Nahrávam Udalosti
Udalosť sa už uskutočnila.

Usporiadateľ pretekov: Flying Husky, o.z.
Miesto konania pretekov: Šamorín – Čilistov, Slovakia
Riaditeľ pretekov: Peter Chanas
Druh pretekov: Vozíky – šprint (off-snow – sprint)
Trať pretekov: 5,2 km (rovinatá cez lesíky a lúky) – hlavné preteky

2 km (kategória Mladší Junior) – hlavné preteky

Pravidlá súťaže: podľa pretekárskeho poriadku SZPZ
Vyžaduje sa striktné dodržiavanie PP v oblasti správania sa psov a pretekárov na trati voči ostatným účastníkom. Porušenie sa prísne trestá!
Pre účasť musia byť splnené nasledovné podmienky:
– Každý pretekár sa MUSÍ prezentovať potvrdením o negatívnom výsledku RT-PCR testu alebo antigenového testu vykonaným v termíne 11.12.2020 v čase medzi 6:00 – 18:00.
– Tento test musí byť vykonaný na odbernom/testovacom mieste uvedenom v zozname ministerstva zdravotníctva (antigenove testy – https://www.health.gov.sk/?AG-MOMkomplet)
– iná varianta preukázania negativity NIE JE MOŽNÁ! Ani z iného termínu testovania!
– toto platí pre všetkých účastníkov, t.j. pretekár, pomocník aj deti a iný doprovod
– diváci sú zakázaní!
– obmedzte prosím doprovod čo na najnutnejšiu mieru!
– doklad o teste musia mať všetky osoby stále pri sebe
– nutnosť nosenia rúšok v celom priestore pretekov okrem samotného pretekania (účasník si zloží rúško bezprostredne pred štartom). Kto nebude toto nariadenie dodržiavať bude automaticky diskvalifikovaný bez varovania.
– nutné dodržiavanie odstupov a minimálne skupinkovanie.
– priebežná dezinfekcia rúk
Prihlasovanie bude záväzné, takže poprosíme len o prihlásenie pretekárov, ktorí naozaj majú záujem pretekať za týchto podmienok. Počty musíme nahlasovať dopredu na RÚVZ DS.The following conditions must be met for participation:
– Each competitor MUST present himself with a confirmation of a negative result of the RT-PCR test or antigen test performed on 11.12.2020 between 6:00 and 18:00.
– This test must be performed at the sampling / testing site listed in the list of the Ministry of Health (antigen tests – https://www.health.gov.sk/?AG-MOM-komplet)
– another variant of proving negativity is NOT POSSIBLE! Not from another testing date!
– this applies to all participants, i.e. racer, helper and children and other escorts
– spectators are forbidden!
– please limit the escort to the minimum necessary!
– all persons must keep the test certificate with them at all times
– you need to wear face mask in the entire area of the race except for the race itself (the participant will fold the mask immediately before the start). Anyone who does not comply with this regulation will be automatically disqualified without warning.
– necessary distancing and minimal grouping.
– regular hand disinfection
Regulations for entry in the area of Slovak Republic is for now as follows:
– you need negativ RT-PCR test not older then 72 hour before entering Slovakia
– This test can not be used as the test needed for enter the race (you also need to undertake antigen test acording above writen rules)
– you need to register before entering Slovakia on http://korona.gov.sk/ehranica and keep with you the confirmation during the whole stay in Slovakia
– Toto platí aj pre občanov ČR!!!
Súťažné kategórie: Canicross (CC), Bikejoring (BKJ), Scooter (SC1, SC2), Káry (MZ,
VZ), Detské
Vyhodnotenie kategórie: Vyhlásenie víťazov minimálne pri účasti troch pretekárov v
kategórii. Oddelené hodnotenie ženy minimálne pri účasti
troch žien a troch mužov v kategórii.
Časový harmonogram: Piatok – prezentácia pretekárov, štartové čísla
Sobota – brífing, štart 1. kola
Nedeľa – štart 2. kola, vyhodnotenie
Uzávierka prihlášok: 4.12.2020
Štartovné: Hlavné preteky:
Člen SZPZ … bezplatne
Ostatní pretekári … 35,- EUR
Ďalší štart toho istého pretekára … 15,- EURMládež:
Člen SZPZ … bezplatne
Ostatní pretekári … 15,- EUR
Veterinárne podmienky: Podľa rozhodnutia KVS, povinné očkovania, potvrdenie
príslušného veterinára
Vyhlásenie výsledkov: Do 1:30 hodiny po dobehnutí posledného pretekára
Ubytovanie: pretekári si zabezpečujú sami
Stravovanie: raňajky + obed v sobotu, raňajky v nedeľu v cene štartovného
pre pretekára (okrem hobby pretekov)
Ostatné a bližšie informácie: www.flyinghusky.eu

 

Prihlsovanie na preteky sa skončilo!

