Nahrávam Udalosti
Udalosť sa už uskutočnila.

V roku 2021 sme sa rozhodli, že Vás opäť prevedieme krásnymi časťami Slovenska. Poďte aj Vy s nami objaviť nádherné kúty našej krajiny a rozbehať svojho Bodreek-a.

*Rozbehaj svojho Bodreek-a tour 2021* pozostáva zo série troch pretekov – Haniska,  Košice a Radobica, v disciplínach ako Canicross, Bikejoring a Scooter so psom. Účastníci tour budú zbierať body zvlášť v každej kategórii, na poslednom podujatí budú vyhlásení absolútni víťazi všetkých kategórii Rozbehaj svojho Bodreek-a tour 2021. Absolútne víťazstvo v našej tour je podmienené účasťou na poslednom, finálovom kole – v prípade neúčasti posledného preteku, sa cena presúva na ďalšieho pretekára v poradí podľa súčtu bodov.
Každý jeden pretek sa bude vyhodnocovať aj samostatne, víťazov oceníme vecnými cenami.

*Miesto preteku:* Košice – Furčiansky lesopark

*GPS:* 48.7401319, 21.2913762

*Trať:* 3,3 km, detský beh kratší

*Program podujatia:*
8:00 – 9:00 Prezentácia pretekára a veterinárna prehliadka psa
9:30 – briefing pretekov
10:00 štart prvého pretekára, individuálne štarty
Vyhlásenie víťazov a zverejnenie výsledkov hodinu po dobehnutí posledného pretekára.
Akákoľvek mena programu je zo strany usporiadateľa vyhradená!

*Prihlásenie na pretek:*
Je možné len online cez www.mushing.sk
Štart na preteku je možný len v prípade riadneho prihlásenia online a uhradenia štartovného.

Prihlásenie na mieste nebude možné.

*Uzávierka prihlásenia:*

23.9.2021

*Štartovné:*
Štartovné: 10 € registrovaný pretekár v SZPZ (Slovenský zväz psích záprahov) / 15 € neregistrovaný pretekár do uzávierky na účet (účet bude uvedený pri jednotlivých kolách).
Platba na mieste bude možná len po dohode s usporiadateľmi – platí pre zahraničných pretekárov.
V prípade štartu v ďalšej kategórii sa platí polovičné štartovné.
Do poznámky treba uviesť meno pretekára a dátum pretekov. Bez týchto údajov nebude platba akceptovaná! Priniesť k registrácii potvrdenie o zaplatení.
V prípade platby na účet sa platí štartovné výlučne prevodom. V prípade vkladu v hotovosti na účet v banke + 1eur.

V cene štartovného je zahrnuté aj občerstvenie pre pretekára – pri viacerých štartoch, je nárok len na jedno občerstvenie. V prípade neúčasti je štartovné nenávratné.

*Číslo účtu na úhradu:*
SK 8902000000001312857358

*Pravidlá pretekov:*
*Pre prezentácii pretekára je potrebné predložiť platný očkovací preukaz psa spolu s platným očkovaním.
*Počas celej doby preteku musí byť pes vedený a pripnutý na vôdzke.
*Pes musí byť starší ako 12 mesiacov pri kategórii CC, pre kategórie SC a BKJ starší ako 18 mesiacov.
*Pes musí byť počas preteku na postroji, štart na obojku nie je možný!
*Tour sa koná pod záštitou SZPZ s výnimkou štartu na všetkých kolách aj pre neregistrovaných pretekárov.
*Pretekári mladší ako 18 rokov môžu štartovať len s písomným súhlasom rodiča.
*agresívne psy musia mať náhubok/košík
*Prilba okrem kategórie canicross je povinná!

Usporiadateľ sa vyhradzuje možnosť zmeny trate v prípade nepriaznivého počasia. Všetci účastníci podujatia sú s prihliadnutím na povahu podujatia povinní počínať si tak, aby nedošlo ku škodám na zdraví a majetku. Usporiadateľ nezodpovedá za škody na majetku a zdraví spôsobené účastníkom podujatia, či už samotným účastníkom alebo jeho psom, iným účastníkom podujatia alebo treťou osobu, alebo inak.

