Nahrávam Udalosti

V Roku 2022 vám spolu s Fitminom prinášame dva samostatné preteky v individuálnych mushingových disciplínach Canicross, Bikejoring a Scooter so psom. Druhým z nich je dvojdňový jesenný pretek v krásnom prostredí lesov pezinskej Baby.

Usporiadateľ pretekov: Speed 4 dogs

Termín: sobota a nedeľa 10-11.9 2022, 8:00 – zmena kvôli teplu

Miesto: Pezinská Baba

Trať pretekov: 3km lesné cesty

Prezentácia pretekárov a vet. prehliadka v piatok 18:00-22:00, možnosť prezentácie aj v sobotu do 7:00.
ŠTART prvého pretekára sobota 8:00 (organizátor si vyhradzuje právo na zmenu štartu podľa počasia na skoršiu hodinu)
Štarty individuálne.
Vyhlásenie výsledkov hodinu po dobehnutí posledného pretekára.

Bohatá tombola—

Zmena programu vyhradená.

Súťažné kategórie:

  • CC 1 pes muži
  • CC 1 pes ženy
  • CC 1 pes čistokrvní FCI
  • Bkj 1 pes muži
  • Bkj 1 pes ženy
  • Bkj 1 pes čistokrvní FCI
  • SC 1 pes muži/ ženy spolu
  • SC 1 pes čistokrvní FCI
  • SC 2 psy
  • Canicross Detská kategória- cca 700m (štartovné 5 eur, vyhodnotenie a ceny pre všetky detičky, registrácia a platba na mieste)

UPOZORNENIE !!!
Prilba okrem CC povinná.

Vyhodnotenie kategórie:
Vyhlásenie víťazov minimálne pri účasti troch pretekárov v kategórii.

Prihlášky: online na www.mushing.sk Na preteku môžu štartovať len pretekári, ktorí sa riadne prihlásili a zaregistrovali do termínu uzávierky prihlášok.

Registrácia na mieste okrem detskej kategórie NIEJE MOŽNÁ!

Uzávierka prihlášok: streda 07.09. 2022 o 21:00

Štartovné:
30,- eur pre nečlenov SZPZ, pre členov SZPZ 25,- Eur

Číslo účtu pre platbu:
SK2975000000004022680316

Do poznámky treba uviesť meno pretekára a dátum pretekov. Bez týchto údajov nebude platba akceptovaná! Taktiež prosíme priniesť k registrácii potvrdenie o zaplatení.
Štartovné je neprenosné na inú osobu a nevratné.

Pravidlá a upozornenia:
Pri prezentácií je potrebné predložiť očkovací preukaz psa s platnými očkovaniami.

Účastníci do 18 rokov môžu štartovať len s písomným súhlasom rodiča. Účastníci registráciou potvrdzujú, že štartujú na vlastnú zodpovednosť.
Všetci účastníci podujatia sú s prihliadnutím na povahu podujatia povinní počínať si tak, aby nedošlo ku škodám na zdraví a majetku.
Organizátor podujatia nezodpovedá za škody na zdraví a majetku spôsobené účastníkovi podujatia, či už samotným účastníkom podujatia alebo ich psom, iným účastníkom podujatia, treťou osobou, alebo inak.

Pravidlá pretekov: Pes musí byť starší ako 12 mesiacov pre kategóriu CC,SC a BKJ.
Pes musí byť počas celej doby preteku pripnutý na vôdzku, toto porušenie sa trestá diskvalifikáciou dvojice.
Pes musí štartovať na postroji. Štartovať na obojku nie je dovolené!
Pretek sa koná pod záštitou SZPZ, na pretek sa vzťahujú pravidlá SZPZ.

Kontakt:
Jana Mareková 00421903319729
jana@non-stopdogwear.sk

Mário Adamko 00421907112498

Prihlasovanie bolo uzatvorené.

