Nahrávam Udalosti
Udalosť sa už uskutočnila.

V roku 2021 sme pre vás pripravili dve kolá obľúbeného Fitmin cupu v individuálnych mushingových disciplínach Canicross, Bikejoring a Scooter so psom. V rámci oboch kôl budú účastníci zbierať body v každej kategórii zvlášť a na finálovom nedeľnom kole budú vyhlásení víťazi Fitmin Cupu 2021. Každé kolo preteku bude taktiež vyhodnotené vecnými cenami zvlášť.

Bodové hodnotenie FITMIN CUPu:
V rámci Cupu sa súťaží v troch rôznych kategóriách – Canicross, Bikejoring, Scooter

Účastníci jednotlivých kôl budú hodnotení podľa umiestnenia počtom bodov:
1. miesto – 20 bodov
2. miesto – 18 bodov
3. miesto – 16 bodov
4. miesto – 15 bodov
5. miesto – 14 bodov
6. miesto – 13 bodov
7. miesto – 11 bodov
8. miesto – 9 bodov
9. miesto – 7 bodov
10. miesto – 5 bodov
11. miesto a ďalšie – 1 bod
Počty bodov zbiera dvojica v jednotlivých kategóriách zvlášť a body z rôznych kategórii sa nedajú sčítavať. (Príklad: ak pretekár pôjde v jednom kole kategóriu BKJ a v druhom CC, body má v každej kategórii za jeden štart.)

Termíny kôl FITMIN CUPu 2021:
1. Kolo 11.9. Doľany
2. Kolo 12.9. Pezinská Baba

Usporiadateľ pretekov:
Speed 4 dogs

Miesto: Pezinská Baba

Trať pretekov: 3-4km podľa počasia, kopcový lesný terén

Registrácia možná už piatok večer vo vinohrade vinárstva Doľany (pre účastníkov oboch kôl)
V nedeľu na Pezinskej Babe 6:00-7:00

PRVÝ ŠTART 8:00
Štarty individuálne.
Vyhlásenie výsledkov hodinu po dobehnutí posledného pretekára.

Bohatá tombola—

Zmena programu vyhradená.

Súťažné kategórie:
CC 1 pes do 14,9kg muži
CC 1 pes do 14,9kg ženy
CC 1 pes nad 15kg muži
CC 1 pes nad 15kg ženy
CC 1 pes nad 15kg čistokrvní FCI
Bkj 1 pes muži
Bkj 1 pes ženy
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
SC 1 pes muži/ ženy spolu
SC 1 pes čistokrvní FCI
Canicross Detská kategória- cca 500m-700m (štartovné 5 eur, vyhodnotenie a ceny pre všetky detičky, registrácia a platba na mieste)

UPOZORNENIE !!!
Prilba okrem CC povinná.

Vyhodnotenie kategórie:
Vyhlásenie víťazov minimálne pri účasti troch pretekárov v kategórii.

Prihlášky: online na www.mushing.sk Na jednotlivých kolách môžu štartovať len pretekári, ktorí sa riadne prihlásili a zaregistrovali na jednotlivé kolo do termínu uzávierky prihlášok.

Registrácia na mieste okrem detskej kategórie NIE JE MOŽNÁ!

Uzávierka prihlášok: streda 08.09. 2021 o 22:00

Štartovné: 

Pezinská Baba-20,- eur , pre členov SZPZ 15,- Eur

V prípade štartu v ďalšej kategórii s iným psom sa platí polovičné štartovné.

Číslo účtu pre platbu :
SK2975000000004022680316

Do poznámky treba uviesť meno pretekára a dátum pretekov. Bez týchto údajov nebude platba akceptovaná! Taktiež prosíme priniesť k registrácii potvrdenie o zaplatení.
Štartovné je neprenosné na inú osobu, iné kolo Fitmin Cupu a nevratné.

Pravidlá a upozornenia:
Pri prezentácií je potrebné predložiť očkovací preukaz psa s platnými očkovaniami.

Účastníci do 18 rokov môžu štartovať len s písomným súhlasom rodiča. Účastníci registráciou potvrdzujú, že štartujú na vlastnú zodpovednosť.
Všetci účastníci podujatia sú s prihliadnutím na povahu podujatia povinní počínať si tak, aby nedošlo ku škodám na zdraví a majetku.
Organizátor podujatia nezodpovedá za škody na zdraví a majetku spôsobené účastníkovi podujatia, či už samotným účastníkom podujatia alebo ich psom, iným účastníkom podujatia, treťou osobou, alebo inak.

