Prilba okrem CC povinná.

!!!NOVINKA!!! JEDNA DVOJICA – Tj rovnaký pes a majiteľ MÔŽU ŠTARTOVAŤ V JEDEN DEŇ V DVOCH RÔZNYCH KATEGÓRIÁCH!!

Pričom si pretekár v prihláške volí hlavnú kategóriu a do poznámky uvádza kategóriu „hobby“, ktorá bude vyhodnotená samostatne symbolicky. Dvojica si môže zvoliť však iba jednu „kolesovú“ disciplínu a jeden z dvoch štartov musí byť vždy Canicross- kôli náročnosti kolesových disciplín na psa.

Štartovné za druhý štart s rovnakým psom—5eur, platba na mieste. Pretekár má nárok iba na jeden štartovací balíček a účastnícku medajlu.

Vyhodnotenie kategórie:
Vyhlásenie víťazov minimálne pri účasti troch pretekárov v kategórii.
Prihlášky: online na www.mushing.sk Na jednotlivých kolách môžu štartovať len pretekári, ktorí sa riadne prihlásili a zaregistrovali na jednotlivé kolo do termínu uzávierky prihlášok.

Registrácia na mieste okrem detskej kategórie NIEJE MOŽNÁ!

Uzávierka prihlášok: streda 2.9. 2020 o 22:00

Štartovné:

Registrovaní pretekári v SZPZ:

Členovia SZPZ budú mať na FITMIN CUP 2020 jednotné štartovné bez ohľadu na dátum prihlásenia: 15EUR na jednokolové a 25EUR na dvojkolové preteky. Detské kategórie budú dokonca ZDARMA pre všetky deti, ktoré sú členmi SZPZ.

Neregistrovaní pretekári:

Kuchyňa – do 31.3. —- 15,-EUR,

Od 1.4. do 30.4.—- 17,-EUR

Od 1.5. do 2.9. —-20,- EUR

Celý cup (3 kolá) do 31.7. —- 55,- EUR darček UTERÁK „FITMIN CUP“ GRÁTIS

od 1.8. do 2.9.——55,- EUR bez darčeka

V prípade štartu v ďalšej kategórii s iným psom sa platí polovičné štartovné.

Číslo účtu pre platbu :
SK2975000000004022680316

Do poznámky treba uviesť meno pretekára a dátum pretekov. Bez týchto údajov nebude platba akceptovaná! Priniesť k registrácii potvrdenie o zaplatení.
Štartovné je neprenosné na inú osobu, iné kolo Fitmin Cupu a nevratné.

Pravidlá a upozornenia:
Pri prezentácií je potrebné predložiť očkovací preukaz psa s platnými očkovaniami.

Účastníci do 18 rokov môžu štartovať len s písomným súhlasom rodiča. Účastníci registráciou potvrdzujú, že štartujú na vlastnú zodpovednosť.
Všetci účastníci podujatia sú s prihliadnutím na povahu podujatia povinní počínať si tak, aby nedošlo ku škodám na zdraví a majetku.
Organizátor podujatia nezodpovedá za škody na zdraví a majetku spôsobené účastníkovi podujatia, či už samotným účastníkom podujatia alebo ich psom, iným účastníkom podujatia, treťou osobou, alebo inak.

Pravidlá pretekov: Pes musí byť starší ako 12 mesiacov pre kategóriu CC,SC a BKJ.
Pes musí byť počas celej doby preteku pripnutý na vôdzku, toto porušenie sa trestá diskvalifikáciou dvojice.
Pes musí štartovať na postroji. Štartovať na obojku nie je dovolené!
Seriál pretekov sa koná pod záštitou SZPZ, na pretek sa vzťahujú pravidlá SZPZ.

Kontakt:
Jana Mareková 00421903319729
jana@non-stopdogwear.sk

Mário Adamko 00421907112498

fitmincup2020

Prihlasovanie bolo uzatvorené.