Meno
Klub
Kategória
Psy
Michaela Belzárová
Musher klub Trenčín
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
SH
Ľubomír Kočik
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
ESP
Szilárd Bohon
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1, labrador mix
Jakub Slaninka
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes muži
1 CSV
Peter Lorinc
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes muži
Belgický ovčiak malinois
Štefan Šterk
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes muži
1/hound
Lukáš
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes muži
1/border kolia
Štefan Tóth
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes muži
1/SH
andrej drabik
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1esp
Ivan Halás
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
Esp
Tomáš Bambušek
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes muži
1, čsv
Maroš Trabalka
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes muži
1, SH
Zuzana Orság
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes ženy
1,ESP
bergauer petra
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
ESD
Marcela Bimbová
SHT Haniska
Bkj 1 pes ženy
ESP
Barbara Hinterberger
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1
Mariana Kotuliakova
SHT Haniska
Bkj 1 pes ženy
1/esp
Lesana Zuzana Kurillová
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
1, border kólia
Lesana Zuzana Kurillová
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
1, kríženec AUOxVipet
Lesana Zuzana Kurillová
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
1, kríženec BOM
Camille Paris
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
Saguenay (esp)
Barbara Vojnic
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1 ESD
Barbara Vojnic
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1 ESD
Katarina Kalasová
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes ženy
1/Pointer
Sabína Šálová
Musher klub Lučenec
Bkj 1 pes ženy
1 ESP
Denisa Králová
Musher klub Trenčín
Bkj 1 pes ženy
1/ESP
Mária Jakúbková
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
1 ČSV
Alica Maderová
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes ženy
1/nks
Marek Lehocký
Musher klub Trenčín
CC 1 pes čistokrvní FCI
1 husky
Leonard Lehocký
Musher klub Trenčín
CC 1 pes čistokrvní FCI
1 husky
Marcela Lehocká
Samojed klub Slovensko
CC 1 pes čistokrvní FCI
1 samojed
Michaela Belzárová
Musher klub Trenčín
CC 1 pes čistokrvní FCI
SH
Vojtěch Rozmahel
--- Foreign musher ---
CC 1 pes muži
1, NKO
Géza Szűcs
--- Foreign musher ---
CC 1 pes muži
1, eurohound
Stefan Ulmer
--- Foreign musher ---
CC 1 pes muži
1, ESD (Elton)
Christian Hermann
--- Foreign musher ---
CC 1 pes muži
1
Štefan Šterk
Speed 4 Dogs
CC 1 pes muži
1/hound
Peter Schindler
--- Foreign musher ---
CC 1 pes muži
1, ESD
Adam Mitlik
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes muži
1 / LLP
Ľubomír Oslanec
Speed 4 Dogs
CC 1 pes muži
1 EH
Zoltán Hummel
--- Foreign musher ---
CC 1 pes muži
1, greyster
Tibor Varga
Speed 4 Dogs
CC 1 pes muži
1, weimarský stavač
Erik Copko
Musher klub Lučenec
CC 1 pes muži
1EH
Tomáš Lacuška
Musher klub Trenčín
CC 1 pes muži
1/SH
Patrik Kristl
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes muži
1, ČSV
Mano Kral
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes muži
1
Ján Mikuš
Musher klub Lučenec
CC 1 pes muži
1, ESP
Marek Hradsky
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes muži
1, mix
Luca Rompos
--- Foreign musher ---
CC 1 pes ženy
1, bulltype
Bergauer Petra
--- Foreign musher ---
CC 1 pes ženy
ESD
Monika Polťáková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes ženy
1, Alaskan
Veronika Topolska
Speed 4 Dogs
CC 1 pes ženy
1 esp
Alexandra Ulmee
--- Foreign musher ---
CC 1 pes ženy
1 Braque francaise
Klára Brodňanová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes ženy
1, bavorský farbiar
Jana Marekova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes ženy
1/Hound
Kristína Jančaříková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes ženy
1
Kristína Jančaříková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes ženy
1, Ruský Čierny teriér
Kathrin Schmidt
--- Foreign musher ---
CC 1 pes ženy
1, Siberian Husky
Alena Paľovová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes ženy
Terezka Petrasova
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes ženy
1 Auo
Denisa Noskovicova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes ženy
1 Hound
Monika Pasmikova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes ženy
1 eurohound
Petra Štrbíková
SHT Haniska
CC 1 pes ženy
1/SH
Petra Štrbíková
SHT Haniska
CC 1 pes ženy
1/SH
Daniela Dobríková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes ženy
1 SHS
Magdalena Redl
--- Foreign musher ---
CC 1 pes ženy
1
Eva Wolfschützová
--- Foreign musher ---
CC 1 pes ženy
1/alaskan
Eva Oslancová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes ženy
1, vyžla
Ľubomír Kočik
SHT Haniska
SC 1 pes muži/ ženy spolu
ESP
mario adamko
Speed 4 Dogs
SC 1 pes muži/ ženy spolu
Sarah Bedušová
Speed 4 Dogs
SC 1 pes muži/ ženy spolu
EH
Peter Juhás
--- Neregistrovaní ---
SC 1 pes muži/ ženy spolu
1
andrej drabik
SHT Haniska
SC 1 pes muži/ ženy spolu
1
Branislav Sedilek
SHT Haniska
SC 1 pes muži/ ženy spolu
1
Tomáš Hockicko
SHT Haniska
SC 1 pes muži/ ženy spolu
Esp
Erik Copko
Musher klub Lučenec
SC 1 pes muži/ ženy spolu
1EH
Juraj Vavrúš
Musher klub Lučenec
SC 1 pes muži/ ženy spolu
1 AH
Dana Virčíková
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži/ ženy spolu
1 ESP
andrej drabik
SHT Haniska
SC 2 psy
2ESP
Pavel Turzo
--- Foreign musher ---
SC 2 psy
2 esp
Viera Hargašová
--- Neregistrovaní ---
SC 2 psy
2, AM
Katarina Kopecka
--- Neregistrovaní ---
SC 2 psy
2x sh/krizenec
Branislav Sedilek
SHT Haniska
SC 2 psy
2, ESP