Meno
Klub
Kategória
Psy
Jana Marekova
Speed 4 Dogs
Beh 1 pes
1/Scandinavian hound
Štefan Šterk
Speed 4 Dogs
Beh 1 pes
1/scandinavian hound
Ľubomír Oslanec
Speed 4 Dogs
Beh 1 pes
1, vyžla
Monika Polťáková
Speed 4 Dogs
Beh 1 pes
1, Alaskan
Branislav Pastor
--- Neregistrovaní ---
Beh 1 pes
1.border kolia
Lucia Panakova
Speed 4 Dogs
Beh 1 pes
1 pes, irsky terier
Lucia Pelikánová
SHT Haniska
Beh 1 pes
1/ Border kolia
Zuzana Orság
Speed 4 Dogs
Beh 1 pes
1, ESP
Andrea Vitková
Speed 4 Dogs
Beh 1 pes
1/MKS
Tomáš Lacuška
Musher klub Trenčín
Beh 1 pes
1/SH
Dana Petrovičová
SHT Haniska
Beh 1 pes
1/MIX
Zuzana Pokus Lacušková
Musher klub Trenčín
Beh 1 pes
1 austrálsky ovčiak
Sabína Šálová
--- Neregistrovaní ---
Beh 1 pes
1 austrálsky ovčiak
Karol Gecík
Speed 4 Dogs
Beh 1 pes
1/MKS
Nikola Berčíková
Speed 4 Dogs
Beh 1 pes
1 ESP
Richard Belzár
--- Neregistrovaní ---
Beh 1 pes
Sibírsky Husky
Lenka Bičkošová
Husky Racing Team
Beh 1 pes
1 labmix
Lukaš Kalas
Speed 4 Dogs
Beh 1 pes - Junior (15-18 rokov)
1 pointer
Monika Zara Pašmíková
Speed 4 Dogs
Beh 1 pes - Mladší Junior (12-15 rokov)
1Eurohound
Michaela Ivančová
PRIMA Siberian Husky klub
Beh 1 pes - Mladší Junior (12-15 rokov)
1/SH
Carla Reistetterova
KPZ Humenné
Beh 1 pes - RNB
1/SH
Milan Daško
Musher klub Trenčín
Beh 1 pes - RNB
SH
Ján Néger
KPZ Humenné
Beh 1 pes - RNB
1/SH
Michaela Cabadajova
--- Neregistrovaní ---
Beh 1 pes - RNB
1pes grónsky pes
Michal Ivančo
PRIMA Siberian Husky klub
Beh 1 pes - RNB
1/SH
Milan Belzár
Musher klub Trenčín
Beh 1 pes - RNB
SH
Tamara Ivančová
PRIMA Siberian Husky klub
Beh 1 pes - RNB - Junior (15-18 rokov)
1/SH
Michaela Trubanová
Speed 4 Dogs
Beh 1 pes - RNB - Mladší Junior (12-15 rokov)
1, samojed
Philip Chanas
Flying Husky
Beh 1 pes - RNB - Mladší Junior (12-15 rokov)
1/SH
Mario Adamko
Speed 4 Dogs
Bicykel 1 pes
1
Ľubomír Kočik
Speed 4 Dogs
Bicykel 1 pes
1/ESP
Daniela Lakatošová
Musher klub Trenčín
Bicykel 1 pes
1 / LLP
Jakub Slaninka
--- Neregistrovaní ---
Bicykel 1 pes
Milan Daško
Musher klub Trenčín
Bicykel 1 pes
ESP
Peter Krajčovič
Flying Husky
Bicykel 1 pes
SH
Milan Belzár
Musher klub Trenčín
Bicykel 1 pes
ESP
Gabriela Hockickova
SHT Haniska
Bicykel 1 pes
Kolia krátkosrstá
Alica Viedlerova
Speed 4 Dogs
Bicykel 1 pes
1/nks
Robert Pazourek
--- Neregistrovaní ---
Bicykel 1 pes
1, Sibirsky husky
Robert Pazourek
--- Neregistrovaní ---
Bicykel 1 pes
1, Sibirsky husky
Marcela Bimbová
SHT Haniska
Bicykel 1 pes
ESP
Mária Jureková
--- Neregistrovaní ---
Bicykel 1 pes
1 pes, Sibírsky husky
