Nahrávam Udalosti
Udalosť sa už uskutočnila.

V roku 2020 sme pre vás pripravili seriál troch pretekov s jedným dvojkolom, v individuálnych mushingových disciplínach Canicross, Bikejoring a Scooter so psom. V rámci jednotlivých kôl budú účastníci zbierať body v každej kategórii zvlášť a na finálovom kole budú vyhlásení víťazi celoročného Fitmin Cupu 2020. Každé kolo preteku bude taktiež vyhodnotené vecnými cenami zvlášť. Vyhlásenie víťazov jednotlivých kategórií celého FITMIN CUPu je okrem získania dostatočného počtu bodov na víťazstvo podmienené aj účasťou na finálovom dvojkole cupu- (Ak pretekár nebude prítomný na finálovom preteku, cena sa posunie ďalšiemu podľa súčtu bodov z jednotlivých kôl) a taktiež otvorením kategórie na každom kole podľa pravidiel SZPZ.

Bodové hodnotenie FITMIN CUPu:
V rámci Cupu sa súťaží v troch rôznych kategóriách – Canicross, Bikejoring, Scooter

Účastníci jednotlivých kôl budú hodnotení podľa umiestnenia počtom bodov:
1. miesto – 20 bodov
2. miesto – 18 bodov
3. miesto – 16 bodov
4. miesto – 15 bodov
5. miesto – 14 bodov
6. miesto – 13 bodov
7. miesto – 11 bodov
8. miesto – 9 bodov
9. miesto – 7 bodov
10. miesto – 5 bodov
11. miesto a ďalšie – 1 bod
Počty bodov zbiera dvojica v jednotlivých kategóriách zvlášť a body z rôznych kategórii sa nedajú sčítavať. (Príklad: ak pretekár pôjde v jednom kole kategóriu BKJ a v druhom CC, body má v každej kategórii za jeden štart.)

Termíny kôl FITMIN CUPu 2020:
1. Kolo 5.9. Kuchyňa
2. Kolo 6.9. Doľany
3. Kolo-Finále – 12.-13.9. Plavecký Štvrtok (toto kolo je dvojdňový pretek a vyhodnocuje sa iba v nedeľu súčtom časov z oboch dní)

Usporiadateľ pretekov:
Speed 4 dogs

Miesto: Kamenný Mlyn-Vajarský, (Biobazén Borovica), Plavecký Štvrtok

Trať pretekov: cca 3km lesný terén

Prezentácia pretekárov a vet. prehliadka piatok od 18:OO do 21:00, sobota do 08:30
ŠTART prvého pretekára sobota 10:00, nedeľa 9:00
Štarty individuálne.
Vyhlásenie výsledkov hodinu po dobehnutí posledného pretekára.

Bohatá tombola — sobota po preteku

V cene štartovného obdrží pretekár štartovací balíček, pitný režim, účastnícku „medajlu“ (nechajte sa prekvapiť jednotlivými kolami), jedno plnohodnotné teplé jedlo.

Zmena programu vyhradená.

Súťažné kategórie:
CC 1 pes do 14,9kg muži
CC 1 pes do 14,9kg ženy
CC 1 pes nad 15kg muži
CC 1 pes nad 15kg ženy
CC 1 pes nad 15kg čistokrvní FCI
Bkj 1 pes muži
Bkj 1 pes ženy
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
SC 1 pes muži/ ženy spolu
SC 1 pes čistokrvní FCI
Canicross Detská kategória- cca 500m-700m (štartovné 5 eur, vyhodnotenie a ceny pre všetky detičky, registrácia a platba na mieste)

UPOZORNENIE !!!
Prilba okrem CC povinná.

!!!NOVINKA!!! JEDNA DVOJICA – Tj rovnaký pes a majiteľ MÔŽU ŠTARTOVAŤ V JEDEN DEŇ V DVOCH RÔZNYCH KATEGÓRIÁCH!!

Pričom si pretekár v prihláške volí hlavnú kategóriu a do poznámky uvádza kategóriu „hobby“, ktorá bude vyhodnotená samostatne symbolicky. Dvojica si môže zvoliť však iba jednu „kolesovú“ disciplínu a jeden z dvoch štartov musí byť vždy Canicross- kvôli náročnosti kolesových disciplín na psa.

