Nahrávam Udalosti
Udalosť sa už uskutočnila.

Preteky propozície: Jarné kary Mošovce – 3.kolo MKL CUP 2021/22
Usporiadateľ pretekov: Musher Klub Lučenec
Termín: 12.-13.03.2022
Druh pretekov: Vozíky – šprint
Usporiadateľ pretekov: Musher Klub Lučenec
Miesto pretekov: Športovo rekreačné zariadenie Drienok Mošovce
Riaditeľ pretekov: Juraj Fabian
Trať pretekov: 5 km, mierne zvlnená vedená lesnými cestami
POZOR!!!!!  Pri vyhlasovaní výsledkov budú losované tri štartovné čísla. Pre vylosované čísla finančná odmena 50,00 eur, 30,00 eur a 20,00 eur.
Súťažné kategórie: Veľký záprah (VZ) –  od 18 rokov
Malý záprah (MZ) –  od 18 rokov
Scooter (kolobežka alebo trojkolka) 2 psy (SC2) – od 18 rokov
Scooter (kolobežka) 1 pes (SC1) – Muži – od 18 rokov
Scooter (kolobežka) 1 pes (SC1) – Ženy – od 18 rokov
Scooter (kolobežka) 1 pes – Junior (SC1-J) – od 15 rokov                                                    Scooter (kolobežka) 1 pes – Mladší junior (SC1-MJ) – od 12 do 15 rokov
Bikejöring (bicykel) 1 pes (BKJ) – Muži – od 18 rokov
Bikejöring (bicykel) 1 pes (BKJ) – Ženy – od 18 rokov
Bikejöring (bicykel) 1 pes – Junior (BKJ-J) – od 15 rokov                                                 Bikejöring (bicykel) 1 pes – Mladší Junior (BKJ-MJ) – od 12 do 15 rokov
Canicross (beh) 1 pes (CC) – Muži – od 18 rokov
Canicross (beh) 1 pes (CC) – Ženy – od 18 rokov
Canicross (beh) 1 pes – Junior (CC-J) – od 15 rokov
Canicross (beh) 1 pes – Mladší Junior (CC-MJ) – od 12 do 15 rokov                                          Všetky kategórie aj v FCI.
Detská kategória v nedeľu cca od 200 do 800 metrov  okolo  12:00 hodine
Vyhodnotenie kategórie: Vyhlásenie víťazov pri účasti minimálne troch pretekárov v kategórii. Oddelené hodnotenie žien pri účasti minimálne troch pretekárok v kategórii CC, BKJ a SC1
Časový harmonogram: piatok 11.03.2022
19:00-22:00 registrácia – odovzdávanie štartovných čísiel + veterinárna kontrola
sobota 12.03.2022
9:30 brífing
10:00 štart 1.kola
nedeľa 13.03.2022
9:00 štart 2.kola
13:30 vyhodnotenie
Posunutie času štartu kvôli klimatickým podmienkam možné!
Uzávierka prihlášok: streda 09.03.2022   po tomto dátume už nebude možné sa prihlásiť. Prihlásenie na mieste už nebude možné!!!!!!!!!!!!
Štartovné: 25,00 – pre členov SZPZ a 30,00 – pre nečlenov SZPZ (platí pre slovenských pretekárov). V prípade štartu v ďalšej kategórii sa platí polovičné štartovné. Junior platí polovičné štartovné.
Zahraniční pretekári môžu platiť na mieste preteku.
Spôsob platby: Číslo účtu 0340845480 / 0900 do poznámky uviesť meno pretekára za ktorého je platené štartovné.
IBAN  SK76 0900 0000 0003 4084 5480
Pri prezentácii je potrebné predložiť doklad o zaplatení.
Veterinárne podmienky: Podľa rozhodnutia KVS, povinné očkovania(besnota,parvoviróza,psinka,hepatitída,parainfluenza,laryngotracheitída,leptospiróza) potvrdenie príslušného veterinára. Upozornenie na dodržiavanie pravidiel a pozor na agresiu psov na trati !!!!!!!!!!!!!!!!
Ubytovanie a stravovanie: Stravovanie: Musher + pomocník (pri záprahoch)   občerstvenie v sobotu  obed
Ubytovanie: p. Sklenár 0905 442 831
Prihlášky na preteky: www.mushing.sk

V prípade špeciálnej požiadavky ako napr. spoločná kára s iným pretekárom hláste vopred mailom na info@mklucenec.sk !!!!!! Na mieste to už nebude možné zmeniť!!!!