Bkj 1 pes čistokrvní FCI
Place Name Team name Team name 2 Race 1 Race 2 Total time
1 20 Michaela Belzárová Musher klub Trenčín 6:03.667 6:10.335 12:14.002
Bkj 1 pes muži
Place Name Team name Team name 2 Race 1 Race 2 Total time
1 3 Andrej Drábik SHT Haniska 4:53.361 4:44.083 9:37.444
2 10 Ľubomír Kočik SHT Haniska 4:59.213 4:56.531 9:55.744
3 2 Štefan Šterk Speed 4 Dogs 5:20.128 5:16.557 10:36.685
4 4 Banoci Jaroslav SHT Haniska 5:38.170 5:19.039 10:57.209
5 9 Ivan Halás SHT Haniska 5:51.308 5:35.909 11:27.217
6 21 Peter Lorinc — Neregistrovaní — 5:52.830 5:43.169 11:35.999
7 18 Szilárd Bohon — Foreign musher — 6:05.954 6:07.627 12:13.581
8 23 Lukáš Kalás Speed 4 Dogs 7:11.501 6:36.753 13:48.254
9 26 Tomáš Bambušek — Neregistrovaní — 9:03.705 8:40.961 17:44.666
10 19 Maroš Trabalka — Neregistrovaní — 8:41.514 9:09.359 17:50.873
Bkj 1 pes ženy
Place Name Team name Team name 2 Race 1 Race 2 Total time
1 22 Denisa Králová Musher klub Trenčín 5:24.089 5:21.831 10:45.920
2 15 Camille Paris — Foreign musher — 5:40.445 5:18.322 10:58.767
3 11 Mariana Kotuliakova SHT Haniska 5:42.148 5:29.501 11:11.649
4 14 Sabína Šálová Musher klub Lučenec 5:37.447 5:34.812 11:12.259
5 17 Barbara Hinterberger — Foreign musher — 5:44.294 5:43.049 11:27.343
6 16 Bergauer Petra — Foreign musher — 5:56.298 5:52.549 11:48.847
7 13 Marcela Bimbová SHT Haniska 5:56.187 5:55.033 11:51.220
8 12 Alica Maderová Speed 4 Dogs 5:56.900 5:56.493 11:53.393
9 6 Barbara Vojnic — Foreign musher — 6:14.685 6:06.294 12:20.979
10 7 Katarina Kalasová Speed 4 Dogs 6:14.057 6:10.882 12:24.939
11 8 Lesana Zuzana Kurillová — Neregistrovaní — 7:01.699 7:04.455 14:06.154
12 28 Lesana Zuzana Kurillová — Neregistrovaní — 7:28.331 7:39.052 15:07.383
13 45 Lesana Zuzana Kurillová — Neregistrovaní — 8:13.912 8:00.783 16:14.695
25 Mária Jakúbková — Neregistrovaní — 16:08.652 -1 race
CC 1 pes čistokrvní FCI
Place Name Team name Team name 2 Race 1 Race 2 Total time
1 46 Leonard Lehocký Musher klub Trenčín 10:59.265 10:34.719 21:33.984
2 64 Michaela Belzárová Musher klub Trenčín 11:07.120 11:55.769 23:02.889
3 65 Marcela Lehocká Samojed klub Slovensko 14:06.119 13:39.479 27:45.598
4 84 Marek Lehocký Musher klub Trenčín 13:55.575 14:08.226 28:03.801
CC 1 pes muži
Place Name Team name Team name 2 Race 1 Race 2 Total time
1 53 Géza Szűcs — Foreign musher — 7:39.970 7:45.361 15:25.331
2 48 Ľubomír Oslanec Speed 4 Dogs 8:08.339 8:07.036 16:15.375
3 54 Ján Mikuš Musher klub Lučenec 8:07.417 8:10.125 16:17.542
4 68 Peter Schindler — Foreign musher — 8:19.313 8:08.071 16:27.384
5 57 Zoltán Hummel — Foreign musher — 8:27.433 8:26.449 16:53.882
6 69 Vojtěch Rozmahel — Foreign musher — 8:22.462 8:37.615 17:00.077
7 56 Stefan Ulmer — Foreign musher — 8:33.099 8:36.855 17:09.954
8 50 Štefan Šterk Speed 4 Dogs 8:39.330 8:56.982 17:36.312