Štartovné za druhý štart s rovnakým psom—5eur, platba na mieste. Pretekár má nárok iba na jeden štartovací balíček a účastnícku medajlu.

Vyhodnotenie kategórie:
Vyhlásenie víťazov minimálne pri účasti troch pretekárov v kategórii.
Prihlášky: online na www.mushing.sk Na jednotlivých kolách môžu štartovať len pretekári, ktorí sa riadne prihlásili a zaregistrovali na jednotlivé kolo do termínu uzávierky prihlášok.

Registrácia na mieste okrem detskej kategórie NIEJE MOŽNÁ!

Uzávierka prihlášok: streda 20.5. 2020 o 22:00

Štartovné:

Registrovaní pretekári v SZPZ:

Členovia SZPZ budú mať na FITMIN CUP 2020 jednotné štartovné bez ohľadu na dátum prihlásenia: 15EUR na jednokolové a 25EUR na dvojkolové preteky. Detské kategórie budú dokonca ZDARMA pre všetky deti, ktoré sú členmi SZPZ.

Neregistrovaní pretekári:

Plavecký Štvrtok – do 31.7. —-25,-EUR,

Od 1.8. do 31.8 .—- 27,-EUR

Od 1.9. do 9.9. —-30,- EUR

Celý cup (3 kolá) do 29.2. —- 55,- EUR darček UTERÁK „FITMIN CUP“ GRÁTIS

od 1.3. do 31.3.——55,- EUR bez darčeka

od 1.4. do 15.4. ——55,- EUR bez darčeka

V prípade štartu v ďalšej kategórii s iným psom sa platí polovičné štartovné.

Číslo účtu pre platbu :
SK2975000000004022680316

Do poznámky treba uviesť meno pretekára a dátum pretekov. Bez týchto údajov nebude platba akceptovaná! Priniesť k registrácii potvrdenie o zaplatení.
Štartovné je neprenosné na inú osobu, iné kolo Fitmin Cupu a nevratné.

Pravidlá a upozornenia:
Pri prezentácií je potrebné predložiť očkovací preukaz psa s platnými očkovaniami.

Účastníci do 18 rokov môžu štartovať len s písomným súhlasom rodiča. Účastníci registráciou potvrdzujú, že štartujú na vlastnú zodpovednosť.
Všetci účastníci podujatia sú s prihliadnutím na povahu podujatia povinní počínať si tak, aby nedošlo ku škodám na zdraví a majetku.
Organizátor podujatia nezodpovedá za škody na zdraví a majetku spôsobené účastníkovi podujatia, či už samotným účastníkom podujatia alebo ich psom, iným účastníkom podujatia, treťou osobou, alebo inak.

Pravidlá pretekov: Pes musí byť starší ako 12 mesiacov pre kategóriu CC,SC a BKJ.
Pes musí byť počas celej doby preteku pripnutý na vôdzku, toto porušenie sa trestá diskvalifikáciou dvojice.
Pes musí štartovať na postroji. Štartovať na obojku nie je dovolené!
Seriál pretekov sa koná pod záštitou SZPZ, na pretek sa vzťahujú pravidlá SZPZ.

Kontakt:
Jana Mareková 00421903319729
jana@non-stopdogwear.sk

Mário Adamko 00421907112498

fitmincup2020

Prihlasovanie bolo uzatvorené.