Porušenie pravidiel je trestané diskvalifikáciu!! Všetci účastníci štartujú na vlastnú zodpovednosť!!

*Kontakt na usporiadateľa:*
Gabriela Artimovicova Hockickova (FB) +421905501796

*Termíny jednotlivých pretekov Rozbehaj svojho Bodreek-a tour 2021:*

1. kolo 25.9.2021 Haniska
2. kolo 26.9.2021 Košice
3. kolo 2.10.2021 Radobica

*Kategórie tour:*

Beh so psom (CC), bike so psom (BKJ), kolobežka so psom (SC)

CC 1 pes do 14,9 kg muži
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
CC 1 pes nad 15 kg muži
CC 1 pes nad 15 kg ženy
CC 1 pes čistokrvný FCI*
BKJ 1 pes muži
BKJ 1 pes ženy
BKJ 1 pes čistokrvný FCI*
SC 1 pes muži/ženy
SC 1 pes muži/ženy čistokrvný FCI
Detský beh

*Prihlásenie do FCI kategórie je možné, iba pokiaľ registrované psy sú niektorého z plemien – Sibírsky husky, Aljašský malamut, Samojed, Grónsky pes. Pôvod psov musí byť jednoznačne preukázaný jeho originálnym rodokmeňom.
Vyhlásenie víťazov je možné len pri účasti 3 pretekárov v danej kategórii – to isté platí v prípade oddeleného vyhodnotenia muži a ženy.

*Bodové hodnotenie:*

1. pretekár v každom kole získava 1000 bodov, 2. a každý ďalší pretekár získava body podľa časovej straty na víťaza nasledovne:
– za každú začatú sekundu straty na 1. pretekára jeden bod menej, teda príklad ak som stratil 30 sekúnd na prvého tak získam 970 bodov,ak som stratil 120 sekúnd na víťaza, získavam 880 bodov, atď.

Body z rôznych kategórii sa spolu nesčítavajú, pretekár je bodovo ohodnotený v jednotlivých kategória zvlášť aj v prípade, že na jednotlivých kolách bude štartovať v rôznych kategóriách (napr. 1.kolo CC, 2. kolo BKJ a pod.).

*Usporiadateľ 1.a 2.kola tour:* SHT Haniska

Veľmi sa tešíme, že si spolu s nami prejdete tieto krásne kúty Slovenska a veríme, že si Rozbehaj svojho Bodreek-a tour 2021 maximálne užijete

www.mushing.sk

Prihlasovanie bolo uzatvorené.