Protesty: Po zložení poplatku 30 €
UPOZORNENIE !!! Prilba okrem CC povinná. Tzv. anténa v kategórii BKJ a SC povinná !!!!!!!!!!
Delegát SZPZ: Lenka Bičkošová

Prihlasovanie bolo uzatvorené.

Meno
Klub
Kategória
Psy
Sebastian Svoreň
Musher klub Trenčín
Bikejoring (1 pes FCI)
1SH
Ivan Vaško
ŠK Arching
Bikejoring (1 pes FCI)
1x Sibírsky husky
Dušan Sumrák
Slovenský klub severských a japonských plemien
Bikejoring (1 pes FCI)
1AM
Jan Cudrák
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes FCI)
1, SH
Ľubomír Kočik
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1/ESP
Zuzana Orság
Speed 4 Dogs
Bikejoring (1 pes)
1/ESP
Sabína Šálová
Husky Team Orava
Bikejoring (1 pes)
1
Géza Szűcs
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
1, eurohound
Filip Rybár
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1/ESP
Filip Rybár
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1/ESP
Marlena Błach
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
1, ESD
Marie Militká
Speed 4 Dogs
Bikejoring (1 pes)
1
Erik Copko
Mushing Mania
Bikejoring (1 pes)
1ah
Mariana Kotuliakova
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1/esp
Martin Klár
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
1 ESP
Lenka Klárová
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
1 ESP
Lenka Klárová
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
1 ESP
Eszter Takács
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
1 ESD
Zuzanna Pająk
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
Greyster
Milan Belzár
Musher klub Trenčín
Bikejoring (1 pes)
1
Alica Viedlerová
Speed 4 Dogs
Bikejoring (1 pes)
1nks
Bergauer Petra
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
3 ESD
Marian Čerhit
KPZ Humenné
Bikejoring (1 pes)
1
Marcela Lehocká
Samojed klub Slovensko
Canicross (1 pes FCI)
1 Samojed
Marek Lehocký
Musher klub Trenčín
Canicross (1 pes FCI)
1 SH
Lenka Bugošová
Samojed klub Slovensko
Canicross (1 pes FCI)
1x Samojed
Henrich Sorger
SHT Haniska
Canicross (1 pes FCI)
1, sibírsky husky
Andrea Andrášová
Mushing Slovakia
Canicross (1 pes FCI)
1 SH
Lenka Bičkošová
Husky Racing Team
Canicross (1 pes FCI)
1 SH
Luca Rompos
--- Foreign musher ---
Canicross (1 pes)
1, bulltype
Szilárd Bohon
--- Foreign musher ---
Canicross (1 pes)
1, labrador type
Zuzana Pokus Lacušková
Musher klub Trenčín
Canicross (1 pes)
1 austrálsky ovčiak
Hámor Endre
--- Foreign musher ---
Canicross (1 pes)
1, ESD
Monika Polťáková
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1, alaskan
Petr Komrska
--- Foreign musher ---
Canicross (1 pes)
1, esp
Kamila Lenar
--- Foreign musher ---
Canicross (1 pes)
1,ESD
Zdychavsky vlk Bodrik
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1vlčiak
Erik Copko
Mushing Mania
Canicross (1 pes)
1ah
Michal Kozel
--- Foreign musher ---
Canicross (1 pes)
1,Esp
Veronika Topolska
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1 esp
Teresa Slaná
--- Neregistrovaní ---
Canicross (1 pes)
1, Sibírsky Husky
Barbora Tothova
Musher klub Trenčín
Canicross (1 pes)
1
Peter Hrča