Andrej Drabik
SHT Haniska
Bicykel 1 pes
1esp
Matúš Hájek
SHT Haniska
Bicykel 1 pes - Mladší Junior (12-15 rokov)
1/ESP
Roman Reistetter
KPZ Humenné
Bicykel 1 pes - RNB
1/SH
katarína tomovičová
--- Foreign musher ---
Bicykel 1 pes - RNB
1/SH
Marek Lipnický
Shanaya Stars
Bicykel 1 pes - RNB
1, SH
Michaela Belzárová
Musher klub Trenčín
Bicykel 1 pes - RNB
SH
Patrik Lučanský
Husky Racing Team
Bicykel 1 pes - RNB
1 SH
Lenka Bičkošová
Husky Racing Team
Bicykel 1 pes - RNB
1 SH
Matúš Hájek
SHT Haniska
Bicykel 1 pes - RNB - Mladší Junior (12-15 rokov)
1/SH
Sarah Bedušová
Speed 4 Dogs
Kolobežka 1 pes
1 EH
Ivana Fugediova
--- Neregistrovaní ---
Kolobežka 1 pes
1/SH
Tomáš Hockicko
SHT Haniska
Kolobežka 1 pes
1/ESP
Jaroslav Bánoci
SHT Haniska
Kolobežka 1 pes
1 esp
Mariana Kotuliakova
SHT Haniska
Kolobežka 1 pes
1/ESP
Peter Krajčovič
Flying Husky
Kolobežka 1 pes - RNB
1 Alaskan malamut
Marek Lipnický
Shanaya Stars
Kolobežka 1 pes - RNB
1, SH
Viola Chanas
Flying Husky
Kolobežka 1 pes - RNB
1/SH
Peter Chanas
Flying Husky
Kolobežka 1 pes - RNB
1/SH
Ivan Halás
SHT Haniska
Kolobežka 2 psy
2 ESP
Betka Gromovská
ŠK Severan Jaklovce
Kolobežka 2 psy
2 x Borderská kólia
Zuzana Beller
--- Neregistrovaní ---
Kolobežka 2 psy
2, sibirsky husky
Petra Štrbíková
SHT Haniska
Kolobežka 2 psy
2, SH
Jaroslav Bánoci
SHT Haniska
Kolobežka 2 psy
2 Esp
Viktor Hájek
SHT Haniska
Kolobežka 2 psy
2/ESP
Marian Čerhit
KPZ Humenné
Kolobežka 2 psy
Petra Horňáková
Mushing Mania
Kolobežka 2 psy
KK+BOC
Ivan Vaško
ŠK Arching
Kolobežka 2 psy - RNB
2x Sibírsky husky
Peter Chanas
Flying Husky
Kolobežka 2 psy - RNB
2/SH
Marcel Matanin
PRIMA Siberian Husky klub
Kolobežka 2 psy - RNB
3 SH
Igor Štefan
KPZ Humenné
Kolobežka 2 psy - RNB
Andrej Drabik
SHT Haniska
Malý záprah
4 ESP
Igor Pribula
PRIMA Siberian Husky klub
Malý záprah - RNB
3 SH
Branislav Grenzner
SHT Haniska
Malý záprah - RNB
4/SH
Viktor Hájek
SHT Haniska
Malý záprah - RNB
3/SH
Miroslav Gregora
Shanaya Stars
Veľký záprah
7 psov Siberian Husky
Miroslav Pažur
Husky Team Orava
Veľký záprah
8AH
Tomáš Bohunický
Musher klub Lučenec
Veľký záprah
6ah
Jakub Reguli
Husky Team Orava
Veľký záprah
6 EH
Erik Copko
Mushing Mania
Veľký záprah
7 Ah
Emmanuel Thill
Slovenský klub severských a japonských plemien
Veľký záprah - RNB
8 SH

Pl. Bib Name Club Time Time Time Gap Average Pen
Day1 Day2 Total speed
VZ (Cart 5 or more dogs) – 5,2km
1. 12 Reguli, Jakub Husky Team Orava 0:09:18,70 0:09:02,30 0:18:21,00 34.0 km/h
