Nahrávam Udalosti
Udalosť sa už uskutočnila.

Preteky propozície: Majstrovstvá SR, MKL CUP 2021/2022 – 1.kolo MKL CUP 2020/21, Memoriál Daniela Lukáča
Usporiadateľ pretekov: Musher Klub Lučenec
Termín: 16.-17.10.2020                     REŽIM  O-T- P  platí pre všetkých účastníkov preteku- pretekár, pomocník, rodinný príslušník aj deti od 12 rokov
Druh pretekov: Vozíky – šprint
Usporiadateľ pretekov: Musher Klub Lučenec
Miesto pretekov: Športovo rekreačné zariadenie Drienok Mošovce
Riaditeľ pretekov: Juraj Fabian
Trať pretekov: 5 km, mierne zvlnená vedená lesnými cestami
POZOR!!!!!  Pri vyhlasovaní výsledkov budú losované tri štartovné čísla. Pre vylosované čísla finančná odmena 50,00 eur, 30,00 eur a 20,00 eur.
Súťažné kategórie: Canicross (1 pes),Canicross FCI (1 pes),Bikejöring (1 pes),Bikejöring FCI (1 pes),Scooter (1 pes)Scooter FCI (1pes),Scooter (2 psy), Scooter FCI (2 psy),Malý záprah (3-4 psy),Malý záprah FCI (3-4 psy), Veľký záprah (5 a viac psov),Veľký záprah FCI (5 a viac psov)

Detská kategória v nedeľu cca od 200 do 800 metrov

Vyhodnotenie kategórie: Vyhlásenie víťazov pri účasti minimálne troch pretekárov v kategórii. Oddelené hodnotenie žien pri účasti minimálne troch pretekárok v kategórii CC a Bkj.
Časový harmonogram: piatok 15.10.2020
19:00-21:00 registrácia – odovzdávanie štartovných čísiel + veterinárna kontrola, kontrola platných     opatrení OTP  ZMENA Registrácia bude iba 2 hodiny!!!!!!!
sobota 16.10.2020
9:30 brífing
10:00 štart 1.kola
nedeľa 17.10.2020
9:00 štart 2.kola
13:00 vyhodnotenie
Posunutie času štartu kvôli klimatickým podmienkam možné! UPOZORNENIE – kto si v sobotu do 9.15 neprevezme štartovné číslo, nebude mu umožnené štartovať!!!!!
Uzávierka prihlášok: streda 13.10.2020   po tomto dátume už nebude možné sa prihlásiť. Prihlásenie na mieste už nebude možné!!!!!!!!!!!!
Štartovné: 20,00 – pre členov SZPZ a 25,00 – pre nečlenov SZPZ (platí pre slovenských pretekárov). V prípade štartu v ďalšej kategórii sa platí polovičné štartovné. Junior platí polovičné štartovné.
Zahraniční pretekári môžu platiť na mieste preteku.
Spôsob platby: Číslo účtu 0340845480 / 0900 do poznámky uviesť meno pretekára za ktorého je platené štartovné.
IBAN  SK76 0900 0000 0003 4084 5480
Pri prezentácii je potrebné predložiť doklad o zaplatení.
Veterinárne podmienky: Podľa rozhodnutia KVS, povinné očkovania. Upozornenie na dodržiavanie pravidiel a pozor na agresiu psov na trati !!!!!!!!!!!!!!!!
Ubytovanie a stravovanie: Stravovanie: Musher + pomocník (pri záprahoch)   občerstvenie v sobotu  obed
Ubytovanie: p. Sklenár 0905 442 831
Prihlášky na preteky: www.mushing.sk

V prípade špeciálnej požiadavky ako napr. spoločná kára s iným pretekárom, mailom na info@mklucenec.sk !

Protesty: Po zložení poplatku 30 €
UPOZORNENIE !!! Prilba okrem CC povinná.
Delegát SZPZ: Igor Štefan

Prihlasovanie bolo uzatvorené.