--- Neregistrovaní ---
Canicross (1 pes)
1,Sibírsky Husky
Alica Viedlerová
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
nks
Rebeka Martonová
--- Neregistrovaní ---
Canicross (1 pes)
1 SH
Slaninka Jakub
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1vlčiak
Štefan Kučera
--- Neregistrovaní ---
Canicross (1 pes)
Ľubomír Oslanec
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1
Tomáš Lacuška
Musher klub Trenčín
Canicross (1 pes)
1/BOOM
Daniela Dobríková
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1,SHS
Bergauer Petra
--- Foreign musher ---
Canicross (1 pes)
3 ESD
Jozef LAURENČÍK
Slovenský klub severských a japonských plemien
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4 SH
Andrzej Rutkowski
--- Foreign musher ---
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4 SH
Monika Veveričíkova
Slovenský klub severských a japonských plemien
Malý záprah (3-4 psy FCI)
Zdeněk Zetek
--- Foreign musher ---
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4 SH
Köffer Lajos
--- Foreign musher ---
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4 SH
Adéla Havlíčková
--- Foreign musher ---
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4 SH
Lubomir Hundak
Musher klub Lučenec
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4AM
Jan Uhrin
Musher klub Lučenec
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4
Branislav Grenzner
SHT Haniska
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4/SH
Dušan Sumrák
Slovenský klub severských a japonských plemien
Malý záprah (3-4 psy FCI)
3AM,1SH
Wojciech Mac
--- Foreign musher ---
Malý záprah (3-4 psy)
4, ESD
Erik Copko
Mushing Mania
Malý záprah (3-4 psy)
4ah
Lucie Schönová
--- Foreign musher ---
Malý záprah (3-4 psy)
4 EH
Jozef Chromek
Husky Team Orava
Malý záprah (3-4 psy)
4ESP
Zuzana Mikolkova
Slovenský klub severských a japonských plemien
Scooter (1 pes FCI)
1 AM
Jan Wimmer
--- Foreign musher ---
Scooter (1 pes FCI)
1 SH
Peter Krajčovič
Flying Husky
Scooter (1 pes FCI)
1 AM
Katarína Tomovičová
Musher klub Trenčín
Scooter (1 pes FCI)
SH
Michaela Belzárová
Musher klub Trenčín
Scooter (1 pes FCI)
1
Ivan Vaško
ŠK Arching
Scooter (1 pes FCI)
1x Sibírsky husky
Zuzana Sumráková
Slovenský klub severských a japonských plemien
Scooter (1 pes FCI)
1AM
Miška Rosová
--- Neregistrovaní ---
Scooter (1 pes)
1, turboovčiak
Michal Kozel
--- Foreign musher ---
Scooter (1 pes)
1, alaskan
Tereza Šolcová
--- Foreign musher ---
Scooter (1 pes)
2
Jaroslav Bánoci
SHT Haniska
Scooter (1 pes)
1 ESP
Mariana Kotuliakova
SHT Haniska
Scooter (1 pes)
1/esp
Jozef Pelikán
SHT Haniska
Scooter (1 pes)
1
Jana Ciprysová
--- Foreign musher ---
Scooter (1 pes)
1, ESP
Peter Krajčovič
Flying Husky
Scooter (1 pes)
1 SH
Ivana Fugediova
SHT Haniska
Scooter (1 pes)
1/SH
Lukáš Rybár
Musher klub Lučenec
Scooter (2 psy FCI)
2 SH
Köffer Lajos
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy FCI)
2 SH
Köffer Kitti
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy FCI)
2SH
Jaroslav Sobkuliak
--- Neregistrovaní ---
Scooter (2 psy FCI)