Meno
Klub
Kategória
Psy
Dejan Milaković
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes čistokrvní FCI
1 , Siberian Husky
Tamás Rába
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1 esd
Aljoša Petrovič
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1 ESD
Aljoša Petrovič
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1 ESD
Ľubomír Kočik
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes muži
1/ESP
Tilen Strmšek
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1 ESP
Martin Jelínek
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes muži
1
Florian Haushammer
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
Martin Jelínek
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes muži
1
Claus Wolfsteiner
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1
Steinhammer Jürgen
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes muži
1 ESD
Milan Daško
Musher klub Trenčín
Bkj 1 pes muži
ESP
mario adamko
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes muži
1
Milan Belzár
Musher klub Trenčín
Bkj 1 pes muži
ESP
Barbara Vojnic
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1 Hound
Michaela Hlavacek
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
Taťána Rašková
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1 maďarský ohař krátkosrstý/MOK
Petra Rabelová
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1,ESP
Nika Kosáčová
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes ženy
1, Border collie
Barbara Hinterberger-Kabbani
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
ESD
Bettina Thiel
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1 Malinois
Rosenmeier Sabrina
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1 Silken Windsprite
Loretta Böhm
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1
Kathrin Schmidt
--- Foreign musher ---
Bkj 1 pes ženy
1 Siberian Husky
Petra Švecová
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
1, holandsky ovciak
Alica Viedlerova
Speed 4 Dogs
Bkj 1 pes ženy
1nks
Maria Skultetyova
--- Neregistrovaní ---
Bkj 1 pes ženy
Border colia
Vladimíra Šebianová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1, jack russell terrier
Lukáš Kalas
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1,Border kolia
Anton Bednárik
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg muži
1 mix
Thorben Rahlves
--- Foreign musher ---
CC 1 pes do 14,9 kg muži
2, Mix and American Staffordshire Terrier
Lucia Vanišová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1 kríženec
Soňa Macejáková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
Zuzana Šulková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, mix
Monika Polťáková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
1, PRT
Sabína Šálová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes do 14,9 kg ženy
Marek Lehocky
Samojed klub Slovensko
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1 Samojed
Michaela Trubanová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1
Miroslava Vicenová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1, siberian husky
Marcela Lehocká
Samojed klub Slovensko
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
1 Samojed
Florian Haushammer
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
SH Snow
Milan Daško
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
SH
Michaela Belzárová
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg čistokrvní FCI
Sibírsky Husky
David Gabris
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, sibirsky husky
Michal Jakeš
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, Alaskan
Ľubomír Oslanec
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, MOK
Tomáš Lacuška
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, SH
Lukáš Kalas
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, POINTER
Karol Gecík
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1/MKS
Rastislav Jansky
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
Americka Akita
Géza Szűcs
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, Mixdog (Border Collie + Sinka)
Michal Poledník
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, ESP
Patrik Zupanič
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
Greysther
Štefan Šterk
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
Hound/1
Anton Mihál
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, Doberman
Tomáš Mazúr
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, Belgický ovčiak Malinois
Daniel Rezny
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, Deutsch Kurzhaar
Tilen Strmšek
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1 ESP
Martin Uhliar
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, Československý vlčiak
Roman Šulek
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, československý vlčiak
Tomáš Bambušek
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, československý vlčiak
Jakub Slaninka
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg muži
1 československý vlčiak
Michal Miko
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg muži
1, slovensky kopov
Jaqueline Vlcek
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 dog 2 years old Sibirien husky
Zuzana Urgeová
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, ESP
Marie Militká
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, maďarský krátkosrstý ohař
Zuzana Andrassyova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1
Eva Oslancová
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, MOK
Daniela Dobríková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1pes - Slovenský stavač
Zuzana Lacušková
Musher klub Trenčín
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 Austrálsky ovčiak
Luca Rompos
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, american pit bull terrier
Lucia Panakova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 pes, irsky terier
Loretta Böhm
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 ESD
Agata Aleksandra Zaremba
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, eurohound
Veronika Topolska
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 esp
Jana Marekova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
Hound/1
Monika Zara Pašmíková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 Eurohound
Sarah Gillam
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 - scandinavian hound
Sabine Karl
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1
Andrea Vitková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1/MKS
Bergauer Petra
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
ESD
Lucia Šuleková
--- Neregistrovaní ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1, československý vlčiak
Lenka Chrenková
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1 Border kolia
Denisa Noskovicova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
Alexandra Maria Gamperl
--- Foreign musher ---
CC 1 pes nad 15 kg ženy
Alena Palovova
Speed 4 Dogs
CC 1 pes nad 15 kg ženy
1mix
Emília Múdra
Samojed klub Slovensko
SC 1 pes čistokrvní FCI
1 Samojed
Veronika Petrušová
Samojed klub Slovensko
SC 1 pes čistokrvní FCI
1 samojed
Paulína Benkovičová
Samojed klub Slovensko
SC 1 pes čistokrvní FCI
1, samojed
Katarína Tomovčová
--- Foreign musher ---
SC 1 pes čistokrvní FCI
1,Sibírsky husky
Florian Haushammer
--- Foreign musher ---
SC 1 pes čistokrvní FCI
SH Majik
Martina Jánošíková
Samojed klub Slovensko
SC 1 pes čistokrvní FCI
1 Samojed
Sabine Machalek
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1, Weimaraner
Patrik Zupanič
--- Foreign musher ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
Eurohound
Mariana Kotuliakova
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
1/esp
Pavel Turzo
--- Neregistrovaní ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 ESD
Ivan Halás
SHT Haniska
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 ESP
Maria Škultétyova
--- Neregistrovaní ---
SC 1 pes muži / ženy spolu
Border colia
Marian Čerhit
KPZ Humenné
SC 1 pes muži / ženy spolu
1 esp