Meno
Klub
Kategória
Psy
Lenka Bičkošová
Husky Racing Team
Bikejoring (1 pes FCI)
1 SH
Michaela Belzárová
Musher klub Trenčín
Bikejoring (1 pes FCI)
Sibírsky Husky
Lukáš Rybár
Musher klub Lučenec
Bikejoring (1 pes FCI)
1 SH
Lukáš Rybár
Musher klub Lučenec
Bikejoring (1 pes FCI)
1 SH
Roman Reistetter
KPZ Humenné
Bikejoring (1 pes FCI)
1SH
Eliška Šnajderová
KPZ Humenné
Bikejoring (1 pes FCI)
1SH
Milan Daško
Musher klub Trenčín
Bikejoring (1 pes FCI)
1 SH READY
Agnieszka Ignaszak
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes FCI)
1, Siberian Husky
Igor Štefan
KPZ Humenné
Bikejoring (1 pes FCI)
1sh
Matúš Hájek
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes FCI)
1/SH
Ján Néger
KPZ Humenné
Bikejoring (1 pes FCI)
1/SH
Dušan Sumrák
Slovenský klub severských a japonských plemien
Bikejoring (1 pes FCI)
1 SH
Sebastian Svoreň
Musher klub Lučenec
Bikejoring (1 pes FCI)
1 SH
Mariana Kotuliakova
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1/esp
Jan Zbořil
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
1/esp
Zuzana Orság
Speed 4 Dogs
Bikejoring (1 pes)
1/ESP
Ľubomír Kočik
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1/ESP
Matej Vahovský
--- Neregistrovaní ---
Bikejoring (1 pes)
1, AH
Agnieszka Jarecka
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
1
Michał Świderski
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
1
Lucia Neuschlová
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
Beauceron
Daniela Lakatošová
Musher klub Trenčín
Bikejoring (1 pes)
1 / Louisianký leopardí pes
Milan Daško
Musher klub Trenčín
Bikejoring (1 pes)
ESP
Filip Rybar
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1/ESP
Lucie Schönová
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
1 EH
Patryk Pietrusiak
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
5 Greyster
Paulina Frelich
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
5 Greyster
Štefan Šterk
Speed 4 Dogs
Bikejoring (1 pes)
1/hound
Denisa Králová
Musher klub Trenčín
Bikejoring (1 pes)
1/SH
Martin Klár
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
1/ESP
Marian Čerhit
KPZ Humenné
Bikejoring (1 pes)
1
Matúš Hájek
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1/ESP
Krzysztof Windyś
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
1
Wioleta Imiołczyk
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
1
Filip Kałat
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
1, Alaskan Husky
Jaroslav Bánoci
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1 ESP
Zuzana Kúdelková
--- Neregistrovaní ---
Bikejoring (1 pes)
1, Louisiansky leopardi pes
Kristyna Zábranská
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
1/ alaskan
Jirka Mencak
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
Dana Petrovičová
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1
Dana Petrovičová
SHT Haniska
Bikejoring (1 pes)
1/mix
Milan Belzár
Musher klub Trenčín
Bikejoring (1 pes)
1/SH
Marie Militka
Speed 4 Dogs
Bikejoring (1 pes)
1
Michal Pavlovec
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
1
Michal Pavlovec
--- Foreign musher ---
Bikejoring (1 pes)
1 ESP
Marcel Matanin
PRIMA Siberian Husky klub
Canicross (1 pes FCI)
1
Lenka Bugošová
Samojed klub Slovensko
Canicross (1 pes FCI)
1 Samojed
Carla Reištetterová
KPZ Humenné
Canicross (1 pes FCI)
1/SH
Roman Reistetter
KPZ Humenné
Canicross (1 pes FCI)
1SH
Andrea Andrášová
Mushing Slovakia
Canicross (1 pes FCI)
1 sibírsky husky
Marcela Lehocká
Samojed klub Slovensko
Canicross (1 pes FCI)
1somojed
Eliška Šnajderová
KPZ Humenné
Canicross (1 pes FCI)
1SH
Petra Horňáková
Mushing Mania
Canicross (1 pes)
1 BOC
Petr Komrska
--- Foreign musher ---
Canicross (1 pes)
1, evropský saňový pes
Lukáš Kalas
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1 pes, anglický pointer
Lucia Pelikánová
SHT Haniska
Canicross (1 pes)
1 ESP
Jozef Pelikán
SHT Haniska
Canicross (1 pes)
1 border kolia