2 sh
Pavol Ondrík
Mushing Slovakia
Scooter (2 psy FCI)
2 SH
Jan Kotiš
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy FCI)
2SH
Dominika Potměšilová
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy)
2x BOC
Branislav Sedilek
SHT Haniska
Scooter (2 psy)
2, ESD
Lucie Schönová
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy)
2 EH
Jaroslav Bánoci
SHT Haniska
Scooter (2 psy)
2 ESP
Kvetoslava Slaná
Musher klub Lučenec
Scooter (2 psy)
2, mix, čsv
Eszter Takács
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy)
2 ESD
Karolína Sedláčková
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy)
Katarína Vigodová
SHT Haniska
Scooter (2 psy)
2 ESP
Marek Lipnický
--- Neregistrovaní ---
Scooter (2 psy)
2, SH
Ivan Sklenár
--- Neregistrovaní ---
Scooter (2 psy)
2/SH
Ivan Halás
SHT Haniska
Scooter (2 psy)
2 ESP
Juraj Vavrúš
Mushing Mania
Scooter (2 psy)
2 AH
Marcin Szlęk
--- Foreign musher ---
Veľký záprah (5 a viac psov FCI)
6 SH
Emmanuel Thill
Slovenský klub severských a japonských plemien
Veľký záprah (5 a viac psov FCI)
8 SH
Daniel Czornyj
--- Foreign musher ---
Veľký záprah (5 a viac psov FCI)
14
Tomáš Bohunický
Musher klub Lučenec
Veľký záprah (5 a viac psov)
6 eh
Rostislav Job
--- Foreign musher ---
Veľký záprah (5 a viac psov)
6 AH
Martin Vrtěl
--- Foreign musher ---
Veľký záprah (5 a viac psov)
7 EH
Jakub Reguli
Husky Team Orava
Veľký záprah (5 a viac psov)
6EH
Miroslav Pažur
Husky Team Orava
Veľký záprah (5 a viac psov)
8AH
Tomasz Pająk
--- Foreign musher ---
Veľký záprah (5 a viac psov)
8/ Greyster + Eurohound

Štart Výsledné Meno Kategória 1. deň 2. deň CELKOVÝ Strata Rýchlosť
číslo poradie Celkový čas Celkový čas ČAS km/h
Bikejoring (1 pes FCI)
77 1. Jan Cudrák Bikejoring (1 pes FCI) 00:17:28,08 00:17:40,65 00:35:08,74 TOP 21,51
79 2. Ivan Vaško Bikejoring (1 pes FCI) 00:19:06,15 00:19:23,12 00:38:29,28 3:20,53 19,64
78 3. Dušan Sumrák Bikejoring (1 pes FCI) 00:24:43,01 00:28:47,97 00:53:30,98 18:22,24 14,12
Bikejoring (1 pes)
73 1. Ľubomír Kočik Bikejoring (1 pes) 00:11:26,58 00:11:26,24 00:22:52,83 TOP 33,04
72 2. Filip Rybár Bikejoring (1 pes) 00:11:36,18 00:11:20,82 00:22:57,00 0:04,17 32,94
67 3. Marian Čerhit Bikejoring (1 pes) 00:15:03,26 00:14:08,01 00:29:11,27 6:18,44 25,90
68 4. Milan Belzár Bikejoring (1 pes) 00:14:58,34 00:14:44,54 00:29:42,88 6:50,05 25,44
69 5. Erik Copko Bikejoring (1 pes) 00:25:04,67 00:30:28,09 00:55:32,76 32:39,93 13,61
71 Filip Rybár Bikejoring (1 pes) 00:11:54,99 00:11:35,60 00:23:30,59 32,15
Bikejoring (1 pes) W
76 1. Zuzana Orság Bikejoring (1 pes) W 00:13:21,56 00:13:02,56 00:26:24,13 TOP 28,63
58 2. Bergauer Petra Bikejoring (1 pes) W 00:13:46,74 00:13:10,32 00:26:57,06 0:32,93 28,05
66 3. Sabína Šálová Bikejoring (1 pes) W 00:17:09,31 00:17:05,10 00:34:14,41 7:50,28 22,07
Canicross (1 pes FCI) W
106 1. Marcela Lehocká Canicross (1 pes FCI) W 00:33:08,24 00:32:35,67 01:05:43,91 TOP 11,50
102 2. Lenka Bičkošová Canicross (1 pes FCI) W 00:33:06,20 00:34:10,76 01:07:16,96 1:33,04 11,23