2. 43 Pažur, Miroslav Husky Team Orava 0:10:08,60 0:10:01,20 0:20:09,80 +1:48,80 30.9 km/h
3. 7 Copko, Erik Mushing Mania 0:13:34,70 0:13:25,40 0:27:00,00 +8:39,00 23.1 km/h
4. 53 Gregora, Miroslav Shanaya Stars 0:26:11,20 0:19:43,80 0:45:55,00 +27:34,00 13.8 km/h 06:00
VZ-RNB (Cart 5 or more dogs) – 5,2km
1. 17 Litvaj, Maroš KPZ Humenné 0:11:01,00 0:11:33,10 0:22:34,00 27.6 km/h
2. 68 Thill, Emmanuel — Neregistrovaní — 0:19:41,10 0:14:56,90 0:34:38,00 +12:04,00 18.3 km/h 06:00
MZ (Cart 3-4 dogs) – 5,2km
1. 50 Drabik, Andrej SHT Haniska 0:09:21,40 0:09:00,60 0:18:22,00 33.9 km/h
2. 49 Vavrúš, Juraj Mushing Mania 0:10:35,10 0:10:15,50 0:20:50,60 +2:28,60 29.9 km/h
MZ-RNB (Cart 3-4 dogs) – 5,2km
1. 41 Grenzner, Branislav SHT Haniska 0:12:30,70 0:12:23,60 0:24:54,20 25.0 km/h
2. 37 Hájek, Viktor SHT Haniska 0:13:18,10 0:13:02,00 0:26:20,10 +1:25,90 23.6 km/h
3. 42 Pribula, Igor PRIMA Siberian Husky klub 0:13:54,50 0:13:29,00 0:27:23,50 +2:29,30 22.7 km/h
SC2 (Scooter 2 dogs) – 5,2km
1. 11 Hájek, Viktor SHT Haniska 0:10:17,90 0:10:00,50 0:20:18,40 30.7 km/h
2. 26 Bánoci, Jaroslav SHT Haniska 0:10:36,80 0:10:07,40 0:20:44,10 +25,70 30.1 km/h
3. 60 Halás, Ivan SHT Haniska 0:11:39,30 0:11:10,10 0:22:49,40 +2:31,00 27.3 km/h
4. 24 Beller, Zuzana — Neregistrovaní — 0:17:18,00 0:14:23,50 0:31:41,40 +11:23,00 19.8 km/h
5. 6 Horňáková, Petra Mushing Mania 0:16:22,90 0:16:27,70 0:32:50,60 +12:32,20 19.0 km/h
6. 22 Štrbíková, Petra SHT Haniska 0:17:24,70 0:15:27,10 0:32:51,80 +12:33,40 19.0 km/h
7. 27 Gromovská, Alžbeta ŠK Severan Jaklovce 0:25:05,00 0:27:08,80 0:52:13,70 +31:55,30 11.9 km/h
SC2-RNB (Scooter 2 dogs) – 5,2km
1. 44 Štefan, Igor KPZ Humenné 0:12:08,80 0:13:24,10 0:25:32,90 24.4 km/h
2. 67 Vaško, Ivan ŠK Arching 0:13:49,80 0:12:48,00 0:26:37,70 +1:04,80 23.4 km/h
3. 51 Chanas, Peter Flying Husky 0:15:45,20 0:15:37,00 0:31:22,10 +5:49,20 19.8 km/h
SC1-RNB (Scooter 1 dog) – 5,2km
1. 1 Chanas, Peter Flying Husky 0:17:37,90 0:17:29,20 0:35:07,10 17.7 km/h
2. 13 Lipnický, Marek Shanaya Stars 0:24:06,90 0:19:39,80 0:43:46,60 +8:39,50 14.4 km/h
3. 48 Krajčovič, Peter Flying Husky 0:23:48,80 0:21:27,90 0:45:16,70 +10:09,60 13.8 km/h
DNS 4 Chanas, Viola Flying Husky DNS DNS
BKJ-MJ (Bike 1 dog) – 5,2km
1. 506 Hájek, Matúš SHT Haniska 0:10:32,80 0:09:44,90 0:20:17,60 30.7 km/h
2. 503 Štefan, Ml., Igor KPZ Humenné 0:13:44,80 0:13:54,60 0:27:39,30 +7:21,70 22.5 km/h
CC-MJ (Canicross 1 dog) – 2km
1. 505 Pašmíková, Monika Zara Speed 4 Dogs 0:05:57,60 0:05:52,10 0:11:49,70 20.2 km/h
