Nahrávam Udalosti
Udalosť sa už uskutočnila.

V roku 2021 sme pre vás pripravili dve kolá obľúbeného Fitmin cupu v individuálnych mushingových disciplínach Canicross, Bikejoring a Scooter so psom. V rámci oboch kôl budú účastníci zbierať body v každej kategórii zvlášť a na finálovom nedeľnom kole budú vyhlásení víťazi Fitmin Cupu 2021. Každé kolo preteku bude taktiež vyhodnotené vecnými cenami zvlášť.

Bodové hodnotenie FITMIN CUPu:
V rámci Cupu sa súťaží v troch rôznych kategóriách – Canicross, Bikejoring, Scooter

Účastníci jednotlivých kôl budú hodnotení podľa umiestnenia počtom bodov:
1. miesto – 20 bodov
2. miesto – 18 bodov
3. miesto – 16 bodov
4. miesto – 15 bodov
5. miesto – 14 bodov
6. miesto – 13 bodov
7. miesto – 11 bodov
8. miesto – 9 bodov
9. miesto – 7 bodov
10. miesto – 5 bodov
11. miesto a ďalšie – 1 bod
Počty bodov zbiera dvojica v jednotlivých kategóriách zvlášť a body z rôznych kategórii sa nedajú sčítavať. (Príklad: ak pretekár pôjde v jednom kole kategóriu BKJ a v druhom CC, body má v každej kategórii za jeden štart.)

Termíny kôl FITMIN CUPu 2021:
1. Kolo 11.9. Doľany
2. Kolo 12.9. Pezinská Baba

Usporiadateľ pretekov:
Speed 4 dogs

Miesto: areál JM Vinárstvo Doľany

Trať pretekov: 2km- vinohrad

Registrácia možná už piatok večer vo vinohrade, a v sobotu ráno na nádvorí Vinárstva od 6:00-7:00!!
ŠTART prvého pretekára 8:00
Štarty individuálne.
Vyhlásenie výsledkov hodinu po dobehnutí posledného pretekára.

Bohatá tombola—

Zmena programu vyhradená.

Súťažné kategórie:
CC 1 pes do 14,9kg muži
CC 1 pes do 14,9kg ženy
CC 1 pes nad 15kg muži
CC 1 pes nad 15kg ženy
CC 1 pes nad 15kg čistokrvní FCI
Bkj 1 pes muži
Bkj 1 pes ženy
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
SC 1 pes muži/ ženy spolu
SC 1 pes čistokrvní FCI
Canicross Detská kategória- cca 500m-700m (štartovné 5 eur, vyhodnotenie a ceny pre všetky detičky, registrácia a platba na mieste)

UPOZORNENIE !!!
Prilba okrem CC povinná.

Vyhodnotenie kategórie:
Vyhlásenie víťazov minimálne pri účasti troch pretekárov v kategórii.
Prihlášky: online na www.mushing.sk Na jednotlivých kolách môžu štartovať len pretekári, ktorí sa riadne prihlásili a zaregistrovali na jednotlivé kolo do termínu uzávierky prihlášok.

Registrácia na mieste okrem detskej kategórie NIEJE MOŽNÁ!

Uzávierka prihlášok: streda 08.09. 2021 o 22:00

Štartovné: 

Doľany-20,- eur , pre členov SZPZ 15,- Eur

V prípade štartu v ďalšej kategórii s iným psom sa platí polovičné štartovné.

Číslo účtu pre platbu :
SK2975000000004022680316

Do poznámky treba uviesť meno pretekára a dátum pretekov. Bez týchto údajov nebude platba akceptovaná! Taktiež prosíme priniesť k registrácii potvrdenie o zaplatení.
Štartovné je neprenosné na inú osobu, iné kolo Fitmin Cupu a nevratné.

Pravidlá a upozornenia:
Pri prezentácií je potrebné predložiť očkovací preukaz psa s platnými očkovaniami.

Účastníci do 18 rokov môžu štartovať len s písomným súhlasom rodiča. Účastníci registráciou potvrdzujú, že štartujú na vlastnú zodpovednosť.
Všetci účastníci podujatia sú s prihliadnutím na povahu podujatia povinní počínať si tak, aby nedošlo ku škodám na zdraví a majetku.
Organizátor podujatia nezodpovedá za škody na zdraví a majetku spôsobené účastníkovi podujatia, či už samotným účastníkom podujatia alebo ich psom, iným účastníkom podujatia, treťou osobou, alebo inak.

