Nahrávam Udalosti
Udalosť sa už uskutočnila.

Rok 2022 vám spolu s Fitminom prinášame dva samostatné preteky v individuálnych mushingových disciplínach Canicross, Bikejoring a Scooter so psom. Jedným z nich je jednodňový jarný pretek v krásnych viniciach areálu JM Vinárstvo Doľany.

Usporiadateľ pretekov: Speed 4 dogs

Termín: sobota, 9.4.2022 , 10:00

Miesto: areál JM Vinárstvo Doľany

Trať pretekov: 3km- vinohrad

Prezentácia pretekárov a vet. prehliadka sobota od 07:30
ŠTART prvého pretekára 10:00 (organizátor si vyhradzuje právo na zmenu štartu podľa počasia na skoršiu hodinu)
Štarty individuálne.
Vyhlásenie výsledkov hodinu po dobehnutí posledného pretekára.

Bohatá tombola—

Zmena programu vyhradená.

Súťažné kategórie:

  • CC 1 pes muži
  • CC 1 pes ženy
  • CC 1 pes čistokrvní FCI
  • Bkj 1 pes muži
  • Bkj 1 pes ženy
  • Bkj 1 pes čistokrvní FCI
  • SC 1 pes muži/ ženy spolu
  • SC 1 pes čistokrvní FCI
  • Canicross Detská kategória- cca 700m (štartovné 5 eur, vyhodnotenie a ceny pre všetky detičky, registrácia a platba na mieste)

UPOZORNENIE !!!
Prilba okrem CC povinná.

Vyhodnotenie kategórie:
Vyhlásenie víťazov minimálne pri účasti troch pretekárov v kategórii.

Prihlášky: online na www.mushing.sk Na jednotlivých kolách môžu štartovať len pretekári, ktorí sa riadne prihlásili a zaregistrovali na jednotlivé kolo do termínu uzávierky prihlášok.

Registrácia na mieste okrem detskej kategórie NIEJE MOŽNÁ!

Uzávierka prihlášok: streda 06.04. 2022 o 21:00

Štartovné: 20,- eur , pre členov SZPZ 15,- Eur

Číslo účtu pre platbu:
SK2975000000004022680316

Do poznámky treba uviesť meno pretekára a dátum pretekov. Bez týchto údajov nebude platba akceptovaná! Taktiež prosíme priniesť k registrácii potvrdenie o zaplatení.
Štartovné je neprenosné na inú osobu a nevratné.

Pravidlá a upozornenia:
Pri prezentácií je potrebné predložiť očkovací preukaz psa s platnými očkovaniami.

Účastníci do 18 rokov môžu štartovať len s písomným súhlasom rodiča. Účastníci registráciou potvrdzujú, že štartujú na vlastnú zodpovednosť.
Všetci účastníci podujatia sú s prihliadnutím na povahu podujatia povinní počínať si tak, aby nedošlo ku škodám na zdraví a majetku.
Organizátor podujatia nezodpovedá za škody na zdraví a majetku spôsobené účastníkovi podujatia, či už samotným účastníkom podujatia alebo ich psom, iným účastníkom podujatia, treťou osobou, alebo inak.

Pravidlá pretekov: Pes musí byť starší ako 12 mesiacov pre kategóriu CC,SC a BKJ.
Pes musí byť počas celej doby preteku pripnutý na vôdzku, toto porušenie sa trestá diskvalifikáciou dvojice.
Pes musí štartovať na postroji. Štartovať na obojku nie je dovolené!
Pretek sa koná pod záštitou SZPZ, na pretek sa vzťahujú pravidlá SZPZ.

Kontakt:
Jana Mareková 00421903319729
jana@non-stopdogwear.sk

Mário Adamko 00421907112498

Prihlasovanie bolo uzatvorené.