Pravidlá pretekov: Pes musí byť starší ako 12 mesiacov pre kategóriu CC,SC a BKJ.
Pes musí byť počas celej doby preteku pripnutý na vôdzku, toto porušenie sa trestá diskvalifikáciou dvojice.
Pes musí štartovať na postroji. Štartovať na obojku nie je dovolené!
Seriál pretekov sa koná pod záštitou SZPZ, na pretek sa vzťahujú pravidlá SZPZ.

Kontakt:
Jana Mareková 00421903319729
jana@non-stopdogwear.sk

Mário Adamko 00421907112498

Prihlasovanie bolo uzatvorené.

Meno
Klub
Kategória
Psy
Dmitry Sheremet
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
Alaskan Malamute
Miroslav Gregora
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1
Milan Daško
Musher klub Trenčín
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1 SH READY
Katarína Tomovičová
Musher klub Trenčín
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1, SH
Roman Reištetter
KPZ Humenné
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1/SH
Bettina Thiel
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
ESD
Martin Jelínek
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1
Patrik Zupanič
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1, scandinavian hound
Dmitry Sheremet
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
ESD
Tamás Rába
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
ESD
Patrik Zupanič
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1, greysther
Milan Daško
Musher klub Trenčín
Bkj 1 pes muži
1 ESP MAIKI
Milan Daško
Musher klub Trenčín
Bkj 1 pes muži
1 ESP TEDDY
Juraj Baják
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes muži
1 Belgický ovčiak
Claus Wolfsteiner
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
Mix
Tomáš Bambušek
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes muži
1, československý vlčiak
Jan Zbořil
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1/esp
Štefan Šterk
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes muži
1/hound
Andrej Drabik
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
Esp
Marian Čerhit
KPZ Humenné
Bkj 1 pes muži
1
Barbara Hinterberger
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
ESD
Petra Barborovq
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
1
Barbara Vojnic
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
Hound
Taťána Rašková
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1 MOK
Veronika Kosáčová
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes ženy
1, Border collie
Mária Jureková
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
1 pes Sibírsky husky
Marcela Bimbová
SHT Haniska
Bkj 1 pes ženy
ESP
Petra Bergauer
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
Hound
Marie Militká
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes ženy
1
Zuzana Orság
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes ženy
1, ESD
Alica Viedlerova
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes ženy
1NKS
Lucia Neuschlova
SHT Haniska
Bkj 1 pes ženy
1 beauceron
Lucia Panakova
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes ženy
jeden pes, irsky terier
Mária Škultétyová
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
2, border kolie
Sabine Karl
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
ESD
Mariana Kotuliakova
SHT Haniska
Bkj 1 pes ženy
1/esp
Dana Halásová
SHT Haniska
Bkj 1 pes ženy
1 ESP
Mária Škultétyová
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
1, border kolia
Zuzana Šulková
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes ženy
1, mix
Sarah Gillam
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
Hound
Katarina Kalasova
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
1 border kolia
Lucia Csenkeyova
--- Neregistrovaní ---
Canicross deti
1 sibírsky husky
Laura Šulková
--- Neregistrovaní ---
Canicross deti
1,mix
Lucia Vanišová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, mix
Nikola Prokopová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, mix
Vladimíra Šebianová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, jackrussellterrier
Monika Polťáková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, PRT
Marcela Lehocka
Samojed klub Slovensko
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1 samoyed
Michaela Belzárová
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
Sibírsky Husky
Milan Belzár
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
SH
Carla Reištetterová
KPZ Humenné
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1/SH
Géza Szűcs
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, eurohound
Lukas kalas
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1 pes pointer
Peter Schindler
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, Am.BulldogX
Tomáš Mazúr
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, Belgický ovčiak Malinois
Richard Belzár
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg muži
Sibírsky Husky
Maroš Trabalka
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, SH
Tilen Strmšek
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
Greyster
Sarah Gillam
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
Hound
Ľubomír Oslanec
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1 EH
Tomáš Lacuška
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/SH
Štefan Šterk
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/Hounnd
Ladislav Kalaber
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, mini americky ovciak
Ladislav Kalaber
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, mini americký ovčiak
Ladislav Kalaber
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, mini americký ovčiak
Jakub Slaininka
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1 čsv
Monika Polťáková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, Alaskan
Lucia Panakova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 Greyster
Petra Bergauer
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
ESD
Zuzana Andrassyova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 kríženec
Viera Hargašová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1,AM
Jana Mareková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1/hound
Alena Paľovová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1i
Lucia Šuleková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1/československý vlčiak
Branislav Sedilek
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, ESP
Daniel Rezny
--- Neregistrovaní ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1/ Deutsch Kurzhaar
Nina Žepič
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 ESD
Marek Lehocky
Samojed klub Slovensko
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 pointer
Branislav Sedilek
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, ESD
Zdenek Straka
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 x
Jana Ciprysová
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, esp
Eva Oslancová
Speed 4 Dogs
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 vizsla
Ivan Sklenár
--- Neregistrovaní ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, Sibírsky Husky
Tomas Hockicko
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
Esp
Tomáš Bambušek
--- Neregistrovaní ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, československý vlčiak
Martin Jelínek
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 ESP