2. 507 Chrenková, Lara Speed 4 Dogs 0:07:28,70 0:07:10,90 0:14:39,60 +2:49,90 16.3 km/h
3. 508 Chrenková, Lenka Speed 4 Dogs 0:08:13,40 0:08:13,20 0:16:26,50 +4:36,80 14.5 km/h
CC Muži (Canicross 1 dog) – 5,2km
1. 72 Šterk, Štefan Speed 4 Dogs 0:16:45,20 0:16:32,90 0:33:18,00 18.7 km/h
2. 71 Oslanec, Ľubomír Speed 4 Dogs 0:17:52,10 0:17:49,40 0:35:41,50 +2:23,50 17.4 km/h
3. 63 Kalas, Lukaš Speed 4 Dogs 0:18:00,90 0:17:45,20 0:35:46,10 +2:28,10 17.4 km/h
4. 5 Belzár, Richard — Neregistrovaní — 0:19:56,10 0:19:15,10 0:39:11,10 +5:53,10 15.9 km/h
5. 15 Lacuška, Tomáš Musher klub Trenčín 0:19:44,00 0:19:46,20 0:39:30,10 +6:12,10 15.7 km/h
6. 62 Pastor, Branislav — Neregistrovaní — 0:21:23,20 0:21:41,40 0:43:04,50 +9:46,50 14.4 km/h
7. 20 Gecík, Karol Speed 4 Dogs 0:23:53,10 0:25:53,80 0:49:46,80 +16:28,80 12.5 km/h
CC Ženy (Canicross 1 dog) – 5,2km
1. 56 Pelikánová, Lucia SHT Haniska 0:17:04,30 0:17:02,90 0:34:07,20 18.2 km/h
2. 54 Orság, Zuzana Speed 4 Dogs 0:18:08,50 0:17:37,80 0:35:46,30 +1:39,10 17.4 km/h
3. 45 Vitková, Andrea Speed 4 Dogs 0:18:47,10 0:18:42,80 0:37:29,90 +3:22,70 16.6 km/h
4. 61 Panakova, Lucia Speed 4 Dogs 0:23:43,50 0:22:45,60 0:46:29,00 +12:21,80 13.4 km/h
5. 32 Šálová, Sabína — Neregistrovaní — 0:24:42,40 0:22:04,60 0:46:47,00 +12:39,80 13.3 km/h
6. 33 Lacušková, Zuzana Musher klub Trenčín 0:27:07,30 0:27:32,80 0:54:40,00 +20:32,80 11.4 km/h
7. 73 Bičkošová, Lenka Husky racing team 0:42:16,70 0:40:06,90 1:22:23,50 +48:16,30 7.5 km/h
DNS 8 Berčíková, Nikola Speed 4 Dogs DNS DNS
DNS 38 Petrovičová, Dana SHT Haniska DNS DNS
DNF 66 Marekova, Jana Speed 4 Dogs DNF DNF
DNS 77 Polťáková, Monika Speed 4 Dogs DNS DNS
CC-RNB Muži (Canicross 1 dog) – 5,2km
1. 39 Néger, Ján KPZ Humenné 0:17:01,70 0:16:10,80 0:33:12,50 18.8 km/h
2. 65 Daško, Milan Musher klub Trenčín 0:20:34,00 0:21:03,70 0:41:37,60 +8:25,10 14.9 km/h
3. 2 Belzár, Milan Musher klub Trenčín 0:22:17,80 0:21:33,60 0:43:51,40 +10:38,90 14.2 km/h
DNS 16 Ivančo, Michal PRIMA Siberian Husky klub DNS DNS
CC-RNB Ženy (Canicross 1 dog) – 5,2km
1. 70 Reistetterova, Carla KPZ Humenné 0:20:56,20 0:20:33,10 0:41:29,20 15.0 km/h
2. 28 Cabadajova, Michaela — Neregistrovaní — 0:26:22,40 0:26:15,30 0:52:37,60 +11:08,40 11.8 km/h
DNS 14 Ivančová, Tamara PRIMA Siberian Husky klub DNS DNS
BKJ Muži (Bike 1 dog) – 5,2km
1. 59 Kočik, Ľubomír Speed 4 Dogs 0:09:37,00 0:09:02,80 0:18:39,80 33.4 km/h
2. 52 Daško, Milan Musher klub Trenčín 0:09:57,00 0:09:52,50 0:19:49,50 +1:09,70 31.4 km/h