Meno
Klub
Kategória
Psy
Roman Reistetter
KPZ Humenné
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1SH
Juraj Baják
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes muži
1 Belgický ovčiak
Štefan Tóth
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes muži
1,Sibírsky husky
Štefan Šterk
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes muži
1/hound
Patrik Zupanič
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes muži
1
Martin Jelínek
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1 ESP
Tomáš Bambušek
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes muži
1, čsv
Branislav Sedilek
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1 ESD
Pavel Turzo
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1,ESP
Ivan Halás
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
Barbara Hinterberger
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1, ESD
Zuzana Orság
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes ženy
1, ESP
Dominika Solnicová
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
1 SH
Barbara Vojnic
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
ESD
Jana Péterová
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
1 HOxBo
Marie Militká
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes ženy
Tequila
Bergauer Petra
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1
Ľubica Horníková
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
1 , zapadosibirskalaika mix.
Alica Viedlerova
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes ženy
1nks
Kristína Marošova
Speed 4 Dogs
Canicross Detská kategória
1 alaskan
Ondrej Copko
Mushing Mania
Canicross Detská kategória
KK
Marcela Lehocká
Samojed klub Slovensko
CC 1 pes čistokrvní FCI
1 Samojed
Marek Lehocký
Musher klub Trenčín
CC 1 pes čistokrvní FCI
1 SH
Tomáš Babic
Samojed klub Slovensko
CC 1 pes čistokrvní FCI
1 pes - samojed
Zita Babicová
Samojed klub Slovensko
CC 1 pes čistokrvní FCI
1 pes - samojed
Roman Reistetter
KPZ Humenné
CC 1 pes čistokrvní FCI
1SH
Carla Reistetterová
KPZ Humenné
CC 1 pes čistokrvní FCI
1SH
Michaela Belzárová
Musher klub Trenčín
CC 1 pes čistokrvní FCI
1/SH
Christian Hermann
--- Foreign musher ---
CC 1 pes muži
1
Tomáš Tran
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes muži
1
Marco Peiner
--- Foreign musher ---
CC 1 pes muži
Kuvasz mix
Michal Slezák
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes muži
1/Weimar
Tomáš Vendrinský
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes muži
1, Aljašský Malamut - bez PP
Stefan Šterk
Speed 4 Dogs
CC 1 pes muži
1/hound
Roman Panenka
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes muži
1, miešanec
Zupanič Patrik
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes muži
1
Maroš Trabalka
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes muži
1, SH
Michal Jakeš
Speed 4 Dogs
CC 1 pes muži
1, Alaskan
Damjan Žepič
--- Foreign musher ---
CC 1 pes muži
1 ESD
Jakub Horecký
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes muži
1 AUO
Roman Šulek
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes muži
1, čsv
Tomáš Lacuška
Musher klub Trenčín
CC 1 pes muži
1/SH
Edina Koris
--- Foreign musher ---
CC 1 pes muži
ESD
Edina Koris
--- Foreign musher ---
CC 1 pes muži
ESD
Ľubomír Oslanec
Speed 4 Dogs
CC 1 pes muži
1 EH
Erik Copko
Mushing Mania
CC 1 pes muži
1EH
Christian Hermann
--- Foreign musher ---
CC 1 pes muži
1 Pointer
Tibor Varga
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes muži
1, weimarský stavač
Christian Hermann
--- Foreign musher ---
CC 1 pes muži
1 Border Collie
Sabína Šálová
Husky Team Orava
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1esp