Pravidlá pretekov: Pes musí byť starší ako 12 mesiacov pre kategóriu CC,SC a BKJ.
Pes musí byť počas celej doby preteku pripnutý na vôdzku, toto porušenie sa trestá diskvalifikáciou dvojice.
Pes musí štartovať na postroji. Štartovať na obojku nie je dovolené!
Seriál pretekov sa koná pod záštitou SZPZ, na pretek sa vzťahujú pravidlá SZPZ.

Kontakt:
Jana Mareková 00421903319729
jana@non-stopdogwear.sk

Mário Adamko 00421907112498

Prihlasovanie bolo uzatvorené.

Meno
Klub
Kategória
Psy
Dmitry Sheremet
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
Alaskan Malamute
Monika Gregorová
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1
Milan Daško
Musher klub Trenčín
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1 SH
Katarína Tomovičová
Musher klub Trenčín
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1, SH
Bettina Thiel
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
ESD
Martin Jelínek
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1
Dmitry Sheremet
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
ESP
Tamás Rába
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
ESD
Milan Daško
Musher klub Trenčín
Bkj 1 pes muži
1 ESP MAIKI
Milan Daško
Musher klub Trenčín
Bkj 1 pes muži
1 ESP TEDDY
Juraj Baják
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes muži
1 Belgický ovčiak
Claus Wolfsteiner
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
Mix
Štefan Šterk
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes muži
1/hound
Marian Čerhit
KPZ Humenné
Bkj 1 pes muži
1
Barbara Hinterberger
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
ESD
Petra Barborova
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
1
Barbara Vojnic
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
Hound
Taťána Rašková
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1
Veronika Kosáčová
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes ženy
1, Border collie
Marcela Bimbová
SHT Haniska
Bkj 1 pes ženy
ESP
Petra Bergauer
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
Hound
Zuzana Orság
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes ženy
1, ESD
Alica Viedlerova
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes ženy
1NKS
Sarah Gillam
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
Hound
Maria Škultétyová
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
2, border kolie
Sabine Karl
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
ESD
Mária Škultétyová
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
1 border kolia
Mariana Kotuliakova
SHT Haniska
Bkj 1 pes ženy
1/esp
Dana Halásová
SHT Haniska
Bkj 1 pes ženy
1 ESP
Zuzana Šulková
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes ženy
1, mix
Katarina Kalasova
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
1 border kolia
Lucia Csenkeyová
--- Neregistrovaní ---
Canicross deti
1 sibírsky husky
Laura Šulková
--- Neregistrovaní ---
Canicross deti
1,mix
Katarína Romančíková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, Biewer
Lucia Vanišová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, mix
Nikola Prokopová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, mix
Vladimíra Šebianová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, jackrussellterrier
Monika Polťáková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, PRT
Miroslava Vicenová
Slovenský klub severských a japonských plemien
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1
Marcela Lehocka
Samojed klub Slovensko
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1 samoyed
Michaela Belzárová
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
Sibírsky Husky
Milan Belzár
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
SH
marcel skyba
Mushing Slovakia
CC 1 pes nad 15 kg muži
sibirsky husky
Géza Szűcs
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, eurohound
Lukas kalas
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
pointer 1pes
Peter Schindler
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, Am.BulldogX
Tomáš Mazúr
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, Belgický ovčiak Malinois
Richard Belzár
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg muži
Sibírsky Husky
Maroš Trabalka
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, SH
Juraj Baják
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1 Belgický ovčiak
Sarah Gillam
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
Hound
Ľubomír Oslanec
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1 EH
Tomáš Lacuška
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/SH
Štefan Šterk
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/hound
Jakub Slaininka
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1 čsv
Monika Polťáková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, Alaskan
Kathrin Schmidt
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 Siberian Husky
Petra Bergauer
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 ESD
Katarína Plšková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 IRWS
Zuzana Andrassyova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 kríženec
Jana Marekova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1/hound
Zuzana Pokus Lacušková
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 austrálsky ovčiak
Alena Paľovová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1
Anton Vicena
--- Neregistrovaní ---
SC 1 pes čistokrvní FCI
1, SH
Anton Vicena
--- Neregistrovaní ---
SC 1 pes čistokrvní FCI
1, SH
Branislav Sedilek
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, ESP
Nina Žepič
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1
mario adamko
Speed 4 Dogs
SC 1 pes muži / ženy spolu
1
Marek Lehocky
Samojed klub Slovensko
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 pointer
Branislav Sedilek
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, ESD
Zdenek Straka
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 x
Jana Ciprysová
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, esp
Viera Hargašová
--- Neregistrovaní ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, AM
Eva Oslancová
Speed 4 Dogs
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 vizsla
Martin Jelínek
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 ESP

