Nahrávam Udalosti
Udalosť sa už uskutočnila.

V roku 2021 sme sa rozhodli, že Vás opäť prevedieme krásnymi časťami Slovenska. Poďte aj Vy s nami objaviť nádherné kúty našej krajiny a rozbehať svojho Bodreek-a.

*Rozbehaj svojho Bodreek-a tour 2021* pozostáva zo série troch pretekov – Haniska,  Košice a Radobica, v disciplínach ako Canicross, Bikejoring a Scooter so psom. Účastníci tour budú zbierať body zvlášť v každej kategórii, na poslednom podujatí budú vyhlásení absolútni víťazi všetkých kategórii Rozbehaj svojho Bodreek-a tour 2021. Absolútne víťazstvo v našej tour je podmienené účasťou na poslednom, finálovom kole – v prípade neúčasti posledného preteku, sa cena presúva na ďalšieho pretekára v poradí podľa súčtu bodov.
Každý jeden pretek sa bude vyhodnocovať aj samostatne, víťazov oceníme vecnými cenami.

*Miesto preteku:* Haniska pri Prešove

*GPS:* 48.9586632, 21.2366202

*Trať:* 3,3 km, detský beh kratší

*Program podujatia:*
8:00 – 9:00 Prezentácia pretekára a veterinárna prehliadka psa
9:30 – briefing pretekov
10:00 štart prvého pretekára, individuálne štarty
Vyhlásenie víťazov a zverejnenie výsledkov hodinu po dobehnutí posledného pretekára.
Akákoľvek mena programu je zo strany usporiadateľa vyhradená!

*Prihlásenie na pretek:*
Je možné len online cez www.mushing.sk
Štart na preteku je možný len v prípade riadneho prihlásenia online a uhradenia štartovného.

Prihlásenie na mieste nebude možné.

*Uzávierka prihlásenia:*

23.9.2021

*Štartovné:*
Štartovné: 10 € registrovaný pretekár v SZPZ (Slovenský zväz psích záprahov) / 15 € neregistrovaný pretekár do uzávierky na účet (účet bude uvedený pri jednotlivých kolách).
Platba na mieste bude možná len po dohode s usporiadateľmi – platí pre zahraničných pretekárov.
V prípade štartu v ďalšej kategórii sa platí polovičné štartovné.
Do poznámky treba uviesť meno pretekára a dátum pretekov. Bez týchto údajov nebude platba akceptovaná! Priniesť k registrácii potvrdenie o zaplatení.
V prípade platby na účet sa platí štartovné výlučne prevodom. V prípade vkladu v hotovosti na účet v banke + 1eur.

V cene štartovného je zahrnuté aj občerstvenie pre pretekára – pri viacerých štartoch, je nárok len na jedno občerstvenie. V prípade neúčasti je štartovné nenávratné.

*Číslo účtu na úhradu:*
SK 8902000000001312857358

*Pravidlá pretekov:*
*Pre prezentácii pretekára je potrebné predložiť platný očkovací preukaz psa spolu s platným očkovaním.
*Počas celej doby preteku musí byť pes vedený a pripnutý na vôdzke.
*Pes musí byť starší ako 12 mesiacov pri kategórii CC, pre kategórie SC a BKJ starší ako 18 mesiacov.
*Pes musí byť počas preteku na postroji, štart na obojku nie je možný!
*Tour sa koná pod záštitou SZPZ s výnimkou štartu na všetkých kolách aj pre neregistrovaných pretekárov.
*Pretekári mladší ako 18 rokov môžu štartovať len s písomným súhlasom rodiča.
*agresívne psy musia mať náhubok/košík
*Prilba okrem kategórie canicross je povinná!

Usporiadateľ sa vyhradzuje možnosť zmeny trate v prípade nepriaznivého počasia. Všetci účastníci podujatia sú s prihliadnutím na povahu podujatia povinní počínať si tak, aby nedošlo ku škodám na zdraví a majetku. Usporiadateľ nezodpovedá za škody na majetku a zdraví spôsobené účastníkom podujatia, či už samotným účastníkom alebo jeho psom, iným účastníkom podujatia alebo treťou osobu, alebo inak.

Porušenie pravidiel je trestané diskvalifikáciu!! Všetci účastníci štartujú na vlastnú zodpovednosť!!