Place Bib Name Team name Category Time Difference Pace (time / km) 1. Kolo 2. Kolo Výsledný čas
25 Dejan Milaković — Foreign musher — Bkj FCI M DNS DNS DNS
1 16 Steinhammer Jürgen — Foreign musher — Bkj M 4:31.20 1:46.35 04:31,20 04:28,79 08:59,99
2 27 Tilen Strmšek — Foreign musher — Bkj M 4:35.83 +0:04.63 1:48.17 04:35,83 04:30,81 09:06,64
3 7 Aljoša Petrovič — Foreign musher — Bkj M 4:40.03 +0:08.83 1:49.82 04:40,03 04:33,32 09:13,35
4 4 mario adamko Speed 4 Dogs Bkj M 4:42.30 +0:11.10 1:50.70 04:42,30 04:38,50 09:20,80
5 5 Milan Daško Musher klub Trenčín Bkj M 4:43.85 +0:12.65 1:51.31 04:43,85 04:42,35 09:26,20
6 29 Aljoša Petrovič — Foreign musher — Bkj M 4:52.74 +0:21.54 1:54.80 04:52,74 04:44,65 09:37,39
7 3 Milan Belzár Musher klub Trenčín Bkj M 4:52.68 +0:21.48 1:54.78 04:52,68 04:52,67 09:45,35
8 10 Claus Wolfsteiner — Foreign musher — Bkj M 4:58.15 +0:26.95 1:56.92 04:58,15 04:50,99 09:49,14
9 11 Florian Haushammer — Foreign musher — Bkj M 5:03.52 +0:32.32 1:59.03 05:03,52 05:03,75 10:07,27
10 12 Martin Jelínek — Neregistrovaní — Bkj M 6:12.64 +1:41.44 2:26.14 06:12,64 05:38,31 11:50,95
6 Ľubomír Kočik Speed 4 Dogs Bkj M DNS DNS DNS
26 Tamás Rába — Foreign musher — Bkj M DNS DNS DNS
28 Martin Jelínek — Neregistrovaní — Bkj M DNS DNS DNS
1 8 Petra Rabelová — Foreign musher — Bkj W 5:03.43 1:58.99 05:03,43 05:02,28 10:05,71
2 22 Barbara Hinterberger-Kabbani — Foreign musher — Bkj W 5:04.86 +0:01.43 1:59.55 05:04,86 05:07,26 10:12,12
3 17 Petra Švecová — Neregistrovaní — Bkj W 5:39.06 +0:35.63 2:12.96 05:39,06 05:22,75 11:01,81
4 9 Taťána Rašková — Foreign musher — Bkj W 5:57.21 +0:53.78 2:20.08 05:57,21 05:45,13 11:42,34
5 15 Maria Skultetyova — Neregistrovaní — Bkj W 6:08.18 +1:04.75 2:24.39 06:08,18 05:56,88 12:05,06
6 19 Rosenmeier Sabrina — Foreign musher — Bkj W 6:09.33 +1:05.90 2:24.84 06:09,33 05:59,27 12:08,60
7 21 Nika Kosáčová Speed 4 Dogs Bkj W 6:15.52 +1:12.09 2:27.26 06:15,52 05:55,85 12:11,37
8 24 Barbara Vojnic — Foreign musher — Bkj W 5:49.64 +0:46.21 2:17.12 05:49,64 06:25,24 12:14,88
9 20 Bettina Thiel — Foreign musher — Bkj W 6:59.79 +1:56.36 2:44.62 06:59,79 06:50,35 13:50,14
10 18 Kathrin Schmidt — Foreign musher — Bkj W 6:54.85 +1:51.42 2:42.68 06:54,85 06:59,75 13:54,60
14 Alica Viedlerova Speed 4 Dogs Bkj W DNF DNF DNF