Meno
Klub
Kategória
Psy
Michaela Belzárová
Musher klub Trenčín
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
Sibírsky Husky
Igor stefan
KPZ Humenné
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1 sh
Viktor Hájek
SHT Haniska
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1/SH
Ján Néger
KPZ Humenné
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1/SH
Michal Ivančo
PRIMA Siberian Husky klub
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1SH
Michal Ivančo
PRIMA Siberian Husky klub
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1SH
Roman Reistetter
KPZ Humenné
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1SH
Roman Reistetter
KPZ Humenné
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1SH
Eliška Šnajderová
KPZ Humenné
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1SH
Jakub Hájek
SHT Haniska
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1/SH
Ľubomír Kočik
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1
Filip Rybár
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1/ESP
Filip Rybár
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1/ESP
Gregor Halás
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes muži
1 dlhosrstá kolia
Marcel Dučák
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1 ESP
Matúš Hájek
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1/ESP
Viktor Hájek
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
1/ESP
Andrej Drabik
SHT Haniska
Bkj 1 pes muži
Marian Čerhit
KPZ Humenné
Bkj 1 pes muži
1
Marcela Bimbová
SHT Haniska
Bkj 1 pes ženy
ESP
Gabriela Hockickova
SHT Haniska
Bkj 1 pes ženy
KK
Jana Brossmannová
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
1, Dlhosrstá kólia
Barborka Brandýská
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
1, AH
Veronika Takácsová
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
1 pes, Biely švajčiarsky ovčiak
Veronika Takácsová
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
1 oes, Biely švajčiarsky ovčiak
Eszter Takács
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1 ESD
Matej Filčák
KPZ Humenné
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1, kríženec
Michal Dečo
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1 - oriešok
Daniel Magyar
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1,kríženec
Adam Jakubčin
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1, borderkólia
JAN MIRILOVIC
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1, krizenec
Lukas kalas
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1 border kolia
Tamara Ivančová
PRIMA Siberian Husky klub
CC 1 pes do 14,9 kg muži
Martina Egryová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1 pes, čivava
Sylvia Pastuchová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1
Eva Mihaľková Gajdošová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1 border collie
Martina Šmajdová
Samojed klub Slovensko
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1
Milan Belzár
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
Sibírsky Husky
Igor stefan
KPZ Humenné
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1 sh
Roman Reistetter
KPZ Humenné
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1SH
Eliška Šnajderová
KPZ Humenné
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1SH
Marcel Skyba
Mushing Slovakia
CC 1 pes nad 15 kg muži
1
Peter Gurník
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1 APTB
Ľubomír Oslanec
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1 EH
Tomáš Lacuška
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/SH
Jozef Pelikán
SHT Haniska
CC 1 pes nad 15 kg muži
1 border kolia
Peter Miko
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1x - Sib.husky
Peter Vaško
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1
Ľubomír Sobek
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, weimarský stavač
Géza Szűcs
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, eurohound
Krisztián Laczkó
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1 GSP/ESD
Szilárd Bohon
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, labrador mix
Anna Súkeníková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, Louisianský leopardí pes, Buddha 🙂
Erika Vandasova
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 border collie
Jolana Švehlíková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
KK
Lucia Pelikánová
SHT Haniska
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 ESP
Silvia Balogova
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
Amerika Wolf dog 1pes
Alžbeta Janíčková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 anglický seter
Petra Štramová
ŠK Arching
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1
Nina Ivanecka
SHT Haniska
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 Border Kolia
Tamarka Halásová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 dlhosrsta kolia
Luca Rompos
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, apbt
Alžbeta Lukačkova
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1
Michaela Ivančová
PRIMA Siberian Husky klub
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1SH
Mario Admko
Speed 4 Dogs
SC 1 pes muži / ženy
1
Tomas Hockicko
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy
Esp
Branislav Sedilek
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy
1, ESD
Branislav Sedilek
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy
1, ESD
Matúš Hájek
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy
1/ESP
Andrej Drabik
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy
1esp
Jaroslav Bánoci
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy
1 ESP
Eszter Takács
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy
1 ESD
Eszter Takács
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy
1 ESD
Eszter Takács
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy
1 ESD
Eszter Takács
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy
1 ESD
Krisztián Laczkó
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy
1 ESD