9 55 Christian Hermann — Foreign musher — 9:28.584 9:23.274 18:51.858
10 67 Tomáš Lacuška Musher klub Trenčín 9:23.753 9:54.512 19:18.265
11 66 Tibor Varga Speed 4 Dogs 9:52.462 9:44.776 19:37.238
12 77 Mano Kral — Neregistrovaní — 11:26.728 11:22.951 22:49.679
13 79 Adam Mitlik — Neregistrovaní — 11:39.334 12:03.992 23:43.326
14 78 Erik Copko Musher klub Lučenec 15:27.248 15:49.123 31:16.371
15 71 Patrik Kristl — Neregistrovaní — 17:22.664 16:15.642 33:38.306
76 Marek Hradsky — Neregistrovaní — 10:40.257 -1 race
CC 1 pes ženy
Place Name Team name Team name 2 Race 1 Race 2 Total time
1 49 Jana Marekova Speed 4 Dogs 8:31.233 8:22.587 16:53.820
2 62 Monika Pasmikova Speed 4 Dogs 8:56.735 8:52.605 17:49.340
3 61 Monika Polťáková Speed 4 Dogs 9:04.944 9:08.074 18:13.018
4 58 Bergauer Petra — Foreign musher — 9:43.942 9:39.208 19:23.150
5 52 Veronika Topolska Speed 4 Dogs 9:54.451 9:41.366 19:35.817
6 63 Alena Paľovová Speed 4 Dogs 10:09.925 10:02.627 20:12.552
7 59 Daniela Dobríková Speed 4 Dogs 10:52.080 10:58.214 21:50.294
8 81 Eva Oslancová Speed 4 Dogs 12:02.386 11:29.287 23:31.673
9 75 Eva Wolfschützová — Foreign musher — 11:47.324 12:02.468 23:49.792
10 74 Magdalena Redl — Foreign musher — 12:13.733 11:52.748 24:06.481
11 85 Petra Štrbíková SHT Haniska 12:35.174 12:22.283 24:57.457
12 70 Alexandra Ulmer — Foreign musher — 12:48.704 12:31.640 25:20.344
13 72 Kathrin Schmidt — Foreign musher — 12:54.933 13:12.543 26:07.476
14 51 Petra Štrbíková SHT Haniska 13:09.851 13:29.988 26:39.839
82 Klára Brodňanová — Neregistrovaní — 10:43.685 -1 race
SC 1 pes muži/ ženy spolu
Place Name Team name Team name 2 Race 1 Race 2 Total time
1 43 Andrej Drabik SHT Haniska 5:07.204 5:01.887 10:09.091
2 36 Tomáš Hockicko SHT Haniska 5:18.161 5:12.819 10:30.980
3 5 Branislav Sedilek SHT Haniska 5:16.543 5:19.683 10:36.226
4 1 Mario Adamko Speed 4 Dogs 5:41.336 5:42.831 11:24.167
5 37 Sarah Bedušová Speed 4 Dogs 6:01.890 5:58.398 12:00.288
6 39 Juraj Vavrúš Musher klub Lučenec 6:17.098 6:15.057 12:32.155
7 38 Ľubomír Kočik SHT Haniska 6:28.845 6:18.588 12:47.433
8 44 Banoci Jaroslav SHT Haniska 6:34.216 7:18.313 13:52.529
9 42 Peter Juhás — Neregistrovaní — 7:02.455 6:56.926 13:59.381
10 40 Erik Copko Musher klub Lučenec 7:48.957 7:54.941 15:43.898
11 41 Dana Virčíková — Foreign musher — 8:49.934 9:28.381 18:18.315
SC 2 psy
Place Name Team name Team name 2 Race 1 Race 2 Total time
1 31 Branislav Sedilek SHT Haniska 4:54.363 4:59.200 9:53.563
2 30 andrej drabik SHT Haniska 5:04.165 4:58.006 10:02.171
3 32 Banoci Jaroslav SHT Haniska 5:34.290 5:27.090 11:01.380
4 33 Pavel Turzo — Foreign musher — 5:59.576 5:54.730 11:54.306
5 34 Viera Hargašová — Neregistrovaní — 10:39.500 8:59.770 19:39.270
6 35 Katarina Kopecka — Neregistrovaní — 10:29.782 10:03.619 20:33.401