Lesana Zuzana Kurillová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1
Kathrin Schmidt
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 Siberian Husky
Magdalena Redl
--- Foreign musher ---
CC 1 pes ženy
1
Melanie Summer
--- Foreign musher ---
CC 1 pes ženy
1, Akita Inu
Katarína Lopuchová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes ženy
1, Border Collie
Zuzana Andrassyova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes ženy
1 kríženec
Laura Zboniaková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes ženy
1, sibirsky husky
Petra Bergauer
--- Foreign musher ---
CC 1 pes ženy
ESD
Romana Havranová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes ženy
1, dalmatínsky pes
Kristína Orlická
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes ženy
1, Dalmatínsky pes
Monika Hudecová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes ženy
1
Jana Mareková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes ženy
1/hound
Veronika Topolska
Speed 4 Dogs
CC 1 pes ženy
1 esp
Karolina Ikic
--- Foreign musher ---
CC 1 pes ženy
1, Australian Shepherd
Monika Polťáková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes ženy
1, PRT
Kira Kinnunen
--- Foreign musher ---
CC 1 pes ženy
1, Saluki
Sonja Rödig
--- Foreign musher ---
CC 1 pes ženy
1, Border Collie
Alena Paľovová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes ženy
1esp
Lucia Panakova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes ženy
1 Greyster
Barbora Jašková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes ženy
1/ nemecký ovčiak
Maria Truissard
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes ženy
1, Jagdterier
Lucia Šuleková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes ženy
1, československý vlčiak
Mária Horváthová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes ženy
1, Sibírsky Husky - bez PP
Katarina Kopecka
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes ženy
1x SH
Alžbeta Gromovská
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes ženy
1, dalmatín
Gerlinde Hauser-Katz
--- Foreign musher ---
CC 1 pes ženy
1, mix
Lenka Ušáková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes ženy
1 mic
Zuzana Pokus Lacušková
Musher klub Trenčín
CC 1 pes ženy
1 austrálsky ovčiak
Barbora Tothova
Musher klub Trenčín
CC 1 pes ženy
1/vizsla
Monika Pašmíková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes ženy
1 Eurohound
Eva Oslancová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes ženy
1, vizsla
Petra Horňáková
Mushing Mania
CC 1 pes ženy
KK
Zuzana Mikolkova
Slovenský klub severských a japonských plemien
SC 1 pes čistokrvní FCI
1/AM
Tereza Šolcová
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
2
Peter Juhás
--- Neregistrovaní ---
SC 1 pes muži/ ženy spolu
1,
Damjan Žepič
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži/ ženy spolu
1 ESD
Viera Hargašová
--- Neregistrovaní ---
SC 1 pes muži/ ženy spolu
1,AM
Martin Jelínek
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži/ ženy spolu
1 ESP
Tanja Paracek
--- Neregistrovaní ---
SC 1 pes muži/ ženy spolu
1 dog- Beagle
Sarah Bedušová
Speed 4 Dogs
SC 1 pes muži/ ženy spolu
1 EH
Lucia Panakova
Speed 4 Dogs
SC 1 pes muži/ ženy spolu
1, irsky terier
Branislav Sedilek
SHT Haniska
SC 1 pes muži/ ženy spolu
1 ESD
Branislav Sedilek
SHT Haniska
SC 1 pes muži/ ženy spolu
1 ESD
Pavel Turzo
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži/ ženy spolu
1,ALASKAN
Erik Copko
Mushing Mania
SC 1 pes muži/ ženy spolu
1EH
Ivan Halás
SHT Haniska
SC 1 pes muži/ ženy spolu
1/ESP
Ľubomír Oslanec
Speed 4 Dogs
SC 1 pes muži/ ženy spolu
EH