13 Loretta Böhm — Foreign musher — Bkj W DNS DNS DNS
23 Michaela Hlavacek — Foreign musher — Bkj W DNS DNS DNS
1 97 Lukáš Kalas Speed 4 Dogs CC <15 M 9:19.34 3:39.35 09:19,34 09:11,72 18:31,06
2 94 Anton Bednárik — Neregistrovaní — CC <15 M 13:38.36 +4:19.02 5:20.93 13:38,36 13:25,31 27:03,67
87 Thorben Rahlves — Foreign musher — CC <15 M DNS DNS DNS
1 88 Monika Polťáková Speed 4 Dogs CC <15 W 10:29.56 4:06.89 10:29,56 10:56,35 21:25,91
2 92 Sabína Šálová — Neregistrovaní — CC <15 W 10:57.53 +0:27.96 4:17.85 10:57,53 10:39,51 21:37,04
3 89 Zuzana Šulková Speed 4 Dogs CC <15 W 10:52.08 +0:22.51 4:15.72 10:52,08 11:03,44 21:55,52
4 90 Vladimíra Šebianová Speed 4 Dogs CC <15 W 11:33.02 +1:03.45 4:31.77 11:33,02 11:41,78 23:14,80
5 93 Lucia Vanišová — Neregistrovaní — CC <15 W 13:11.64 +2:42.07 5:10.45 13:11,64 13:11,25 26:22,89
6 95 Soňa Macejáková Speed 4 Dogs CC <15 W 17:43.04 +7:13.47 6:56.88 17:43,04 18:08,79 35:51,83
1 46 Michal Poledník — Foreign musher — CC 15+ M 6:29.80 2:32.86 06:29,80 06:35,00 13:04,80
2 2 Tilen Strmšek — Foreign musher — CC 15+ M 6:48.03 +0:18.23 2:40.01 06:48,03 06:49,76 13:37,79
3 1 Štefan Šterk Speed 4 Dogs CC 15+ M 7:33.40 +1:03.60 2:57.80 07:33,40 07:39,62 15:13,02
4 45 Lukáš Kalas Speed 4 Dogs CC 15+ M 8:00.24 +1:30.44 3:08.33 08:00,24 07:46,88 15:47,12
5 49 Ľubomír Oslanec — Neregistrovaní — CC 15+ M 8:17.20 +1:47.40 3:14.98 08:17,20 08:15,94 16:33,14
6 67 Anton Mihál — Neregistrovaní — CC 15+ M 8:21.56 +1:51.77 3:16.69 08:21,56 08:17,28 16:38,84
7 79 Patrik Zupanič — Foreign musher — CC 15+ M 8:19.28 +1:49.49 3:15.80 08:19,28 08:20,35 16:39,63
8 55 Michal Jakeš Speed 4 Dogs CC 15+ M 8:21.04 +1:51.24 3:16.49 08:21,04 08:22,84 16:43,88
9 44 Tomáš Lacuška Musher klub Trenčín CC 15+ M 8:35.10 +2:05.30 3:22.00 08:35,10 08:48,45 17:23,55
10 69 Daniel Rezny — Neregistrovaní — CC 15+ M 8:45.36 +2:15.56 3:26.02 08:45,36 09:15,11 18:00,47
11 100 Martin Uhliar — Neregistrovaní — CC 15+ M 9:09.97 +2:40.17 3:35.67 09:09,97 09:01,99 18:11,96
12 99 Roman Šulek — Neregistrovaní — CC 15+ M 9:41.17 +3:11.37 3:47.91 09:41,17 09:33,79 19:14,96
13 60 Karol Gecík Speed 4 Dogs CC 15+ M 10:23.50 +3:53.70 4:04.51 10:23,50 10:29,90 20:53,40
14 62 David Gabris — Neregistrovaní — CC 15+ M 10:29.38 +3:59.57 4:06.82 10:29,38 10:33,21 21:02,59