*Kontakt na usporiadateľa:*
Jaroslav Bánoci (FB) +421917436719

 

*Termíny jednotlivých pretekov Rozbehaj svojho Bodreek-a tour 2021:*

1. kolo 25.9.2021 Haniska
2. kolo 26.9.2021 Košice
3. kolo 2.10.2021 Radobica

*Kategórie tour:*

Beh so psom (CC), bike so psom (BKJ), kolobežka so psom (SC)

CC 1 pes do 14,9 kg muži
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
CC 1 pes nad 15 kg muži
CC 1 pes nad 15 kg ženy
CC 1 pes čistokrvný FCI*
BKJ 1 pes muži
BKJ 1 pes ženy
BKJ 1 pes čistokrvný FCI*
SC 1 pes muži/ženy
SC 1 pes muži/ženy čistokrvný FCI
Detský beh

*Prihlásenie do FCI kategórie je možné, iba pokiaľ registrované psy sú niektorého z plemien – Sibírsky husky, Aljašský malamut, Samojed, Grónsky pes. Pôvod psov musí byť jednoznačne preukázaný jeho originálnym rodokmeňom.
Vyhlásenie víťazov je možné len pri účasti 3 pretekárov v danej kategórii – to isté platí v prípade oddeleného vyhodnotenia muži a ženy.

*Bodové hodnotenie:*

1. pretekár v každom kole získava 1000 bodov, 2. a každý ďalší pretekár získava body podľa časovej straty na víťaza nasledovne:
– za každú začatú sekundu straty na 1. pretekára jeden bod menej, teda príklad ak som stratil 30 sekúnd na prvého tak získam 970 bodov,ak som stratil 120 sekúnd na víťaza, získavam 880 bodov, atď.

Body z rôznych kategórii sa spolu nesčítavajú, pretekár je bodovo ohodnotený v jednotlivých kategória zvlášť aj v prípade, že na jednotlivých kolách bude štartovať v rôznych kategóriách (napr. 1.kolo CC, 2. kolo BKJ a pod.).

*Usporiadateľ 1.a 2.kola tour:* SHT Haniska

Veľmi sa tešíme, že si spolu s nami prejdete tieto krásne kúty Slovenska a veríme, že si Rozbehaj svojho Bodreek-a tour 2021 maximálne užijete

www.mushing.sk

Prihlasovanie bolo uzatvorené.

Meno
Klub
Kategória
Psy
Igor Štefan
KPZ Humenné
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1sh
Michaela Belzárová
Musher klub Trenčín
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
Sibírsky Husky
Viktor Hájek
SHT Haniska
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1/SH
Roman Reistetter
KPZ Humenné
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1SH
Eliška Šnajderová
KPZ Humenné
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1SH
Ľubomír Kočik
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1
Filip Rybár
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1
Filip Rybár
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1/ESP
Marcel Dučák
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1 ESP
Jakub Hájek
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1/ESP
Matúš Hájek
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1/ESP
Andrej Drabik
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1esp
Marian Čerhit
KPZ Humenné
Bkj 1 pes muži
1
Marcela Bimbová
SHT Haniska
Bkj 1 pes ženy
ESP
Barborka Brandýská
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
1, AH
Gregor Sobek
--- Neregistrovaní ---
Canicross deti
1, weimarský stavač
Matej Filčák
KPZ Humenné
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1, kríženec
Jan Mirilovic
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1, krizenec
Silvia Balogova
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg muži
Amerika Wolf dog 1pes
Silvia Balogova
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg muži
Amerika Wolf dog 1pes
Michal Dečo
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1 - oriešok
Lukas kalas
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1 border kolia
Igor Štefan
KPZ Humenné
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1
Milan Belzár
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
Sibírsky Husky
Roman Reistetter
KPZ Humenné
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1SH
Eliška Šnajderová
KPZ Humenné
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1SH
Marcel Skyba
Mushing Slovakia
CC 1 pes nad 15 kg muži
1
Peter Gurník
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1 APTB
Ľubomír Oslanec
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1 EH
Tomáš Lacuška
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/SH
Jozef Pelikán
SHT Haniska
CC 1 pes nad 15 kg muži
1 border kolia
Peter Miko
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1x sib.husky
Michal Ivančo
PRIMA Siberian Husky klub
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/SH
Ľubomír Sobek
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, weimarský stavač
Martin Olejnak
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
Akita inu
Erika Vandasova
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 border kolia
Lucia Pelikánová
SHT Haniska
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 ESP
Nina Ivanecka
SHT Haniska
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1
Silvia Balogova
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
Amerika Wolf dog 1pes
Petra Štramová
ŠK Arching
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1
Jakub Hájek
SHT Haniska
SC 1 pes čistokrvní FCI
1/SH
Mario Adamko
Speed 4 Dogs
SC 1 pes muži / ženy
1
Mario Adamko
Speed 4 Dogs
SC 1 pes muži / ženy
1
Jaroslav Bánoci
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy
1
Branislav Sedilek
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy
1, ESP
Branislav Sedilek
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy
1, ESP
Tomas Hockicko
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy
Esp
Matúš Hájek
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy
1/ESP
Andrej Drabik
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy
1esp