Meno
Klub
Kategória
Psy
Tamás Rába
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1 esd
Steinhammer Jürgen
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1 European Sleddog
Aljoša Petrovič
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1 ESD
Aljoša Petrovič
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1 ESD
Tilen Strmšek
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1 ESP
Pavel Turzo
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes muži
1 ESD
Ivan Halás
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1 ESP
Florian Haushammer
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
mario adamko
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes muži
1
Martin Jelínek
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes muži
1
Claus Wolfsteiner
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1
Milan Belzár
Musher klub Trenčín
Bkj 1 pes muži
ESP
Kathrin Schmidt
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1
Marian Čerhit
KPZ Humenné
Bkj 1 pes muži
1 esp
Milan Daško
Musher klub Trenčín
Bkj 1 pes muži
ESP
Barbara Vojnic
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
Nika Kosáčová
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes ženy
1, Border collie
Michaela Hlavacek
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
Taťána Rašková
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1 maďarský ohař krátkosrstý/MOK
Rosenmeier Sabrina
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1 Silken Windsprite
Petra Rabelova
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1,ESP
Bettina Thiel
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1 Malinois
Mária Škultétyová
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
Border kolia
Lucia Paulovičová
SHT Haniska
Bkj 1 pes ženy
1 beauceron
Šimon Kosáč
--- Neregistrovaní ---
Canicross deti
1, Border collie
Terezka Ambrozy
Speed 4 Dogs
Canicross deti
1 pes, irsky terier
Samanta Bohmová
Speed 4 Dogs
Canicross deti
1, mix
Lukáš Kalas
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1,Border kolia
Anton Bednárik
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1 mix
Thorben Rahlves
--- Foreign musher ---
CC 1 pes do 14,9 kg muži
2, Mix and American Staffordshire Terrier
Vladimíra Šebianová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, jack russell terrier
Denisa Noskovicova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1 Bedlington terier
Lenka Adámková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1,papillon
Lucia Vanišová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1 kríženec
Soňa Macejáková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
Zuzana Šulková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, mix
Monika Polťáková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, PRT
Sabína Šálová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1
Marek Lehocky
Samojed klub Slovensko
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1 Samojed
Michaela Trubanová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1
Jakub Slaninka
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1 československý vlčiak
Miroslava Vicenová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1, siberian husky
Marcela Lehocká
Samojed klub Slovensko
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1 Samojed
Florian Haushammer
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
SH Snow
Michaela Belzárová
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
Sibírsky Husky
Milan Daško
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
SH
David Gabris
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, sibirsky husky
Michal Jakeš
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, Alaskan
Ľubomír Oslanec
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, MOK
Lukáš Kalas
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, POINTER
Tomáš Lacuška
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, SH
Karol Gecík
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/MKS
Rastislav Jansky
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
Americka Akita
Michal Poledník
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1
Christian Hermann
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1
Patrik Zupanič
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
Greysther
Štefan Šterk
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
Hound/1
Anton Mihál
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, Doberman
Kristián Radovich
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, botderkolia
Tomáš Mazúr
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, Belgický ovčiak Malinois
Daniel Rezny
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, Deutsch kurzhaar
Tilen Strmšek
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1 ESP
Zuzana Urgeová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, ESP
Marie Militká
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, maďarský krátkosrstý ohař
Zuzana Andrassyova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1
Eva Oslancová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, MOK
Daniela Dobríková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1pes - Slovenský stavač
Zuzana Lacušková
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 Austrálsky ovčiak
Luca Rompos
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, american pit bull terrier
Veronika Prášilová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, anglický pointer
Loretta Böhm
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 ESD
Agata Aleksandra Zaremba
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, eurohound
Martina Kötelešová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
Zlatý retriever
Martina Kötelešová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1x Zlatý retriever
Alexandra Maria Gamperl
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
Barbara Hinterberger-Kabbani
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
ESD
Jana Marekova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
Hound/1
Monika Zara Pašmíková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 Eurohound
Ulli Steckler
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
Vizsla
Sarah Gillam
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 - scandinavian hound
Bergauer Petra
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
ESD
Viera Hargašová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1,AM
Andrea Vitková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1/MKS
Sabine Karl
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1
Katarína Tomovčová
--- Foreign musher ---
SC 1 pes čistokrvní FCI
1,Sibírsky husky
Florian Haushammer
--- Foreign musher ---
SC 1 pes čistokrvní FCI
SH Majik
Sabine Machalek
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, Weimaraner
Patrik Zupanič
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
Eurohound
Sarah Bedušová
Speed 4 Dogs
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 EH
Juraj Vavrúš
Mushing Mania
SC 1 pes muži / ženy spolu
1AH