Monika Polťáková
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1, Alaskan
Lenka Bičkošová
Husky Racing Team
Canicross (1 pes)
1 labmix
Richard Belzár
Musher klub Trenčín
Canicross (1 pes)
1, siberian husky
Nina Ivanecka
SHT Haniska
Canicross (1 pes)
1 Border Kolia
Marián Kohút
Musher klub Trenčín
Canicross (1 pes)
1
Bartłomiej Wójcik
--- Foreign musher ---
Canicross (1 pes)
Zuzana Andrassyova
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1 kríženec
Kristína Marošova
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1 alaskan
Lucia Panakova
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1 pes, irsky terier
Rebeka Martonová
--- Neregistrovaní ---
Canicross (1 pes)
1 sibírsky husky
Jana Marekova
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1/hound
Štefan Šterk
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1/hound
Monika Pašmíková
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
Eurohound
Ľubomír Oslanec
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1 EH
Sabína Šálová
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1 maďarská vyžla
Anton Mihál
Musher klub Trenčín
Canicross (1 pes)
1, Doberman
Tomáš Lacuška
Musher klub Trenčín
Canicross (1 pes)
1
Monika Pašmíková
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
Eurohound
Martin Klár
--- Foreign musher ---
Canicross (1 pes)
2/ESP
Katarina Kopecka
--- Neregistrovaní ---
Canicross (1 pes)
1 sibirsky husky
Petra Štrbíková
SHT Haniska
Canicross (1 pes)
1, SH
Denisa Peniaková
--- Neregistrovaní ---
Canicross (1 pes)
1 Cross NO/BO
Petra Štramová
ŠK Arching
Canicross (1 pes)
Holandský ovčiak
Viera Hargašová
--- Neregistrovaní ---
Canicross (1 pes)
1, AM
Katarína Pažická
--- Neregistrovaní ---
Canicross (1 pes)
1,borderkolia
Magdaléna Mamiňáková
--- Neregistrovaní ---
Canicross (1 pes)
1, xNO
Nikola Benediková
Speed 4 Dogs
Canicross (1 pes)
1 EsP
Zuzana Pokus Lacušková
Musher klub Trenčín
Canicross (1 pes)
1 austrálsky ovčiak
Štefan Kučera
--- Neregistrovaní ---
Canicross (1 pes)
1
Jozef LAURENČÍK
Slovenský klub severských a japonských plemien
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4 Siberian Husky
Andrzej Rutkowski
--- Foreign musher ---
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4 SH
Branislav Grenzner
SHT Haniska
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4 / SH
Katarzyna Ziaja
--- Foreign musher ---
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4
Dušan Sumrák
Slovenský klub severských a japonských plemien
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4AM
Maros Litvaj
KPZ Humenné
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4
Adéla Havlíčková
--- Foreign musher ---
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4 SH
Jan Uhrin
Musher klub Lučenec
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4 sh
Zdeněk Zetek
--- Foreign musher ---
Malý záprah (3-4 psy FCI)
4 SH
Igor Pribula
PRIMA Siberian Husky klub
Malý záprah (3-4 psy)
3
Juraj Vavrúš
Mushing Mania
Malý záprah (3-4 psy)
3 AH
Jirka Mencak
--- Foreign musher ---
Malý záprah (3-4 psy)
4
Agnieszka Jarecka
--- Foreign musher ---
Malý záprah (3-4 psy)
3, esd
Patrik Lučanský
Husky Racing Team
Scooter (1 pes FCI)
1 SH
Tomáš Kalnický
Shanaya Stars
Scooter (1 pes FCI)
SH, 1
Katarína Tomovičová
Musher klub Trenčín
Scooter (1 pes FCI)
1, SH
Dana Kubecová
--- Foreign musher ---
Scooter (1 pes FCI)
1 SH
Jakub Hájek
SHT Haniska
Scooter (1 pes FCI)
1/SH
Peter Krajčovič
Flying Husky
Scooter (1 pes FCI)
1 AM
Zuzana Sumráková
Slovenský klub severských a japonských plemien
Scooter (1 pes FCI)
1 AM
Jan Wimmer
--- Foreign musher ---
Scooter (1 pes FCI)
1 SH
Zuzana MIKOLKOVA
Slovenský klub severských a japonských plemien
Scooter (1 pes FCI)
1/AM
Renáta Labancová
Musher klub Lučenec
Scooter (1 pes FCI)
1, aljašský malamut
Ľubomír Hundák
Musher klub Lučenec
Scooter (1 pes FCI)
1AM
Peter Chanas
Flying Husky
Scooter (1 pes FCI)
1/SH
Mariana Kotuliakova