BKJ 1 dog FCI
Place Bib Name Team name Category Time Difference
1 11 Roman Reistetter KPZ Humenné BKJ 1 dog FCI 7:31.228
BKJ 1 dog MEN
Place Bib Name Team name Category Time Difference
1 4 Patrik Zupanič — Neregistrovaní — BKJ 1 dog MEN 6:45.165
2 7 Branislav Sedilek SHT Haniska BKJ 1 dog MEN 6:50.401 +0:05.236
3 24 Štefan Šterk Speed 4 Dogs BKJ 1 dog MEN 6:56.112 +0:10.947
4 5 Ivan Halás SHT Haniska BKJ 1 dog MEN 7:09.437 +0:24.272
5 6 Martin Jelínek — Foreign musher — BKJ 1 dog MEN 7:25.501 +0:40.336
6 8 Pavel Turzo — Foreign musher — BKJ 1 dog MEN 8:32.039 +1:46.874
7 23 Tomáš Havran — Neregistrovaní — BKJ 1 dog MEN 9:30.891 +2:45.726
8 20 Tomáš Bambušek — Neregistrovaní — BKJ 1 dog MEN 10:07.934 +3:22.769
9 19 Štefan Tóth — Neregistrovaní — BKJ 1 dog MEN 11:52.820 +5:07.655
18 Juraj Baják — Neregistrovaní — BKJ 1 dog MEN DNS
BKJ 1 dog WOMEN
Place Bib Name Team name Category Time Difference
1 10 Zuzana Orság Speed 4 Dogs BKJ 1 dog WOMEN 6:56.748
2 1 Marie Militká Speed 4 Dogs BKJ 1 dog WOMEN 7:23.162 +0:26.414
3 9 Bergauer Petra — Foreign musher — BKJ 1 dog WOMEN 7:26.521 +0:29.773
4 12 Alica Viedlerova Speed 4 Dogs BKJ 1 dog WOMEN 7:35.325 +0:38.577
5 15 Barbara Vojnic — Foreign musher — BKJ 1 dog WOMEN 7:44.166 +0:47.418
6 17 Ľubica Horníková — Neregistrovaní — BKJ 1 dog WOMEN 11:41.205 +4:44.457
7 14 Dominika Solnicová — Neregistrovaní — BKJ 1 dog WOMEN 12:12.030 +5:15.282
13 Barbara Hinterberger — Foreign musher — BKJ 1 dog WOMEN DNS
16 Jana Péterová — Neregistrovaní — BKJ 1 dog WOMEN DNS
CC 1 dog FCI MEN/WOMEN
Place Bib Name Team name Category Time Difference
1 57 Tomáš Babic Samojed klub Slovensko CC 1 dog FCI MEN/WOMEN 11:54.450
2 55 Roman Reistetter KPZ Humenné CC 1 dog FCI MEN/WOMEN 11:57.806 +0:03.356
3 56 Zita Babicová Samojed klub Slovensko CC 1 dog FCI MEN/WOMEN 12:23.845 +0:29.395
4 54 Carla Reistetterová KPZ Humenné CC 1 dog FCI MEN/WOMEN 12:26.294 +0:31.844
5 59 Marcela Lehocká Samojed klub Slovensko CC 1 dog FCI MEN/WOMEN 14:15.368 +2:20.918
6 58 Marek Lehocký Musher klub Trenčín CC 1 dog FCI MEN/WOMEN 14:41.860 +2:47.410
53 Michaela Belzárová Musher klub Trenčín CC 1 dog FCI MEN/WOMEN DNF
CC 1 dog MEN
Place Bib Name Team name Category Time Difference
1 43 Ľubomír Oslanec Speed 4 Dogs CC 1 dog MEN 9:01.603
2 2 Stefan Šterk Speed 4 Dogs CC 1 dog MEN 9:23.011 +0:21.408
3 65 Christian Hermann — Foreign musher — CC 1 dog MEN 10:09.327 +1:07.724
4 62 Zupanič Patrik — Neregistrovaní — CC 1 dog MEN 10:33.717 +1:32.114
5 44 Tomáš Lacuška Musher klub Trenčín CC 1 dog MEN 10:53.906 +1:52.303
6 47 Michal Jakeš Speed 4 Dogs CC 1 dog MEN 10:58.249 +1:56.646
7 76 Tomáš Tran — Neregistrovaní — CC 1 dog MEN 11:17.713 +2:16.110
8 64 Michal Slezák — Neregistrovaní — CC 1 dog MEN 11:25.570 +2:23.967
9 60 Marco Peiner — Foreign musher — CC 1 dog MEN 11:51.365 +2:49.762
10 63 Maroš Trabalka — Neregistrovaní — CC 1 dog MEN 12:01.791 +3:00.188
11 66 Tibor Varga — Neregistrovaní — CC 1 dog MEN 12:16.822 +3:15.219
12 75 Tomáš Vendrinský — Neregistrovaní — CC 1 dog MEN 14:18.732 +5:17.129
13 68 Roman Panenka — Neregistrovaní — CC 1 dog MEN 15:43.987 +6:42.384
14 67 Roman Šulek — Neregistrovaní — CC 1 dog MEN 16:20.637 +7:19.034
15 74 Erik Copko Mushing Mania CC 1 dog MEN 19:09.982 +10:08.379
36 Christian Hermann — Foreign musher — CC 1 dog MEN DNS
92 Viliam Hlôška — Neregistrovaní — CC 1 dog MEN DNS
93 Christian Hermann — Foreign musher — CC 1 dog MEN DNS
CC 1 dog WOMEN
Place Bib Name Team name Category Time Difference
1 3 Jana Mareková Speed 4 Dogs CC 1 dog WOMEN 9:18.648