Bkj 1 pes čistokrvní FCI
Place Bib Name Team name Category Time Difference
1 38 Milan Daško Musher klub Trenčín Bkj 1 pes čistokrvní FCI 4:30.28
2 40 Katarína Tomovičová Musher klub Trenčín Bkj 1 pes čistokrvní FCI 5:47.67 +1:17.38
3 35 Dmitry Sheremet — Foreign musher — Bkj 1 pes čistokrvní FCI 5:58.35 +1:28.06
4 42 Monika Gregorová — Neregistrovaní — Bkj 1 pes čistokrvní FCI 8:03.90 +3:33.61
Bkj 1 pes muži
Place Bib Name Team name Category Time Difference
1 2 Milan Daško Musher klub Trenčín Bkj 1 pes muži 4:23.64
2 27 Martin Jelínek — Foreign musher — Bkj 1 pes muži 4:31.30 +0:07.66
3 10 Štefan Šterk Speed 4 Dogs Bkj 1 pes muži 4:40.49 +0:16.85
4 3 Dmitry Sheremet — Foreign musher — Bkj 1 pes muži 4:49.63 +0:25.99
5 26 Claus Wolfsteiner — Foreign musher — Bkj 1 pes muži 4:49.66 +0:26.02
6 15 Marian Čerhit KPZ Humenné Bkj 1 pes muži 5:00.41 +0:36.77
7 25 Milan Daško Musher klub Trenčín Bkj 1 pes muži 5:15.31 +0:51.67
8 24 Juraj Baják — Neregistrovaní — Bkj 1 pes muži 5:20.48 +0:56.84
17 Tamás Rába — Foreign musher — Bkj 1 pes muži DNS
Bkj 1 pes ženy
Place Bib Name Team name Category Time Difference
1 7 Sabine Karl — Foreign musher — Bkj 1 pes ženy 4:33.05
2 14 Zuzana Orság Speed 4 Dogs Bkj 1 pes ženy 4:35.35 +0:02.30
2 12 Sarah Gillam — Foreign musher — Bkj 1 pes ženy 4:35.35 +0:02.30
4 6 Mariana Kotuliakova SHT Haniska Bkj 1 pes ženy 4:37.96 +0:04.91
5 22 Barbara Hinterberger — Foreign musher — Bkj 1 pes ženy 4:43.53 +0:10.48
6 19 Marcela Bimbová SHT Haniska Bkj 1 pes ženy 4:43.84 +0:10.79
7 9 Alica Viedlerova Speed 4 Dogs Bkj 1 pes ženy 4:49.23 +0:16.18
8 11 Bettina Thiel — Foreign musher — Bkj 1 pes ženy 4:53.18 +0:20.13
9 5 Dana Halásová SHT Haniska Bkj 1 pes ženy 4:58.78 +0:25.73
10 20 Petra Bergauer — Foreign musher — Bkj 1 pes ženy 5:26.60 +0:53.55
11 21 Barbara Vojnic — Foreign musher — Bkj 1 pes ženy 5:35.51 +1:02.46
12 32 Katarina Kalasova — Neregistrovaní — Bkj 1 pes ženy 5:43.22 +1:10.17
13 13 Taťána Rašková — Foreign musher — Bkj 1 pes ženy 5:51.43 +1:18.38
14 41 Maria Škultétyová — Neregistrovaní — Bkj 1 pes ženy 5:55.92 +1:22.87
15 16 Mária Škultétyová — Neregistrovaní — Bkj 1 pes ženy 6:07.63 +1:34.57
16 23 Petra Barborova — Neregistrovaní — Bkj 1 pes ženy 6:27.61 +1:54.56
17 33 Zuzana Šulková Speed 4 Dogs Bkj 1 pes ženy 7:47.49 +3:14.44
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
Place Bib Name Team name Category Time Difference
1 89 Monika Polťáková Speed 4 Dogs CC 1 pes do 14,9 kg ženy 9:01.12
2 88 Vladimíra Šebianová Speed 4 Dogs CC 1 pes do 14,9 kg ženy 10:32.21 +1:31.09
3 86 Lucia Vanišová — Neregistrovaní — CC 1 pes do 14,9 kg ženy 12:03.81 +3:02.69
4 87 Nikola Prokopová — Neregistrovaní — CC 1 pes do 14,9 kg ženy 14:51.98 +5:50.86
5 90 Katarína Romančíková — Neregistrovaní — CC 1 pes do 14,9 kg ženy 16:08.60 +7:07.48
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
Place Bib Name Team name Category Time Difference
1 60 Michaela Belzárová Musher klub Trenčín CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI 8:52.20
2 85 Milan Belzár Musher klub Trenčín CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI 9:39.30 +0:47.10