3. 64 Adamko, Mario Speed 4 Dogs 0:10:14,70 0:09:41,70 0:19:56,40 +1:16,60 31.3 km/h
4. 35 Belzár, Milan Musher klub Trenčín 0:10:46,00 0:10:13,50 0:20:59,50 +2:19,70 29.7 km/h
5. 25 Krajčovič, Peter Flying Husky 0:16:26,30 0:15:06,00 0:31:32,20 +12:52,40 19.8 km/h
6. 19 Pazourek, Robert — Neregistrovaní — 0:15:47,70 0:15:44,80 0:31:32,40 +12:52,60 19.7 km/h
7. 55 Slaninka, Jakub — Neregistrovaní — 0:17:30,70 0:15:42,50 0:33:13,20 +14:33,40 18.8 km/h
8. 47 Pazourek, Robert — Neregistrovaní — 0:16:32,00 0:17:38,70 0:34:10,60 +15:30,80 18.2 km/h
DNS 3 Drabik, Andrej SHT Haniska DNS DNS
BKJ Ženy (Bike 1 dog) – 5,2km
1. 29 Viedlerova, Alica Speed 4 Dogs 0:11:13,00 0:10:27,40 0:21:40,40 28.8 km/h
2. 23 Bimbová, Marcela SHT Haniska 0:11:25,10 0:10:18,10 0:21:43,10 +02,70 28.8 km/h
3. 57 Lakatošová, Daniela Musher klub Trenčín 0:11:20,20 0:10:55,90 0:22:16,00 +35,60 28.0 km/h
4. 30 Hockickova, Gabriela SHT Haniska 0:16:08,60 0:14:31,30 0:30:39,90 +8:59,50 20.4 km/h
5. 21 Jureková, Mária — Neregistrovaní — 0:18:58,30 0:17:09,20 0:36:07,50 +14:27,10 17.3 km/h
BKJ-RNB Muži (Bike 1 dog) – 5,2km
1. 69 Reistetter, Roman KPZ Humenné 0:10:45,60 0:10:36,70 0:21:22,20 29.2 km/h
2. 74 Lučanský, Patrik Husky racing team 0:11:41,60 0:11:30,00 0:23:11,50 +1:49,30 26.9 km/h
3. 36 Lipnický, Marek Shanaya Stars 0:12:15,90 0:11:57,80 0:24:13,70 +2:51,50 25.7 km/h
BKJ-RNB Ženy (Bike 1 dog) – 5,2km
1. 34 Belzárová, Michaela Musher klub Trenčín 0:11:54,50 0:11:11,40 0:23:05,90 27.0 km/h
2. 58 Bičkošová, Lenka Husky racing team 0:14:34,70 0:13:35,70 0:28:10,30 +5:04,40 22.1 km/h
3. 75 Tomovičová, Katarína — Foreign musher — 0:13:43,90 0:14:34,30 0:28:18,10 +5:12,20 22.0 km/h
SC1 Muži (Scooter 1 dog) – 5,2km
1. 31 Hockicko, Tomáš SHT Haniska 0:10:02,40 0:09:41,00 0:19:43,30 31.6 km/h
2. 18 Bánoci, Jaroslav SHT Haniska 0:13:33,10 0:13:18,00 0:26:51,10 +7:07,80 23.2 km/h
3. 10 Čerhit, Marian KPZ Humenné 0:16:56,50 0:16:55,50 0:33:52,00 +14:08,70 18.4 km/h
SC1 Ženy (Scooter 1 dog) – 5,2km
1. 46 Bedušová, Sarah Speed 4 Dogs 0:11:32,60 0:11:11,40 0:22:44,00 27.4 km/h
2. 9 Kotuliakova, Mariana SHT Haniska 0:12:15,40 0:11:44,50 0:23:59,80 +1:15,80 26.0 km/h
3. 40 Fugediova, Ivana — Neregistrovaní — 0:18:24,40 0:16:20,00 0:34:44,40 +12:00,40 18.0 km/h
CC-RNB-MJ (Canicross 1 dog) – 2km
1. 504 Trubanová, Michaela Speed 4 Dogs 0:09:24,30 0:09:37,40 0:19:01,60 12.6 km/h
2. 501 Chanas, Philip Flying Husky 0:10:51,80 0:09:24,30 0:20:16,10 +1:14,50 11.9 km/h
DNS 502 Ivančová, Michaela PRIMA Siberian Husky klub DNS DNS