104 3. Andrea Andrášová Canicross (1 pes FCI) W 00:35:42,25 00:34:38,32 01:10:20,57 4:36,65 10,74
105 4. Lenka Bugošová Canicross (1 pes FCI) W 00:35:42,83 00:36:12,24 01:11:55,07 6:11,16 10,51
Canicross (1 pes)
96 1. Ľubomír Oslanec Canicross (1 pes) 00:20:06,38 00:20:11,29 00:40:17,68 TOP 18,76
91 2. Tomáš Lacuška Canicross (1 pes) 00:25:26,07 00:27:02,20 00:52:28,27 12:10,59 14,40
89 3. Peter Hrča Canicross (1 pes) 00:26:23,82 00:27:28,71 00:53:52,53 13:34,85 14,03
87 4. Štefan Kučera Canicross (1 pes) 00:28:06,32 00:30:38,74 00:58:45,06 18:27,38 12,86
103 5. Marek Lehocký Canicross (1 pes) 00:32:00,39 00:31:13,24 01:03:13,63 22:55,95 11,95
94 6. Erik Copko Canicross (1 pes) 00:45:09,30 00:48:36,62 01:33:45,92 53:28,24 08,06
97 7. Slaninka Jakub Canicross (1 pes) 00:50:20,85 00:45:36,33 01:35:57,19 55:39,50 07,87
Canicross (1 pes) W
80 1. Bergauer Petra Canicross (1 pes) W 00:22:20,00 00:22:27,13 00:44:47,14 TOP 16,88
101 2. Monika Polťáková Canicross (1 pes) W 00:22:55,65 00:22:21,48 00:45:17,14 0:29,99 16,69
99 3. Veronika Topolska Canicross (1 pes) W 00:23:10,70 00:22:53,08 00:46:03,78 1:16,64 16,41
95 4. Daniela Dobríková Canicross (1 pes) W 00:24:56,52 00:24:51,65 00:49:48,17 5:01,03 15,17
92 5. Barbora Tothova Canicross (1 pes) W 00:32:00,90 00:28:59,95 01:01:00,86 16:13,71 12,39
93 6. Zuzana Pokus Lacušková Canicross (1 pes) W 00:31:07,84 00:30:48,28 01:01:56,12 17:08,98 12,20
88 7. Rebeka Martonová Canicross (1 pes) W 00:31:54,20 00:34:48,42 01:06:42,62 21:55,48 11,33
JUNIOR
59 Zuzanna Pająk JUNIOR 00:08:07,41 00:07:48,63 00:15:56,05 24,09
90 Teresa Slaná JUNIOR 00:17:52,06 00:18:03,26 00:35:55,33 10,68
107 Henrich Sorger JUNIOR 00:20:25,60 00:21:02,86 00:41:28,47 09,25
Malý záprah (3-4 psy FCI)
17 1. Andrzej Rutkowski Malý záprah (3-4 psy FCI) 00:14:50,73 00:14:53,37 00:29:44,11 TOP 25,42
14 2. Adéla Havlíčková Malý záprah (3-4 psy FCI) 00:15:18,08 00:14:49,11 00:30:07,19 0:23,08 25,09
15 3. Köffer Lajos Malý záprah (3-4 psy FCI) 00:15:35,59 00:14:53,75 00:30:29,34 0:45,23 24,79
20 4. Branislav Grenzner Malý záprah (3-4 psy FCI) 00:16:36,27 00:15:59,16 00:32:35,43 2:51,32 23,19
23 5. Jozef LAURENČÍK Malý záprah (3-4 psy FCI) 00:17:12,27 00:17:01,90 00:34:14,17 4:30,06 22,08
21 6. Dušan Sumrák Malý záprah (3-4 psy FCI) 00:20:48,29 00:23:50,51 00:44:38,81 14:54,70 16,93
19 7. Lubomir Hundak Malý záprah (3-4 psy FCI) 00:21:33,67 00:25:14,58 00:46:48,25 17:04,14 16,15
16 8. Zdeněk Zetek Malý záprah (3-4 psy FCI) 00:23:23,00 00:24:49,53 00:48:12,53 18:28,42 15,68
150 9. Jan Uhrin Malý záprah (3-4 psy FCI) 00:25:26,45 00:24:06,82 00:49:33,28 19:49,17 15,25
Malý záprah (3-4 psy)
10 1. Lucie Schönová Malý záprah (3-4 psy) 00:12:33,25 00:12:39,44 00:25:12,69 TOP 29,98
12 2. Jozef Chromek Malý záprah (3-4 psy) 00:15:59,61 00:16:17,51 00:32:17,13 7:04,44 23,41
13 3. Erik Copko Malý záprah (3-4 psy) 00:15:45,81 00:18:05,91 00:33:51,72 8:39,03 22,32
Scooter (1 pes FCI)
51 1. Jan Wimmer Scooter (1 pes FCI) 00:18:02,93 00:16:46,63 00:34:49,56 TOP 21,70
57 2. Ivan Vaško Scooter (1 pes FCI) 00:19:56,84 00:19:42,20 00:39:39,04 4:49,48 19,06