Por. Št.č. Meno Klub štart cieľ Výsledný čas Strata Km/h Body
Bkj 1 pes ženy
1. 18 Rabelova, Petra — Foreign musher — 9:16:00,0 9:22:06,8 6:06,80 TOP 29,44 20
2. 15 Paulovičová, Lucia SHT Haniska 9:13:00,0 9:19:27,2 6:27,20 0:20,40 27,89 18
3. 20 Rašková, Taťána — Foreign musher — 9:18:00,0 9:25:44,2 7:44,20 1:37,40 23,26 16
4. 19 Sabrina, Rosenmeier — Foreign musher — 9:17:00,0 9:25:15,6 8:15,60 2:08,80 21,79 15
5. 22 Kosáčová, Nika Speed 4 Dogs 9:20:00,0 9:28:26,0 8:26,00 2:19,20 21,34 14
6. 23 Vojnic, Barbara — Foreign musher — 9:21:00,0 9:29:29,6 8:29,60 2:22,80 21,19 13
7. 16 Škultétyová, Mária — Neregistrovaní — 9:14:00,0 9:22:56,2 8:56,20 2:49,40 20,14 11
8. 17 Thiel, Bettina — Foreign musher — 9:15:00,0 9:24:12,7 9:12,70 3:05,90 19,54 9
9. 24 Panakova, Lucia Speed 4 Dogs 9:22:00,0 9:32:00,4 10:00,40 3:53,60 17,99 7
10. 7 Schmidt, Kathrin — Foreign musher — 9:05:00,0 9:15:21,9 10:21,90 4:15,10 17,36 5
Bkj 1 pes muži
1. 13 Jürgen, Steinhammer — Foreign musher — 9:11:00,0 9:16:14,0 5:14,00 TOP 34,40 20
2. 1 Adamko, Mario Speed 4 Dogs 8:45:00,0 8:50:15,8 5:15,80 0:01,80 34,20 18
3. 3 Strmšek, Tilen — Foreign musher — 9:01:00,0 9:06:16,0 5:16,00 0:02,00 34,17 16
4. 8 Belzár, Milan Musher klub Trenčín 9:06:00,0 9:11:35,6 5:35,60 0:21,60 32,18 15
5. 5 Daško, Milan Musher klub Trenčín 9:03:00,0 9:08:49,0 5:49,00 0:35,00 30,95 14
6. 2 Petrovič, Aljoša — Foreign musher — 9:00:00,0 9:06:00,4 6:00,40 0:46,40 29,96 13
7. 9 Wolfsteiner, Claus — Foreign musher — 9:07:00,0 9:13:17,4 6:17,40 1:03,40 28,62 11
8. 11 Haushammer, Florian — Foreign musher — 9:09:00,0 9:15:20,2 6:20,20 1:06,20 28,40 9
9. 6 Čerhit, Marian KPZ Humenné 9:04:00,0 9:10:29,9 6:29,90 1:15,90 27,70 7
10. 4 Halás, Ivan SHT Haniska 9:02:00,0 9:08:40,7 6:40,70 1:26,70 26,95 5
11. 10 Jelínek, Martin — Neregistrovaní — 9:08:00,0 9:15:06,0 7:06,00 1:52,00 25,35 1
12. 12 Turzo, Pavel — Neregistrovaní — 9:10:00,0 9:17:28,1 7:28,10 2:14,10 24,10 1
SC 1 pes  muži/ ženy spolu
1. 41 Bedušová, Sarah Speed 4 Dogs 9:39:00,0 9:44:49,5 5:49,50 TOP 30,90 20
2. 40 Vavrúš, Juraj Mushing Mania 9:38:00,0 9:45:21,8 7:21,80 1:32,30 24,44 18
SC 1 pes čistokrvní FCI
1. 45 Tomovčová, Katarína — Foreign musher — 9:43:00,0 9:52:14,7 9:14,70 TOP 19,47 20