SHT Haniska
Scooter (1 pes)
1/esp
Dušan Bobrík
Musher klub Lučenec
Scooter (1 pes)
ESP
Zdenek Straka
--- Foreign musher ---
Scooter (1 pes)
1 x
Jana Ciprysova
--- Foreign musher ---
Scooter (1 pes)
1 x
Julita Łubianka
--- Foreign musher ---
Scooter (1 pes)
1, greyster
Jaroslav Bánoci
SHT Haniska
Scooter (1 pes)
1 ESP
Krisztián Laczkó
--- Foreign musher ---
Scooter (1 pes)
1, ESD
Mario Adamko
Speed 4 Dogs
Scooter (1 pes)
1
veronika Topolska
Speed 4 Dogs
Scooter (1 pes)
1 eurohound
Lucia Panakova
Speed 4 Dogs
Scooter (1 pes)
1 Greyster
Filip Rybar
SHT Haniska
Scooter (1 pes)
1/ESP
Sarah Bedušová
Speed 4 Dogs
Scooter (1 pes)
1 EH
Martin Klár
--- Foreign musher ---
Scooter (1 pes)
1/ESP
Katarina Kopecka
--- Neregistrovaní ---
Scooter (1 pes)
1 krizenec
Tereza Šolcová
--- Foreign musher ---
Scooter (1 pes)
1/ESP
Ivana Fugediova
SHT Haniska
Scooter (1 pes)
1 / SH
Peter Krajčovič
Flying Husky
Scooter (1 pes)
1 SH
Peter Krajčovič
Flying Husky
Scooter (1 pes)
1 SH
Viera Hargašová
--- Neregistrovaní ---
Scooter (1 pes)
1, AM
Ivan Vaško
ŠK Arching
Scooter (2 psy FCI)
2x Sibírsky husky
Marcel Matanin
PRIMA Siberian Husky klub
Scooter (2 psy FCI)
2SH
Jaroslav Sobkuliak
Ramia Husky Sled Dog Team
Scooter (2 psy FCI)
2 husky
Pavol Ondrík
Mushing Slovakia
Scooter (2 psy FCI)
2 sibírsky husky
Pavol Ondrik
Mushing Slovakia
Scooter (2 psy FCI)
2 sibírsky husky
Igor Štefan
KPZ Humenné
Scooter (2 psy FCI)
2sh
Patrícia Keruľová
ŠK Severan Jaklovce
Scooter (2 psy FCI)
2/Grónsky pes
Peter Chanas
Flying Husky
Scooter (2 psy FCI)
2/SH
Petra Horňáková
Mushing Mania
Scooter (2 psy)
2 KK
Lucie Schönová
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy)
2 EH
Dominika Potměšilová
--- Neregistrovaní ---
Scooter (2 psy)
2x border koli3
Dominika Potměšilová
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy)
2x border kolie
Branislav Sedilek
SHT Haniska
Scooter (2 psy)
2/ESD
Marek Ivanecky
SHT Haniska
Scooter (2 psy)
2 ESP
Eszter Takács
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy)
2,ESD
Marcel Dučák
SHT Haniska
Scooter (2 psy)
2 ESP
Vladimír Bednár
Ramia Husky Sled Dog Team
Scooter (2 psy)
2SH
Marek Lipnický
--- Neregistrovaní ---
Scooter (2 psy)
2, SH
Martin Klár
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy)
2/ESP
Viktor Hájek
SHT Haniska
Scooter (2 psy)
2/ESP
Zuzanna Pająk
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy)
2ESP/EH
Jirka Mencak
--- Foreign musher ---
Scooter (2 psy)
2
Andrej Drabik
SHT Haniska
Scooter (2 psy)
2ESP
Marcela Bimbova
SHT Haniska
Scooter (2 psy)
2ESP
Ivan Halás
SHT Haniska
Scooter (2 psy)
2 ESP
Marcin Szlęk
--- Foreign musher ---
Veľký záprah (5 a viac psov FCI)
5 SH
Maros Litvaj
KPZ Humenné
Veľký záprah (5 a viac psov FCI)
6SH
Martin Vrtěl
--- Foreign musher ---
Veľký záprah (5 a viac psov)
8
Tomáš Bohunický
Musher klub Lučenec
Veľký záprah (5 a viac psov)
8 EH
Jakub Reguli
Husky Team Orava
Veľký záprah (5 a viac psov)
6 EH
Miroslav Pažur
Husky Team Orava
Veľký záprah (5 a viac psov)
8
Erik Copko
Mushing Mania
Veľký záprah (5 a viac psov)
6 EH
Zuzanna Pająk
--- Foreign musher ---
Veľký záprah (5 a viac psov)
8/EH
Zuzanna Pająk
--- Foreign musher ---
Veľký záprah (5 a viac psov)
8/EH
Mirosław Waśkowski
--- Foreign musher ---
Veľký záprah (5 a viac psov)
5 GP
Michal Tobiášek
--- Foreign musher ---
Veľký záprah (5 a viac psov)
7

Štart. číslo Výsledné poradie Meno Kategória Klub 1. deň 2. deň CELKOVÝ ČAS Strata Rýchlosť km/h MKL cup body
Veľký záprah (5 a viac psov)
7 1. Martin Vrtěl Veľký záprah (5 a viac psov) — Foreign musher — 00:08:50,71 00:08:37,96 00:17:28,68 TOP 32,95 15
5 2. Jakub Reguli Veľký záprah (5 a viac psov) Husky Team Orava 00:09:01,10 00:08:57,22 00:17:58,32 0:29,64 32,04 14
4 3. Miroslav Pažur Veľký záprah (5 a viac psov) Husky Team Orava 00:09:52,10 00:09:35,23 00:19:27,34 1:58,66 29,60 13
6 4. Tomáš Bohunický Veľký záprah (5 a viac psov) Musher klub Lučenec 00:11:49,01 00:09:57,12 00:21:46,14 4:17,46 26,45 12