Bkj 1 pes čistokrvní FCI
Place Bib Name Team name Category Time Difference
1 38 Milan Daško Musher klub Trenčín Bkj 1 pes čistokrvní FCI 5:54.242
2 40 Katarína Tomovičová Musher klub Trenčín Bkj 1 pes čistokrvní FCI 8:38.386 +2:44.144
3 35 Dmitry Sheremet — Foreign musher — Bkj 1 pes čistokrvní FCI 9:23.214 +3:28.972
4 39 Miroslav Gregora — Neregistrovaní — Bkj 1 pes čistokrvní FCI 9:53.323 +3:59.081
36 Roman Reištetter KPZ Humenné Bkj 1 pes čistokrvní FCI DNS
Bkj 1 pes muži
Place Bib Name Team name Category Time Difference
1 37 Patrik Zupanič — Foreign musher — Bkj 1 pes muži 5:07.269
2 1 Patrik Zupanič — Foreign musher — Bkj 1 pes muži 5:13.274 +0:06.005
3 2 Milan Daško Musher klub Trenčín Bkj 1 pes muži 5:25.652 +0:18.383
4 27 Martin Jelínek — Foreign musher — Bkj 1 pes muži 5:27.601 +0:20.332
5 10 Štefan Šterk Speed 4 Dogs Bkj 1 pes muži 5:35.578 +0:28.309
6 3 Dmitry Sheremet — Foreign musher — Bkj 1 pes muži 5:43.137 +0:35.868
7 15 Marian Čerhit KPZ Humenné Bkj 1 pes muži 5:56.788 +0:49.519
8 26 Claus Wolfsteiner — Foreign musher — Bkj 1 pes muži 6:11.224 +1:03.955
9 25 Milan Daško Musher klub Trenčín Bkj 1 pes muži 6:40.722 +1:33.453
10 24 Juraj Baják — Neregistrovaní — Bkj 1 pes muži 6:41.401 +1:34.132
11 18 Jan Zbořil — Foreign musher — Bkj 1 pes muži 6:47.042 +1:39.773
12 28 Tomáš Bambušek — Neregistrovaní — Bkj 1 pes muži 8:32.204 +3:24.935
4 Andrej Drabik SHT Haniska Bkj 1 pes muži DNS
17 Tamás Rába — Foreign musher — Bkj 1 pes muži DNS
Bkj 1 pes ženy
Place Bib Name Team name Category Time Difference
1 6 Mariana Kotuliakova SHT Haniska Bkj 1 pes ženy 5:20.684
2 7 Sabine Karl — Foreign musher — Bkj 1 pes ženy 5:31.087 +0:10.403
3 8 Marie Militká Speed 4 Dogs Bkj 1 pes ženy 5:32.092 +0:11.408
4 12 Sarah Gillam — Foreign musher — Bkj 1 pes ženy 5:33.342 +0:12.658
5 14 Zuzana Orság Speed 4 Dogs Bkj 1 pes ženy 5:39.373 +0:18.689
6 9 Alica Viedlerova Speed 4 Dogs Bkj 1 pes ženy 5:40.915 +0:20.231
7 22 Barbara Hinterberger — Foreign musher — Bkj 1 pes ženy 5:44.110 +0:23.426
8 19 Marcela Bimbová SHT Haniska Bkj 1 pes ženy 5:52.662 +0:31.978
9 11 Bettina Thiel — Foreign musher — Bkj 1 pes ženy 6:00.693 +0:40.009
10 21 Barbara Vojnic — Foreign musher — Bkj 1 pes ženy 6:50.056 +1:29.372
11 32 Katarina Kalasova — Neregistrovaní — Bkj 1 pes ženy 7:05.848 +1:45.164
12 13 Taťána Rašková — Foreign musher — Bkj 1 pes ženy 7:30.171 +2:09.487
13 23 Petra Barborová — Neregistrovaní — Bkj 1 pes ženy 7:32.706 +2:12.022
14 41 Mária Škultétyová — Neregistrovaní — Bkj 1 pes ženy 7:37.715 +2:17.031
15 20 Petra Bergauer — Foreign musher — Bkj 1 pes ženy 7:40.810 +2:20.126
16 16 Mária Škultétyová — Neregistrovaní — Bkj 1 pes ženy 7:47.877 +2:27.193
17 29 Lucia Panakova Speed 4 Dogs Bkj 1 pes ženy 10:14.991 +4:54.307
18 33 Zuzana Šulková Speed 4 Dogs Bkj 1 pes ženy 11:55.052 +6:34.368
5 Dana Halásová SHT Haniska Bkj 1 pes ženy DNS
30 Mária Jureková — Neregistrovaní — Bkj 1 pes ženy DNS
31 Lucia Neuschlova SHT Haniska Bkj 1 pes ženy DNS
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
Place Bib Name Team name Category Time Difference
1 89 Monika Polťáková Speed 4 Dogs CC 1 pes do 14,9 kg ženy 12:08.762
2 88 Vladimíra Šebianová Speed 4 Dogs CC 1 pes do 14,9 kg ženy 13:56.040 +1:47.278
3 86 Lucia Vanišová — Neregistrovaní — CC 1 pes do 14,9 kg ženy 15:26.097 +3:17.335
4 87 Nikola Prokopová — Neregistrovaní — CC 1 pes do 14,9 kg ženy 21:25.581 +9:16.819
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
Place Bib Name Team name Category Time Difference