2. 44 Haushammer, Florian — Foreign musher — 9:42:00,0 9:51:21,7 9:21,70 0:07,00 19,22 18
CC 1 pes nad 15kg ženy
1. 75 Gillam, Sarah — Foreign musher — 10:10:00,0 10:17:53,3 7:53,30 TOP 22,82 20
2. 76 Pašmíková, Monika Zara Speed 4 Dogs 10:10:30,0 10:19:08,3 8:38,30 0:45,00 20,83 18
3. 77 Marekova, Jana Speed 4 Dogs 10:11:00,0 10:19:41,9 8:41,90 0:48,60 20,69 16
4. 79 Karl, Sabine — Foreign musher — 10:12:00,0 10:21:30,0 9:30,00 1:36,70 18,94 15
5. 74 Zaremba, Agata Aleksandra — Foreign musher — 10:09:30,0 10:19:06,4 9:36,40 1:43,10 18,73 14
6. 104 Dobríková, Daniela Speed 4 Dogs 10:24:30,0 10:34:30,8 10:00,80 2:07,50 17,97 13
7. 95 Petra, Bergauer — Foreign musher — 10:20:00,0 10:30:14,3 10:14,30 2:21,00 17,58 11
8. 81 Vitková, Andrea Speed 4 Dogs 10:13:00,0 10:23:31,8 10:31,80 2:38,50 17,09 9
9. 78 Noskovicova, Denisa Speed 4 Dogs 10:11:30,0 10:22:08,6 10:38,60 2:45,30 16,91 7
10. 100 Böhm, Loretta — Foreign musher — 10:22:30,0 10:33:28,6 10:58,60 3:05,30 16,40 5
11. 98 Gamperl, Alexandra Maria — Foreign musher — 10:21:30,0 10:32:31,6 11:01,60 3:08,30 16,32 1
12. 105 Oslancová, Eva — Neregistrovaní — 10:25:00,0 10:36:32,2 11:32,20 3:38,90 15,60 1
13. 97 Hinterberger-Kabbani, Barbara — Foreign musher — 10:21:00,0 10:32:41,1 11:41,10 3:47,80 15,40 1
14. 96 Steckler, Ulli — Foreign musher — 10:20:30,0 10:32:49,8 12:19,80 4:26,50 14,60 1
15. 94 Hargašová, Viera 10:19:30,0 10:32:03,6 12:33,60 4:40,30 14,33 1
16. 103 Lacušková, Zuzana Musher klub Trenčín 10:24:00,0 10:36:48,2 12:48,20 4:54,90 14,05 1
17. 82 Militká, Marie — Neregistrovaní — 10:13:30,0 10:26:58,3 13:28,30 5:35,00 13,36 1
18. 73 Kotesova, Petra 10:09:00,0 10:26:54,7 17:54,70 10:01,40 10,04 1
CC 1 pes nad 15kg muži
1. 66 Poledník, Michal — Foreign musher — 10:05:30,0 10:12:26,1 6:56,10 TOP 25,95 20
2. 70 Strmšek, Tilen — Foreign musher — 10:07:30,0 10:14:39,2 7:09,20 0:13,10 25,16 18
3. 80 Horecky, Jakub Speed 4 Dogs 10:12:30,0 10:20:54,3 8:24,30 1:28,20 21,41 16
4. 69 Šterk, Štefan Speed 4 Dogs 10:07:00,0 10:15:34,8 8:34,80 1:38,70 20,98 15
5. 71 Kalas, Lukáš Speed 4 Dogs 10:08:00,0 10:16:53,1 8:53,10 1:57,00 20,26 14
6. 86 Mihál, Anton — Neregistrovaní — 10:15:30,0 10:24:24,1 8:54,10 1:58,00 20,22 13
7. 88 Hermann, Christian — Foreign musher — 10:16:30,0 10:25:35,3 9:05,30 2:09,20 19,80 11