PLACE BIB NAME TEAM Kategoria Time DIFFERENCE Time/km RYCHLOST
1 1 Ľubomír KOČIK SHT Haniska BKJM 5:39.23 01:42:00 35,02
2 15 Filip RYBÁR SHT Haniska BKJM 5:40.73 +1.50 01:43:00 34,87
3 2 Filip RYBÁR SHT Haniska BKJM 5:42.80 +3.57 01:43:00 34,66
4 6 Matúš HÁJEK SHT Haniska BKJM 6:34.64 +55.41 01:59:00 30,1
5 7 Marian ČERHIT KPZ Humenné BKJM 6:55.14 +1:15.91 02:05:00 28,62
6 79 Viktor HÁJEK SHT Haniska BKJM 7:12.17 +1:32.94 02:10:00 27,49
7 57 Gregor HALÁS Neregistrovaní BKJM 14:11.69 +8:32.46 04:18:00 13,95
4 Andrej DRÁBIK SHT Haniska BKJM – DNS –
1 51 Ján NÉGER KPZ Humenné BKJM FCI 6:37.86 02:00:00 29,86
2 5 Roman REISTETTER KPZ Humenné BKJM FCI 6:42.03 +4.17 02:01:00 29,55
3 10 Viktor HÁJEK SHT Haniska BKJM FCI 7:42.22 +1:04.36 02:20:00 25,7
4 80 Jakub HÁJEK SHT Haniska BKJM FCI 8:13.87 +1:36.01 02:29:00 24,05
5 52 Michal IVANČO PRIMA Siberian Husky klub BKJM FCI 9:00.80 +2:22.94 02:43:00 21,97
6 53 Igor ŠTEFAN ML. KPZ Humenné BKJM FCI 10:15.92 +3:38.06 03:06:00 19,29
1 50 Eszter TAKÁCS Hungary BKJW 6:14.40 01:53:00 31,73
2 14 Barborka BRANDÝSKA Neregistrovaní BKJW 6:57.30 +42.90 02:06:00 28,47
3 13 Marcela BIMBOVÁ SHT Haniska BKJW 7:14.86 +1:00.46 02:11:00 27,32
4 56 Veronika TAKÁCSOVÁ Neregistrovaní BKJW 9:01.36 +2:46.96 02:44:00 21,94
5 54 Gabriela HOCKICKOVÁ SHT Haniska BKJW 10:05.28 +3:50.88 03:03:00 19,63
6 55 Jana BROSSMANNOVÁ Neregistrovaní BKJW 24:42.60 +18:28.20 07:29:00 8,01
1 11 Michaela BELZÁROVÁ Musher klub Trenčín BKJW FCI 7:01.87 02:07:00 28,16
2 12 Eliška ŠNAJDEROVÁ KPZ Humenné BKJW FCI 8:19.81 +1:17.94 02:31:00 23,77
1 19 Andrej DRÁBIK SHT Haniska SC1 6:14.71 01:53:00 31,7
2 59 Eszter TAKÁCS Hungary SC1 6:16.81 +2.10 01:54:00 31,53
3 16 Tomáš HOCKICKO SHT Haniska SC1 6:17.41 +2.70 01:54:00 31,48
4 18 Jaroslav BÁNOCI SHT Haniska SC1 6:33.66 +18.95 01:59:00 30,18
5 21 Branislav SEDÍLEK SHT Haniska SC1 6:33.81 +19.10 01:59:00 30,17
6 17 Mário ADAMKO Speed 4 Dogs SC1 6:42.74 +28.03 02:02:00 29,5
7 58 Krisztián LACZKÓ Hungary SC1 6:46.24 +31.53 02:03:00 29,24
8 8 Branislav SEDÍLEK SHT Haniska SC1 7:03.05 +48.34 02:08:00 28,08
9 81 Katarína VIGODOVÁ SHT Haniska SC1 7:04.07 +49.36 02:08:00 28,01
10 20 Matúš HÁJEK SHT Haniska SC1 7:07.81 +53.10 02:09:00 27,77
1 26 Lucia PELIKÁNOVÁ SHT Haniska CCW 9:38.85 02:55:00 20,52
2 74 Luca ROMPOS Hungary CCW 13:31.46 +3:52.61 04:05:00 14,64
3 34 Petra ŠTRAMOVÁ ŠK Arching CCW 14:21.29 +4:42.44 04:20:00 13,79