163 5. Jakub Slowik Veľký záprah (5 a viac psov) — Foreign musher — 00:11:38,98 00:11:42,97 00:23:21,95 5:53,27 24,65 11
3 6. Erik Copko Veľký záprah (5 a viac psov) Mushing Mania 00:13:10,55 00:13:30,60 00:26:41,15 9:12,47 21,58 10
Veľký záprah (5 a viac psov FCI)
13 1. Marcin Szlęk Veľký záprah (5 a viac psov FCI) — Foreign musher — 00:10:46,92 00:10:32,00 00:21:18,93 TOP 27,02 12
12 2. Maros Litvaj Veľký záprah (5 a viac psov FCI) KPZ Humenné 00:11:20,28 00:10:56,85 00:22:17,13 0:58,20 25,84 11
2 3. Mirosław Waśkowski Veľký záprah (5 a viac psov FCI) — Foreign musher — 00:20:18,45 00:17:20,52 00:37:38,97 16:20,04 15,29 10
Scooter (2 psy)
31 1. Marcel Dučák Scooter (2 psy) SHT Haniska 00:08:20,55 00:08:35,90 00:16:56,45 TOP 34,00 20
32 2. Eszter Takács Scooter (2 psy) — Foreign musher — 00:08:45,32 00:08:47,05 00:17:32,38 0:35,92 32,83 20
28 3. Martin Klár Scooter (2 psy) — Foreign musher — 00:08:59,66 00:08:47,90 00:17:47,57 0:51,11 32,37 20
25 4. Andrej Drabik Scooter (2 psy) SHT Haniska 00:09:08,46 00:08:41,31 00:17:49,77 0:53,31 32,30 19
34 5. Branislav Sedilek Scooter (2 psy) SHT Haniska 00:08:57,37 00:09:10,42 00:18:07,80 1:11,34 31,77 18
36 6. Lucie Schönová Scooter (2 psy) — Foreign musher — 00:09:08,76 00:08:59,99 00:18:08,76 1:12,30 31,74 17
26 7. Jirka Mencak Scooter (2 psy) — Foreign musher — 00:09:31,59 00:09:27,48 00:18:59,08 2:02,62 30,34 16
24 8. Marcela Bimbova Scooter (2 psy) SHT Haniska 00:10:14,55 00:09:47,08 00:20:01,63 3:05,17 28,76 15
27 9. Viktor Hájek Scooter (2 psy) SHT Haniska 00:10:26,25 00:10:05,95 00:20:32,20 3:35,74 28,04 14
98 10. Kristyna Zábranská Scooter (2 psy) — Foreign musher — 00:11:29,68 00:11:29,43 00:22:59,12 6:02,66 25,05 13
30 11. Vladimír Bednár Scooter (2 psy) Ramia Husky Sled Dog Team 00:14:58,87 00:15:12,58 00:30:11,46 13:15,00 19,07 12
29 12. Marek Lipnický Scooter (2 psy) — Neregistrovaní — 00:16:01,05 00:14:33,31 00:30:34,36 13:37,90 18,84 11
37 13. Petra Horňáková Scooter (2 psy) Mushing Mania 00:16:01,29 00:15:26,91 00:31:28,20 14:31,74 18,30 10
Scooter (2 psy FCI)
60 1. Igor Štefan Scooter (2 psy FCI) KPZ Humenné 00:11:44,64 00:12:41,27 00:24:25,91 TOP 23,57 19
65 2. Ivan Vaško Scooter (2 psy FCI) ŠK Arching 00:13:58,78 00:12:24,23 00:26:23,01 1:57,10 21,83 18
64 3. Marcel Matanin Scooter (2 psy FCI) PRIMA Siberian Husky klub 00:15:46,49 00:12:58,85 00:28:45,35 4:19,43 20,03 17
63 4. Jaroslav Sobkuliak Scooter (2 psy FCI) Ramia Husky Sled Dog Team 00:15:40,26 00:14:00,56 00:29:40,83 5:14,91 19,40 16
62 5. Pavol Ondrík Scooter (2 psy FCI) Mushing Slovakia 00:15:39,40 00:15:01,12 00:30:40,53 6:14,62 18,77 15
11 6. Igor Pribula Scooter (2 psy FCI) PRIMA Siberian Husky klub 00:16:01,95 00:16:13,48 00:32:15,44 7:49,52 17,85 14
58 7. Peter Chanas Scooter (2 psy FCI) Flying Husky 00:16:26,29 00:16:12,91 00:32:39,21 8:13,29 17,63 13
59 8. Patrícia Keruľová Scooter (2 psy FCI) ŠK Severan Jaklovce 00:16:01,77 00:17:35,93 00:33:37,71 9:11,79 17,12 12
61 9. Pavol Ondrik Scooter (2 psy FCI) Mushing Slovakia 00:18:47,78 00:22:19,81 00:41:07,60 16:41,68 14,00 11
74 10. Zuzana MIKOLKOVA Scooter (2 psy FCI) SKSJP 00:23:25,50 00:25:17,39 00:48:42,90 24:16,99 11,82 10
Scooter (1 pes) ženy
54 1. Julita Łubianka Scooter (1 pes) ženy — Foreign musher — 00:09:28,69 00:09:15,06 00:18:43,76 TOP 30,75 19
49 2. Tereza Šolcová Scooter (1 pes) ženy — Foreign musher — 00:10:16,90 00:10:17,99 00:20:34,90 1:51,13 27,98 18
55 3. Jana Ciprysova Scooter (1 pes) ženy — Foreign musher — 00:10:35,59 00:10:14,34 00:20:49,93 2:06,16 27,64 17
51 4. Sarah Bedušová Scooter (1 pes) ženy Speed 4 Dogs 00:10:38,86 00:10:28,66 00:21:07,53 2:23,76 27,26 16
56 5. Mariana Kotuliakova Scooter (1 pes) ženy SHT Haniska 00:10:41,77 00:10:33,70 00:21:15,47 2:31,71 27,09 15
52 6. Lucia Panakova Scooter (1 pes) ženy Speed 4 Dogs 00:12:40,25 00:13:44,60 00:26:24,85 7:41,08 21,80 14