3 84 Marcela Lehocka Samojed klub Slovensko CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI 12:25.98 +3:33.78
4 96 Miroslava Vicenová Slovenský klub sev. a jap. Plem. CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI 14:07.94 +5:15.74
CC 1 pes nad 15 kg muži
Place Bib Name Team name Category Time Difference
1 63 Géza Szűcs — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg muži 5:56.27
2 64 Ľubomír Oslanec Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg muži 6:16.62 +0:20.35
3 65 Štefan Šterk Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg muži 6:22.56 +0:26.28
4 80 Peter Schindler — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg muži 6:48.44 +0:52.17
5 69 Lukas kalas Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg muži 7:05.39 +1:09.12
6 78 Tomáš Lacuška Musher klub Trenčín CC 1 pes nad 15 kg muži 7:17.59 +1:21.32
7 77 Maroš Trabalka — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg muži 8:15.72 +2:19.45
70 Jakub Slaninka — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg muži DNS
74 Tomáš Mazúr — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg muži DNS
76 Richard Belzár Musher klub Trenčín CC 1 pes nad 15 kg muži DNS
91 Juraj Baják — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg muži DNS
92 marcel skyba Mushing Slovakia CC 1 pes nad 15 kg muži DNS
CC 1 pes nad 15 kg ženy
Place Bib Name Team name Category Time Difference
1 68 Jana Marekova Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 6:08.39
2 67 Sarah Gillam — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg ženy 6:18.43 +0:10.04
3 61 Monika Polťáková Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 7:03.83 +0:55.44
4 73 Petra Bergauer — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg ženy 7:33.81 +1:25.42
5 82 Alena Paľovová Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 9:14.31 +3:05.92
6 93 Zuzana Pokus Lacušková Musher klub Trenčín CC 1 pes nad 15 kg ženy 9:57.22 +3:48.83
7 95 Kathrin Schmidt — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg ženy 9:58.76 +3:50.37
8 83 Zuzana Andrassyova Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 12:55.39 +6:47.00
94 Katarína Plšková — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg ženy DNS
SC 1 pes čistokrvní FCI
Place Bib Name Team name Category Time Difference
1 56 Anton Vicena — Neregistrovaní — SC 1 pes čistokrvní FCI 16:32.13
SC 1 pes muži / ženy spolu
Place Bib Name Team name Category Time Difference
1 58 mario adamko Speed 4 Dogs SC 1 pes muži / ženy spolu 4:45.10
2 45 Branislav Sedilek SHT Haniska SC 1 pes muži / ženy spolu 4:47.77 +0:02.67
3 54 Branislav Sedilek SHT Haniska SC 1 pes muži / ženy spolu 4:59.98 +0:14.88
4 50 Zdenek Straka — Foreign musher — SC 1 pes muži / ženy spolu 5:02.16 +0:17.06
5 47 Jana Ciprysová — Foreign musher — SC 1 pes muži / ženy spolu 5:10.02 +0:24.92
6 57 Viera Hargašová — Neregistrovaní — SC 1 pes muži / ženy spolu 6:15.52 +1:30.42
7 53 Eva Oslancová Speed 4 Dogs SC 1 pes muži / ženy spolu 6:16.63 +1:31.53
8 52 Martin Jelínek — Foreign musher — SC 1 pes muži / ženy spolu 6:28.24 +1:43.14
9 48 Marek Lehocky Samojed klub Slovensko SC 1 pes muži / ženy spolu 7:30.53 +2:45.43
49 Nina Žepič — Foreign musher — SC 1 pes muži / ženy spolu DNS