1 60 Michaela Belzárová Musher klub Trenčín CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI 12:00.628
2 85 Milan Belzár Musher klub Trenčín CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI 12:39.559 +0:38.931
3 84 Marcela Lehocka Samojed klub Slovensko CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI 16:27.076 +4:26.448
71 Carla Reištetterová KPZ Humenné CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI DNS
CC 1 pes nad 15 kg muži
Place Bib Name Team name Category Time Difference
1 66 Tilen Strmšek — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg muži 7:40.802
2 63 Géza Szűcs — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg muži 7:53.112 +0:12.310
3 64 Ľubomír Oslanec Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg muži 8:17.740 +0:36.938
4 65 Štefan Šterk Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg muži 8:27.128 +0:46.326
5 69 Lukas kalas Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg muži 9:04.553 +1:23.751
6 80 Peter Schindler — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg muži 9:13.825 +1:33.023
7 78 Tomáš Lacuška Musher klub Trenčín CC 1 pes nad 15 kg muži 10:13.206 +2:32.404
8 79 Ladislav Kalaber — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg muži 10:52.889 +3:12.087
9 77 Maroš Trabalka — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg muži 11:09.309 +3:28.507
70 Jakub Slaninka — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg muži DNS
74 Tomáš Mazúr — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg muži DNS
76 Richard Belzár Musher klub Trenčín CC 1 pes nad 15 kg muži DNS
CC 1 pes nad 15 kg ženy
Place Bib Name Team name Category Time Difference
1 68 Jana Mareková Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 8:06.140
2 67 Sarah Gillam — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg ženy 8:25.228 +0:19.088
3 61 Monika Polťáková Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 9:32.867 +1:26.727
4 73 Petra Bergauer — Foreign musher — CC 1 pes nad 15 kg ženy 10:11.194 +2:05.054
5 72 Lucia Panakova Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 10:11.721 +2:05.581
6 75 Viera Hargašová — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg ženy 11:55.476 +3:49.336
7 82 Alena Paľovová Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 12:16.571 +4:10.431
8 83 Zuzana Andrassyova Speed 4 Dogs CC 1 pes nad 15 kg ženy 17:35.052 +9:28.912
81 Lucia Šuleková — Neregistrovaní — CC 1 pes nad 15 kg ženy DNS
SC 1 pes muži / ženy spolu
Place Bib Name Team name Category Time Difference
1 46 Tomas Hockicko SHT Haniska SC 1 pes muži / ženy spolu 5:22.861
2 50 Zdenek Straka — Foreign musher — SC 1 pes muži / ženy spolu 5:25.177 +0:02.316
3 45 Branislav Sedilek SHT Haniska SC 1 pes muži / ženy spolu 5:51.823 +0:28.962
4 47 Jana Ciprysová — Foreign musher — SC 1 pes muži / ženy spolu 6:03.369 +0:40.508
5 54 Branislav Sedilek SHT Haniska SC 1 pes muži / ženy spolu 6:04.878 +0:42.017
6 53 Eva Oslancová Speed 4 Dogs SC 1 pes muži / ženy spolu 8:06.768 +2:43.907
7 52 Martin Jelínek — Foreign musher — SC 1 pes muži / ženy spolu 8:26.879 +3:04.018
8 48 Marek Lehocky Samojed klub Slovensko SC 1 pes muži / ženy spolu 8:55.721 +3:32.860
9 51 Ivan Sklenár — Neregistrovaní — SC 1 pes muži / ženy spolu 9:26.298 +4:03.437
10 55 Tomáš Bambušek — Neregistrovaní — SC 1 pes muži / ženy spolu 12:52.962 +7:30.101
49 Nina Žepič — Foreign musher — SC 1 pes muži / ženy spolu DNS
59 Daniel Rezny — Neregistrovaní — SC 1 pes muži / ženy spolu DNS