53 7. Veronika Topolska Scooter (1 pes) ženy Speed 4 Dogs 00:13:17,63 00:13:35,97 00:26:53,61 8:09,84 21,41 13
48 8. Ivana Fugediova Scooter (1 pes) ženy SHT Haniska 00:15:36,24 00:15:32,49 00:31:08,74 12:24,97 18,49 12
50 9. Katarina Kopecka Scooter (1 pes) ženy — Neregistrovaní — 00:15:15,24 00:15:57,98 00:31:13,22 12:29,46 18,44 11
47 10. Viera Hargašová Scooter (1 pes) ženy — Neregistrovaní — 00:16:31,13 00:17:18,04 00:33:49,18 15:05,41 17,03 10
Scooter (1 pes)
43 1. Krisztián Laczkó Scooter (1 pes) — Foreign musher — 00:09:25,47 00:09:21,29 00:18:46,77 TOP 30,67 17
45 2. Zdenek Straka Scooter (1 pes) — Foreign musher — 00:09:42,68 00:09:31,77 00:19:14,46 0:27,69 29,93 16
41 3. Filip Rybar Scooter (1 pes) SHT Haniska 00:10:03,66 00:09:39,74 00:19:43,40 0:56,63 29,20 15
42 4. Mario Adamko Scooter (1 pes) Speed 4 Dogs 00:10:15,35 00:10:09,46 00:20:24,82 1:38,05 28,21 14
40 5. Martin Klár Scooter (1 pes) — Foreign musher — 00:10:28,91 00:10:16,80 00:20:45,72 1:58,95 27,74 13
44 6. Jaroslav Bánoci Scooter (1 pes) SHT Haniska 00:12:29,28 00:11:32,52 00:24:01,80 5:15,03 23,96 12
46 7. Dušan Bobrík Scooter (1 pes) Musher klub Lučenec 00:13:20,98 00:12:35,18 00:25:56,16 7:09,39 22,20 11
38 8. Peter Krajčovič Scooter (1 pes) Flying Husky 00:20:14,61 00:20:44,93 00:40:59,55 22:12,77 14,05 10
Scooter (1 pes FCI) ženy
76 1. Katarína Tomovičová Scooter (1 pes FCI) ženy Musher klub Trenčín 00:15:34,83 00:14:20,55 00:29:55,39 TOP 19,24 12
75 2. Zuzana Sumráková Scooter (1 pes FCI) ženy SKSJP 00:20:29,30 00:20:54,82 00:41:24,13 11:28,74 13,91 11
73 3. Renáta Labancová Scooter (1 pes FCI) ženy Musher klub Lučenec 00:24:23,84 00:25:35,70 00:49:59,54 20:04,15 11,52 10
Scooter (1 pes FCI)
69 1. Jan Wimmer Scooter (1 pes FCI) — Foreign musher — 00:12:55,99 00:12:46,94 00:25:42,93 TOP 22,39 14
72 2. Patrik Lučanský Scooter (1 pes FCI) Husky Racing Team 00:13:33,23 00:13:32,08 00:27:05,32 1:22,38 21,26 13
67 3. Peter Chanas Scooter (1 pes FCI) Flying Husky 00:18:15,15 00:16:57,79 00:35:12,94 9:30,01 16,35 12
68 4. Ľubomír Hundák Scooter (1 pes FCI) Musher klub Lučenec 00:17:47,90 00:19:57,29 00:37:45,19 12:02,26 15,25 11
70 5. Peter Krajčovič Scooter (1 pes FCI) Flying Husky 00:24:57,13 00:26:17,26 00:51:14,39 25:31,45 11,24 10
Malý záprah (3-4 psy)
9 1. Jirka Mencak Malý záprah (3-4 psy) — Foreign musher — 00:08:40,34 00:08:26,14 00:17:06,48 TOP 33,66 12
8 2. Agnieszka Jarecka Malý záprah (3-4 psy) — Foreign musher — 00:09:53,84 00:09:24,17 00:19:18,01 2:11,53 29,84 11
10 3. Juraj Vavrúš Malý záprah (3-4 psy) Mushing Mania 00:11:06,94 00:10:45,76 00:21:52,70 4:46,22 26,32 10
Malý záprah (3-4 psy FCI)
17 1. Maros Litvaj Malý záprah (3-4 psy FCI) KPZ Humenné 00:10:50,59 00:10:29,14 00:21:19,73 TOP 27,00 18
16 2. Adéla Havlíčková Malý záprah (3-4 psy FCI) — Foreign musher — 00:11:04,02 00:11:07,32 00:22:11,34 0:51,60 25,95 17
19 3. Katarzyna Ziaja Malý záprah (3-4 psy FCI) — Foreign musher — 00:11:22,68 00:11:16,53 00:22:39,21 1:19,47 25,42 16
20 4. Branislav Grenzner Malý záprah (3-4 psy FCI) SHT Haniska 00:12:31,98 00:12:17,54 00:24:49,53 3:29,79 23,20 15
21 5. Andrzej Rutkowski Malý záprah (3-4 psy FCI) — Foreign musher — 00:13:48,38 00:11:28,98 00:25:17,36 3:57,62 22,77 14
22 6. Jozef LAURENČÍK Malý záprah (3-4 psy FCI) SKSJP 00:13:07,59 00:13:02,45 00:26:10,04 4:50,30 22,01 13
150 7. Jan Uhrin Malý záprah (3-4 psy FCI) Musher klub Lučenec 00:19:22,28 00:17:00,08 00:36:22,37 15:02,63 15,83 12
18 8. Dušan Sumrák Malý záprah (3-4 psy FCI) SKSJP 00:18:16,47 00:18:18,22 00:36:34,70 15:14,96 15,74 11
14 9. Zdeněk Zetek Malý záprah (3-4 psy FCI) — Foreign musher — 00:22:09,27 00:18:56,71 00:41:05,99 19:46,25 14,01 10
1 Daniel Lukáč Malý záprah (3-4 psy FCI) — Neregistrovaní — 00:07:48,03 10
junior
77 Matúš Hájek junior SHT Haniska 00:06:15,73 00:06:48,82 00:13:04,56 29,36 10
111 Matúš Hájek junior SHT Haniska 00:07:03,84 00:07:01,65 00:14:05,50 27,24 10