2 46 Edina Koris — Foreign musher — CC 1 dog WOMEN 9:51.294 +0:32.646
3 48 Monika Pašmíková Speed 4 Dogs CC 1 dog WOMEN 9:52.316 +0:33.668
4 45 Sabína Šálová Husky Team Orava CC 1 dog WOMEN 10:22.395 +1:03.747
5 42 Veronika Topolska Speed 4 Dogs CC 1 dog WOMEN 10:28.655 +1:10.007
6 69 Petra Bergauer — Foreign musher — CC 1 dog WOMEN 10:37.525 +1:18.877
7 49 Lucia Panakova Speed 4 Dogs CC 1 dog WOMEN 11:04.563 +1:45.915
8 50 Alena Paľovová Speed 4 Dogs CC 1 dog WOMEN 12:00.433 +2:41.785
9 73 Eva Oslancová Speed 4 Dogs CC 1 dog WOMEN 12:12.518 +2:53.870
10 85 Kira Kinnunen — Foreign musher — CC 1 dog WOMEN 12:36.177 +3:17.529
11 82 Maria Truissard — Neregistrovaní — CC 1 dog WOMEN 13:02.973 +3:44.325
12 72 Kristína Orlická — Neregistrovaní — CC 1 dog WOMEN 13:18.280 +3:59.632
13 91 Lesana Zuzana Kurillová — Neregistrovaní — CC 1 dog WOMEN 13:20.504 +4:01.856
14 40 Zuzana Pokus Lacušková Musher klub Trenčín CC 1 dog WOMEN 13:27.244 +4:08.596
15 89 Magdalena Redl — Foreign musher — CC 1 dog WOMEN 13:35.514 +4:16.866
16 90 Kathrin Schmidt — Foreign musher — CC 1 dog WOMEN 13:39.778 +4:21.130
17 41 Petra Štrbíková SHT Haniska CC 1 dog WOMEN 13:40.153 +4:21.505
18 79 Katarina Kopecka — Neregistrovaní — CC 1 dog WOMEN 13:43.791 +4:25.143
19 52 Barbora Tothova Musher klub Trenčín CC 1 dog WOMEN 13:45.331 +4:26.683
20 71 Monika Hudecová — Neregistrovaní — CC 1 dog WOMEN 13:57.903 +4:39.255
21 78 Gerlinde Hauser-Katz — Foreign musher — CC 1 dog WOMEN 14:06.333 +4:47.685
22 83 Barbora Jašková — Neregistrovaní — CC 1 dog WOMEN 14:30.136 +5:11.488
23 87 Laura Zboniaková — Neregistrovaní — CC 1 dog WOMEN 14:37.096 +5:18.448
24 38 Petra Horňáková Mushing Mania CC 1 dog WOMEN 15:39.952 +6:21.304
25 80 Mária Horváthová — Neregistrovaní — CC 1 dog WOMEN 16:08.023 +6:49.375
26 77 Lenka Ušáková — Neregistrovaní — CC 1 dog WOMEN 16:35.111 +7:16.463
27 86 Romana Havranová — Neregistrovaní — CC 1 dog WOMEN 17:51.153 +8:32.505
28 81 Lucia Šuleková — Neregistrovaní — CC 1 dog WOMEN 21:47.264 +12:28.616
29 61 Melanie Summer — Foreign musher — CC 1 dog WOMEN 22:50.237 +13:31.589
39 Monika Hlôšková — Neregistrovaní — CC 1 dog WOMEN DNS
51 Monika Polťáková Speed 4 Dogs CC 1 dog WOMEN DNS
70 Karolina Ikic — Foreign musher — CC 1 dog WOMEN DNS
84 Zuzana Andrassyova Speed 4 Dogs CC 1 dog WOMEN DNS
88 Katarína Lopuchová — Neregistrovaní — CC 1 dog WOMEN DNS
SC 1 dog FCI MEN/WOMEN
Place Bib Name Team name Category Time Difference
34 Zuzana Mikolkova Slovenský klub sev. a japonských plemien SC 1 dog FCI MEN/WOMEN DNS
SC 1 dog MEN/WOMEN
Place Bib Name Team name Category Time Difference
1 22 Branislav Sedilek SHT Haniska SC 1 dog MEN/WOMEN 7:11.398
2 26 Sarah Bedušová Speed 4 Dogs SC 1 dog MEN/WOMEN 7:13.552 +0:02.154
3 37 Branislav Sedilek SHT Haniska SC 1 dog MEN/WOMEN 7:16.338 +0:04.940
4 25 Damjan Žepič — Foreign musher — SC 1 dog MEN/WOMEN 7:21.845 +0:10.447
5 28 Ivan Halás SHT Haniska SC 1 dog MEN/WOMEN 7:54.243 +0:42.845
6 33 Peter Juhás — Neregistrovaní — SC 1 dog MEN/WOMEN 9:09.154 +1:57.756
7 29 Martin Jelínek — Foreign musher — SC 1 dog MEN/WOMEN 9:26.516 +2:15.118
8 32 Viera Hargašová — Neregistrovaní — SC 1 dog MEN/WOMEN 10:10.892 +2:59.494
9 35 Erik Copko Mushing Mania SC 1 dog MEN/WOMEN 11:14.840 +4:03.442
10 30 Pavel Turzo — Foreign musher — SC 1 dog MEN/WOMEN 11:18.564 +4:07.166
11 21 Lucia Panakova Speed 4 Dogs SC 1 dog MEN/WOMEN 11:28.846 +4:17.448
12 31 Tanja Paracek — Neregistrovaní — SC 1 dog MEN/WOMEN 14:29.319 +7:17.921
27 Ľubomír Oslanec Speed 4 Dogs SC 1 dog MEN/WOMEN DNS