8. 68 Jakeš, Michal Speed 4 Dogs 10:06:30,0 10:15:42,1 9:12,10 2:16,00 19,56 9
9. 67 Oslanec, Ľubomír — Neregistrovaní — 10:06:00,0 10:15:13,3 9:13,30 2:17,20 19,52 7
10. 83 Rezny, Daniel — Neregistrovaní — 10:14:00,0 10:23:23,4 9:23,40 2:27,30 19,17 5
11. 91 Lacuška, Tomáš Musher klub Trenčín 10:18:00,0 10:27:51,2 9:51,20 2:55,10 18,27 1
12. 85 Radovich, Kristián Speed 4 Dogs 10:15:00,0 10:25:16,0 10:16,00 3:19,90 17,53 1
13. 84 Mazúr, Tomáš — Neregistrovaní — 10:14:30,0 10:25:38,5 11:08,50 4:12,40 16,15 1
14. 90 Gecík, Karol Speed 4 Dogs 10:17:30,0 10:29:57,0 12:27,00 5:30,90 14,45 1
15. 92 Gabris, David — Neregistrovaní — 10:18:30,0 10:31:49,6 13:19,60 6:23,50 13,50 1
16. 89 Jansky, Rastislav 10:17:00,0 10:31:32,4 14:32,40 7:36,30 12,37 1
CC 1 pes do 14,9kg ženy
1. 108 Polťáková, Monika Speed 4 Dogs 10:26:30,0 10:38:04,1 11:34,10 TOP 15,56 20
2. 107 Šálová, Sabína — Neregistrovaní — 10:26:00,0 10:37:57,6 11:57,60 0:23,50 15,05 18
3. 109 Šulková, Zuzana Speed 4 Dogs 10:27:00,0 10:39:13,5 12:13,50 0:39,40 14,72 16
4. 113 Šebianová, Vladimíra Speed 4 Dogs 10:29:00,0 10:41:35,1 12:35,10 1:01,00 14,30 15
5. 111 Vanišová, Lucia — Neregistrovaní — 10:28:00,0 10:42:17,1 14:17,10 2:43,00 12,60 14
6. 110 Macejáková, Soňa Speed 4 Dogs 10:27:30,0 10:49:54,6 22:24,60 10:50,50 08,03 13
CC 1 pes do 14,9kg muži
1. 125 Kalas, Lukáš Speed 4 Dogs 10:40:00,0 10:50:16,1 10:16,10 TOP 17,53 20
2. 72 Bednárik, Anton — Neregistrovaní — 10:08:30,0 10:26:34,0 18:04,00 7:47,90 09,96 18
CC 1 pes nad 15kg čistokrvní FCI
1. 114 Daško, Milan Musher klub Trenčín 10:29:30,0 10:40:09,3 10:39,30 TOP 16,89 20
2. 116 Haushammer, Florian — Foreign musher — 10:30:30,0 10:41:37,3 11:07,30 0:28,00 16,18 18
3. 121 Lehocky, Marek Samojed klub Slovensko 10:33:00,0 10:45:06,9 12:06,90 1:27,60 14,85 16
4. 115 Belzárová, Michaela Musher klub Trenčín 10:30:00,0 10:42:10,8 12:10,80 1:31,50 14,77 15
5. 119 Slaninka, Jakub — Neregistrovaní — 10:32:00,0 10:45:21,1 13:21,10 2:41,80 13,48 14
6. 117 Lehocká, Marcela Samojed klub Slovensko 10:31:00,0 10:45:17,6 14:17,60 3:38,30 12,59 13
7. 120 Trubanová, Michaela Speed 4 Dogs 10:32:30,0 10:47:30,3 15:00,30 4:21,00 11,99 11
8. 118 Vicenová, Miroslava Speed 4 Dogs 10:38:00,0 10:59:47,8 21:47,80 11:08,50 08,25 9