57 Zuzanna Pająk junior — Foreign musher — 00:07:53,89 00:07:39,09 00:15:32,99 24,69 10
66 Jakub Hájek junior SHT Haniska 00:09:19,17 00:09:05,68 00:18:24,85 20,85 10
133 Monika Pašmíková junior Speed 4 Dogs 00:09:36,94 00:09:56,49 00:19:33,43 19,63 10
122 Lukáš Kalas junior Speed 4 Dogs 00:11:10,26 00:10:36,68 00:21:46,94 17,62 10
109 Sebastian Svoreň junior Musher klub Lučenec 00:12:38,44 00:14:18,24 00:26:56,69 14,25 10
Canicross (1 pes) ženy
153 1. Lucia Pelikánová Canicross (1 pes) ženy SHT Haniska 00:13:46,22 00:13:43,50 00:27:29,72 TOP 20,94 20
138 2. Nikola Benediková Canicross (1 pes) ženy Speed 4 Dogs 00:14:49,98 00:14:26,83 00:29:16,82 1:47,10 19,67 20
147 3. Jana Marekova Canicross (1 pes) ženy Speed 4 Dogs 00:15:07,10 00:14:40,70 00:29:47,81 2:18,08 19,33 20
152 4. Monika Polťáková Canicross (1 pes) ženy Speed 4 Dogs 00:17:05,25 00:16:17,31 00:33:22,57 5:52,84 17,25 20
146 5. Sabína Šálová Canicross (1 pes) ženy Speed 4 Dogs 00:17:56,97 00:17:21,18 00:35:18,16 7:48,44 16,31 19
149 6. Lucia Panakova Canicross (1 pes) ženy Speed 4 Dogs 00:21:53,25 00:21:44,72 00:43:37,97 16:08,25 13,20 18
141 7. Viera Hargašová Canicross (1 pes) ženy — Neregistrovaní — 00:21:46,61 00:22:13,68 00:44:00,30 16:30,58 13,08 17
145 8. Katarina Kopecka Canicross (1 pes) ženy — Neregistrovaní — 00:21:58,97 00:22:16,64 00:44:15,61 16:45,89 13,01 16
144 9. Petra Štrbíková Canicross (1 pes) ženy SHT Haniska 00:22:31,12 00:21:50,34 00:44:21,47 16:51,75 12,98 15
154 10. Petra Horňáková Canicross (1 pes) ženy Mushing Mania 00:22:34,64 00:23:34,83 00:46:09,48 18:39,75 12,47 14
143 11. Denisa Peniaková Canicross (1 pes) ženy — Neregistrovaní — 00:23:28,82 00:22:42,35 00:46:11,17 18:41,45 12,47 13
137 12. Zuzana Pokus Lacušková Canicross (1 pes) ženy Musher klub Trenčín 00:23:41,41 00:22:42,19 00:46:23,60 18:53,88 12,41 12
140 13. Katarína Pažická Canicross (1 pes) ženy — Neregistrovaní — 00:23:33,44 00:23:05,32 00:46:38,77 19:09,05 12,34 11
148 14. Rebeka Martonová Canicross (1 pes) ženy — Neregistrovaní — 00:26:06,00 00:26:42,14 00:52:48,15 25:18,43 10,90 10
139 Magdaléna Mamiňáková Canicross (1 pes) ženy — Neregistrovaní — 00:30:17,96 5
162 Zuzana Andrassyova Canicross (1 pes) ženy Speed 4 Dogs 00:39:44,72 5
Canicross (1 pes)
131 1. Jozef Pelikán Canicross (1 pes) SHT Haniska 00:14:32,03 00:14:16,97 00:28:49,00 TOP 19,98 14
128 2. Štefan Šterk Canicross (1 pes) Speed 4 Dogs 00:14:34,22 00:14:42,67 00:29:16,90 0:27,89 19,67 13
127 3. Ľubomír Oslanec Canicross (1 pes) Speed 4 Dogs 00:15:21,72 00:14:41,97 00:30:03,69 1:14,69 19,16 12
125 4. Tomáš Lacuška Canicross (1 pes) Musher klub Trenčín 00:15:52,04 00:15:58,61 00:31:50,66 3:01,65 18,08 11
126 5. Anton Mihál Canicross (1 pes) Musher klub Trenčín 00:16:57,23 00:16:37,54 00:33:34,77 4:45,77 17,15 10
130 Richard Belzár Canicross (1 pes) Musher klub Trenčín 00:20:28,61 5
Canicross (1 pes FCI) ženy
160 1. Carla Reištetterová Canicross (1 pes FCI) ženy KPZ Humenné 00:19:28,18 00:20:15,17 00:39:43,35 TOP 14,50 14
157 2. Eliška Šnajderová Canicross (1 pes FCI) ženy KPZ Humenné 00:24:04,58 00:22:25,69 00:46:30,27 6:46,92 12,38 13
161 3. Lenka Bugošová Canicross (1 pes FCI) ženy Samojed klub Slovensko 00:25:13,82 00:25:39,75 00:50:53,57 11:10,22 11,31 12
158 4. Marcela Lehocká Canicross (1 pes FCI) ženy Samojed klub Slovensko 00:26:48,29 00:24:51,82 00:51:40,12 11:56,77 11,14 11
159 5. Andrea Andrášová Canicross (1 pes FCI) ženy Mushing Slovakia 00:27:19,70 00:27:07,20 00:54:26,90 14:43,55 10,57 10
Canicross (1 pes FCI)
156 1. Marcel Matanin Canicross (1 pes FCI) PRIMA Siberian Husky klub 00:17:35,98 00:17:46,71 00:35:22,69 TOP 16,28 12
170 2. Igor Štefan Canicross (1 pes FCI) KPZ Humenné 00:19:48,29 00:19:29,95 00:39:18,24 3:55,55 14,65 11
155 3. Roman Reistetter Canicross (1 pes FCI) KPZ Humenné 00:22:29,59 00:25:24,61 00:47:54,20 12:31,51 12,02 10
Bikejoring (1 pes) ženy