4 77 Jolana ŠVEHLÍKOVÁ Neregistrovaní CCW 16:03.27 +6:24.42 04:51:00 12,33
5 41 Erika VANDASOVA Neregistrovaní CCW 17:10.60 +7:31.75 05:12:00 11,53
6 78 Anna SÚKENÍKOVÁ Neregistrovaní CCW 17:34.88 +7:56.03 05:19:00 11,26
7 82 Mária SEMANOVÁ Neregistrovaní CCW 19:30.45 +9:51.60 05:54:00 10,15
8 76 Alžbeta JANÍČKOVÁ Neregistrovaní CCW 20:15.38 +10:36.53 06:08:00 9,77
9 33 Nina IVANECKA SHT Haniska CCW 20:47.36 +11:08.51 06:17:00 9,52
10 75 Tamarka HALÁSOVÁ Neregistrovaní CCW 21:40.03 +12:01.18 06:33:00 9,14
11 73 Alžbeta LUKAČKOVA CCW 23:13.37 +13:34.52 07:02:00 8,53
42 Silvia BALOGOVA Neregistrovaní CCW – DNS –
1 71 Géza SZŰCS Hungary CCM 9:41.26 02:56:00 20,44
2 25 Jozef PELIKAN SHT Haniska CCM 9:52.12 +10.86 02:59:00 20,06
3 69 Szilárd BOHON Hungary CCM 10:53.61 +1:12.35 03:18:00 18,18
4 70 Krisztián LACZKÓ Hungary CCM 11:15.59 +1:34.33 03:24:00 17,58
5 38 Peter MIKO Neregistrovaní CCM 13:40.53 +3:59.27 04:08:00 14,48
6 72 Peter VAŠKO CCM 14:35.69 +4:54.43 04:25:00 13,57
7 40 Ľubomír SOBEK Neregistrovaní CCM 15:22.39 +5:41.13 04:39:00 12,88
8 37 Peter GURNÍK Neregistrovaní CCM 15:27.12 +5:45.86 04:40:00 12,81
39 Martin OLEJNAK Neregistrovaní CCM – DNS –
1 35 Michal DEČO Neregistrovaní CCM do 14.9kg 12:52.55 03:54:00 15,38
2 27 Lukáš KALAS Speed 4 Dogs CCM do 14.9kg 12:56.31 +3.76 03:55:00 15,3
3 61 Adam JAKUBČIN Neregistrovaní CCM do 14.9kg 13:47.57 +55.02 04:10:00 14,36
4 28 Matej FILČÁK KPZ Humenné CCM do 14.9kg 14:12.09 +1:19.54 04:18:00 13,94
5 62 Daniel MAGYAR Neregistrovaní CCM do 14.9kg 15:31.77 +2:39.22 04:42:00 12,75
6 36 Ján MIRILOVIČ Neregistrovaní CCM do 14.9kg 18:13.21 +5:20.66 05:31:00 10,87
1 67 Igor ŠTEFAN ST. KPZ Humenné CCM FCI 13:23.39 04:03:00 14,79
2 31 Milan BELZAR Musher klub Trenčín CCM FCI 13:44.03 +20.64 04:09:00 14,42
3 30 Roman REISTETTER KPZ Humenné CCM FCI 14:48.36 +1:24.97 04:29:00 13,37
1 63 Eva MIHAĽKOVÁ GAJDOŠOVÁ Neregistrovaní CCW do 14.9kg 17:05.09 05:10:00 11,59
2 65 Martina EGRYOVÁ Neregistrovaní CCW do 14.9kg 17:53.34 +48.25 05:25:00 11,07
3 64 Sylvia PASTUCHOVÁ Neregistrovaní CCW do 14.9kg 27:01.90 +9:56.81 08:11:00 7,32
66 Lucia SLAFKOVSKÁ Neregistrovaní CCW do 14.9kg – DNS –
1 60 Michaela IVANČOVÁ PRIMA Siberian Husky klub CCW FCI 12:25.68 03:45:00 15,93
2 32 Eliška ŠNAJDEROVÁ KPZ Humenné CCW FCI 17:22.96 +4:57.28 05:16:00 11,39
3 68 Martina ŠMAJDOVÁ Samojed klub Slovensko CCW FCI 17:39.67 +5:13.99 05:21:00 11,21