15 80 Michal Miko Speed 4 Dogs CC 15+ M 11:06.40 +4:36.60 4:21.33 11:06,40 11:06,82 22:13,22
16 68 Tomáš Mazúr — Neregistrovaní — CC 15+ M 10:48.74 +4:18.94 4:14.41 10:48,74 11:36,21 22:24,95
17 101 Tomáš Bambušek — Neregistrovaní — CC 15+ M 13:02.82 +6:33.02 5:06.99 13:02,82 13:04,43 26:07,25
18 66 Rastislav Jansky — Neregistrovaní — CC 15+ M 13:02.01 +6:32.21 5:06.67 13:02,01 13:20,41 26:22,42
19 77 Peter Kotes CC 15+ M 15:35.57 +9:05.78 6:06.89 15:35,57 15:43,27 31:18,84
78 Géza Szűcs — Foreign musher — CC 15+ M DNS DNS DNS
96 Jakub Slaninka — Neregistrovaní — CC 15+ M DNS DNS DNS
1 47 Sarah Gillam — Foreign musher — CC 15+ W 7:07.94 2:47.82 07:07,94 07:08,02 14:15,96
2 52 Jana Marekova Speed 4 Dogs CC 15+ W 7:12.99 +0:05.05 2:49.80 07:12,99 07:15,86 14:28,85
3 51 Monika Zara Pašmíková Speed 4 Dogs CC 15+ W 7:26.24 +0:18.30 2:55.00 07:26,24 07:32,04 14:58,28
4 57 Zuzana Urgeová Speed 4 Dogs CC 15+ W 8:26.49 +1:18.55 3:18.62 08:26,49 08:24,24 16:50,73
5 56 Agata Aleksandra Zaremba — Foreign musher — CC 15+ W 8:28.71 +1:20.77 3:19.49 08:28,71 08:23,74 16:52,45
6 54 Veronika Topolska Speed 4 Dogs CC 15+ W 8:28.13 +1:20.19 3:19.27 08:28,13 08:30,06 16:58,19
7 48 Sabine Karl — Foreign musher — CC 15+ W 8:37.08 +1:29.14 3:22.78 08:37,08 08:27,83 17:04,91
8 65 Bergauer Petra — Foreign musher — CC 15+ W 9:13.97 +2:06.03 3:37.24 09:13,97 09:08,26 18:22,23
9 61 Daniela Dobríková Speed 4 Dogs CC 15+ W 9:14.61 +2:06.67 3:37.49 09:14,61 09:11,53 18:26,14
10 59 Andrea Vitková Speed 4 Dogs CC 15+ W 9:14.62 +2:06.68 3:37.50 09:14,62 09:18,18 18:32,80
11 53 Denisa Noskovicova Speed 4 Dogs CC 15+ W 9:29.27 +2:21.33 3:43.24 09:29,27 09:16,92 18:46,19
12 72 Alexandra Maria Gamperl — Foreign musher — CC 15+ W 9:32.08 +2:24.14 3:44.34 09:32,08 09:24,85 18:56,93
13 71 Alena Palovova Speed 4 Dogs CC 15+ W 10:42.61 +3:34.67 4:12.01 10:42,61 10:45,57 21:28,18
14 58 Marie Militká — Neregistrovaní — CC 15+ W 11:03.01 +3:55.07 4:20.01 11:03,01 11:04,05 22:07,06
15 74 Zuzana Lacušková Musher klub Trenčín CC 15+ W 11:50.47 +4:42.53 4:38.62 11:50,47 11:44,00 23:34,47
16 70 Zuzana Andrassyova Speed 4 Dogs CC 15+ W 13:58.63 +6:50.69 5:28.88 13:58,63 13:52,27 27:50,90
17 63 Lucia Šuleková — Neregistrovaní — CC 15+ W 14:44.86 +7:36.92 5:47.01 14:44,86 14:52,22 29:37,08