102 1. Paulina Frelich Bikejoring (1 pes) ženy — Foreign musher — 00:08:39,53 00:08:26,35 00:17:05,88 TOP 33,68 20
106 2. Agnieszka Jarecka Bikejoring (1 pes) ženy — Foreign musher — 00:08:38,80 00:08:28,34 00:17:07,15 0:01,26 33,64 19
108 3. Mariana Kotuliakova Bikejoring (1 pes) ženy SHT Haniska 00:09:04,26 00:09:00,03 00:18:04,29 0:58,41 31,87 18
107 4. Zuzana Orság Bikejoring (1 pes) ženy Speed 4 Dogs 00:09:45,91 00:09:43,90 00:19:29,82 2:23,93 29,54 17
105 5. Lucia Neuschlová Bikejoring (1 pes) ženy SHT Haniska 00:10:22,73 00:10:07,95 00:20:30,69 3:24,80 28,08 16
104 6. Daniela Lakatošová Bikejoring (1 pes) ženy Musher klub Trenčín 00:10:58,52 00:10:49,34 00:21:47,87 4:41,98 26,42 15
164 7. Katarína Kalasová Bikejoring (1 pes) ženy — Neregistrovaní — 00:12:40,51 00:11:51,90 00:24:32,41 7:26,53 23,47 14
99 8. Zuzana Kúdelková Bikejoring (1 pes) ženy — Neregistrovaní — 00:14:12,09 00:14:42,43 00:28:54,53 11:48,64 19,92 13
101 9. Denisa Králová Bikejoring (1 pes) ženy Musher klub Trenčín 00:13:53,67 00:15:33,20 00:29:26,87 12:20,98 19,56 12
96 10. Dana Petrovičová Bikejoring (1 pes) ženy SHT Haniska 00:15:14,69 00:14:34,84 00:29:49,53 12:43,65 19,31 11
35 11. Dominika Potměšilová Bikejoring (1 pes) ženy — Foreign musher — 00:15:30,19 00:15:02,07 00:30:32,27 13:26,38 18,86 10
Bikejoring (1 pes)
93 1. Ľubomír Kočik Bikejoring (1 pes) SHT Haniska 00:08:33,06 00:08:30,89 00:17:03,96 TOP 33,75 20
89 2. Filip Rybar Bikejoring (1 pes) SHT Haniska 00:08:37,81 00:08:30,36 00:17:08,18 0:04,22 33,61 20
91 3. Michał Świderski Bikejoring (1 pes) — Foreign musher — 00:08:55,58 00:08:40,32 00:17:35,90 0:31,94 32,73 20
81 4. Jirka Mencak Bikejoring (1 pes) — Foreign musher — 00:08:59,30 00:08:53,68 00:17:52,98 0:49,02 32,20 20
90 5. Milan Daško Bikejoring (1 pes) Musher klub Trenčín 00:09:28,00 00:09:09,40 00:18:37,41 1:33,45 30,92 19
87 6. Štefan Šterk Bikejoring (1 pes) Speed 4 Dogs 00:09:21,87 00:09:19,58 00:18:41,45 1:37,49 30,81 18
88 7. Patryk Pietrusiak Bikejoring (1 pes) — Foreign musher — 00:09:41,54 00:09:27,97 00:19:09,51 2:05,55 30,06 17
86 8. Martin Klár Bikejoring (1 pes) — Foreign musher — 00:09:39,94 00:09:42,41 00:19:22,35 2:18,39 29,73 16
84 9. Krzysztof Windyś Bikejoring (1 pes) — Foreign musher — 00:10:11,61 00:09:37,51 00:19:49,12 2:45,16 29,06 15
92 10. Matej Vahovský Bikejoring (1 pes) — Neregistrovaní — 00:10:05,30 00:10:37,93 00:20:43,23 3:39,27 27,79 14
80 11. Milan Belzár Bikejoring (1 pes) Musher klub Trenčín 00:10:38,94 00:10:38,26 00:21:17,20 4:13,24 27,05 13
85 12. Marian Čerhit Bikejoring (1 pes) KPZ Humenné 00:10:57,17 00:10:41,05 00:21:38,22 4:34,26 26,62 12
78 13. Michal Pavlovec Bikejoring (1 pes) — Foreign musher — 00:10:44,28 00:10:57,88 00:21:42,16 4:38,20 26,54 11
79 14. Michal Pavlovec Bikejoring (1 pes) — Foreign musher — 00:11:51,49 00:11:32,81 00:23:24,31 6:20,35 24,60 10
Bikejoring (1 pes FCI) ženy
119 1. Michaela Belzárová Bikejoring (1 pes FCI) ženy Musher klub Trenčín 00:10:58,41 00:11:00,08 00:21:58,49 TOP 26,21 13
118 2. Eliška Šnajderová Bikejoring (1 pes FCI) ženy KPZ Humenné 00:11:57,31 00:11:47,64 00:23:44,95 1:46,45 24,25 12
117 3. Agnieszka Ignaszak Bikejoring (1 pes FCI) ženy — Foreign musher — 00:12:49,71 00:12:35,14 00:25:24,86 3:26,37 22,66 11
120 4. Lenka Bičkošová Bikejoring (1 pes FCI) ženy Husky Racing Team 00:14:18,84 00:13:31,70 00:27:50,55 5:52,05 20,68 10
Bikejoring (1 pes FCI)
110 1. Ján Néger Bikejoring (1 pes FCI) KPZ Humenné 00:10:19,34 00:10:02,73 00:20:22,07 TOP 28,27 14
115 2. Roman Reistetter Bikejoring (1 pes FCI) KPZ Humenné 00:10:24,63 00:10:00,62 00:20:25,25 0:03,18 28,20 13
114 3. Milan Daško Bikejoring (1 pes FCI) Musher klub Trenčín 00:11:52,00 00:11:41,06 00:23:33,06 3:10,99 24,45 12
113 4. Dušan Sumrák Bikejoring (1 pes FCI) SKSJP 00:17:01,48 00:16:29,78 00:33:31,26 13:09,19 17,18 11
116 5. Lukáš Rybár Bikejoring (1 pes FCI) Musher klub Lučenec 00:16:45,31 00:17:00,69 00:33:46,00 13:23,93 17,05 10

Výsledky MSR