52 3. Peter Krajčovič Scooter (1 pes FCI) 00:38:37,51 00:41:12,85 01:19:50,37 45:00,80 09,46
Scooter (1 pes FCI) W
53 1. Michaela Belzárová Scooter (1 pes FCI) W 00:16:38,27 00:15:46,28 00:32:24,55 TOP 23,32
54 2. Katarína Tomovičová Scooter (1 pes FCI) W 00:18:49,15 00:20:08,31 00:38:57,46 6:32,90 19,40
55 3. Zuzana Sumráková Scooter (1 pes FCI) W 00:29:29,60 00:29:58,91 00:59:28,52 27:03,96 12,71
56 4. Zuzana Mikolkova Scooter (1 pes FCI) W 00:31:16,43 00:29:57,48 01:01:13,92 28:49,36 12,34
Scooter (1 pes)
48 1. Jozef Pelikán Scooter (1 pes) 00:13:00,00 00:12:49,07 00:25:49,07 TOP 29,28
50 2. Jaroslav Bánoci Scooter (1 pes) 00:14:27,42 00:14:53,71 00:29:21,14 3:32,07 25,75
46 3. Peter Krajčovič Scooter (1 pes) 00:27:56,02 00:29:17,74 00:57:13,76 31:24,68 13,21
Scooter (1 pes) W
43 1. Tereza Šolcová Scooter (1 pes) W 00:14:40,71 00:13:31,53 00:28:12,25 TOP 26,80
45 2. Miška Rosová Scooter (1 pes) W 00:20:26,27 00:21:18,97 00:41:45,25 13:33,00 18,10
47 3. Ivana Fugediova Scooter (1 pes) W 00:22:26,72 00:20:43,14 00:43:09,86 14:57,61 17,51
Scooter (2 psy FCI)
37 1. Köffer Kitti Scooter (2 psy FCI) 00:15:42,63 00:15:31,09 00:31:13,72 TOP 24,20
38 2. Köffer Lajos Scooter (2 psy FCI) 00:16:32,11 00:16:02,14 00:32:34,26 1:20,53 23,21
36 3. Jan Kotiš Scooter (2 psy FCI) 00:16:44,53 00:17:39,41 00:34:23,94 3:10,22 21,97
39 4. Jaroslav Sobkuliak Scooter (2 psy FCI) 00:20:04,08 00:19:32,82 00:39:36,90 8:23,18 19,08
40 5. Lukáš Rybár Scooter (2 psy FCI) 00:19:08,51 00:20:36,27 00:39:44,78 8:31,05 19,02
41 6. Pavol Ondrík Scooter (2 psy FCI) 00:20:07,64 00:22:07,44 00:42:15,08 11:01,36 17,89
Scooter (2 psy)
26 1. Lucie Schönová Scooter (2 psy) 00:11:47,17 00:11:54,89 00:23:42,07 TOP 31,89
35 2. Branislav Sedilek Scooter (2 psy) 00:12:28,43 00:12:02,14 00:24:30,57 0:48,50 30,84
34 3. Jaroslav Bánoci Scooter (2 psy) 00:12:38,01 00:12:21,57 00:24:59,58 1:17,50 30,24
31 4. Juraj Vavrúš Scooter (2 psy) 00:13:00,62 00:12:46,81 00:25:47,44 2:05,36 29,31
32 5. Ivan Halás Scooter (2 psy) 00:13:53,38 00:14:03,85 00:27:57,24 4:15,16 27,04
28 6. Ivan Sklenár Scooter (2 psy) 00:18:43,59 00:19:12,26 00:37:55,85 14:13,77 19,93
24 7. Karolína Sedláčková Scooter (2 psy) 00:18:47,05 00:19:52,11 00:38:39,17 14:57,09 19,55
29 8. Marek Lipnický Scooter (2 psy) 00:20:00,44 00:21:40,00 00:41:40,44 17:58,37 18,14
30 9. Kvetoslava Slaná Scooter (2 psy) 00:27:35,94 00:40:42,29 01:08:18,24 44:36,16 11,06
Veľký záprah (5 a viac psov FCI)
8 Szlęk Marcin Veľký záprah (5 a viac psov FCI)
9 Emmanuel Thill Veľký záprah (5 a viac psov FCI) 00:16:55,25
Veľký záprah (5 a viac psov)
5 1. Jakub Reguli Veľký záprah (5 a viac psov) 00:11:10,06 00:11:09,96 00:22:20,03 TOP 33,85
6 2. Tomáš Bohunický Veľký záprah (5 a viac psov) 00:12:10,49 00:12:10,73 00:24:21,22 2:01,19 31,04
3 3. Rostislav Job Veľký záprah (5 a viac psov) 00:12:42,20 00:13:02,51 00:25:44,71 3:24,68 29,36
1 4. Tomasz Pająk Veľký záprah (5 a viac psov) 00:13:39,78 00:13:13,45 00:26:53,24 4:33,21 28,11
4 Pažur Miroslav Veľký záprah (5 a viac psov)