50 Eva Oslancová — Neregistrovaní — CC 15+ W 9:48.06 +2:40.12 3:50.61 09:48,06 DNS
64 Lucia Panakova Speed 4 Dogs CC 15+ W DNS DNS DNS
73 Loretta Böhm — Foreign musher — CC 15+ W DNS DNS DNS
75 Jaqueline Vlcek — Foreign musher — CC 15+ W DNS DNS DNS
76 Luca Rompos — Foreign musher — CC 15+ W DNS DNS DNS
91 Michaela Hlavacek CC 15+ W DNS DNS DNS
1 81 Milan Daško Musher klub Trenčín CC FCI M 9:16.16 3:38.10 09:16,16 09:30,46 18:46,62
2 86 Florian Haushammer — Foreign musher — CC FCI M 9:45.17 +0:29.01 3:49.48 09:45,17 09:56,77 19:41,94
3 98 Marek Lehocky Samojed klub Slovensko CC FCI M 11:30.72 +2:14.56 4:30.87 11:30,72 11:38,65 23:09,37
1 82 Michaela Belzárová Musher klub Trenčín CC FCI W 9:50.23 3:51.46 09:50,23 09:40,77 19:31,00
2 83 Marcela Lehocká Samojed klub Slovensko CC FCI W 12:58.54 +3:08.31 5:05.31 12:58,54 12:47,98 25:46,52
3 84 Michaela Trubanová Speed 4 Dogs CC FCI W 13:08.92 +3:18.69 5:09.38 13:08,92 13:12,87 26:21,79
85 Miroslava Vicenová Speed 4 Dogs CC FCI W DNS DNS DNS
1 42 Florian Haushammer — Foreign musher — SC FCI  M/W 7:36.12 2:58.87 07:36,12 08:27,36 16:03,48
2 41 Martina Jánošíková Samojed klub Slovensko SC FCI  M/W 10:25.12 +2:49.00 4:05.15 10:25,12 11:57,68 22:22,80
3 39 Veronika Petrušová Samojed klub Slovensko SC FCI  M/W 12:23.33 +4:47.21 4:51.50 12:23,33 13:53,80 26:17,13
4 38 Emília Múdra Samojed klub Slovensko SC FCI  M/W 12:36.63 +5:00.51 4:56.72 12:36,63 14:55,16 27:31,79
37 Katarína Tomovčová — Foreign musher — SC FCI  M/W DNS DNS DNS
40 Paulína Benkovičová Samojed klub Slovensko SC FCI  M/W DNS DNS DNS
1 32 Patrik Zupanič — Foreign musher — SC M/W 5:03.65 1:59.08 05:03,65 05:02,73 10:06,38
2 30 Mariana Kotuliakova SHT Haniska SC M/W 5:11.18 +0:07.53 2:02.03 05:11,18 05:03,35 10:14,53
3 31 Ivan Halás SHT Haniska SC M/W 5:33.32 +0:29.67 2:10.71 05:33,32 05:25,53 10:58,85
4 36 Marian Čerhit KPZ Humenné SC M/W 5:54.92 +0:51.27 2:19.19 05:54,92 05:46,36 11:41,28
5 34 Pavel Turzo — Neregistrovaní — SC M/W 5:49.98 +0:46.33 2:17.25 05:49,98 07:05,76 12:55,74
6 33 Michal Miko SC M/W 7:02.00 +1:58.35 2:45.49 07:02,00 07:23,52 14:25,52
7 43 Maria Škultétyova — Neregistrovaní — SC M/W 7:41.90 +2:38.25 3:01.14 07:41,90 07:33,35 15:15,25
35 Sabine Machalek — Foreign musher — SC M/W DNF DNF 06:30,28

Celkové poradie FITMIN CUPu