PLACE BIB NAME TEAM Kategoria Time DIFFERENCE Time/km RYCHLOST
1 2 Filip RYBÁR SHT Haniska BKJM 4:38.74 01:56 31,00
2 3 Marcel DUČÁK SHT Haniska BKJM 4:39.67 +0.93 01:56 30,89
3 15 Filip RYBÁR SHT Haniska BKJM 4:40.16 +1.42 01:56 30,84
4 4 Andrej DRÁBIK SHT Haniska BKJM 4:42.34 +3.60 01:57 30,60
5 1 Ľubomír KOČIK SHT Haniska BKJM 4:45.14 +6.40 01:58 30,30
6 7 Marian ČERHIT KPZ Humenné BKJM 5:27.43 +48.69 02:16 26,39
7 6 Matúš HÁJEK SHT Haniska BKJM 5:29.04 +50.30 02:17 26,26
8 9 Jakub HÁJEK SHT Haniska BKJM 6:03.91 +1:25.17 02:31 23,74
1 5 Roman REISTETTER KPZ Humenné BKJM FCI 5:30.02 02:17 26,18
2 10 Viktor HÁJEK SHT Haniska BKJM FCI 6:31.48 +1:01.46 02:43 22,07
1 14 Barborka BRANDÝSKA Neregistrovaní BKJW 5:48.90 02:25 24,76
2 13 Marcela BIMBOVÁ SHT Haniska BKJW 5:59.67 +10.77 02:29 24,02
1 11 Michaela BELZÁROVÁ Musher klub Trenčín BKJW FCI 6:07.36 02:33 23,52
2 12 Eliška ŠNAJDEROVÁ KPZ Humenné BKJW FCI 7:09.24 +1:01.88 02:58 20,13
1 16 Tomáš HOCKICKO SHT Haniska SC1 5:05.58 02:07 28,27
2 19 Andrej DRÁBIK SHT Haniska SC1 5:30.78 +25.20 02:17 26,12
3 17 Mário ADAMKO Speed 4 Dogs SC1 5:32.03 +26.45 02:18 26,02
4 18 Jaroslav BÁNOCI SHT Haniska SC1 5:32.36 +26.78 02:18 26,00
5 21 Branislav SEDÍLEK SHT Haniska SC1 5:40.96 +35.38 02:22 25,34
6 8 Branislav SEDÍLEK SHT Haniska SC1 5:48.93 +43.35 02:25 24,76
7 20 Matúš HÁJEK SHT Haniska SC1 5:58.50 +52.92 02:29 24,10
1 22 Jakub HÁJEK SHT Haniska SC1 FCI 7:37.17 03:10 18,90
1 26 Lucia PELIKÁNOVÁ SHT Haniska CCW 7:19.91 03:03 19,64
2 34 Petra ŠTRAMOVÁ ŠK Arching CCW 11:09.89 +3:49.98 04:39 12,90
3 41 Erika VANDASOVA Neregistrovaní CCW 12:55.95 +5:36.04 05:23 11,13
4 33 Nina IVANECKA SHT Haniska CCW 15:05.26 +7:45.35 06:17 9,54
5 42 Silvia BALOGOVA Neregistrovaní CCW 18:14.30 +10:54.39 07:35 7,90
1 25 Jozef PELIKAN SHT Haniska CCM 7:46.68 03:14 18,51
2 29 Marcel SKYBA Mushing Slovakia CCM 9:36.04 +1:49.36 04:00 15,00
3 38 Peter MIKO Neregistrovaní CCM 10:30.46 +2:43.78 04:22 13,70
4 40 Ľubomír SOBEK Neregistrovaní CCM 10:41.52 +2:54.84 04:27 13,47
5 37 Peter GURNÍK Neregistrovaní CCM 11:09.76 +3:23.08 04:39 12,90
6 39 Martin OLEJNAK Neregistrovaní CCM 16:56.65 +9:09.97 07:03 8,50
1 27 Lukáš KALAS Speed 4 Dogs CCM do 14.9kg 9:52.60 04:06 14,58
2 35 Michal DEČO Neregistrovaní CCM do 14.9kg 9:59.17 +6.57 04:09 14,42
3 28 Matej FILČÁK KPZ Humenné CCM do 14.9kg 10:29.49 +36.89 04:22 13,73
4 36 Ján MIRILOVIČ Neregistrovaní CCM do 14.9kg 14:14.53 +4:21.93 05:56 10,11
1 31 Milan BELZAR Musher klub Trenčín CCM FCI 10:09.69 04:14 14,17
2 30 Roman REISTETTER KPZ Humenné CCM FCI 11:00.53 +50.84 04:35 13,08
1 32 Eliška ŠNAJDEROVÁ KPZ Humenné CCW FCI 12:58.42 05:24 11,10
43 Gregor SOBEK Neregistrovaní CC deti – DNS –